Alternatifim Cafe

The Pussycat Dolls Fun Club

Discussion started on Fan Club & Birlikler

birazda ben yollayım.......

#52 - Ağustos 01 2006, 11:49:42

Jessica Sutta 15 Mayıs 1982 doğumlu.Amerikalı şarkıcı,dansçı,aktris ve grıptaki en çok tanınan kişi...

EWET BEN JESSİCA YI HEP KLİPLERDE GÖRÜYORDUM ZATEN
#53 - Ağustos 01 2006, 13:06:38

arkadaşlar klip karelerinden derleme yaptım bu dont cha ...umarım güzel olmuştur... :))
#54 - Ağustos 02 2006, 15:58:59

buda stickwitu ... dierlerini de yapcam da uzun sürüyo sırayla yapıcam... :))
#55 - Ağustos 02 2006, 16:00:26

nasıl yapıyosun kız bana özel mesajlaanlatsana bende yapmaya çalışıyorum ama olmuyor bu arada bilgisayarım bozuldu o yüzden paylaşım yapamıyorum o yüzden hoşgörün lütfen......
#56 - Ağustos 04 2006, 16:00:16

#57 - Ağustos 04 2006, 20:37:23
Ne ahlak ne de sevgi gökten dünyaya indi... İnsanlık istedi ve keşfetti hepsini...

yeterince anlatabildim galiba :4 lütfen beni de üye yapınn :4
#58 - Ağustos 04 2006, 20:38:02
Ne ahlak ne de sevgi gökten dünyaya indi... İnsanlık istedi ve keşfetti hepsini...

yeterince anlatabildim galiba :4 lütfen beni de üye yapınn :4
hemen canım kusura bakma 2 gündür hemen hossgeldiinn  :cicek
#59 - Ağustos 04 2006, 20:40:04

hoşbldm çok güzel resmler var hiç görmediğim çooooo...k saaaolunnn (((:
#60 - Ağustos 04 2006, 20:55:25

arkadaşlar benide üye yaparmısınız lütfen bende bu grubu çok sewiyorm
#61 - Ağustos 04 2006, 21:34:39

üye sayımız artıyooo :oley
#62 - Ağustos 04 2006, 21:35:42

arkadaşlar benide üye yaparmısınız lütfen bende bu grubu çok sewiyorm

hossgeldinn  :cicek

üye sayımız artıyooo :oley

eft  :oley
#63 - Ağustos 04 2006, 21:58:39

Sevgili üyeler 2. en iyi fun club yarışmasına katıldım sizden fikir bekliyorum yapabileceğim başka neler var?Kızların biyografilerini ingilizceden çeviriyorum ve en kısa zamanda buraya koyacağım.Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirimm...  (6)
#64 - Ağustos 05 2006, 19:15:33

hmm :S bakalım neler yapabnilirz gerçi çevirmene gerek yok biyografileri çoğu sitede ingilizce :4
#65 - Ağustos 05 2006, 21:05:11

hmm :S bakalım neler yapabnilirz gerçi çevirmene gerek yok biyografileri çoğu sitede ingilizce :4

doğru ama çevirelim diye düşündüm çevirdimde şimdi sadece türkçe mi koyıyım yoksa ing. de koyıyım mı ?  :urfa   bide imza yapımına yardım etcek biri yok mu?   :öff
#66 - Ağustos 06 2006, 13:07:15

eft arkadaşlar başlıyorum önce nicole ...  :sizo
                Pussycat Dolls
   Pop ve R&B söyleyen Amerikalı kız grubu.Grup “burlesque” denen ve günümüzde mizah,taşlama ve cinsel ümitler veren bir görüntü çizmeye odaklı,yetişkin eğlencesi bir modern dans yapıyor.Koreograf Robin Antin tarafından 1995’te Los Angeles’te kurulan grup,daha sonra Las Vegas’a geçti ve ilk single’ını 2005’te çıkardı.
   Grup Üyeleri:Nicole,Ashley,Carmit,Kimberly,Jessica,Melody.

