Alternatifim Cafe

Erkekler Neden Kız Arkadaşlarına Mini Etek Giydirmeye Kızar?

Discussion started on Bay

:haydut :haydut GİYMEZZ GİYEMEZDEE RAJONA TERSS BANA TERSS

NE O FABRİGADA KUMAŞ MI KALMADI DEMZLERMİ ELALEM.... :haydut :haydut
#26 - Temmuz 20 2006, 12:28:25
Hayat benim dürüstlüğümü hakedecek ne yaptı ?

ben bi kız olarak ben şahsen mını etek gitmem  sevgilimide uğraştırmam diğer erkeklerle
#27 - Temmuz 22 2006, 11:17:59

bence kendilerini iyi bildikleri için. yani kendileride minietekli bir kız gördüklerinde ağızlarının suyu aktığından bunun kız arkadaşlarının da başlarına geleceğini iyi bilirler ve bunu o saçma erkeklik gururlarına yediremezler....

Haklı olarak görebilirim erkeğin doğası çıplaklığa karşı hassastır evet bu bir gerçek bir mini etek neden giyilir? mini etek rahatmıdır? Ben kendi kendime şunu çıkarabilirim bunda mini etek giymek bacaklarının güzelliğini gösterebilmek içinmi? giyilir güzel görünmek herşeymidir? yoksa bu bir çagrımıdır? mini etekte kaç kız kendini rahat hisseder?
Gururla ne ilgisi vardır bunun kız arkadaşımın başına gelmesiyle mesela kaç erkek kız arkadaşına sapık gibi bakılmasını ister veya kaç kız erkek arkadaşına deli gibi bakılmasını veya erkek arkadaşının başka bi kıza bakması hoşuna gidermi başka kızlar açısından düşün mesela sana sapık gibi bakılması hoşuna gidermi ister ve bunun emin ol gururla degil sahiplenmeyle ilgisi vardır bu bir koruma yöntemidir
#28 - Temmuz 22 2006, 23:31:20
Faber Est Suae Quisque Fortunae.
Her insan kendi kaderini kendisi yazar.

delikadir

ben bi kız olarak ben şahsen mını etek gitmem  sevgilimide uğraştırmam diğer erkeklerle

tutmayın beni anlanın ortasından öpcem seni :4 brrraaavoooo  :cicek (a) :kisss :.dost :)
#29 - Temmuz 23 2006, 00:40:17

Benim kız arkadaşım giyemez...Giymez zaten.......

Bide yolda mini giymiş bi kız görsem bakmam  (6)

Zekeriya Beyaz bakar...Ben bakmam  (6)

Bnm başım bağlı  [:D]

aynen bn mını etek gıymem bnım askımın da TrAiToR GİBİ BAŞI BAALI Anca yazın tatılde gıyerım ankarada mını gıyılmes ham yaparlar :nohashas
#30 - Temmuz 23 2006, 16:30:43
_  /¯_     /\    \_/  |_¯  _
¯  \__|  /---\  _/   |__  ¯

yane yerine göre giyeceksin mini eteği  :urfa  örn avcılar sahilinde giyersen çıkamazsın bjk sahilinde giyersen bön bön bakarlar sadece ama yanında erkk oldumu bi *** yapamazlar  ;) zaten o eteği giyeb,lmek yürek ister =) örn bi kız görmüştüm eeteği diz üstünden 2,5 karış üstte birde mini orta köyde yürüyo kız çok güseldi  :)) ben bile bakmıştım  zuhaha ama öle sokağı geçene kadar değil sadece... önümüzden geçene kadar  :muhah 

kısacası bzm ülkemizdeki korcanlar yüzünden müsait değil öyle etek giyinmeye ;)
#31 - Temmuz 24 2006, 11:34:25
İmzanız kural dışı

NovemberRain

Hangi erkeğin hoşuna giderki sevgilinle yürürken sağdan soldan 3-5 denyonun sevgiline bakması.
#32 - Temmuz 24 2006, 11:37:19

yaff çok sinir bozucuu yaa okull etegiii giyemioruuumm :vur :vur
#33 - Temmuz 24 2006, 12:58:27
s€wen!N war s€n!n suÇüstü $€hza€mM
N€s!n s€N c€wap w€R ?? M@hr€mM..
Ücra Y€rl€r€ dü$tü k@Y1p m€rh€mM
b€nd!mM €n as!L t€k k!$!L!k har€mM
dü$ w€ m€lQd! €n güs€l dü€t sur€t!nN s!L!nd! kaLd1 s!Lü€t uYkumM YQk Yatağ1mM sQğuk küw€t!!!

ya bana sevdigim mini etek giy desede giymem giyme desede dinlerim sevmem o ne yaf öle kisacik etek uyhhhhhhh
odada dogru bir kiz görseler arkalarindan bakiyorlar köseyi dönene dek ama benim sevgilim olursa ve benim yanimda baska kizlara bakicagini düsünmüyorum eger bakarsada beni fazla takmiyor diye düsünüyürum yafffff...!!!
#34 - Temmuz 24 2006, 20:22:26
Ya tutulacak kadar yakn ol,yada unutulacak kadar uzak ol...!

sonuna_dek_akman

yapmaz be senın sefdın cocuk öle bıse.............. :öff

abı gıysınler ya bu gözlerı de allah yarattı.........

