Alternatifim Cafe

The Pussycat Dolls Fun Club

Discussion started on Fan Club & Birlikler

burayada üye olabilir miyim :P bizimde bi PCD forumumuz var duyurulur ama daha pek 1şey yok
#101 - Ağustos 16 2006, 14:00:38

benide üye yaparmısınız arkadaslar bu benim destiny's child dagıldıktan sonra en begendiğim grup sarkıları cok hosuma gidiyo bide kıyafetleri mayo tarzı elbiseleri cok hos ipli ayakkabılar falan cok hos bide dream ın bu sayısında pcd dende söz etmişler dans grubu olarak baslamıslar işe sonradan müzik grubu olmus . nicola nın yerinide baska bir kız dolduruyomus isimlerini ise söle bulmuslar bir tarafta gayet tebiyeli hos isimler bulurken öbür taraf daha ssapıkca isimler buluyomus sonradan bi kelime bi tarafdan bi kelime öbür taraftan pussycat dolls olusmus  :oley
#102 - Ağustos 19 2006, 16:57:43

Buttonz parçası gayet hoş ya.
#103 - Ağustos 19 2006, 16:58:28

buttons a byılıomm ben de uye olmak istioom
#104 - Ağustos 20 2006, 01:39:32
Feri Kaçmış İki Göz Birbirine Sarılmış İki Titrek Dudaktan İbaret Suratım .. !

Herkesle gorusmek usere gidiyorum arada bir girerim artkk :'(  
>>SagopaKajmer<<
>>Fan Clup<<

benide üye yaparsan çok sevinirim ilgi=)

burayada üye olabilir miyim :P bizimde bi PCD forumumuz var duyurulur ama daha pek 1şey yok

benide üye yaparmısınız arkadaslar bu benim destiny's child dagıldıktan sonra en begendiğim grup sarkıları cok hosuma gidiyo bide kıyafetleri mayo tarzı elbiseleri cok hos ipli ayakkabılar falan cok hos bide dream ın bu sayısında pcd dende söz etmişler dans grubu olarak baslamıslar işe sonradan müzik grubu olmus . nicola nın yerinide baska bir kız dolduruyomus isimlerini ise söle bulmuslar bir tarafta gayet tebiyeli hos isimler bulurken öbür taraf daha ssapıkca isimler buluyomus sonradan bi kelime bi tarafdan bi kelime öbür taraftan pussycat dolls olusmus  :oley

buttons a byılıomm ben de uye olmak istioom

arkadaşlar önce kusura bakmayın tatildeydim yeni ekleyebildim sizleri hoşgeldiniz paylaşım yapan ve yorum yazanlara da teşekkür ederim  :cicek
#105 - Eylül 04 2006, 16:44:31

GUZEL KARDEŞIM HER NE KADAR BU CLUBDA DIĞERINDEN(LUTFEN BAKINIZ=RIHANNA FANCLUB)DAHA COK UYEN VARSADA BURAYADA BIR MESAJ ATIYIMDA GÖRMEYENDE GÖRSÜN İSTEDİM BARI BENİDE ÜYE YAP PARMAKLARIN KLAVYESIZ CLUBLARIN UYESIZ KALMASIN İNŞALLAH... :D
#106 - Eylül 11 2006, 20:11:49

off yha uzun zmndir giremedim biseyde ekleyemedim çok üzgünümm X( :vur :hii?
#107 - Eylül 11 2006, 20:27:27
İmzanız kural dışı.

off yha uzun zmndir giremedim biseyde ekleyemedim çok üzgünümm X( :vur :hii?

üzülme yaww bakma sen bende artık eklicek bişi bulamıorum yarın derin bir araştırma yapcam ondan sonra artıkk
GUZEL KARDEŞIM HER NE KADAR BU CLUBDA DIĞERINDEN(LUTFEN BAKINIZ=RIHANNA FANCLUB)DAHA COK UYEN VARSADA BURAYADA BIR MESAJ ATIYIMDA GÖRMEYENDE GÖRSÜN İSTEDİM BARI BENİDE ÜYE YAP PARMAKLARIN KLAVYESIZ CLUBLARIN UYESIZ KALMASIN İNŞALLAH... :D
görürsün senn....   kioptum de bu arada aminnn....  kioptum
#108 - Eylül 11 2006, 21:10:58
« Son Düzenleme: Eylül 11 2006, 21:17:41 Gönderen: komiksey »

bisiler bulursam mutlaka ekliycem X(
#109 - Eylül 11 2006, 21:18:54
İmzanız kural dışı.

ya ağlama ama canım bende ağlıycam teşekkürler düşünmen yeterr  :cicek  :kisss
#110 - Eylül 11 2006, 21:21:03

nicoleee  :4
#111 - Eylül 11 2006, 21:50:58
« Son Düzenleme: Eylül 11 2006, 21:51:25 Gönderen: tatlicadipek »
Ne ahlak ne de sevgi gökten dünyaya indi... İnsanlık istedi ve keşfetti hepsini...

düsünmem yetmez yha üye oldum bisiye yaramam icraat göstermem lasim X(
#113 - Eylül 11 2006, 22:10:07
İmzanız kural dışı.

