Alternatifim Cafe

aslan (2006) yılı oğuzhan ceyhanın yorumu!!!

Discussion started on Astroloji

Sevgili Aslan,

2006 yılı çok olumlu gezegen etkileri ile birlikte çok olumsuz gezegen etkilerinin de olduğu, ancak genel olarak çok olumlu çıkışlar yakalayabileceğiniz bir yıl. Zaman zaman çeşitli tıkanıklıklar yaşasanız da her şey yolunda. 2005 yılı Temmuz sonundan itibaren burcunuzda hareket etmekte olan Satürn hayatınızda 7 Ekim 2007’ ye kadar olan dönemde bireysel yanlışlarınız ve karmik, duygusal hamlıklarınızın olduğu pek çok noktada sizi sınayarak büyük ilerlemeler kaydetmenize sebebiyet verecektir. Aile ve iş yaşamınızı temsil eden bölgedeki Güneş tutulmalarının en sonuncusunun 24 Nisan 2004’ te olması ile beraber artık yaşamınızda daha ciddi ve daha olumlu süreçlerin sizi beklediğini görmekteyiz. Şunu unutmayınız ki, burcunuza giren Satürn sene içinde zaman zaman etkisini çok yoğun hissettirecek. Bu da Mart ortası ve Eylül 2006 tarihinden itibaren maddi ekonomik kazançlarınız ile alakalı kişisel doğum haritanızın durumuna göre, çok büyük ve önemli çıkışlar yapacaksınız. Eğer dikkatli olmaz ve gerçekçi kararlar almaz iseniz, çok ciddi ve önemli kayıplar ile de karşılaşacağınızı gösteriyor. Güneş tutulmalarının ve size getireceği olumlu ve olumsuz şartları , Mart ve Eylül ayındaki yorumlarımızda çok detaylı bir şekilde okuyabileceksiniz. Satürn’ün Güneşimiz ile kavuştuğu dönemlerde zaman zaman kendimizi daha sağlıksız hissedebiliriz. Bu yıl Satürn bilhassa Temmuz ayının 29’ u ile Ağustos ayının 12 si arasında doğan Aslan burçlarını çok yoğun etkileyecek. Eğer 12 Ağustos’ tan sonra doğdu iseniz, Satürn’ ün etkilerini 2006 yılının son aylarından itibaren yaşamaya başlayacaksınız Satürn buradaki etkisini 3 Eylül 2007 ‘ye kadar gösterecek. Astrolojide Satürn yaşamımızı sınayan karmamızı yöneten ve eksiklerimizi gösteren gezegen olması ile ünlüdür. Ne yazık ki bundan dolayı haksız bir şekilde Satürn ‘ ün bu eğitici yanını olumlu görmekten ise, onu hayatımızda getireceği negatiflerden korkarak büyük panikler yaşamayı tercih ederiz. Aslında Satürn o ana kadar yaşamış olduğunuz şartları sınayan bir güçtür , ve Satürn ‘ ün horoskopunuza girdiği ana kadar yaşamlarını istikrarlı düzgün bir şekilde kurmuş olan Aslan burçlarımızın hayatlarında bilhassa çok üst düzeyde etkiler getirecektir. Zodyaktaki en büyük istikrar ,güç devamlılık ve başarı gezegeni Satürndür. Bu transiti olumsuz yaşayan Aslan burçlarımız dahi, 2006 Kasımından itibaren Jüpiter’inde Satürn’e çok olumlu etkilerde bulunması ile beraber çok şanslı dönemler yaşayacaklardır. Çok şanslısınız sevgili Aslan Satürn transitlerini 2006 yılı sonlarından itibaren çok olumlu Jüpiteri yanınıza alarak yaşayacaksınız.

