Alternatifim Cafe

The Pussycat Dolls Fun Club

Discussion started on Fan Club & Birlikler

evet seviyo (sen öyle zannet  (6) )
#176 - Kasım 04 2006, 00:44:11

_Fena

Hönkh !! :hönk  :ühü
#177 - Kasım 04 2006, 00:45:01

Hönkh !! :hönk  :ühü
uamarım parantez içinde söylediğim şey yüzünden bunalıma girmessin emre abi yoksa suçluluk duyarım bak  (6) (6)
#178 - Kasım 04 2006, 00:46:44

_Fena

aßi deme NAn deLirtceniz mi beni ?tmm sefmio kar$ılıksız benim aşkım.Ama oLsun ben çok sefiyorum aşkumuuuuuuuu !! :D KıskananLAr çatLasınn :nanik
#179 - Kasım 04 2006, 00:48:56

aßi deme NAn deLirtceniz mi beni ?tmm sefmio kar$ılıksız benim aşkım.Ama oLsun ben çok sefiyorum aşkumuuuuuuuu !! :D KıskananLAr çatLasınn :nanik
kim kıskancak be sizi  :hih:
#180 - Kasım 04 2006, 00:49:27

_Fena

0 kendini biLeyorRrRrRr !! :muhah
#181 - Kasım 04 2006, 00:54:05

_Fena

0 zaman nema problemo...
Yannız bırakın beni JessicamLan  :D
#182 - Kasım 04 2006, 00:58:07

ooo sohbet iyiymiş bakıyorum gençler
kaçırmışız...  :öff
neye karar verdiniz bari
seviyo mu sevmiyo mu  (6)
istersen ben söyliyim
yanımdaki papatyayı yolabilirim..  (6)
#183 - Kasım 04 2006, 15:12:05

PCD TÜRKİYEDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :urfa :kisss :)):cicek :artis :okey ::yea (6) :D :) çok güzel bir haber bu yhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

17 Kasım Cuma

MTV Türkiye Lansman Partisi

Saat: 19:30
Etkinlik Türü: Konser – Parti
Sanatçılar: The Pussycat Dolls, 110, Athena, Ceza, Duman, Hayko Cepkin, Kargo, maNga, Göksel, Mor ve Ötesi, Nil Karaibrahimgil, Ogün Sanlısoy, Redd, Sertab Erener, Teoman
Mekan: CNR Expo Center
Adres: CNR EXPO Fuar Merkezi - Yeşilköy Atatürk Havalimanı Karşısı - İstanbul
Açıklama: 23 Ekim 2006, Pazartesi günü yayın hayatına başlayan müzik ve yaşam kanalı MTV Türkiye, açılışını dev bir lansman partisi ile kutluyor. Ünlü R&B ve Hip-Hop grubu The Pussycat Dolls, 17 Kasım 2006′da İstanbul’a gelerek MTV Türkiye izleyicisi ile buluşuyor.
Ekranlarda 25. yılını kutlayan, Türkiye’de ise 10 yıldır yayında olan MTV, 23 Ekim 2006′da lokal olarak ülkemizde yayına başladı. Türk gençliğine bir sürpriz yaparak ekranlara bayramın ilk günü merhaba diyen MTV Türkiye, sürprizlerine “tek günlük festival” niteliğindeki lansman partisi ile devam edecek. MTV Avrupa’da da görüntüleri yayınlanacak olan MTV Türkiye partisinde, son dönemin en parlak R&B ve Hip-Hop grubu The Pussycat Dolls’un öncesinde Türkiye’den de büyük müzisyenler yer alacak; 110, Athena, Ceza, Duman, Hayko Cepkin, Kargo, Manga featuring Göksel, Mor ve Ötesi, Nil Karaibrahimgil, Ogün Sanlısoy, Redd, Sertab Erener, Teoman ve CNR Expo Center’da gerçekleşecek olan bu muhteşem organizasyonda sahneye çıkacak sanatçı ve gruplar… Ayrıca DJ Fuchs ve Cervus da DJ setleriyle geceye renk katacak

ya ben bööle şansın taa.....

nie herşey istanbulda oluyo ya..
ben de gitmek istiyodum onlara  :ühü

neyse hemen ümitsizliğe kapılmıyım  (6)
ayın onyedisine kadar bir yolunu bulup giderim ben istanbula  (6)
#184 - Kasım 04 2006, 15:14:56

