Alternatifim Cafe

Sahip Olduğumuz Düşünceye Ya Da Dinlediğimiz Müzik Tarzına Göre Mi Giyinmeliyiz?

Discussion started on Müzik Genel

Hayır.İllâ dinlediği müzik tarzına göre giyinecek diye bir yargı yok.RAP dinlememe rağmen uzun uzun kolyeler takmayı sevmem mesela..Gerçi şu uzun kolyeler sadece amerikan özentilerinde var amma..neyse :D
#51 - Mayıs 12 2008, 21:09:07
~         мis кокuℓu ŷάℓάйℓάяιи duş vάктї ĝεζdΪ άмά зvdз suζάя кεsiк       ~  (=

ben rap dinliyorum ama asla öyle giyinmem tabi giyinenlere yakışıyo ama isteyen yansıtır bunu isteyen yansıtmaz
 :okey bence

KesiNLiqLe kaTıLı0rM
#52 - Mayıs 19 2008, 18:31:41

tabikide hayır ama dinlediğin tarzla çokta alakasız giyinmemek gerek..onun gibi bişey işte :4
#53 - Mayıs 23 2008, 18:41:15

Anaaamm nereye gidiyorum ben..

Hayat çok garip tavşanlar falan..

Sahip Olduğumuz Düşünceye Ya Da Dinlediğimiz Müzik Tarzına Göre Mi Giyinmeliyiz?
Ynt: Ben öyle yapıyorum gerisini bilmem de karışmam da...
#54 - Mayıs 23 2008, 23:38:06
Allah'ın BİLDİĞİNİ VARSIN KULLARIDA BILSIN....

insan içinden geldiği gibi giyinmelidir
#55 - Mayıs 25 2008, 22:41:08
Sabrı öğütler zaman
Oysa odur durmyan
Ben beklerim de
Zaman beklemez ki beni

tarzımızı biz oluştururuz..bizide yaşadıgımız ortam ve hayatımız oluşturur..yani tarzımızda etkilenir tabii :P
#56 - Mayıs 28 2008, 11:02:42

Hiç ALakası yok
içinden nasıL geLiyosa seni en iyi hangi kıyafetin yansıtıyosa onu giyersin..
ister boL pantoLon ister siyah ister dar paça kot ister yırtık çorap
hangisinde rahat hissediyosan o  ;)

evet kesinlikle katılıyorum sadece metal dinleyenler yada rap dinleyenler kendilerini öyle yansıtmak istemiş olabilirler ama ben metal dinliyorum illa da böyle şöyle giyinmem lazım demek bana göre saçma.. :)
#57 - Haziran 07 2008, 15:27:59
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

Ben de önceden öyle düşünürdüm.Yani rock dinliyorum siyah giymeliyim.Yada ağır olmalıyım, yüzümde siyah bir makyaj olmalı.Bilekliğimde demirler olmalı, dikenli kolye takmalıyım.Çantamda firkete olmalı...Ama artık bunun gibi düşüncelerden uzaklaştım.Yaptığın şeyi ve dinlediğin müzik her neyse kimse bunu bilmek zorunda değil.Düşündüğü şey veya dinlediği müzik tarzında giyinenler sadece bunu göstermek isteyenler.Fakat biz her iki türü de; yani tarzını göstermek isteyenler ve tarz sahibi olup giyimine bunu yansıtmayanlar birbirlerini kabul etmeliler.Herkesin özgür bir seçim hakkı vardır ve herkes seçimlerine saygı gösterilmesini hakediyor diye düşünüyorum.
#58 - Ağustos 26 2008, 15:19:06

ben rap dinliorum ama öle giyinmiyorum
rap dinliyorum dediklerim benimle dalga geçiyo
gıcık oluyorum valla şimdi ben rap dinleyemez miyim yasak mı var
#59 - Kasım 10 2008, 15:38:32
!!м¢ℓiк sαgσ giвi ρLαувα¢к уαραηLαя∂αη нєρ υzαк кαLмαктıя!!

Kişinin Yapısına Bağlı.
Bana Sorarsan ; Evet. Dinlediğim Türe Göre Giyiniyorum. Ama Bu bütün Kıyafetlerimin Öyle Olduğu Anlamına Gelmez.Bazen Askılı Giyer Çıkarım Bazen Grup T-shirtleri. O An senin Ne İstediğine Bağlı bir Durum Olduğunu Düşünüyorum.
#60 - Kasım 10 2008, 15:50:37
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Any_one

Neyi beğeniyorsak, nasıl rahat ediyorsak öyle giyinmeliyiz.
Neyi beğeniyorsak, hangi müzikle rahat ediyorsak onu dinlemeliyiz.
-meliyiz çünkü kasmamalıyız hava yapacağım vs. diye.
Zaten bunları yaptıktan sonra kendi tarzın kendiliğinden gelir.
Uzun ve öz.
#61 - Kasım 10 2008, 15:57:09

belki kendilerini sözle ifade edemedikleri içindir
veya içlerini dışlarına kolayca yansıtabilmektir
(:
#62 - Kasım 11 2008, 20:08:57

bn rock veya metal muzik dinliorm ama kafama ne eserse onu giyiyorum bu ne dinliosn ona göre giin olayı buyuk bi sacmalık
#63 - Kasım 15 2008, 19:55:53
ı feel ur emptiness.ı understood my mistake.ı couldnt do anything.all that ı can do is missing u ...

Hayır Canım Ne Alaka Walla Kafama qöre qiyinirim..:))
#64 - Haziran 25 2009, 15:46:40
                                                      Sєωqiчi чαLαη єdєηLєяє SαhTє SєωqiLєяє pαчdσS..!
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                              "Sєη qiT αşк ßαηα кαLSıη .."
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi
                                                        !.. Sєη qiT αмα кσLpα αŞкıη Sєηdє кαLSıη ..! 

yaa bırakın Allah aşkına...
görüyoruz sokaklarda..duyuyoruuz...
emo yum dio saçını yapıo ayakkabısını giyiyo damalı pantulunu giyiyo..ii hoş..
bildiği tek bi good charlotte şarkısı yok...(sadece bi örnekti..)
yada simsiyah giyinmiş..makyaj saçlar o biçim..ne dinlersin diyoruz...
ımm dio..sonra üstündeki tişörte bakıp hatırlıo grubun ismini filan..

özenti olma da nasıl giyinirsen giyin...ne dinlersen dinle...
#65 - Temmuz 10 2009, 15:53:58
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.