Hemen bir uyarı yapmalıyım ki, Satürn göğüs bölgesinde kalp damar hastalıkları yaratması ile ünlüdür. Zaman zaman vücutta kalsiyumu hızla tükettiği için kemiklerde kırılmalara sebebiyet verebilir. Bilhassa orta yaşını geçmiş Aslan burcu okuyucularımızın Haziran ayının 3 ünden itibaren Mars’ında burcunuza gireceğini bilerek , bilhassa 18 Haziran ( Mars kavuşum Satürn ‘ ünden önce ) bir kardiyolojik check up yaptırmalarını şiddetle öneririm. Bilhassa Satürn Mars kavuşumları dönemlerinde kalp spazmları ve enfarktüsleri çok yoğun olarak görünmektedir. Satürn ‘ ün kalsiyumu tüketici etkisinden dolayı dişlerde ve kemiklerde hızla bozulmaların zaman zaman yaşandığı bilinmektedir. Bu etki genç Aslan burçlarımızı ve özellikle bayan Aslan burçlarımızı yoğun enerji motivasyon , olumlu etkileşimler , zaman zaman toplumsal anlamda ufak tefek problemler haricinde çok olumsuz etkilememektedir. Bu yıl, Satürn ‘ ün Jüpiter transitlerine 22 Haziran 2006 ve 25 Ekim 2006 tarihlerinde zorlayıcı açılarda bulunması , aileniz ve kariyeriniz arasında kalabileceğinizi, sorumluluklarınız ve amaçlarınız arasında denge kurmakta zorlanabileceğinizi ,eski kısıtlamaları kırmak istedikçe çevrenizdeki tansiyonun yükseldiğini göreceksiniz. Bilhassa Haziran ayının 6’ sı ile Temmuzun 10’ u arasındaki dönemde tolerans seviyeniz düşük olsa bile, aile çevreniz ile zıtlaşmak , veya yakın çevrenizdeki insanlar ile, umudu kesmek yerine , çevrenizdeki insanlara daha toplumsal bakış açıları ile, bakarak onların yardımını kazanırsanız çok iyi yaparsınız. Jüpiter ve Mars transitleri zaman zaman size bu yıl itibari ile, hayatınızın sıkıcı ve durgun yönlerinden sizi kurtarmak için tekrardan çeşitli şekillerde olumlu , etkiler verecektir. Bu yıla çok hızlı giriyoruz sevgili Aslan. Venüs’ün Nisan ayı sonuna kadar karşıt burcunuz üzerindeki etkisi , Mars’ında Şubat ayının başlarına kadar kariyerinizi temsil eden bölgede çok aktif bulunması, sizin tüm 1 yılı asla sıkıcı , sıkıntılı yerinizde oturarak geçirmeyeceğinizi göstermekte. Bu dönemde iş yaşamınız ile alakalı çeşitli ortaklıklara girme olasılığınız mevcut. Kariyerinizde ilerlemek için, bilhassa Şubat ayı , çok olumlu. Venüs ile yeni ayın arasındaki bağlantı , Mars’ında Şubat ayında çok güçlü etkileri ,önemli bir iş ortaklığınızı göstermekte. Genç ve bekar Aslan burçları bilhassa 29 Ocak, 16 Şubat arasındaki dönemde 14 Şubat sevgililer günü civarı yeni bir ilişkiye başlayabilirler. Uyarmak isterim ki ; Güneşiniz karşısındaki Neptün ile Jüpiter gezegeninin Akrep burcundaki etkisi bilhassa 28 Ocak 2006 , 16 Mart 2006 , 24 Eylül 2006 tarihlerinde, duygusal ilişkilerinizde kendinize gelmeniz gereken bir hayal dünyasında olduğunuzu eşiniz veya sevgiliniz ile kurmuş olduğunuz ilişkide hayal kırıklıklarına, eğer gerçekçi davranışlara hızla girmez iseniz yanılgılara karşı sizi savunmasız bırakacaktır. Bilhassa bu etkiden 8,9,10 Ağustos doğumlu Aslan burçlarının çok daha yoğun etkilenmesi olasıdır. Bu dönemde doğan Aslan burçlarının ve Aslan burcunun 15, 16 ve 17 derecelerinde yükselen burcu bulunan arkadaşlarımızın yukarıda saydığımız dönemlerde önemli anlaşmalardan kaçınmaları , ilişkilerinde birbirlerine baskı yapmaktansa açık açık konuşmayı ve ilişkilerinde sorumluluklar ve amaçları arasında denge kurmaya çalışmaları gereklidir. Bilhassa Jüpiter’in 4. evinizdeki güçlü transitleri , 5 Mayıs 2006 ve 29 Ağustos 2006 tarihlerinde aileniz içindeki insanlar ile ilgili ani ve sevindirici haberler almanızı sağlayabilir, bu gezegenlerin 8. ve 4. evinizden üçgen yapması sonucu çok olumlu bir ev satışı gerçekleştirebilirsiniz. Ve biraz olsun ailenizin de desteği ile, hayalini uzun zamandan beri kurduğunuz bir eve çok rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Bir de söyle düşünelim. Uzun zamandan beri eşiniz ile villa tipi bir ev sahibi olmanın hayalini kuruyordunuz. Küçük bir eviniz var. Ve bu villayı alacak maddi güce sahip değilsiniz. 