Alıntı
bidahakine senide çağırırız kızmadın dimi biraz konuyu dağıttık da

hayır güzelim kızmadım
siz aynen devam edin okuması hoştu ya  (6)
#185 - Kasım 04 2006, 15:35:02

ben üye olmak istiyorm yaaa:D
#186 - Kasım 20 2006, 19:07:43
ß!teK ßu HüZnü seN boğaRsın !pek teN!n deRime batSın...

ben üye olmak istiyorm yaaa:D

tamam cnm sen de üyesin  :)
hoşgeldin  :kisss
#187 - Kasım 20 2006, 19:29:48

eet birazda resim bu nicole arap melezlerine çok benziyor deil mi??
#188 - Aralık 02 2006, 18:22:05

sağol canım sen de olmasan serdik iyice biz  (6)
ellerine sağlık  :cicek
ve evet benziyor ama ne olursa olsun çok güzel kadın  :okey
#189 - Aralık 02 2006, 18:24:59

biraz daha resim...
sağol canım sen de olmasan serdik iyice biz  (6)
ellerine sağlık  :cicek
ve evet benziyor ama ne olursa olsun çok güzel kadın  :okey
yho o anlamda demedim Amerikada arap melezleri çok war ve gerçekten çok güzel oluolarr daha gönderiom :D nicole de çok güzel kadın :urfa
#190 - Aralık 02 2006, 18:33:04

biraz dahaaa  :urfa
#191 - Aralık 02 2006, 18:43:04

Hepsi birbirinden güzel saol canım  :cicek

The PCD Ropörtajı:

MTV Türkiye'nin açılış partisine katılan The Pussycat Dolls grubu Kelebek'e konuştu. Grubun lideri Nicole Scherzinger, "Bizi bir müzik grubu değil de sadece seksi kızlar topluluğu olarak görenler var. Sadece güzel bacak ve göğüslerden oluşmuyoruz. Önemli olan güzel olmak değil, bu güzelliği imaj ve markaya dönüştürmek. Bu da fazlasıyla zekâ gerektiriyor" diyor.

Biz sadece bacak ve göğüslerden oluşmuyoruz

MTV Türkiye’nin görkemli açılış partisine katılan ve basında sadece Kelebek’e röportaj veren ünlü R&B, hip-hop grubu The Pussycat Dolls’un üyeleriyle hem kariyerlerini hem de seks objesi olarak görülmenin perde arkasını konuştuk. Nicole Scherzinger, "Bizi bir müzik grubu değil de sadece seksi kızlar topluluğu olarak görenler var. Sadece güzel bacak ve göğüslerden oluşmuyoruz. Önemli olan güzel olmak değil, bu güzelliği imaj ve markaya dönüştürmek. Bu da fazlasıyla zeká gerektiriyor." diyerek futbol tabiriyle topu doksana taktı.

Biliyorum geleli birkaç saat oldu ama bizim burada adettendir. İstanbul izlenimlerinizi alabilir miyim?

- Carmit Bachar: Evet, yeni geldik. Yukarıdan İstanbul’un görüntüsü harikaydı. Açıkçası bir geceliğine geldiğimize üzüldük. Eğer İstanbul anlatıldığı gibiyse tekrar gelmeyi istiyoruz. Bu şehri mutlaka keşfetmeliyiz. Bu kısa süre içinde bile ne kadar sıcak kanlı insanlar olduğunuzu görme fırsatına eriştik.

Dünyanın birçok yerinde hayranlarınız var. Kültürel farklardan yola çıkarak hayranlarınızın size karşı yaklaşımları nasıl?

- Nicole Scherzinger: Tüm dünyayı dolaşıyoruz, her toplumun ilgisini yansıtma biçimi farklı. Bazıları bu konuda oldukça sıcaklar (gülüyor). Ancak şurası kesin ki, bizi her yerde seviyorlar. Sevgilerini her fırsatta gösteren bir hayran kitlemiz var. Amerikalı bir grubuz, doğrusu Avrupa’da bu kadar ilgi göreceğimizi beklemiyordum. Onları çok ama çok seviyoruz.

Genelde şov ağırlıklı, kalabalık gurupların ömrü kısa oluyor. Size en yakın örnek Spice Girls’ü gösterebiliriz. Eğer gruptan birisi ayrılacağını açıklarsa reaksiyonunuz ne yönde olur?

- Jessica Sutta: İki yıldır beraberiz. Harika bir iki yıl geçirdik. Zaten albümümü de yeni yaptık. Bir buçuk yıl oldu. Çok başarılı bir albüm yaptık, şarkılarımızın bazıları listelerde bir numaraya çıktı ve büyük övgüler aldı. Böylesi başarılar tatmış bir grubun dağılacağını düşünmüyorum. Ayrılan olsa da bir şey fark etmez. Pussycat Dolls yoluna devam eder. Bu grubun kökleri 1995 yılına kadar uzanıyor. Aslında herkesin gruptan ayrı olarak farklı projeleri var ama bu hiç önemli değil. Pussycat Dolls bütünlüğü bozulmayan bir grup. Örneğin; Nicole’ün solo albümü çıkacak ama yine bizimle kalacak.

