Alternatifim Cafe

Sizce Günümüzün En Mantıklı Müzik Çeşidi Ne?

Discussion started on Müzik Genel

cezaebru

bence rap hiç değilse aşk yok
#52 - Aralık 23 2006, 11:05:14

tatlicadi

harkes kendi dinleğini müxik türünü yazmış kim ne stiyo dinlkesin mantıklısıdamı var bunun
#53 - Aralık 23 2006, 11:59:54

harkes kendi dinleğini müxik türünü yazmış kim ne stiyo dinlkesin mantıklısıdamı var bunun

katıLıoruM..:öff
#54 - Aralık 23 2006, 13:37:37
İMZA.

bence kenan doğulunun yaptığı müzik yani çakkıdıdaki en çok beğenilen türünü tam olarak bilmiorum yani mantıklı müzik derken ne demek istediini pek anlamadım ama
#55 - Aralık 26 2006, 17:10:00

Soru bi kere mantıksız  :hönk  bence mantığın bu soruyu sorana ihtiyacı var  (6) sorunun içinde mantık kelimesinin olması bile garip yani ..
#56 - Aralık 30 2006, 02:44:13
« Son Düzenleme: Aralık 30 2006, 02:44:37 Gönderen: BuROcK_ »

Brk`| There is nothing left to lose...

Bence Günümüzün En Mantıklı Müzik Çeşidi Ne Bilmiyorum Ama... Bu Sorunun Yılın En Saçma Sorusu Olduğunu Biliyorum.

Yanii katılıyorumm. saçma olmuş biraz.. Herkes sevdiği müziği dinlerr, çünkü mantıklı olan odur kendince..
 Yanii herkes de farklı çeşit müzik dinlediğine göre, hepsi de kendince mantıklıdır.. Bence böyle yani..
#57 - Aralık 30 2006, 11:36:45
Kör kuyuların dibinde Yusuf'tum,
Kerbela çölünde Hüseyin.
Zindanlarda Cem Sultan,
Sehpalarda Pir Sultan.
Ve Madımak'ta otuzyedi can...

Soru bi kere mantıksız  :hönk  bence mantığın bu soruyu sorana ihtiyacı var  (6) sorunun içinde mantık kelimesinin olması bile garip yani ..

(6)  :artis
#58 - Aralık 30 2006, 11:38:29

müzik insanın ruh halini yansıtır mantığı nerde arayacaksın ki ? bırakın bunları yaa herkes kendi fikrini yazar yani  bu konuda aynı görüş birliğne varılamaz..aptalca bi sru   :ban

zaten soru sizce diye başlıyo tabiki herkes kendi görüşünü yazcak
Tabikide yazabilirsiniz özellikle senin gibi sazanlar böyle aptalca sorulara mantıklı bi cvb armaya çalışırlar ama ne yazık ki mantık sorunun içinde     olmadığı için sizin cvblarınız boşa gidiyor ya ne dicem bak boşuna kendinizi yormayın  insanlara eğlence kaynağı oluysunuz tşkler yinede bizleri eğlendirdiğiniz için ...
#59 - Aralık 31 2006, 18:07:02

müzik insanın ruh halini yansıtır mantığı nerde arayacaksın ki ? bırakın bunları yaa herkes kendi fikrini yazar yani  bu konuda aynı görüş birliğne varılamaz..aptalca bi sru   :ban

Tabikide yazabilirsiniz özellikle senin gibi sazanlar böyle aptalca sorulara mantıklı bi cvb armaya çalışırlar ama ne yazık ki mantık sorunun içinde     olmadığı için sizin cvblarınız boşa gidiyor ya ne dicem bak boşuna kendinizi yormayın  insanlara eğlence kaynağı oluysunuz tşkler yinede bizleri eğlendirdiğiniz için ...

ben bu soruya mantıklı bir cevap aramadım ve vermedimde zaten o müzik çeşidi mantıklıdır falanda demedim sadece sorunun sizce ile başladığını doğal olarak cevap yazanlarında kendi görüşlerini yazacağını söyledim  :okey
#60 - Aralık 31 2006, 18:41:16
Suskun bir tutkuyum ben.
Evde ocaksızım, savaşta kılıçsız.
Ve de hastayım kendi gücümden.

