Alternatifim Cafe

Tarkan: Gay değilim, evliliğe inanmam ..

Discussion started on Magazin

Türk pop müziğinin megastarı Tarkan, Bulgaristan'da çıkan Eva adlı bir derginin son sayısına verdiği demeçte özel hayatıyla ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.
Başkent Sofya'da konser veren Tarkan, Eva dergisi muhabirine verdiği demecinde, gay olmadığını ve evliliğe inanmadığını belirtti.

Tarkan, ''sevgilisi Bilge'nin Bulgaristan'da kendisinden daha popüler olduğu'' esprisinden sonra, şunları Bilge ile karşılaşmasını anlattı. Sanatçı Tarkan, ''Ancak evlenmeyi planlamıyoruz. Biz halen birbirimizi tanımaya çalışıyoruz. Ben kolay karakterli değilim ve ünlü olmam onun yaşamını da zorlaştırır. Onu çok iyi anlarım. Aslında
evliliğe inanmam'' dedi.

Sevgilisi Bilge ile aynı evi paylaşmadıklarını belirten Tarkan, bir gün çocuk sahibi olmak istediğini, belki o zaman evleneceğini, ancak bunu ''sadece çocukları için yapacağını'' söyledi. ''Gey olmadığını'' vurgulayarak, ''hakkımdaki dedikoduların çoğu yalan'' diyen ünlü şarkıcı, bunlara aldırmaması gerektiğinin farkında
olduğunu ifade etti.

Türkiye'de 5 yıldır psikanaliz uzmanına gittiğini itiraf eden Tarkan, ''Terapiyle geçmişim üzerinde çalışıyoruz'' dedi. Askerlik sorunu konusuna da değinen Tarkan, depremzedelere para verirken, bunu askerlikten kurtulmak için yapmadığını kaydetti.

*                                            *                                       *
#1 - Temmuz 26 2006, 18:21:13
Kıyıyı gözden kaybetmeye cesaret edemeyen insan, yeni okyanuslar keşfedemez....

gay veye değil bence kimsyi ilgilendirmemeli herkesin kendi tercihi :))
#2 - Temmuz 26 2006, 19:41:27
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

iide bu tercih meselesi diil...ki eğer gayse bu onun suçu diil sonuçta...elinde olmayan bişe için suçlanamaz ztn...

evt çok haklısın cnm.. :okey  :kisss

Her insan istediğini yapabilir..bu  içinden gelsede gelmesede..doğuştan olsada olmasada.. :cicek
#3 - Temmuz 27 2006, 00:17:49
İmza Kural Dışı

bence gay değil hem olsa da sonuçta Türkiye'yi dışarda en iyi tanıtan kişilerden  birisi
#4 - Temmuz 27 2006, 13:27:55
İmzanız kural dışı.

Boşverin yaa bizene...
#5 - Temmuz 31 2006, 01:34:01

gAY OLAMAS YA alla alla o resmleri gördüm Ş0k oldum  :muhah ama gay olsa bilgeyle cıkmas  :nohashas
#6 - Temmuz 31 2006, 10:43:12

iide bu tercih meselesi diil...ki eğer gayse bu onun suçu diil sonuçta...elinde olmayan bişe için suçlanamaz ztn...

evt çok haklısın cnm.. :okey  :kisss

Her insan istediğini yapabilir..bu  içinden gelsede gelmesede..doğuştan olsada olmasada.. :cicek
+100 iyi demişsişn valla :cicek
#7 - Ağustos 11 2006, 23:57:14
ASKERE UZANAN ELLER KIRILSIN!!!

Uyuz oluyorum bu adama yaaa   :ban :ban :ban :ban :ban

aynen yaaa sana katılıyorum hiç sevmem...... :öff
#8 - Ağustos 14 2006, 21:25:47
A&A         Seni ÇOK seviyorum!!!!   

asenaa....

bu adamı görünce aklıma seytan gelio nedense  (6)
#9 - Ağustos 14 2006, 22:18:49

Tarkan bir numaradır.
#10 - Ağustos 14 2006, 22:21:57

ya şımarık bence..türkiye'De ünlü oldu ama megastar olur olmaz hemen kaçtı... neyse bizi ilgilendirmez..   :öff
#11 - Ağustos 14 2006, 22:51:27

Bu adam mı şımarık?O söylediği şarkının adıydı.Adam gayet olgun  ve efendi biri.
#12 - Ağustos 14 2006, 22:53:06

tatlicadi

aman gay olsa ne olur zaten
mcr grubunun solisti gerard way de gay
ama ben onu çok seviyorum . . .
#13 - Ağustos 15 2006, 08:15:33

bence geyse gey bize ne ben zaten pek sevmem onu bi ara geymiş dedi ark. bana sonra geri dönmüş nasıl oluo bilmiom ama olmus işte tarkan önceden daha iyiydi sonradan harcına bişey kattılar bu çocuun
#14 - Ağustos 19 2006, 13:05:50
İnSaN VaR OlDuKçA EvRENdEkİ DüZeN DeĞiŞmEz

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.