Alternatifim Cafe

Bir erkekle bir kız kanka olabilirmi aşk olmadan ?

Discussion started on Aşk - Meşk

siz ne düşünüyosunuz bu konuda mümkünmü böyle bişi ...

kankalık derecesinde ama olabilirmi böle bir arkadaşlık ??? aşksızz
#1 - Temmuz 26 2006, 11:37:18

gayet tabi benim kankalarım vardır dostluğumuz bakidir.Hiç bi zamanda aşk olarak bir şey paylaşmamışızdır.İşin sırrı bakış açısında biter.
#2 - Temmuz 26 2006, 11:39:03

evet olabilir mesela beim 5 senelik dostlarım war ve erkek :))
#3 - Temmuz 26 2006, 11:43:58
İmzanız kural dışı.

gosdezik

valla eğer olmasaydı ben yanmıştım hee lise başından beri en çok erkeklerle arkadaş olmuşumdur onlar daha samimi bence kızlar gibi fesatlanmıolar birbirlerine.ama bazı zaman öle aşklar da oluodur önceden olmadı ama  :))
#4 - Temmuz 26 2006, 11:45:30

eet olabilir benm birsürü kankam var ve bnların arasnda erkeklerde var tabii  :))
#5 - Temmuz 26 2006, 11:45:41
İmzanız kural dışı

bence her iki tarafında bakış açısı değişmediği sürece olabilir oluyoda zaten...üstelik bence erkeklerden daha iyi dost olabiliyo,kızlar gibi arkandan laf yapmıyo onlar,fesat değiller :okey
#6 - Temmuz 26 2006, 11:51:11
=>> CeRKeS KıZı <<=  !...BaL ToplamaK İstiyorsanıZ, ArI KovanınA ÇomaK SokmayıN ...!  =>> CeRKeS KıZı <<=

gercek hayatta olabilir ama chattden aha bu kankam diyorsun uzun zaman süre bakion sana asik kankan :yanlis
#7 - Temmuz 27 2006, 10:41:55
Ya tutulacak kadar yakn ol,yada unutulacak kadar uzak ol...!

:haydut  VALLA BENCE OLURR NEDEN OLMASIN EGER KARŞİDAKİ KIZ SEVİYOSA ERKEKDDEE SEVİYOSAA TAMAMDIRR İŞ BURDA BİTER..... :haydut :haydut
#8 - Temmuz 27 2006, 10:43:33
Hayat benim dürüstlüğümü hakedecek ne yaptı ?

Çokta güzel oluyo benim en ii kankam erkek mesela o senin ve karşındakinin bakış açısıyla alakalı biraz.
#9 - Temmuz 27 2006, 11:03:28

Fenerli-Cadi

babama kalsa daha erkeklerle kizlar ark bile olamaz ama bnce oluyor...
merweminde dedigi gibi karisindakine nasil baktign önemli ;)
#10 - Temmuz 27 2006, 11:29:02

tabi ki de olabilir benm kankam erkek ve başındna beri ikimzi e birbirimize karşı hiçbişi hissetmedik zaten öle bişi olsa bu kadar ii olamazdık he reşyi aşk olarak düşünmemek lazım aşk da derin bi duygu erkekler kızlardan da ii arakadş bence  :yeah
#11 - Temmuz 27 2006, 12:43:10

olabilir bnm war meslaa hemde en ii arkadşımın aşkı ...
#12 - Temmuz 27 2006, 12:44:25
dost dediğin kalbini soymuş,
halimiz duman amaaan
halimiz duman amaaan ::yea

AmY

kankaLıkta aşk yoktR zatennn...
aşık oLduğum adam kankamm..kankamda aşkım oLamazki...
#13 - Temmuz 27 2006, 15:18:39

tabi olur zaten ben kankam demıssem aramızda aşk die bişy olmaz en azından benm acımdan
#14 - Temmuz 27 2006, 15:28:59

bencede olabilir benimde var  zuhaha (6)
#15 - Temmuz 27 2006, 15:30:14
>>My_Chemical>>
<<Romance<<

arkadaşlar 4 ay önce ayrıldığım ve benle arkadaş olarak bari kalmak isteyen ve benm istemediğim kız arkadaşımdan şööle bi msj aldım dün ve paylaşmak istedim ...

