Alternatifim Cafe

İlk Buluşma ?

Discussion started on İtiraflar

Motley

Buluşursak anlatırım (6)
#51 - Ocak 16 2009, 20:42:38

rezil bi gündü :D
birlikte sinemaya gitdik, bi de ne görelim.. tüm kankalar orda :D
filmi 9 kişi izledik :D
#52 - Şubat 15 2009, 17:56:48
FeeLiN' the bLaNks..

:ask ormantizmin doruklarında adrenilcilik oynarken KIZIN BABASI GELDİ İÇİNE ETTİ :Ç :Ç :Ç :Ç
 ne adrenalin di ama  :lol elini pile tutamadıydım taha yaaaaa..  X(  bu istanbuL ne kadar küçük pi yer öle  (6) (6)

:kisss canıımmmmmmmmmm bennnimm o gnü unutamıorum gözüm de bi acı vaar halaa  :hii?  :Ç
#53 - Mart 02 2009, 08:29:46
]]]]]__Y@pTıĞıM i$€ iMZ@Mı @T@RıM @RK@D@$__[[[[[

türkiyem_sercan DeMirTaŞ

@)--',----

((*_*))                  ((*-*))

BİLMİYORSAN SEVMEYİ.. TAŞIMA O YÜREĞİ

Hayatımın en güzeL günLerinden biriydi. DigerLeri de sonraki buLuşmaLarımız (6)
#54 - Mart 03 2009, 20:29:27
Kim der ki ; Sago yaşamın minik bebeği ?
Bir yaz akşamında hayata attım göz bebeğimi, bebeğim öldü....

Öküz.

En ilk buluşmamız mı (:
Servisten indim, karşımdaydı.
Gülümsedim, elimi tuttu. Sarıldı(k).
Konuşamadım.((:
Ve eve gittim, giderken ayrılık mesajımı hazırlamıştım bile.
#55 - Mart 03 2009, 20:44:28

SEVGİLİMİ FAZLA GÖREMESEM DE İLK BULUŞMAMIZ ÇOK GÜZELDİ. YAĞMURUN ALTINDA,  BENİ EVE
BIRAKIRKEN KAZARA DUDAKLARIMIZ BİRBİRİMİZİN DUDAKLARINA DEĞMİŞTİ.
#56 - Nisan 12 2009, 15:57:51
bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığım tam karşısında...
eğer birgün beni arayıpta bulamazsa
 YA MEYHANEDEYİM YA TAM KARŞISINDA

Eflâtunî

Hiç birşey yapmadık. Normal sevgili hâli, en masumuyla, o'ydu.
#57 - Nisan 12 2009, 16:15:06

Yedik içtik gezdik tozduk eve gittik..
#58 - Nisan 22 2009, 16:39:53

İlk Sevgilimle Pastaneye gitmiştik.Hayvan gibi yedi kız.Bir günde 50 lirayı harcadık onun yüzünden.Çocukluk işte..
#59 - Mayıs 20 2009, 23:11:38
Ya imzanı kurallara göre koy ya da kuralları kendin belirle

Süperdi... :muhah

El eleydik bir an bile bırakmadı kahretsin.. :sizo

Ben sarıldım o öptü... :muhah Lanet olsun ya..

Kimse görmesin diye ormana girmiştik.. :sizo
Ayakkabılarımız göl olmuştu..
#60 - Mayıs 21 2009, 09:29:36
Sakalını orantılı kesebilen adamla, sağ elinin tırnaklarına düzgün oje sürebilen kadının birleşmesine 'örnek çift' denir.

