Alternatifim Cafe

Sahip Olduğumuz Düşünceye Ya Da Dinlediğimiz Müzik Tarzına Göre Mi Giyinmeliyiz?

Discussion started on Müzik Genel

evt genelde giyim tarzıyla düşünceler paralel oluyor
nasıl düşünüosa öle giyiniolar genelde...
#26 - Ağustos 04 2006, 01:33:30

abi bazıları war sırf özentilikten simsiyah giyinip dışarı çıkıo çok saçma özentilikten rocker gibi ya da metalci gibi giyinceksekj hiç olmasın daha ii bence çok saçma..we ayrıca insanların böle karakterize edilmesi de çok saçma bence öle yapanlar sırf özentilikten....
#27 - Ağustos 10 2006, 13:13:12
dewam ederken yoluma sahilde buluyorum kendimi.Denizi oyun arkı seçmiş bir çocua takılıor gözlerim we elindeki taşlara.Yanına gidiorm "Çok mu sewiorsun denizi?" die soruorm."Ewet."dior."Madem bu kadar çok sewiorsun peki neden taşlıorsun?" die sorduumda anlamamışçasına yüzüme bakıor.Sahi insanlar neden hep sewdiklerinin canını acıtırlar????.....

ewt malesef yanlış bir görüş toplumu bu konuda değiştirmek gerekiyor bizim yapacagımız eger kendimizde böyle bir yanlış anlayış varsa onu yok etmek
#28 - Ağustos 10 2006, 13:55:15
soran olursa ultraslan yaptı dersiniz...

yüreğinin götürdüğü yere git derler ya yüreğinin aldığı kıyafetlerle giyin :muhah :muhah :muhah ayyyyyyy çok kötü bi espiri yaptm biliorm :Ç :Ç :Ç :Ç
#29 - Ağustos 10 2006, 18:13:16
yine kopuk bi ben bu caddelerde gezerken rastladım bir iskenderciye :muhah
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

M_SlimShady

herkes istediği gibi giyinir bencede  ;)
#30 - Ağustos 11 2006, 23:49:57
« Son Düzenleme: Aralık 02 2006, 16:29:46 Gönderen: Rock wiTh Me »

insan kendini nasıl rahat hissediyorsa öle giyinmeli ama yinede dinlediği müzik tarzına çok zıt olmaması daha iyi olur
#31 - Ağustos 13 2006, 17:03:13
>>ATATÜRK BİRLİĞİ>>

<<TIKLA<<

--- TÜRKİYE SEVDALILARI ---

buRcHu

ben rock dinLiorum we ona uygunda giinioorum .... o kdrda ayrı hawaLarda giiniLmemeLi yhanee biraz beLLi edin abii tarzınızı
#32 - Ağustos 15 2006, 15:10:55

kelis

benim çevremdeki bi sürü kız ciks durduğu için hip hop pantolon fln giyiyo uyus oluorm öylelerine

ve bence insan kendini rahat bulduğu şeyleri giymeli
#33 - Ağustos 17 2006, 20:33:45

M_SlimShady

...
#34 - Ağustos 18 2006, 09:41:42
« Son Düzenleme: Aralık 02 2006, 16:27:09 Gönderen: Rock wiTh Me »

C_R_A_Z_Y

İNSANLAR NEDEN HEP KENDİLERİNE BASKALARINI ÖRNEK ALIR BİR TÜRLÜ ANLAMADIM NEYSENİZ O OLUN YA..YA OLDUGUN GİBİ GÖRÜN,YADA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL...
#35 - Ağustos 19 2006, 17:11:34

tabe ki de böle bişe yoq da siyah giyiyon metalci oluon bol giyion rapçi oluon badi giyiyon popcu oluyon sanıolar buda kotu tabeee
#36 - Eylül 02 2006, 16:07:30
Feri Kaçmış İki Göz Birbirine Sarılmış İki Titrek Dudaktan İbaret Suratım .. !

Herkesle gorusmek usere gidiyorum arada bir girerim artkk :'(  
>>SagopaKajmer<<
>>Fan Clup<<

ben ve ablam rock çı ablam siyah giyiniyo metal şeyler takıyo ve siyah makyaj yapıyo.bazı adamlar ona bakıp satanıist diomuşş :kop kioptumçok komik illa böyle yapıyo die satanist olması mı gerekiyo.mesela ben de rock çı yım ama ablam gibi giyinmiyorum genelde düşük bel fln giyiyorum.nasıl istersen öyle giyin ama dinlediğin bi müzik tarzına yakın giyinirsen daha iyi olur gidipte barbie giyinme yani .ne o öyle pembe fln :kus ehueh
#37 - Eylül 03 2006, 16:52:55
TOKIO HOTEL!!!TOM BENİM HAYAT FELSEFEM!!!:D

klasik müzik seviyorum ama hiç j.s.beethoven gibi giyinmeyi düşünmedim komik kaçar yani
haklısın mesela ben konservatuarda okuyorumklasik batı müziği bölümde.öyle mecbur dinilyorum ama şimdi gidipte arkadaşın dediği gibi yaparsak komik kaçar :)) :kop kioptum
#38 - Eylül 03 2006, 16:55:57
TOKIO HOTEL!!!TOM BENİM HAYAT FELSEFEM!!!:D