Gurupta kim neyi en iyi yapıyor?

- Ashley Roberts: Herkesin farklı bir misyonu ve görevi var. Kim en iyi yapıyordan çok Pussycat Dolls önemli. Çünkü her birimiz Pussycat Dolls’un bir parçasıyız. Altı kişinin farklı kişiliğiyle oluşuyor bu gurup. Puzzel’ın parçaları gibiyiz. İnsanlardan bu parçaları bir araya getirmelerini istiyoruz. Bu puzzel’ın altı parçası var...

Genelde vokalde Nicole ön planda. Yeni albümde de durum aynı mı olacak?

- J.S: Nicole’ün sesi harika olduğu için ses olarak onun öne çıkması normal. Zaten Nicole’ün Eden’s Crush grubundan da bayağı bir tecrübesi var. Ama bizde görev dağılımı çok iyi. Hepimiz şarkılara sesimizi veriyoruz. Yeni albümde diğer arkadaşlarımız da ön plana çıkacak. Biz çok iyi bir ekibiz.

O zaman biraz da yeni projelerinizden konuşalım.

- Kimberly Wyatt: Şu an için sadece ikinci albüme odaklanmış durumdayız. Tabii, dünya turnesi de önemli.

SEKSİ OLMANIN DEZAVANTAJLARI

Kariyer, projeler vs... Bir Pussycat Dolls röportajı böyle olmamalı. Biraz renk katalım röportaja. Bir Pussycat kızının kalbi nasıl fethedilir?

- N.S: Güzel koksun yeter (gülüyor). Entelektüel olması çok önemli. Bilgili erkeklere büyük saygı duyarım. Ayrıca tatlı olmalı, hem de çok tatlı. Ve tabii ki, esprili olması da önemli. Zekice espriler yapan erkekleri hep sevmişimdir.

Peki, güzel olmanın avantajları ve dezavantajları neler?

- N.S: Bilirsiniz, güzel kadınlara genelde ’güzel ama aptal’ denir. Bizi bir müzik grubu değil de sadece seksi kızlar topluluğu olarak görenler var. Biz sadece güzel bacak ve göğüslerden oluşmuyoruz. Önemli olan güzel olmak değil, bu güzelliği imaj ve markaya dönüştürmek. Bu da fazlasıyla zeká gerektiriyor. Avantajına gelince kim ne derse desin güzellik önemli bir olgu. Güzellik her zaman ilgi odağı olmuştur. Seksi vücut hatlarına sahip olmak bir kadına her zaman özgüven sağlamıştır. Ama beyin olmadan güzellik bir şey ifade etmez.

Biraz da hayranlarınızın çılgınlıklarından konuşalım.

- M.T: Evet, bazıları bayağı çılgın. Biri var, her konserimizi takip ediyor. Sahnenin önünde, hep benimle konuşmaya çalışıyor. Bir keresinde üstünü çıkarmıştı ama yeterince iyi değildi. Daha yaratıcı olmalılar (gülüyor)

- K.W: Erkekler size söylüyorum vakit kaybediyorsunuz.

Hemcinslerinizin erkeklerle aynı duyguları paylaşmadıklarını söyleyeyim. Özellikle de "Don t cha" şarkısından sonra kıskançlıkları artmış gibi.

- J.S: Evet, bazıları öyle söylüyor ama ben kadınların Pussycat Dolls’u kıskandıklarını düşünmüyorum. Şu bir gerçek ki, zaman değişti. Çağımızda kadınlar artık daha güçlü ve özgüven patlaması yaşıyorlar. Zaten ortada kıskanacak bir durum da yok, onlar da bizim kadar güzel ve güçlüler.

Eğer bir kadın, sevgilinize "Don’t cha" şarkısındaki şu sözleri: "İstemez miydin sevgilinin benim gibi ateşli olmasını / Biliyorum o seni seviyor... maalesef / Bilinçaltında benimle birlikte olmak istediğini biliyorum" söylese durum değişirdi diye düşünüyorum.

- J.S: Evet, ne demek istediğini anlıyorum (gülüyor). Muhtemelen yüzüne yumruğu yerdi.

Altı kadının bir arada uslu duracağını sanmam. Hiç mi kavga etmezsiniz?

