Alternatifim Cafe

ATATÜRK RESİMLERİ

Discussion started on Atatürk Köşesi

bu resim herzaman icimi acıtır.. :(
#51 - Temmuz 08 2007, 22:10:03

ATATÜRK'te nasıl bır karızma var hala çözmüş degılım okadarda fotoğrafla alakadar bırısıyım ama çözemedıgım öyle bır yanı varkı her fotoğrafta Karizma çıkamaz ınsan yaaa ben bunu birtek ATATÜRK'te göruyorum okadar kısı arasından sankı ozellıkle herkes saga sola alakasız bakış yapıcak bırtek ATATÜRK karızma durucak denılıyor öyle karızma daha gelmez dünyaya....
#52 - Temmuz 08 2007, 22:21:38
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

DAHA ÖNCE GÖRMAMİŞTİM GERÇEKTEN
#53 - Ağustos 10 2007, 16:43:51

resimlerin çoğunu daha önce görmemiştim..saol resimler için.çok güzeller =)
#54 - Ağustos 10 2007, 16:50:41

Çok Teşekkür Ederim Paylaşım İçin...
#55 - Ağustos 21 2007, 20:13:44

Ondan Sonraki Hiçbir Cumhurbaşkanı Bir Çocuğu Salıncakta Sallamadı.....

Diğerleri O'nun Kadar Çoşup Çocuklaşıp Gülümsemedi....
#56 - Eylül 06 2007, 21:34:32
Önemli Olan Dış Güzelliği Değil,İç Güzelliğidir Derler Ya,Belki De Önemli Olan Düş Güzelliğidir...[G. Woodcock] [size]

evet bence de kaç yüz kişiyle birlikte bile fotoğrafa çıksa aradan sanki parlıyo :) :) :) :) :)
onun duruşu asaleti yeter de artar bile sağ ol resimler için :D
#57 - Aralık 07 2007, 17:13:59

çok güzel resimler var.saol
#58 - Aralık 09 2007, 20:22:43

"Asalet" kelimesi anlamını Atatürk'ten almış olmalı.
#59 - Şubat 02 2008, 14:54:27
dans cette classe il y a des imbeciles,
ce sont des imbeciles heureux,
ils sont heureux d'etre imbeciles...

Bizi yanlış yola yönlendiren soysuzlar, çok kere din perdesine bürünmüşler, saf ve temiz halkımızı hep şeriat sözleriyle aldata gelmişlerdir. Tarihimizi okuyunuz, dinleyiniz… görürsünüz ki milleti mahveden, tutsak eden, perişan eden fenalıklar hep din örtüsü altındaki küfür ve kötülükten gelmiştir. Mustafa Kemal Atatürk...

Atam İzindeyiz..!

Senin verdiğin emaneti Şerefimizle Asaletimizle taşıyoruz taşımaya devam edeceğiz..!
#60 - Şubat 02 2008, 19:22:23
İmzanız kural dışı.

e_tugce

Yeni!
..
#61 - Şubat 23 2008, 20:56:11
« Son Düzenleme: Şubat 02 2015, 23:06:46 Gönderen: e_tugce »

bnde gormemıstım coğunu süper paylasım ama Atatürk mutlu değil hep düşünceli bütün resımelrı boyle :S
#62 - Şubat 27 2008, 14:12:53
İncitiyor olmam incindiğim anlamına gelmez.

evet bence de kaç yüz kişiyle birlikte bile fotoğrafa çıksa aradan sanki parlıyo :) :) :) :) :)
Evet parlıyo, hani renkli resim olsa..
#63 - Nisan 15 2008, 18:16:29

dostlar ben hemşirelikte okuyorum.hoca benden KLONLAMA isimli konuyu anlatmamı istemişti.o konuya  örnek olarak ,birkaç yıl öncesinde izlediğim dinozor haberi aklıma geldi.bilim adamları kazı çalışmalarında buldukları yaklaşık 70 milyon yıl önce ölen dinozorun kemik iliğini sapasağlam buldu ve içinde DNA sı da sapasağlam duruyordu. (merak edenler için adresi; http://www.zeb.biz/get.php?id=2142 ) buldukları DNA yı kılonlamayı düşünüyordu...ama haliyle karşı çıkanlar olunca....
neyse,Ata'mızın da DNA sı hala sağlam bi şekilde duruyormuş.benim aklıma Atatürk'ün klonlanması geldi....bence müthiş olurdu valla........ne güzel herşeye müdahale ederdi  :lol  herşey yoluna girerdi

eğer düşüncem saçmaysa lütfen uyarın  :S daha fazla hayal kurmak istemem  :hönk :ühü
#64 - Mayıs 14 2008, 15:48:04
« Son Düzenleme: Mayıs 14 2008, 15:51:22 Gönderen: kayser »
....