ewrem

müziK fiNLeMem çıpLak geziiM (6)
hoŞuMa gideNi giYeRim...
roCKcıLar hoŞuMa gideR aMa giYeMeM :S
o Da adım başı öLe biRiLeRi vAr faRk oLsn diE  :4
#39 - Eylül 03 2006, 17:00:50

xX_NightmarE_Xx

ya bence böle bi kstlama yapılmamalı insanlar rap dinlio die parçiler gibi giyinmek zorunda diil yada ne bilim rock dinlio die...
bence insan içinden geldiği gibi hareket etmeli çinden geldiği gibi giyinmeli... şahsen ben rock takılıorum ama benm rockçılar gibi giyindiğimi gören olmamıştır içimden o an ne giymek geliosa onu giyerim mesela arada hip hopçolar gibi giyindiimde oluyo

sözün özü insan içinden geldiği gibi hareket etmeli.....
#40 - Eylül 11 2006, 15:57:04

Bence insanlar içinde rahat ettiklerini, kendilerine daha çok yakışanları giymeliler, müzikle alakası olmamalı, herkes istediği gibi giyinip istediği müzik türünü dinlemekte özgürdür bence.
#41 - Eylül 11 2006, 17:03:17
« Son Düzenleme: Eylül 11 2006, 17:03:46 Gönderen: Infra-Red »

ya alışkanlıktan gelen bişey bu..
tesettürlü birinin rock dinlemesi garip gelebilir tabi ama önemli olan kabullenemez olup olmaması.
yani garip gelebilir ama kalkıp da o o kılıkta nasıl böle bi müzik dinler düşüncesine girmeye başladığımızda, bir sorun olduğunu düşünmemiz gerekir tabi.
çünkü herkes özgür kimsenin özeline karışamayız kimse de bizimkine tabi, tutucu olmamak lazım ama toplumda ne yazık ki bu çok yaygın ve tabi üzücü bir durum bu
#42 - Eylül 26 2006, 23:37:16

şimfi mesela metal dinleyenler genellikle siyah giyiniolar benje yakışıoda ama yakışmayanıda var bende siyahı çok sefdiğim için giyiorum yoksa metal dinlediğim için falan değil yane ama en iyisi bencede içinden geldiği gibi yapmalısın illa metal dinliyom diye koyu renkler giymene gerek yok pnuk dinliyon diye rengarenkte iyinmene gerek yok yakışanı seçip giymelisin içinden geldiği gibi özürgürce  :) :okey
#43 - Kasım 15 2006, 18:50:20
birlikteydik...ama yalnızlık!Ve yalnızlıklarımız bize ait olmayan bir boşlukta,kendi başına umutsuzca büyüyordu...

karanlıkta ışıksız yaşamayı öğrendim...ölüme giderken yalnız gitmeyi öğrendim...çaresizken de yalnız kalabilirim...

buRcHu

çokta ayRı oLmamaLı
bence müzik taRzıne göRe giiyiniLmeLi
#44 - Kasım 17 2006, 14:04:16

Bencede  dinlediğimiz tarzda giyiniriz genelde ama  BAZI KİŞİLER RAP TAKILAYIM DERKEN 97 model çuval giiyorlarr işte ben buna kioptum kioptum
#45 - Aralık 02 2006, 16:33:45
İmza kural dışı (En fazla 3 smile !)

Rap dinniOrm ve o tarzda qiyiniorm cnqü yaKısıoR..  ;)
ayrıca Yani baska bi türLü qiyinemiorm ben meseLa pantoLonum yukardayken Hic rhat edemem....iLLa dÜŞCek beLimden..
ancaq öLE rahat edebiLiorm ...  :muhah
#46 - Aralık 03 2006, 11:30:00
İmzanız kural dışı.

Hiç ALakası yok
içinden nasıL geLiyosa seni en iyi hangi kıyafetin yansıtıyosa onu giyersin..
ister boL pantoLon ister siyah ister dar paça kot ister yırtık çorap
hangisinde rahat hissediyosan o  ;)
#47 - Aralık 04 2006, 23:51:26
...Senin aydınlığındır ay'a ışığını veren geceleyin.
Ben bir geceyim, sen bir ay'sın madem,
Gökyüzünde bensiz gitme, istemem...

valla nasıl rahatsa öle giyinmeli.ben rap dinliorum.ama bol giyince daha rahatım.bu da dinlediğim müzik tarzından kaynaklanmıo
#48 - Mayıs 04 2008, 12:12:19

Evet :Ç kısa ve öz :Ç
#49 - Mayıs 04 2008, 12:31:37

sürmeli çocuk

e tabiki de ,takım elbise giyen bir iş adamı rap ya da hip hop,metal  dinler mi ,Hayır (6)
#50 - Mayıs 08 2008, 10:26:13

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.