Alternatifim Cafe

Blue Fan Club

Discussion started on Fan Club & Birlikler

rihanna_m

üye olabilirmiyim...bende blue ile ilgili baya bişiler var...bu arada duncan çok şeker yafff
#526 - Temmuz 14 2007, 12:30:45

üye olabilirmiyim...bende blue ile ilgili baya bişiler var...bu arada duncan çok şeker yafff
üye oldun bile
hoş geldin blue fan clupa
#527 - Temmuz 19 2007, 19:35:33
>>>BLUE ƒαη ¢ℓυb<<<
>>>TIKLA<<<

Arkadaşlar hepimiz Kandili mübarek olsun...
#528 - Temmuz 19 2007, 22:34:36

life keeps gettin in the way
Whenever we try, somehow the plan
is always rearranged
We might find our place in this world someday --- ...!

hey duncan benım :vur

senınde geçmiş kandılın mubarek olsun ;)
#529 - Temmuz 20 2007, 20:41:26

arkadaşlar çook komiksiniz yaf
#530 - Temmuz 26 2007, 13:36:16
>>>BLUE ƒαη ¢ℓυb<<<
>>>TIKLA<<<

rihanna_m

üye oldun bile
hoş geldin blue fan clupa

hoşbulduk:))
#532 - Temmuz 29 2007, 18:46:18

rihanna_m

Blue'nun 13 Eylül 2000'de çıkarttığı ilk single çalışmasıydı "All Rise". 2 aya yakın bir sürenin ardından, 3 Kasım'da aynı adı taşıyan "All Rise" albümü raflardaki yerini aldı.

İngiltere listelerinde 4 hafta boyunca zirvedeki yerini koruyan Blue, ilk adımında bile büyük ilerleme kaydetmişti. "All Rise" albümünde yer alan şarkıların tamamı Blue'daki üyelere aitti ve şarkı yazarlığında ne kadar başarılı olduklarının da birer kanıtı niteliğindeydi adeta...

Grup üyelerinden Duncan James yazarlık konusunda şöyle diyor;

"Hepimiz bu albüm için çok uğraştık. İlk şarkı yazan boyband (erkek üyelerden kurulu topluluk) biz olmak istedik. Hepimiz el ele verdik ve tüm şarkıları 1 ayda ürettik. Bu şarkıları yazarken acı, tatlı anılarımız oldu. Özellikle Lee ve Antonyyazarlık konusunda çok iyiler. Onlar da benim iyi olduğumu düşünüyorlar."

"All Rise" ile yakalanan başarı, "Too Close" ile devam etti. İngiltere listelerinde yine zirveye ulaşan topluluk, dünya çapında attığı adımlarla popüler müzik dünyasının gündemine yerleşti. Lee Ryan, "Too Close" hakkında şunları söylemişti;

"Gerçekten iyi olacağını bekliyordum aslında. Çünkü "All Rise" tuttuysa bu şarkının da tutacağı düşüncesindeydim. Yani iddialı bir şarkı olduğunu düşünüyordum ve dinleyenlerimizin tepkileri haklı olduğumu gösterdi. Sanırım biz neyin tutulup tutulumayacağını biliyoruz."

Bir süre sonra albümün üçüncü video klibi olan "If You Come Back" çekildi. Listelere bu kez 2 numaradan girilmişti. Simon Webbe'nin bu şarkı için yorumu şöyleydi;

"İnsanlar ilk defa bizi ağır tempolu bir şarkıyla göreceklerdi. Ve bunun heyecanıvardı hepimizin üzerinde. "Ya beğenilmezse?" korkusunu ilk o zaman tatmıştık. Ama yine istediğimiz sonucu aldık. Kazanan yine biz olduk!"

İddialı ama ayakları yere basan açıklamalar yaptılar. Kendilerine inandıklarını söylerken güçlü, endişelerinden söz ederken çekingendiler. Belki de kendi alanlarında yakaladıkları büyük başarıyı bu karakter özelliklerine borçluydular.

"If You Come Back"in ardından bir diğer ağır tempolu parça "Best In Me" geldi gündeme. Yine listelerde üst sıralara ulaşılmış, grup elemanları arasındaki dostluk iyice pekişmişti. Antony Costa, Lee için övgü dolu sözler sarfetmiş, onun etkili sesinin bu şarkıda en iyi şekilde kendini hissettirdiğini söylemişti.

Blue cephesinde her şey, diğer grupları imrendirecek güzellikteydi. "Fly By" video klibiyle bir kez daha dünyayı kasıp kavuran, Türkiye'deki yabancı müzik listelerine de bir numaradan girmeyi başarantopluluk, popüler müziğin efsaneleşen 'boyband'lerinden biri olma yolunda önemli adımlar atmaya devam ediyordu.

Disney, Brit, MTV gibi önemli müzik ödüllerinin sahiplerini bulduğu gecelere damgasını vurdu Blue grubu. "En İyi Yeni Sanatçı", "En İyi Yeni Grup", "En İyi Boyband", "En İyi Çıkış", "En İyi Albüm" gibi birçok dalda kürsüye çıkmayı başardılar.

Blue'nun büyük başarılara imza attığı "All Rise" albümünde, sırasıyla şu parçalar yer alıyor; "All Rise", "Too Close", "This Temptation", "If You Come Back", "Fly By", "Bounce", "Long Time", "Make It Happen", "Back to You", "Girl I'll Never Understand", "Back Some Day" ve "Best in Me".

(fun clubta mevcutmu bilmiyorum yinede eklemek istedim:)))
#533 - Temmuz 29 2007, 18:48:02

anam baksaydın en basına ama olsun farketmez
#534 - Temmuz 31 2007, 19:30:41

bu resimde leee cok tatlı
bni de üye yprsanz sevinirim
#535 - Ağustos 01 2007, 11:08:47

:kop çok tatlı çıkmıs lee tamam ark glsın uye yapar seni
#536 - Ağustos 01 2007, 18:40:54

rihanna_m

bewitched_beyonce duncanı aramızda paylaşabiliriz sorun etme ya :))
#537 - Ağustos 01 2007, 20:43:43

yok o sadece benımmmmmmmm :kop
#538 - Ağustos 01 2007, 20:58:28

üye odlun bile hoş geldin aramıza
#539 - Ağustos 04 2007, 23:37:36
>>>BLUE ƒαη ¢ℓυb<<<
>>>TIKLA<<<

rihanna_m

yaaa şimdi tartışma çıkmasın :D ikimizin olsun işte :D

#540 - Ağustos 05 2007, 13:03:56

yaaa şimdi tartışma çıkmasın :D ikimizin olsun işte :D

tamam anam bak hatırın için ıkımızın olsun tartışma çıkmaz
#541 - Ağustos 05 2007, 21:57:22

üye odlun bile hoş geldin aramıza

hoş bulduk
#542 - Ağustos 06 2007, 12:46:26

Anti-tiKKy

ben de uye olblrmıyım acb? hepsi cok tatlılar ozellıkle lee
#543 - Ağustos 07 2007, 20:00:45

nie olmasın oldun bile hoş geldin ...
#544 - Ağustos 09 2007, 14:13:37
>>>BLUE ƒαη ¢ℓυb<<<
>>>TIKLA<<<

Anti-tiKKy

nie olmasın oldun bile hoş geldin ...
hos bldk ben de bısıler paylasmaya calısıcam
#545 - Ağustos 09 2007, 23:26:33

Anti-tiKKy

,,,
#546 - Ağustos 09 2007, 23:46:16

Anti-tiKKy

bluee
#549 - Ağustos 13 2007, 00:12:44

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.