'''Aşk ve arkadaşlık birgün yolda karşılaşırlar,Aşk kendinden emin bir şekilde sorar ben senden daha candan ve yakınım sen niye warsın ki bu dünyada , arkadaşlık cvp verir sen gittikten sonra arkandan bıraktığın gözyaşlarını silmek için'''

wala bu msj dan çok etkilendim :))
#16 - Temmuz 27 2006, 15:42:37

Olabilir ama sonra aşk olur.
#17 - Temmuz 27 2006, 17:55:31

Olabilir ama sonra aşk olur.

ne alaka yaa saçmalamayın oLurLar bence neden oLamasınlarki  ;)
#18 - Temmuz 27 2006, 17:57:02
İmza kural dışı.

biğr erkekle bir kız asla kanka olamasss...

nedenini söyleyeyim kankalık yediğüinin içtiğinin ayrı gitmemesi demektir kankalık her an yardım her an yanında olmaktır kankalık diye birşey yoktur kan kardeşliği vardır ama kanlarını akıtmadan dost olanalara kanka denir.

benim sevgilimin erkek bir kankası asla ve asla olmasını istemem hatta kız bile kankasının olmasını istemem neyi varsa neyi yoksa bana anlatsın ne derdi varsa hep benimle olsun ben onun hayat arkadaşıyım kankalıkta neymiş
#20 - Temmuz 27 2006, 18:10:03

nedenini söyleyeyim kankalık yediğüinin içtiğinin ayrı gitmemesi demektir kankalık her an yardım her an yanında olmaktır kankalık diye birşey yoktur kan kardeşliği vardır ama kanlarını akıtmadan dost olanalara kanka denir.

benim sevgilimin erkek bir kankası asla ve asla olmasını istemem hatta kız bile kankasının olmasını istemem neyi varsa neyi yoksa bana anlatsın ne derdi varsa hep benimle olsun ben onun hayat arkadaşıyım kankalıkta neymiş
bence sen çok bencilsin neden olmasın ki o gözle bakmadıktan sonra kanka olmasada olur benim 2 tane var zaten biz beraber büyüdük her yakın arkadaşına veya kankana aşık olucaksın diye bişeyde yok
#21 - Temmuz 27 2006, 19:37:03
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

Olur.Gayette güzel olur.
#22 - Temmuz 28 2006, 17:42:01
« Son Düzenleme: Aralık 13 2008, 23:30:58 Gönderen: daisy07 »

Beni bütünde aramayın artık ...
Satırların sözcüklerin arasına sakladım kendimi ...
Kimse bulamasın, daha fazla silemesin diye çabalarım ...

Buket''im :bite

bence sen çok bencilsin neden olmasın ki o gözle bakmadıktan sonra kanka olmasada olur benim 2 tane var zaten biz beraber büyüdük her yakın arkadaşına veya kankana aşık olucaksın diye bişeyde yok
Haklı. :4
#23 - Temmuz 28 2006, 17:43:16
« Son Düzenleme: Aralık 13 2008, 23:32:03 Gönderen: daisy07 »

Beni bütünde aramayın artık ...
Satırların sözcüklerin arasına sakladım kendimi ...
Kimse bulamasın, daha fazla silemesin diye çabalarım ...

Buket''im :bite

ewt neden olamasın ki ??
lisedeyken tanışmıştık herkes bizi çıkıo sanıodu ama kesinlikle aklımızın ucundan bile geçmiodu!!
ama çok ta ii bi dostluumuz vardı ! ki halen sürmektedir  :okey
#24 - Temmuz 28 2006, 17:49:33

:)) :)) :sizo  TABİİ NEDEN OLMASIN EGER HER İKİ TARAFTA ÖYLE SEVİYOSA............OLABİLİR.......... :)) :))
#25 - Temmuz 28 2006, 17:50:48
Hayat benim dürüstlüğümü hakedecek ne yaptı ?

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.