#114 - Eylül 11 2006, 23:17:40
Ne ahlak ne de sevgi gökten dünyaya indi... İnsanlık istedi ve keşfetti hepsini...

düsünmem yetmez yha üye oldum bisiye yaramam icraat göstermem lasim X(

aaaa o zaman gel arada sırada geyik yap güzelim üzme kendini böylee  :kisss
paylaşımlar icin tesekkürler tatlicadipek  :kisss  :cicek
#115 - Eylül 12 2006, 14:23:59

kısa kısa pussycat dolls.....
2006 yılının Temmuz ayında, müzik televizyonu MTV'nin İngiltere yayını; Pussycat Dolls grubunu, Destiny's Child'ın 2., Spice Girls'ün 7. olabildiği listenin zirvesine layık gördü. Grup, Ağustos ayında ise, VH1 televizyonu tarafından "En Seksi 20 Grup" listesinin birinci sırasına yerleştirildi, Billboard Müzik Yarışması'nda "Don't Cha" ile "En Sıcak Dans Teklisi" ödülünü kazandı.

Sadece İngiltere'de double platin kazanmakla kalmadık, şimdi de ABD'de var! Bu da albümümüzün dünya çapında milyonlarca sattığı anlamına gelir! Daha yeni başladık!..Söylemek gerekirse, gerçekten çok çılgınca! Albümümüzü alan herkese çok teşekkür ederim. Bu albüme tüm çalışkanlığımızı ve kalplerimizi koyduk ve umuyoruzki herkes tadını çıkarıyordur albümün ve "iyi hissediyor" sunuzdur!..
Benle birlikte söyleyin..
Nicole

bu arada MTV müzik ödüllerinde en iyi dans videosu ödülünü Buttons la kazandılar...
#116 - Eylül 12 2006, 14:26:24

tamam yaparim ben geyik çokta leziz olur :muhah
#117 - Eylül 12 2006, 17:22:32
İmzanız kural dışı.

tabii canım yap birlikte yerizz  kioptum  :ohmygod neyse olmadı gir kızalr hakkında yorum yap gerçi hangisi senden daha hoş ki ? kioptum
#118 - Eylül 12 2006, 21:08:39

ben de uye olamk isterım
#119 - Eylül 12 2006, 23:29:02

ben de uye olamk isterım

hoşgeldin  :cicek
#120 - Eylül 13 2006, 12:33:17

tabii canım yap birlikte yerizz  kioptum  :ohmygod neyse olmadı gir kızalr hakkında yorum yap gerçi hangisi senden daha hoş ki ? kioptum

tabekide ben onlardan daa hosum onlar kim oluoki benm yanimda :muhah
#121 - Eylül 13 2006, 21:00:09
İmzanız kural dışı.

tabekide ben onlardan daa hosum onlar kim oluoki benm yanimda :muhah
öledirr öledirr  (6)

üyelerimiz bu arada nicole p diddy ile bi düet yapmış come to me diye bu link onun linkidir = http://www.youtube.com/watch?v=jNCPP7mLGZo
yorumlarınızı yazın....... :D
#122 - Eylül 13 2006, 21:54:02

abi güzel bi fan club olmuş ama burası nerdeyse tamamen kızlar tarafıdan işgal edilmiş :kop kioptum

nese siz böle devam edin :D :))
#123 - Eylül 13 2006, 22:32:45

abi güzel bi fan club olmuş ama burası nerdeyse tamamen kızlar tarafıdan işgal edilmiş :kop kioptum

tesekkürlerde erkek üyelerimiz de varr!!ayrımcılık yapmıyoruzzz...  (6)
#124 - Eylül 13 2006, 22:41:34

tesekkürlerde erkek üyelerimiz de varr!!ayrımcılık yapmıyoruzzz...  (6)

valla doğrudur ama son sayfa tamamen kız kioptum :kop  hadi bari bende üye oluyum (6) :4
#125 - Eylül 13 2006, 22:50:45

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.