Aynı şehirde doğup büyümüşüz ama kader bizi o istanbula taşındık sonra karşılaştırdı. .
İstanbula gittim 3gün kaldık ailecek düğün olduğu için son gün 7senedir görmediğim dayımın evine gittik girer girmez dayı izin ver arkadaşlarımla buluşuyum dedim o da git dedi :sizo
Onun için o kadar zahmete katlanıpkalktım gittim. . .  2gündür günlük güneşlik olan hava o günde aksi gibi yağmurluydu üzerimde kot badi babetle hiç bilmediğim ilk defa gittiğim bir şehirde bağdatı bulmak gibi onun olduğu yere gittim :4
Pendik'ten kadıköy'e
Oda bostancıdaydı ben yarım saat önce gelmişti malum lanet bir trafik vardı o günde herzaman ki gibi =)
İndim en son durakta haldun dormen tiyatrosunda affalladım bilmiyorum orayı, yağmur yağıor saçım başım dağılmış hemen karşısında Bambi cafe vardı o geleseye kadar girdim 1 çay içtim kendime çeki düzen verdim
Gelmiş aradı  haldun dormenin ordayım dedi. bende bambinin ordayım dedim. ikimiz karşılıklı geçmişiz ama birbirmizi görmemişiz ee tanımıyoruz bide  (6) transit geçmişiz yan yana sonra
Aradı konuştuk ben karşıya geçerken onu görünce heyecanda yolun ortasında dona kaldım bir korna sesiyle irkilip onun bana kahkasını gördüm  :D neyse sonracıma yağmurda görüştük sarıldık filan bu seferde o yağmurda yer bulamadık sonunda aborjin adlı cafeye oturduk önce sus pustuk sonra çenemiz bi düştü ki akıllara zarar sonra o beni pendiğe bıraktı sarıldık ağlaştık ayrıldık o bindi gitti ben eve girdim  :nohashas
 Tabi daha ayrıntıları varda girmek istemedim yeter bu kadar ayrıntı   (6)
Hayatımda ilk defa biri için bu kadar çabalamış fedakarlık yapmıştım ama şimdi düşünüyorumda değmezmiş  :öff
#61 - Mayıs 21 2009, 15:27:37
« Son Düzenleme: Mayıs 21 2009, 15:29:43 Gönderen: Matis... »
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

extra*large

Hangisini anlatayım sinemim.. =)
Nedense barışı anlatmak geldi içimden.Hafta sonuydu sanırım yanlış hatırlamıyorsam.Kuzenim bizdeydi.Onu yalvar yakar götürmüştüm sahilde buluşucaktık.. Oda sevgilisini çağırdı o bahaneyle gelmişti.Yoksa hiç gidemezdim.asla ilk buluşmaya tek gitmem bilirsin  :urfa Sonra gittik işte orda oturuodu çok yorulmuştum ebesinin .. ı kadar yol yürüdük çünkü  (6) Sonra kıpkırmızı olmuştum bunu hissedebiliyordum.Yanına oturdum hemen napıon falan salaktaydım.Oda şaşırmış biçimde suratıma bakıyodu salak  :D bi an ne bakıon lan deyip vurasım gelmişti o derece avel bi arkadaştı kendisi :D Her neyse işte sonra kalktık kuzenle sevgilisi gitti.Bizde bu avelle yürümeye başladık işte sonra eve kadar yürttüm o sayede eve bırakmış oldu  :kop sıkılmıştımda zaten :D

Yolda yürürken aptal gibi bi o bi ben sen konuş yok sen konuş ne konuşayım aklıma gelmio benimde gibisnden konuşmalar geçti aramızda  :muhah Sonra bi baktım kolumu ısırdı bu  :hönk Baya bi aveldi yaaa  :sizo Sonra elele falan tutuştuk eve kadar sonra eve geldim allahım dedim kurtuldum :D Çat mesaj : Sen bugün beni beğenmedin biliorum

Ah o mesaja çokmu belli ettim demeyi o kadar isterdim ki :D
#62 - Haziran 24 2009, 06:29:19

:kop çok güldüm.  :kop kolunu ısırdığını bana msj atıp söylediğindede bi bu kadar gülmüştüm  :D amacı neydi acaba salağın  :D ay hiç sevmezdim kendisinide  :D
#63 - Haziran 24 2009, 23:00:16
“Unutkanlar şanslıdır.Çünkü hatalarının acısını çekmezler.”

extra*large

heeey bucalıııııı :D mithatpaşalııııı :D bildiğin salaktı :D neyse sen msne gelsene ya sıkıldım  :öff
#64 - Haziran 24 2009, 23:04:45