5 Mayıs civarı evinizi satışa çıkartın. Oldukça yüksek bedelde evinizi satabilirsiniz. Haziranın 6 sından itibaren oluşacak olumlu yeni Ay ile beraber bilhassa , 29 Mayıs ve 18 Haziran arasındaki dönem iş yerinizdeki patronlarınızın referansları ile ( ki bu bir bayan olabilir ), rahatlıkla bankadan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 12 Ağustostan itibaren Venüs’ün burcunuza girmesi ile beraber çok rahatlıkla 29 Ağustos 2006 Jüpiter Uranüs üçgeni ile beraber hayalinizdeki eve çok uygun bir fiyat ile sahip olabilirsiniz. Burada 5 Mayıs civarında evinizi sattıktan sonra zaten Venüs’ün 29 Mayısta kariyer evinize girmesi ile beraber maddi ve ekonomik kazançlarınızda ve kariyerinizdeki yükselişler göreceksiniz. Bu açı , sizin ciddi olarak 2006 yılı içinde ev, arazi , mülk ile alakalı , kazançlarınızı arttıracak seri , şanslı , gökyüzü kombinasyonlarını temsil etmektedir. Bu dönemi değerlendirmeseniz bile, Jüpiter ile Uranüs ‘ ün 2006 22 Kasımına kadar olan dönemde sizin ile birlikte olması , arazi ve gayrimenkul kaynaklı bir fırsatın bu yıl içinde minumum bir kez kesinlikle ortaya çıkacağını göstermekte. Aynı açı anne ve babanız ile ilişkilerinizi de olumlu etkileyecektir. Bu yıl dediğim gibi sevgili Aslan bahar ve Güneşin yüksek olduğu tüm yaz aylarında çok şanslı ve başarılı olacaksınız. Şubat ayında , ve Ağustos ayında ise gezegenler sizi aşka davet edeceklerdir. Yönetici gezegeniniz Güneşin Jüpiter ile kavuştuğu 22 Kasım 2006 bu yılın en şanslı günü . 13 Ağustos 2006 civarı, 1 gün öncesi ve sonrası beklenmedik masraflar ile karşılaşabileceğinizi bizlere göstermekte. Parasal kazançlarınızı temsil eden bölgede Mars ile Uranüs ‘ ün ani açıları sizi yorabilir. Bu yıl , Venüs’ün ve Mars’ın bir kez burcunuza girecek olması ve Ocak ayında birlikte çalıştığınız insanları temsil eden bölgede olumlu açı yapması günlük yaşamınız ve sağlığınızı temsil eden bölgede faydalı üst düzey gezegen açılarınızın bulunması , Satürn transitlerinin zorlayıcılıklarına rağmen ben sizin tahmininizden çok daha iyi bir yıl geçireceğinizi düşünüyorum. Bu yıl Ağustos ayında bilhassa Venüs’ün burcunuzda yoğun olumlu etkilere sebebiyet vermesi ile birlikte sosyal ortamlarınızın yoğunlaşacağını çeşitli gruplarda ve klüplerde yeni bireyler ile kuracağınız sosyal ilişkilerin karşınıza çok olumlu fırsatlar çıkarma olasılığı vardır. Genel anlamda bu yıl , yeni işler ve ilişkilere girmek açısından çok uygun bir yıl olarak görünmekte. Yaptıklarınızın karşılığını hemen alamayabilir, alırken zorlanabilirsiniz. Sabırlı olduğunuz takdirde bahar aylarından itibaren tüm çalışmalarınızın karşılığını fazlası ile alacaksınız. Bu yıl zamanlama yapmakta zaman zaman! sorunlar yaşayabilirsiniz. Neptün zaman zaman burcumuzdaki hafif ve ağır gezegenler ile yaptığı transit gezegenler ile sizi zorlayabilir, kafanızı karıştırabilir. Önümüzdeki aylarda bu konular ile ilgili olarak size çok daha teknik ve detaylı bilgi vereceğiz. Venüs’ün Yay burcunda olduğu Kasım sonu ile 11 Aralık 2006 arasındaki dönemde ciddi olarak aşık olabilirsiniz. Venüs’ün yaratıcılığınızı arttıracağı da hiç şüphesiz ki bizler için hiç sürpriz olmayacaktır. Mars’ın da 6 Aralık 2006 civarında Venüs’ün bulunduğu Yay burcuna girmesi ve Jüpiter’in Kasım başından itibaren 2007 sonuna kadar Yay burcundaki olumlu hareketleri , Kasım ayının ikinci yarısı ile Aralık ayının 12 sine kadar olan sürecin sizin adınıza duygusal yaşamınızda çok önemli bir dönem olduğunu göstermektedir. Bu dönem yaratıcılığınızı üst düzey arttıracağı gibi , arkadaşlarınız ile kısa kış seyahatlerine çıkmak içinde çok uygun görünmekte. Venüs ile Mars’ın Aralık başında eşleşmesi çok büyük bir romantizmi hayatınıza getirecektir. Hele de bekarsanız bu son derece heyecan verici , sizi olumlu etkileyecek bir süreci gösterir. Burada Mars Venüs ile beraber ihtiraslı bir ilişkinin başlangıcını bize gösterebileceği gibi , Kasımın ikinci yarısı ile Aralık ayının tümü içinde erkek Aslan burçlarımız çok cazibeli bir hanımın etkisi altına girebilirler. Mars’ın bu yıl Kova burcuna gelmeyecek olması, çok ciddi bir ilişki problemi potansiyeli yaşamınızı biraz olsun engelleyecektir. Aklınızda bulunsun sevgili Aslan , yaratıcı bir projeniz Eylül başında üstleriniz tarafından reddedilebilir. Veya karşı cinsten çok hoşlandığınız ve etkilendiğiniz 30 Ağustos veya 7 Eylül civarı olumsuz bir cevap alabilirsiniz. Bu dönemde harcamalarınızı kısarak çevrenizdeki insanlar ile olumlu geçinmeye çalışırsanız en azında ciddi problemler yaşamazsanız. Sevgili Aslan çok büyük gelişimlerin olumlu dönüşümleri , cazibenin aşkın ve şehvetin yoğun olduğu bu yılı unutacağınızı pek zannetmiyorum. Her ne yaşarsanız yaşayın, 2007 Eylülünde Satürn burcunuzdan çıktığında sizi ciddi şekilde ödüllendirecektir. Olumlu düşünün çevrenizdeki olumsuz insanlardan ise uzak durun.