ben bu soruya mantıklı bir cevap aramadım ve vermedimde zaten o müzik çeşidi mantıklıdır falanda demedim sadece sorunun sizce ile başladığını doğal olarak cevap yazanlarında kendi görüşlerini yazacağını söyledim  :okey
tmm arkadaşım buda senin görüşün  haklısn  konuyu uzatmaya gerek yok saçma bi soru üzerinde bu fazla durmamalı.. :okey
#61 - Ocak 01 2007, 16:49:25

en mantıklı diye ayırmak ne kadar doğru bilemiyorum..
#62 - Ocak 02 2007, 13:59:14
İmzanız kural dışı.

bence kesnlikle rock metal çünkü en fazla emek harcanan müzik türü bunlar...

en fazla emek harcanan müzik türü JAZZ ve BLUES dur canım.rock ve metal de zaten bunlardan türemiştir.
#63 - Şubat 23 2007, 08:06:13

ben bir hıyarım,her deliğe uyarım.

rock ve metal kesnlikleee ::yea
#65 - Şubat 23 2007, 18:54:25
sadece senn aşkın avutur beni unutturr bana bütün dertleri şefktli kollarnda sar beni bu gece istediim aslında çoq deil sadece senn olmak istedm....

Mor Ve Ötesi Fan Club *Çilekeş Fan Club*Atatürk Birliği

Hepsini birden dinlemekten bi zarar gelmez  :sizo
aynen :dondurma
#66 - Şubat 23 2007, 19:03:29

my awesome avy

kelis

rap çünkü toplumdaki aksakLıkLarı,gerçekLeri en çok rap yansıtıyor :okey
daha sonrada rock.çünkü doğasında takLitten ve yapmacıkLıktan nefret eden bir kimya var ;)
#67 - Mart 01 2007, 11:01:53

rock
#68 - Mart 01 2007, 11:30:28
(¯`•._)׺°”˜`”°º× ERSTMOND ¯¨'*•~-.¸¸,.~*'(¯`•._.•
                уоu αяє тнє оиІу оиє ₣оя Mє!!!....

...guilty...

Müziğin mantıklısı olurmu Allah aşkınıza yaa
müzik emektir, sanattır, alın teridir...

Günümüzün en mantıklı müzik türü diye bişey olmazz  :vur :vur

Aslında anket yapmak lazım sizce bu mantıklı bi sorumu diye  :vur :vur

MEZDEKE

Ayrıca deli gibi alkışlıyorum seni burda bu soruya bu yanıt
kapakkk ;)
#69 - Mart 01 2007, 18:22:58

işte sevgili ..guilty.. gibi kadim insanlar olduğu sürece,burada insanları aydınlatmaya,onlara doğruları göstermeye,neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu kavratmaya devam edeceğiz.

ben de seni tebrik ediyorum canım,teşekkür ederim.
#70 - Mart 04 2007, 08:55:09

ben bir hıyarım,her deliğe uyarım.

kesinLikLe "meTaL"  :okey :okey
#71 - Mart 04 2007, 14:10:34

rock çünkü anlamlı bişiler çıkıo ortaya we ne denilmek istedini annıosun :yeah
#72 - Mart 04 2007, 15:22:16

slow rock ...
#73 - Mart 04 2007, 17:40:58
...SENİN MARKA OLDUĞUN YERDE FİYATLARI BEN BASARIM...

depresif

müzik insanın ruh halini yansıtır mantığı nerde arayacaksın ki ? bırakın bunları yaa herkes kendi fikrini yazar yani  bu konuda aynı görüş birliğne varılamaz..aptalca bi sru   :ban

kesinlikle katılıyorum.. mantıklı müzik ne ya?.. :öff
#74 - Mart 04 2007, 17:49:25

Bence Günümüzün En Mantıklı Müzik Çeşidi Ne Bilmiyorum Ama... Bu Sorunun Yılın En Saçma Sorusu Olduğunu Biliyorum.

KATILIYORUM(ÜZGÜNÜM)
#75 - Mart 04 2007, 18:06:43
Ya Sev Ya Terket

Ne  MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.