- M.T: Birbirimizi çok seviyoruz, kardeş gibiyiz. Çok fazla ortak yönümüz var, paylaşımcı bir grubuz. Arada fikir ayrılıkları ya da anlaşmazlıklar çıkıyor ama aklın yolu bir. Her zaman ortak bir noktada buluşuyoruz. Birbirimizi seviyoruz ve bu yüzden güçlüyüz.

Biraz da aşktan konuşalım...

- C.B: Aşk tutkudan doğar ve insana yön verir. Hiçbir güç aşkın önüne geçemez. Günlük, rutin koşuşturmadan insanı sıy??rır. Aşk aynı zamanda güçtür. Seni motive eder. Aşk bu hayatın dışında olmayı sağlıyor. Aşk harika bir duygu daha ne söyleyebilirim ki...

Acaba ilk aşkınız şu anda ne yapıyor?

- M.T: İlk aşka kadar gitmeyeceğim ama Pussycat Dolls’a girmeden önce ayrıldığım sevgilim, çok pişman (gülüyor). Eski sevgilimi tanıyan bir arkadaşım, onun televizyonda klibim çıkınca zap yaptığını söyledi.

Türkiye’de sadece bize röportaj verdiğiniz için Kelebek okurları adına teşekkürlerimi sunuyorum.

- N.S: Bizim de en sıcak dileklerimizi okurlarınıza iletin.

The Pussycat Dolls felsefesi nedir?

Sürekli seksi bir imajla dolaşmaktan sıkılmıyor musunuz?

- Nicole Scherzinger: Seksi gözükmek gibi özel bir uğraşımız yok. Doğal halimiz bu diyelim (gülüyor). Biz sadece işimizi yapıyoruz. Bilirsiniz işte gösteri dünyası...

Grubun kurucusu Robin Antin; "Her kadının içinde bir Pussycat Dolls var" diyor. Felsefi bir mesaj veriyor galiba. Nedir Pussycat Dolls’un felsefesi? Ayrıca, Pussycat Dolls’un açılımını söylerseniz sevinirim. Çünkü ’pussycat’ tehlikeli anlamlar da ihtiva ediyor!

- N.S: Her kadının içinde bir Pussycat Dolls var derken şunu söylemeye çalışıyoruz; her kadının içinde büyük bir güç var. Önemli olan bu gücü ortaya çıkarmak. Kadınların yaptıkları işte gerçek doğalarını ortaya koymalarını, kendileriyle gurur duymalarını ve büyük bir özgüvene sahip olmalarını istiyoruz. Grup olarak güçlü, ne istediğini bilen bir kadın portresi çizmeye çalışıyoruz.

Pussycat Dolls klibi izleyen bir erkeğin yüz hatlarındaki değişimi izleme fırsatınız oldu mu acaba? Erkeklerin hayallerini süslemek nasıl bir duygu?

- N.S: Evet, seksi bir grup olduğumuz söyleniyor (gülüyor)...

Açıkçası erkeklerin hayallerine fazla kafayı takmıyoruz. Biz sadece sahnede şovumuzu gerçekleştiriyoruz, gerisine karışmayız. İnsanlar nasıl hayal ederlerse etsinler (gülüyor). İşimizi eğlenerek yapıyoruz ve herkesin de keyfini çıkarmasını isteriz.

Merak etmeyin fazlasıyla çıkarıyorlar...

- M.T: Ama sadece keyfini çıkarsınlar (gülüyor)... 

(Hürriyet / Kelebek)
#192 - Aralık 02 2006, 18:56:34

çok güzel röportaj olmuş çok beğendim
#193 - Aralık 02 2006, 19:15:52

ayrıca resimler için önemli deil ve röportaj içinde çok saol :D
#194 - Aralık 02 2006, 19:31:27

vayy çok güzel resimler ve dökümanlar var.. :urock bende üye olmak istiyorum.. ;)
#195 - Aralık 02 2006, 19:36:28
(=

vayy çok güzel resimler ve dökümanlar var.. :urock bende üye olmak istiyorum.. ;)
  okey hoşgeldin   :cicek :kisss
#196 - Aralık 03 2006, 00:36:33

hoşbulduk.. :cicek

bunlarda benden olsun.. daha önce verilenler için özür diliyorum.. :D

...
#197 - Aralık 03 2006, 17:23:55
(=

şimdilik bu kadar.. :okey
#199 - Aralık 03 2006, 17:36:27
(=

resimler süpermiş Nihan! :okey
#200 - Aralık 03 2006, 18:07:23

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.