4ever.haiko

bunlarda benden..belki görmüşsünüzdür ama...
#65 - Mayıs 22 2008, 14:31:57

4ever.haiko

Atam İzindeyiz..!

Senin verdiğin emaneti Şerefimizle Asaletimizle taşıyoruz taşımaya devam edeceğiz..!

#66 - Mayıs 22 2008, 14:36:35

Hepsi Ayrı Ayrı Güzel
Ah Atam Keşke Gelip Türkiyenin Halini Görebilsen  :öff
#67 - Mayıs 22 2008, 16:49:41

Önce Kendisi sarık giyiniyor.

Sonra sarık giyinenleri astırıyor.

Şu 2 kare aslında o kadar çok şey anlatıyor ki..
#68 - Şubat 06 2012, 18:21:34
"Dini ve namusu olanlar kazanamazlar, fakir kalmaya mahkûmdurlar. Böyle kimselerle memleketi zenginleştirmek mümkün değildir. Onun için önce din ve namus telâkkisini kaldırmalıyız. Partiyi, bunu kabul edenlerle kuvvetlendirmeli ve bunları çabuk zengin etmeliyiz. Bu suretle kalkınma kolay ve çabuk olur.."   Kamâl Atatürk

ne kuyruk acın varmış etc.
#69 - Şubat 09 2012, 12:14:44

ne kuyruk acın varmış etc.
Laf olsun torba dolsun. Maksat bana muhalefet olmak. Sanki bunları yaşayan sadece benim milletim, senin değil.. Sanki bu vatan sadece benim, senin değil..

Benim neden kuyruk acım olsun? Adam zamanında bana mı yaptı sadece yaptıklarını? Senin, benim dedelerimi, nenelerime yaptı. haa sen bu milletin torunu değilsen, başka milletten isen bilemem tabi. Ben Türküm ve Elhamdülillah Müslümanım..
#70 - Şubat 09 2012, 14:02:55
"Dini ve namusu olanlar kazanamazlar, fakir kalmaya mahkûmdurlar. Böyle kimselerle memleketi zenginleştirmek mümkün değildir. Onun için önce din ve namus telâkkisini kaldırmalıyız. Partiyi, bunu kabul edenlerle kuvvetlendirmeli ve bunları çabuk zengin etmeliyiz. Bu suretle kalkınma kolay ve çabuk olur.."   Kamâl Atatürk

Senin dedelerini ninelerini bilmemde benim ninelerim ve dedelerim bu vatanı onunla beraber feraha kavuşturdular.  98 postunun 97'si atatürkle ilgili bu yüzden kuyruk acın var dedim.
#71 - Şubat 10 2012, 00:15:27

Fotoğrafın altında açıklaması da var aslında hediye edilmiş ve giyinip foto çektirmiş adam.

Sembolik olay denen bişey var , olaylara bu kadar düz bakmasak keşke.
#72 - Şubat 10 2012, 19:48:02
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Senin dedelerini ninelerini bilmemde benim ninelerim ve dedelerim bu vatanı onunla beraber feraha kavuşturdular.  98 postunun 97'si atatürkle ilgili bu yüzden kuyruk acın var dedim.
Ben de zaten bu ülkenin, bu milletin aslında feraha kavuşmadığını anlatmaya çalıştım o 90 bilmem kaç mesajımda. Ama nato kafa nato mermer..

Fotoğrafın altında açıklaması da var aslında hediye edilmiş ve giyinip foto çektirmiş adam.

Sembolik olay denen bişey var , olaylara bu kadar düz bakmasak keşke.
Evet o kadar basit.. Size göre..
#73 - Şubat 10 2012, 23:51:07
« Son Düzenleme: Şubat 11 2012, 00:02:19 Gönderen: etc. »

Attığın bu postlarla memleketi feraha sen kavuşturacaksın zati.
#74 - Şubat 11 2012, 02:56:39

Kavuşmasına az kaldı denebilir. Tabi ki bu benim mesajlarımla olmayacak. : )
#75 - Şubat 12 2012, 01:10:48
« Son Düzenleme: Şubat 12 2012, 01:19:24 Gönderen: etc. »

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.