Alternatifim Cafe

Cevaplayın bakalım :)

Discussion started on Konu Dışı

NovemberRain

Yüzmek zayıflatıyorsa balinalar neyi yanlış yapıyor?

Süper yapıştırıcı herşeyi yapıştırdığı halde niçin içinde bulunduğu tüpün iç yüzeyini yapıştırmamaktadır?

Niçin falcıya gitmeden evvel randevu alınır? Geleceğimizi bilemez mi?

Neden insanlar "Gökyüzünde 400 Milyon yıldız var" denildiğinde inandıkları halde, yeni boyalı yazan yüzeyi elleriyle yoklarlar?

Neden fare kokulu kedi maması yok?

Neden uçaklarda paraşüt yerine can yeleği var ?

Cevap verin bakalım  (6)
#1 - Ağustos 08 2006, 15:17:57

ya bunlar nası sorurlar böle :agla :agla
aklım karıştı ya kioptum :kop kioptum :kop
#2 - Ağustos 08 2006, 15:49:08
Hani ansızın kaçar gidersin bütün dostlardan
Hani gün gelir, uzaklaşırsın bütün aynalardan
Hani gözlerin, hani gözlerin
Uzaklara dalar, suskun bakar
İçinde kalanları anlatamazsın O suskunluk bir hastalık gibi sarar vücudunu kurtulamazsın

1-balinalar daki kilo diildir.onların cüssesi öleedir.kemik yapıları yani.hatta balık etli lafı da burdan gelir ;)
2-yapıştırıcılar (prit değil peligom gibiler)ancak hava ile temas edince yapışkanlık özelliği sağlıyo :okey
3-falcılar bilmem kaç milyon kişinin falına ve geleceğine bakmaz.bakiim bu kdr kişi içinden kim gelicek die.sadece onlara gelenlerin falına bakar.(falcıların genel olarak geleceği görme yetenekleri yoktur.gelen kişinin bir eşyasından ona ait şeyleri görürler.)  [:D]
4-400 milyon yıldız olması genel bir kanıdır.ama boyanın kuruma olasılığı olduğu için kontrol ederler. :yeah
5-kediler farenin kokusuna diil kendine,etine gelirler.bu çikolata kokan bir brokoliye benzer.istedii kadar çikolata koksun ama brokoli yine brokolidir  ::yea
6-uçak düşme anında yere dik olarak iner.o esnada bir yolcunu atlaması %100 ölümle sonuçlanır.(ki zaten ölücekler)uçağın suya düşme ihtimali olduğu için can yeleği koymuşlardır. :okey

umarım yardımcı olmuşumdur ;) (6)
#3 - Ağustos 08 2006, 18:06:35
a$k ...nerdeysen çık! ortayaa

NovemberRain

Çok çalışmışsın sen afferim, GEÇTİN  (6)
#4 - Ağustos 08 2006, 19:39:53

schumi_81

bir soruda benden sana :D

çok aradınmı bu soruları? :muhah

melis666 iyi kasdın galiba kendini :muhah
#5 - Ağustos 08 2006, 19:44:51

yok kasmadım site den copy-paste  :kop :kop :kop :kop
#6 - Ağustos 08 2006, 21:33:46

NovemberRain

yok kasmadım site den copy-paste  :kop :kop :kop :kop
Tahmin etmiştim.  (6)
#7 - Ağustos 09 2006, 08:38:04

en azından açık sözlüymüş melis arkadaşımız :Ç
#8 - Ağustos 09 2006, 08:46:50
All the pictures have all been washed in black, tattooed everything...

aynen wala yaaa
millet ayağı kalkın melis i ayakda alkışlıoz  :hea :hea :hea :oley :oley :oley :oley     :muhah :muhah :muhah zuhaha muhaha
#9 - Ağustos 09 2006, 09:41:11

Yalancılar etrafıma doluşur yalnızım ben yokki huzurum ben yine yalanlarda sen ise uzaklarda dolaşır olduk

:kop güsel sorular ama bn cevaplayamsdmm
#10 - Ağustos 09 2006, 12:28:05

bu sitede olduğu için cewaplardım :kop
#11 - Ağustos 09 2006, 13:00:14
İnSaN VaR OlDuKçA EvRENdEkİ DüZeN DeĞiŞmEz