onlar gıysın ama ben bakmam ......
#35 - Temmuz 24 2006, 20:24:58

erkek milleti simdi bakmam der ama bir kiz gecsin bakmazsa ne olayim......
#36 - Temmuz 24 2006, 20:28:23

sonuna_dek_akman

ama kız nıe gecıyo mınık etekle gözumun onunden suç benjım mı be........... :öff
#37 - Temmuz 24 2006, 20:30:46

sevgilin varsa ne bakiyon yaaaaaaaa :P
#38 - Temmuz 24 2006, 20:32:30

sonuna_dek_akman

sevgılşım varken nıe benım onumden gecıyo o kız... o kadar damsız var onnara gıtsın :öff
#39 - Temmuz 24 2006, 20:39:48

öyledirrrrrrrrrrr öyledirrrrrrr mustafa :p
#40 - Temmuz 24 2006, 20:43:13

sonuna_dek_akman

sen benım yanımda olsan ben abska kız felan gormem kı ecemmmm
#41 - Temmuz 24 2006, 20:46:28

gördüm mustafa :P  (6)
#42 - Temmuz 24 2006, 21:16:14
« Son Düzenleme: Temmuz 27 2006, 10:38:30 Gönderen: tr.sweet-girl-4life »

erkekleri hj anlamıyorum kız arkadaslarına mini etek giymeyi yasaklarda yolda bi kız görseler kız o ara sokağı dönenne kadar bakarlar

Sevgililerini kıskanırlar işte..ama gözleride doymaz..erkek milletini anlamak zor.. :hönk

Hayatta en kızdığım olay genelleme yapan insanlar ki sen hepimizi aynı keseye koyup olayı bitirdin. Çok kızdım inan.
#43 - Temmuz 25 2006, 19:02:47
Şşşşt! Aşk' tan bahsedeceksen sesini alçalt...

evet kadireye çok haklısın bu bir çelişkimi dimi :kop ama onu giyen olmasa bakanda olmayacak bakanlar çekilsin başbakan geldi ( geliyor)   diende olmayacak giydirmez kardeşim neden  giydirsinki
#44 - Temmuz 25 2006, 22:46:36
:bite
60 Ziyaretçi, 27 Üye ( 10 Gizli)

Yorumları okudumda bazı bayan arkadaslarımız soyle demiş. '' Bana guveni yoksa bu iş biter''   '' Hele bana bi giyme desin ben onun sozunu dinlermiyim hiç''
Bence bunlar yanlıs dusunce. Eger senki sevdigin insanın sozunu dinlemezsen bu ilişki hiç olmasın daha iyi. İkincisi ise burdaki soz konusu olan mesele guven deil.
Sana guveni sonsuzdur erkek arkadasının ama yabancı erkeklere hiç guvenmez. İsterki onu benden baska kimse gormesin. İsterki yarime kimse yan gozle bakmasın. Bunu her erkek ister. Burda soz konusu olan gercek aşktır. Ve sevdigi kızı bir nebzede olsa korumaktır.
Ama herzaman işler yolunda gitmez. Bazende durum tersine doner. Benim basıma gelen olay gibi. Bu kadar acık giyinme dersin. Kavga eder ve ayrılırsın.

Kısacası benim dusuncem erkekler sevgililerini acık giyindirmeme konusunda haklıdır.
#45 - Temmuz 26 2006, 15:45:50
jetzt weiß ich, wie es ist, sterbend zu leben. Ich sehe meinem eigenen Tod zu. Ich danke dir.

:haydut TEK SÖZÜM........YA ETEGİN DİZLERİNDEN YUKARDA OLMAYACAK.......... :haydut
#46 - Temmuz 26 2006, 15:47:07
Hayat benim dürüstlüğümü hakedecek ne yaptı ?

valaa fiziim güsel mini eteimi de giyerim
tabi sefgilim saolsun kafga edios
ilk kafgamısda ona benser bi nedenleydi bacaıma kopya yazdım die kafga etmiştik
#47 - Ağustos 04 2006, 17:16:23
İmzanız kural dışı

sevgilimin sözünü dinlerim ve giymem..onun rahatsız olacagını ve benim rahatsız olacağimi bildiğim için...onun yanında giyerim o başka :ask
#48 - Ağustos 26 2006, 13:51:28
BİR YAĞMUR AĞLIYOR BENİMLE DELİ RÜZGAR SAÇLARIMDA YANLIZLIKTAN ÜŞÜYORUM.BULAMAYACAĞİMI BİLE BİLE YİNE DE SENİ ARIYORUM

WaLLa SeFgilIm allaHsaUkUr gIyImIMe Pek GArISmio Arada DAbI LAF VuRu0 Ama SakasiNA BaskaLAri BakIo DiYE BEn ISTEIm SekiLDe GiYiNEmiCEmmI YAa :ban
#49 - Ağustos 26 2006, 13:55:51
d0n bebegím yAralí g0nLume,,d0n ne oLur sení seVen kaLbíme,,c0k muTsuzum güveNím y0k kímseye,, sen 1 öLdün bÉn bín kez öLdüm sÉninLe,,!!

erkek milleti içinn hepsii aynııııı
#50 - Ağustos 26 2006, 17:41:16

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.