Alternatifim Cafe

Savaştan Kaçanların Ülkemize Gelişinin Bize Bedeli Olacak Mı????

Discussion started on Konu Dışı

valla konumun yeri doğru mu bilemiorum ve forumda mevcutsa şimdiden özür dilerim

tam olarak hatırlamıorum ama ya lübnanlıların ya da almanların ülkemize savaştan kaçmak içn geldiklerini hepimiz haberlerden çok ii bilioruz
bilioruz da bnim aklıma şu soru geldi şimdi biz bu almanlara (veya lübnanlılara hatırlamıorum) sahip çıktığımız içn  bize saldırabilirler siz ne düşünüyosunuz sizce saldırırlar mı ya da her hangi bi konuda bize bedelini ödetirlerimi cvplarınızı bkliorumm
#1 - Temmuz 20 2006, 20:21:11
aLdIm vErDiM
                               bEn sEnİ yEnDiM
                                      kAçTıM sAtTıM
                                             bEş pArAyA sAtTıM

ne olur ne olmaz belli olmaz...
#2 - Temmuz 20 2006, 20:23:19
A&A         Seni ÇOK seviyorum!!!!   

asenaa....

cvbın bnim içn çok değerli cvpladığın içn çok saol :kisss
#3 - Temmuz 20 2006, 20:28:39
aLdIm vErDiM
                               bEn sEnİ yEnDiM
                                      kAçTıM sAtTıM
                                             bEş pArAyA sAtTıM

cvbın bnim içn çok değerli cvpladığın içn çok saol :kisss
birşey değil sende saol...
#4 - Temmuz 20 2006, 20:31:18

asenaa....

bence saldıramazlar cünkü yemez öle bişi biz lübnan diiliz kara ordumuz belli.Bide bütcesinin yüzde 75 i askeriyeye yatırılan bi ülke savaşmak ne kadar mantıklı
#5 - Temmuz 20 2006, 20:32:53

bence saldıramazlar cünkü yemez öle bişi biz lübnan diiliz kara ordumuz belli.Bide bütcesinin yüzde 75 i askeriyeye yatırılan bi ülke savaşmak ne kadar mantıklı
onlar gibi bir pisliklerin işi hiççç belli olmaz...
#6 - Temmuz 20 2006, 20:34:17

asenaa....

fikrini paylaştıgın içn çok teşekkürler  fikrin çok gzl ve açıklayıcı ama yınede sagları solları blli olmaz pekı baska yonde bı bedel cıkarabılırlermı??
#7 - Temmuz 20 2006, 21:22:55
aLdIm vErDiM
                               bEn sEnİ yEnDiM
                                      kAçTıM sAtTıM
                                             bEş pArAyA sAtTıM

Ülkemizin kapıları her bi millete açıktır ama inş. onlar yahudiler gibi arkadan iş çevirmezler
bunun bize bedeli olucağanı pek sanmam Türkiye'nin caydırıcı nitelikte ordusu olduğuna inanıyorum
#8 - Temmuz 20 2006, 21:29:18
The spirit that guides you follow it through
To the spirit inside you always be true
You know you'll despair
If the spirit inside is used without care!

Ülkemizin kapıları her bi millete açıktır ama inş. onlar yahudiler gibi arkadan iş çevirmezler
bunun bize bedeli olucağanı pek sanmam Türkiye'nin caydırıcı nitelikte ordusu olduğuna inanıyorum
çok teşekkürler yorumun içn  evt inş. iş çevirmezler
#9 - Temmuz 20 2006, 21:48:38
aLdIm vErDiM
                               bEn sEnİ yEnDiM
                                      kAçTıM sAtTıM
                                             bEş pArAyA sAtTıM

GÖKBÖRÜ

Sormuşsun bize birşey olurmu olmaz mı diye...Güzel.. sonuçta devlet meselesi düşünmüşsün... 
     Ama bunu tartışmak bile mantıksız...Dünya da hiçbir ülke başka ülkeye mülteci kabul ediyor diye savaş açmaz...
     Hadi açtı diyelim bu ülke Türkiye olmaz,Türk ordusu dünya daki bütün ülkelere karşı caydırıcı bir unsurdur ...Türkiye yi gözünüzde küçük görmeyin,dünyanın en kaliteli kara ordusu bizimdir,yer yüzünde bordo bereliler kadar iyi özel harekat timi yoktur...
     Şu anda ekonomisi ve siyaseti dünyada pek söz sahibi olmayan Türkiye nin en büyük güvencesi , övünç kaynağı ordusudur..
#10 - Temmuz 20 2006, 22:33:25

bide söle bisi varki havadan bi ülke alınamaz ne kadar güclü ucakların olursa olsun.Askerin ayağı toprağa basmadıkca bi ülke alınamzki türk insanında silahtan cok ne var.Bide milli gururunu kolay kolay kimseye vericek kimiliğe ship oldumuzu sanmıorum.
#11 - Temmuz 21 2006, 17:05:12