Tabi ya nasıda unuttum ben onu buca mithatpaşa kavgası   (6) çocuk başlı başına salaktı  (6) hemen gelıorum  :D
#65 - Haziran 24 2009, 23:10:46
“Unutkanlar şanslıdır.Çünkü hatalarının acısını çekmezler.”

eğer ilk buluşmanız yasak sa zordur...
normalinden kat be kat daha heycanlandırır...
karnına kramplar girdirir abartmadan...
aşkını gözlerinde görürsün ilk baktığında suratına...
teninde hissedemessin sıcaklığını..
sanki kavrulucakmış gibi olur bedenin...
ama dokunmak yasaktır...
tek bi öpücük bazen herşeyin herkesin ötesindedir...
o da dudağının kenarına olabilir en fazla..
hatırlarsın bikaç yıl sonra...
ama öptürmemiştin ki der..
ama öpmemeiştinki dersin..gülersin..
senede bir gün olayına döner bu....kestik...
#66 - Temmuz 04 2009, 02:10:51
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

Ulan ne Komik Oluyor Dmi Mal Mal ßakiniyoz Birb*k Çıkmıyor Cümlelerden  Ama bir Kopma Noktasi vardir Mutlaka .benim İcin biraz daha Komigi de Osman Abi ve Buket le buluşdugum An daha dogrusu forum buluşmasi öle idi :D

Buket : Osman Abi gIcIk hangisi

Osman Abi : Sagda Beyaz Giyinen :D

ALLAH'im kopmuşdum buna ya :D
#67 - Temmuz 05 2009, 11:25:20
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

iiydi yha xD benm gözlerime bakıo ama bn bi türlü ciddi olamıorum gülme tutuo xD yemek yioduk patetesini yiicek msn ddm yemicem ddi bn yedim :Ç xD
#68 - Temmuz 21 2009, 19:04:09

mal gibi kaldk konuşamadm:)ama sonrası güzeldiii
#69 - Ağustos 24 2009, 21:29:12
www.banakalirsaboyle.blogspot.com
yaptıklarımı aldıklarımı okuduğum ve öğrendiğim herşeyi sizle paylaşacağım web günlüğüm beni izlerseniz sevinirim:)

İlk buluşmamız ilk buluşma gibi değildi kng dolayısıyla öyle çekinmeler utanmalar da olmadı hiç gayet güzel kırk yıldır tanışıyormuşçasına ^Aşkıım^ naraları arasında sarıldık koklaştık kng Tabi AŞTİ ortası olması sebebiyle baya bir izleyenimiz de vardı da o an onları önemsediğimizi sanmıyorum. Sadece o içinde bulunduğumuz metrekarelik alan kadardı sanki herşey. Ama aptallığımı da unutmuyorum ki kendisi de beyan etmişti bunu açık açık 'çok aptal görünüyodun' tarzında. Eh milletin peşinde koşuşturmaktan olsa gerek, hangisi o bu mu böyle mi şöyle mi şu giden adam mı? Miyop gözlerim sağolsunlar. Öyle güzeldi vesselam. Unutulamayacak tarzdan.
#70 - Eylül 05 2009, 23:46:28
İçimde şefini kaybeden bir orkestranın hüznü var
dışımda Charlie Chaplin gülüşü.

Hevai

Yeni!
Zamanı durdurmak istediğimiz bir gündü o zamanlar. Ama şimdi bakınca sıradan bir günmüş.
#71 - Eylül 06 2009, 00:35:01
« Son Düzenleme: Temmuz 17 2010, 23:39:32 Gönderen: _Vaveyla_ »

mal mal bakıştık

:Ç
#72 - Eylül 26 2009, 14:37:11
« Son Düzenleme: Eylül 26 2009, 14:38:32 Gönderen: KillswitchEngage »
when all are one and one is all
to be a ROCK 'N not to ROLL

Yeni!
...
#73 - Ekim 06 2009, 12:55:00
« Son Düzenleme: Ekim 07 2009, 15:18:46 Gönderen: Glitter. »
Yaşam için bir sebep, son için bir maksat !!!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.