XenonX

arkadaşım şu suruna bak
ben daha önce hiç bi uçakda can yeleği görmedim yane zaten can yeleği yok paraşüt war yanlış yazmışsın kioptum
#12 - Ağustos 09 2006, 13:09:34

ne far copy pastayı bende yaparım :))
#13 - Ağustos 09 2006, 13:40:11

yukarıda yazılanlara tamamen katılıyorum.

dark

1-balinalar daki kilo diildir.onların cüssesi öleedir.kemik yapıları yani.hatta balık etli lafı da burdan gelir ;)
2-yapıştırıcılar (prit değil peligom gibiler)ancak hava ile temas edince yapışkanlık özelliği sağlıyo :okey
3-falcılar bilmem kaç milyon kişinin falına ve geleceğine bakmaz.bakiim bu kdr kişi içinden kim gelicek die.sadece onlara gelenlerin falına bakar.(falcıların genel olarak geleceği görme yetenekleri yoktur.gelen kişinin bir eşyasından ona ait şeyleri görürler.)  [:D]
4-400 milyon yıldız olması genel bir kanıdır.ama boyanın kuruma olasılığı olduğu için kontrol ederler. :yeah
5-kediler farenin kokusuna diil kendine,etine gelirler.bu çikolata kokan bir brokoliye benzer.istedii kadar çikolata koksun ama brokoli yine brokolidir  ::yea
6-uçak düşme anında yere dik olarak iner.o esnada bir yolcunu atlaması %100 ölümle sonuçlanır.(ki zaten ölücekler)uçağın suya düşme ihtimali olduğu için can yeleği koymuşlardır. :okey

umarım yardımcı olmuşumdur ;) (6)

bende bu arkadaşa katılıyorum üstad tam ben cevaplıycaktım baktımki o önce davranmış.. (6)

tşk paylaşım için.. :cicek
#14 - Ağustos 09 2006, 13:53:32

NovemberRain

arkadaşım şu suruna bak
ben daha önce hiç bi uçakda can yeleği görmedim yane zaten can yeleği yok paraşüt war yanlış yazmışsın kioptum
Kaç kere bindin uçağa? :)

Aynı soruyu seninde bana sorma ihtimalini düşünerekten cevap vereyim, ben hiç uçağa binmedim ama Havaalanında çalışan arkadaşlarım var  :4
#15 - Ağustos 09 2006, 13:53:57
« Son Düzenleme: Ağustos 09 2006, 13:55:27 Gönderen: NovemberRain »

Yüzmek zayıflatıyorsa balinalar neyi yanlış yapıyor?

Süper yapıştırıcı herşeyi yapıştırdığı halde niçin içinde bulunduğu tüpün iç yüzeyini yapıştırmamaktadır?

Niçin falcıya gitmeden evvel randevu alınır? Geleceğimizi bilemez mi?

Neden insanlar "Gökyüzünde 400 Milyon yıldız var" denildiğinde inandıkları halde, yeni boyalı yazan yüzeyi elleriyle yoklarlar?

Neden fare kokulu kedi maması yok?

Cevap verin bakalım  (6)

hemen cvp verim

1- balinalar kulaçatamadıkları için zayıflayamıolar :muhah

2- çünkü tüpün içinde hava yok havayla temas edemediği için kuruyamıyor :oley

3- fala inanma falsızda kalma aslında biliodur ama çaktırmıodur. çünkü geleceğimizi söleseydi +ücret olurdu heralde :muhah

4- insanların cehaleti oda galiba belki kurumuştur die olabilir :Ç :Ç :Ç :Ç :muhah

5- fare kokulu kedi maması olsaydı ülkedeki bütün kediler süpermarketlere üşüşürdü fare kokusunda :muhah :muhah

6- uçaklarda canyeleginde bildiim kadarıyla paraşüt gibi bişe war zaten bu soru olmamaş :muhah :muhah oldumu bildm mi soruları peki karşılıında ne kazandım :muhah :muhah :muhah kioptum :kop :nohashas
#16 - Ağustos 11 2006, 14:23:25
yine kopuk bi ben bu caddelerde gezerken rastladım bir iskenderciye :muhah
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

aynen wala yaaa
millet ayağı kalkın melis i ayakda alkışlıoz  :hea :hea :hea :oley :oley :oley :oley     :muhah :muhah :muhah zuhaha muhaha
aaaa cnm benim n demk her zmnn zuhaha
#17 - Ağustos 13 2006, 16:12:37

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.