BöyLe bi savas aciLamaz  :nohashas

Bu siginma savas olan ülkelerdeki insanlarin dogal hakkidir.. Buna kimse birsey diyemez. Zaten savas görünen kismiyla

herzaman, siviller ile olmaz bu yuzden bir ses cikaramzlar..   CikarsaLarda Türkiyeye cikaramazlar:)))
#12 - Temmuz 21 2006, 17:30:45
imza kural dışı

FRKinHERE

unutmayın biz hem amerikanın hem de israilin müttefikiyiz
#13 - Temmuz 21 2006, 18:04:53

özal zamanında açtı sınır kapılarını ve bugün duruma bakın....işte böyle bişey söz konusu olabilir gelenler dönecek diye birşey yok..götürüleri olacak diye düşünüyorum
#14 - Temmuz 21 2006, 18:34:41
bring me to life!!

hepinize çok teşekkür ederim cvplarınızdan dolayı
     Sormuşsun bize birşey olurmu olmaz mı diye...Güzel.. sonuçta devlet meselesi düşünmüşsün... 
     Ama bunu tartışmak bile mantıksız...Dünya da hiçbir ülke başka ülkeye mülteci kabul ediyor diye savaş açmaz...
     Hadi açtı diyelim bu ülke Türkiye olmaz,Türk ordusu dünya daki bütün ülkelere karşı caydırıcı bir unsurdur ...Türkiye yi gözünüzde küçük görmeyin,dünyanın en kaliteli kara ordusu bizimdir,yer yüzünde bordo bereliler kadar iyi özel harekat timi yoktur...
     Şu anda ekonomisi ve siyaseti dünyada pek söz sahibi olmayan Türkiye nin en büyük güvencesi , övünç kaynağı ordusudur..

ben tartışma yapmıorum ki sadece fikrinizi sordum o kdr ama hepinizin fikri bnim içn çok değerli
#15 - Temmuz 21 2006, 19:27:17
aLdIm vErDiM
                               bEn sEnİ yEnDiM
                                      kAçTıM sAtTıM
                                             bEş pArAyA sAtTıM

GÖKBÖRÜ

ben tartışma yapmıorum ki sadece fikrinizi sordum o kdr ama hepinizin fikri bnim içn çok değerli

bende zaten sana kötü birşey demek istemedim... senin görüşünde benim için değerli...
#16 - Temmuz 21 2006, 20:12:21

bende zaten sana kötü birşey demek istemedim... senin görüşünde benim için değerli...

teşekkürler :))
#17 - Temmuz 22 2006, 10:30:20
aLdIm vErDiM
                               bEn sEnİ yEnDiM
                                      kAçTıM sAtTıM
                                             bEş pArAyA sAtTıM

messacm canım valla herşey olabilir bize herkezz saldırabilir bırak lübnanlılaı amerika bilem saldırabilir canım malesef bğiz de beyaz bayrağı çekmek zorunda kalabiliriz :pes
#18 - Temmuz 22 2006, 12:34:43

sanmıyorum hiç bi yararının olcaını  :icon
#19 - Temmuz 22 2006, 12:38:52
yürü yüreğim gidelim buralardan aşk bizimle değil sana buralarda bişey olsa kimsenin umurunda değil anıları acıları bir araya topla yak tüm külleri bize de hayat güler nasıl olsa hiç umurumda değil..!
>>bana doğudan gelen bir yabancı olduğunu ve birini aradığını söylersen sana batıdan geldiğimi ve aradığının ben olduğumu söylerim!

messacım saldırsalarda sen korkma sana bişi olmaz.Olan erkeklere olur  :)
#20 - Temmuz 22 2006, 12:42:18

messacım saldırsalarda sen korkma sana bişi olmaz.Olan erkeklere olur  :)

:muhah ok cnm korkma hepinize çok teşekkür ederım
#21 - Temmuz 22 2006, 14:41:55
aLdIm vErDiM
                               bEn sEnİ yEnDiM
                                      kAçTıM sAtTıM
                                             bEş pArAyA sAtTıM

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.