Aslan burcunun önemli günleri

Bu yıl yöneticiniz Güneşin ,Güneş tutulması esnasında 29 Mart 2006 ‘ da ve 22 Eylül 2006 ‘ da maddi ve ekonomik konuları temsil eden bölgede Ay ile tutulması bilhassa Mart sonu ve Nisan ayının ileriye dönük maddi kazançları gösteren önemli sözleşme ve anlaşmalar yapabileceğinizi ve seyahatlere çıkabileceğinizi gösterir. Nisan ortasında 8 Nisan civarı , 8- 12 Nisan arası, Mars ile Plüton’un karşıtlığında çocuklarınızın eğitimi ile ilgili keyfinizi kaçırabilen haberler alabilirsiniz. Genç Aslanlar flörtlerinde ciddi tartışmalı bir dönem geçirecekler. Enerji , motivasyon ve güç öfke patlamalarına sebep olabilir. Arkadaşlarınızla ciddi tartışmalar yaşayabilir. Bir grubun içindeki ( parti , dernek , klüp ) liderlik yarışının içinde kendinizi bir anda bulabilirsiniz.

diğer ark.. istiyorlarsa onların kinide yollayabilirim isteyen varsa ben desin :muhah
#1 - Temmuz 18 2006, 21:59:49
A&A         Seni ÇOK seviyorum!!!!   

asenaa....

benim burcum akrep benimkini de yazarmısın  :)
#2 - Temmuz 22 2006, 18:06:42
Imzaniz kural disi

saol cnm bn aslandım bilgilendim :))
#3 - Temmuz 29 2006, 15:16:17
aLdIm vErDiM
                               bEn sEnİ yEnDiM
                                      kAçTıM sAtTıM
                                             bEş pArAyA sAtTıM

valla aslan dilim bilemicem benimki akrepp :sizo
#4 - Temmuz 29 2006, 17:26:04
« Son Düzenleme: Temmuz 29 2006, 17:26:28 Gönderen: angel_girl16 »
haY Bu ÖsS nin...bIktIm yAwss ::yea

çok teşekkürler ben aslan ımmmm!! :)) :oley
#5 - Ağustos 07 2006, 11:40:38
Enjoy the silence.

birşey değil sizde saolun.....
#6 - Ağustos 16 2006, 16:24:44

asenaa....

ya bu yazı oku oku bitmez benim ya benimki koçbenimkinide yazarmısın? :urfa
#7 - Ağustos 16 2006, 21:59:48
PARAMORE

tatlicadi

bende aslanım  :muhah
#8 - Ağustos 17 2006, 06:24:20

bende aslanım  :muhah

ooo sevindim demektirki bir çok ortak zevklerimiz ve özelliğimiz var........
#9 - Ağustos 17 2006, 16:08:20

asenaa....

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.