Nicole
               29 Haziran 1978’de, Hawaii Honolulu’da,Flipinli bir baba ile Hawaiili/Rus bir annenin kızı olarak doğan Amerikalı şarkıcı,dansçı,şarkı sözü yazarı ve oyuncu.Kentucky Louisville’de Alman kökenli üvey babası Gary Scherzinger,annesi Rosemary ve kız kardeşi Ke’ala ile büyüdü,Nicole kendisini büyüten üvey babasının Alman soyadını aldı ve her zaman onu babası olarak gördü.Müzik hayatı Du Pont Manual Lisesi’nde ki Youth Performing sanat okuluna katıldığı Louisville’de başladı ve Louisville Tiyatrosunda oynadı.Wright Devlet Üniversitesi’nde tiyatro sanatları okudu ve 1999’da “Days of The New” adlı rock grubunda vokalist olarak şarkı söylemeye başladı.
   2001’de Warner Bros Televizyon şovu Popstar’ın ilk sezonunda yarıştı ve burada kurulan,tümü kızlardan oluşmuş pop grubu “Eden’s Crush”ta yer aldı.Bu gruptan kısa süre sonra Nisan 2003’te The Pussycat Dolls ekibine katıldı.
   The Pussycat Dolls şu an dünya çapında popüler bir grup.Listelerde zirveye tırmanan hitleri,”Don’t Cha”,”Buttons”,”Beep” ve “Stickwitu”.Albümleri 2006’da Platin ödül aldı.
   Nicole bu albümd kendi şarkı sözüde bulunan tek grup üyesi.”I don’t need a man” adlı parçası önümüzdeki günlerde “Buttons”ın ardından müzik videosuyla ekranlara yerleşecek Nicole neredeyse tüm şarkılarda ön planda söylüyor ve albümde ona Melody ile Carmit vokal yapıyor.
   Nicole 2003 Tokyo Uluslararası Forum’unda canlı söyledi.Televizyonda,”My wife and kids” ve “Half&Half” tv şovlarında yer aldı.Ayrıca “Love Don’t Cost A Thing1filminde rol aldı.2005 sonundan beri ir solo albüm üzerinde çalışıyor.Albümün ismi ise “His Aphrodisiac” olarak duyuruldu ve Kasım 2006’da çıkması bekleniyor.
   Bir zamanlar,popüler alternatif rock grubu “311”in solisti Nick Hexum’la nişanlı olan Nicole,(311’in 2002’deki hit single’ı “Amber"da Nicole için yazılmıştı.)şu aralar R&B şarkıcısı Avant ile birlikte.

#67 - Ağustos 07 2006, 15:57:16

Amber
Brainstorm,
Take me away from the norm
I got to tell you something
This phenomenon
I had to put it in a song
And it goes like

Whoa, amber is the color of your energy
Whoa, shades of gold displayed naturally

You ought to know what brings me here oh
You glide through my head blind to fear
And I know why

You live too far away...
Your voice rings like a bell anyway...
Don't give up your independence,
Unless it feels so right,
Nothing good comes easily,
Sometimes you got to fight...

Launched a thousand ships in my heart, so easy
Still it's fine from afar,
And you know that...

Whoa, brainstorm (brainstorm)
Take me away from the norm
Whoa (whoa), I got to tell you something
#68 - Ağustos 07 2006, 15:58:27

ovvovov abi döktürmüşsün yaww da şu son yazdıkların ne?ingilizce olann
bendende biraz foto

#69 - Ağustos 07 2006, 16:11:23

bendende biraz foto

saol cnm da o şarkı 311 in amber parçası nicole için yazılan yani...  (6)
#70 - Ağustos 07 2006, 16:30:33

bendende biraz foto

hımm anladım bu arada nicola boş biri değilmiş yanlız üniversitede falan okumuş...kültürüde vardır onun...(6)
#71 - Ağustos 07 2006, 16:37:47

bendende biraz foto

hımm anladım bu arada nicola boş biri değilmiş yanlız üniversitede falan okumuş...kültürüde vardır onun...(6)

tabii ki de zevki baya ilginç o alttakiler çıktığı çocuklar  kioptum yanında durduğu bi ara nişanlısıymış ama o adamın öyle resimleri varki saçlar civciv sarısı  :kop bu bulabildiğim en iyi resmiydi...

Melody Thornton 
           28 Eylül 1984’te Arizona/Phoenix’de doğdu.İlkokuldaki bir yetenek gösterisinde keşfedildi.Liseyi bıraktı ve MTV’de  Pussycat Dolls’u görüp yeni bir grup üyesi aradıklarını öğrenince seçmelere gitti ve Aralık 2003’te gruba alındı.Güçlü sesi Christina Aguilera’ya benzetiliyor.Son olarak fanlarına=Melody doğuştan sarışınmış...
#72 - Ağustos 07 2006, 16:41:28

kıss ewet gerçekten güzelim kıs çirkinlerle çıkmış ya o melody de ilk resimdeki kız daha çok jessica alba ya benzemiyor mu?
#73 - Ağustos 07 2006, 16:47:35

kıss ewet gerçekten güzelim kıs çirkinlerle çıkmış ya o melody de ilk resimdeki kız daha çok jessica alba ya benzemiyor mu?

evet doğru çok benzmiş belkide onun resmidir ama googleın hatasıdır walla benim suçum yok  :muhah diğer kızlarınkinide yazıcamda carmitinki çok uzun onu gördükçe cayıyorum neyse başlıyımm  :sizo
#74 - Ağustos 07 2006, 17:26:04
« Son Düzenleme: Ağustos 07 2006, 17:26:46 Gönderen: komiksey »

Jessica Sutta
        15 Mayıs 1982’de Florida/Miami’de doğdu.3 yaşında dans sınıfına ve 14’ünde bir sanat okuluna başladı.İki dizini de incitince,tiyatro eğitimine başladı ama sonunda yine dansa döndü.1999’da Miami Heat dans ekibine katıldı ve 2001’de kaptan oldu.2002’de Los Angeles’a taşındı.Serbest dansçı olarak Will Smith,Beyonce(crazy in love),Craig David ve Gloria Estefan gibi pek çok şarkıcının klibinde oynadı.Koreograf Robin Antin’in dikkatini çekince 2002’de The Pussycat Dolls’a katıldı.
#75 - Ağustos 07 2006, 17:34:50

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.