Alternatifim Cafe

Neden Bu Ülkede Rock Müzik Dinleyen Rap Dinleyemez Diye Bir Düşünce Var ?

Discussion started on Müzik Genel

rap ve rock şarkıları kutuplaşırken bunun dinleyicilere yansıması normal bnce
#76 - Haziran 03 2008, 20:10:13
bugün ondan uzaktasın kalbim talan olmasın halim..  :(

ben daha çok rock dinlerim ama rap de dinlerim

böyle olmasının nedeni :
her iki müzik türününde çok güzel parçalar yapıp sevdirmesi bence...
#77 - Haziran 04 2008, 19:05:37
« Son Düzenleme: Haziran 04 2008, 19:06:39 Gönderen: japongirl »

ya bence saçma bir durum bu olay. ben iki tarzdan müzik dinleyenlerin birbirinden nefret ettiğine de şahit olmuş insanım.  müzik tarları meyvelere benzetilebilr en sevdiğimiz meyve hep dinlemek istediğimizdir, ama insan sadece bir meyve yemez ki canım! hepsinden mutlaka tadar yani... bence takıntı yapmamak gerek müzik tarzını. biraz geniş olmayı bilmeliyiz...
#78 - Haziran 07 2008, 21:55:17
*alkol hoş*ortam loş*anladın mı beni*hepsi bomboş* kimseye güvenme kimseye inanma kimseye aldanma kendin coş*

poison_black!!

Neden hep böyle sorular beyninizi kurcalar?
Milletin ne dinleyip neyi dinlemediği germesin bukadar herkezi.
Kafaya takılacak daha büyük sorunlar var hayatta.

#79 - Haziran 07 2008, 22:11:45

adı üstünde düşünce her insan istediği müziği dinleyebilir rock dinleyen niye rap dinledi diye kimse kimseyi yargılayamaz
#80 - Ağustos 22 2008, 13:54:40
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

bu düşünceler saçma bence yani ben anlamıyorum ben her ikisinide severek dinliyorum ayırt edemem bende mi bi sorun var acaba ha?? :sizo
adı üstünde düşünce her insan istediği müziği dinleyebilir rock dinleyen niye rap dinledi diye kimse kimseyi yargılayamaz

rock ve rap ..
amerikadakii beyaz ve zenci gibi.
bence aynı anda olmaz
[/b]

buda kendi yorumum baya zaman geçmiş bir yorum .. Düzeltmedim kendime yorum gelecek sanırsam  Ben yorumu yaptığımda devamlı olarak black senfoni metal olarak dinliyordum .hoşuma gidiyordu sözleri falan olsun the seven Gates of hell gibi venom halen aklımdadır Rap'e saygım sonsuz ki bende dinliyorum sago ceza kolera hepsinin bütün albümleri var isteyenede atabilirim halen elimde duruyor başarılı sözler ve duygular var ...

EeSsRrAa dediği gibi bir düşünce ve özgürlük ruhun istediğini yapmak ister hiç kimsede sen onu giydin sen saçlarını boyadın sen bol giydin diye yargılanmaz.
#81 - Aralık 11 2008, 06:17:44
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

ben o düşünce sınıfına girmiyorum demekki  :lol
her iisini de çok severek dinliyorum ama ikisi gibide giyinmiyorum
hal ve hareketlerim öyle değil
#82 - Aralık 11 2008, 16:10:35
!!м¢ℓiк sαgσ giвi ρLαувα¢к уαραηLαя∂αη нєρ υzαк кαLмαктıя!!

Ben eminim ki çoğu Rock dinleyen Rap'te dinliyor yada Pop'ta ama tepki alacağından bu türlere savaş açmış gibi görünmeye özen gösteriyor. Bu Rap dinleyenler içinde geçerli. Ben Klasik ve Metal dışında kulağıma hoş gelen bütün müzik türlerini dinlerim. Ama Rap ağır basar hepsinden.
#83 - Aralık 20 2008, 15:18:13
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

ben rock dinlerim rap sevmem ama bazen hoşuma giden şarkılar olursa nden dinlemiim
#84 - Şubat 12 2009, 23:25:10

bu ülkede böle bi düşünce olduunu ilk defa sizden duyuyorm valla :)..yok öle bşiy ya ne alaka
#85 - Mart 01 2009, 18:30:13
kalbinin kırıldığını görmeye dayanamam derdin hep..merak ediyorum kırarken gözlerini mi kapattın...???

söylemene hiç gerek yok anlıyorum gözlerinden ben bildiğim benim dediğim kalbini eller çalmış..!!!

Any_one

Neden hep böyle sorular beyninizi kurcalar?
Milletin ne dinleyip neyi dinlemediği germesin bu kadar herkesi.
Kafaya takılacak daha büyük sorunlar var hayatta.

#86 - Mart 31 2009, 16:35:27

Evet bende ilk defa böyle bişey duyuyorum. İlginç doğrusu ve buna katılmıyorum
#87 - Nisan 06 2009, 14:08:47

İnsan; ruh haline göre istediğini dinleyebilir ki^^ Klasikte olur, türkü de^^.

Yeri geldiğinde rockta dinlerim ben.
#88 - Haziran 08 2009, 12:39:18
~ Değerlerin kaybolmaya yüz tuttuğunu düşünüyorum bazen. Olmaması gereken şeylerin olduğu anlar, tek yanlışımla kaybolabileceğini… Kaybolamaz biliyorum aslında. Karşılığını aldığım en büyük şey, onda saklı. Ve hep ondaydı.

~ Kaybedince mi anlıyoruz sevdiklerimizin değerini, yoksa kaybettiğimiz için mi değerliler bizim gözümüzde? İşte bunu anlamıyorum.  Benim içinse tek yanıt, onun hep değerli olduğu…

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.