Alternatifim Cafe

AlternatifimCafe

Discussion started on Konu Dışı

SnoWays

bende alex abimden esinlenerek bu yazıyı yazıyorum  :haydut

tam hatırlamasamda sanırım 1 yada 2 nisandı kız arkadaşımla okulun bilgisayar laboratuvarındaydık bana alternatifimcafe deki bulduğu oyunu göstermişti (oyun şuan flash oyunlarda mevcut) oyunun adıda korkunç evdi ben bu oyuynu baya sevdim oynadım sora aklıma bu oyunu aldığım site geldi alterli bişeydi ama neydi diyodum neyse kız arkadaşıma sordum oda adresi verdi artık bende alternatifimcafe üyesiydim bu forum kesinlikle hayatımı değiştirdi neredeyse tüm zamanımı burda geçiriyodum gerçekten harikaydı sonra ufak ufak arkadaşlıklar edinmeye başlamıştım kii burdan ayrılan bi üye benim aklımı çeldi ve forumdan ayrılmama neden oldu (ki artık öle bişey olamaz :ban ) burdan ayrıldıktan sonra sadece 1 forumda takıldım ki o forum bana alternatifim'in verdiği zevki vermedi neyseki anlayışlı emre abi (site sahibi) özrümle beraber beni tekrar aralarına kabul etti kısa bi süre sonra nedir.alternatifim.com çıktı oraya üye oldum pekçok konu ekledim ve nedir in editörlerinden biri oldum şuan gerçekten çok mutluyum işime aşığım diyebilirim :okey
alternatifimi çok seviyorum bağımlısı oldum ben bu siteden atılmadığım takdirde ayrılmam :artis (6)

Forever alternatifimcafe ::yea ::yea ::yea ::yea ::yea
#1 - Ağustos 01 2006, 22:31:33

ewet site güzel....hemde çok güzel...amaüyeleri inş bozmaz .....güzel bi yzı...
#2 - Ağustos 01 2006, 23:14:16
A&A         Seni ÇOK seviyorum!!!!   

asenaa....

tşkler noyan çok anlamlı olmuş yazın
ayrılma giriş kim ikna etti seni diye sormayayyım istersen
bende mutluluklarının ve başarılarının devamını diliyorum

always alternatifimcafe

#3 - Ağustos 02 2006, 08:40:07
:bite
60 Ziyaretçi, 27 Üye ( 10 Gizli)

asena sonuna kadar haklı çook güsel bi site ve dediği gibi üyeler inşallah bozmaz burayııı
ve bend alex abim gibi başarılarının devamını diliyorummm  :.dost
#4 - Ağustos 02 2006, 15:51:41
SANA UZAK KENTLERDEN BİRİNDE
ZAMANIN BİYERİNDE
SENİ VE SENLİ GÜNLERİ ANIMSATTI AKŞAM GÜNEŞİ
ONCA ZAMANIN ÜSTÜNDE ESKİMEYEN BİR DÜŞÜNCESİN ŞİMDİ
İNSAN HER GÜN ANIMSAR MI AYNI GÖZLERİİİ  http://s3.bitefight.net/c.php?uid=105261 (sadece tıklayınn....)

SnoWays

sağoluun :Ç :))
#5 - Ağustos 04 2006, 22:24:57

ewt benje de çok güsel bi site (6)
#6 - Ağustos 06 2006, 19:14:15

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.