Alternatifim Cafe

Soykırım Hakkında Ne düşünüyorsunuz...?

Discussion started on Ermeni Sorunu

bu konu hakkında kafama soru işaretleri takılıyo ama sizin yorumlarınızın ne olduğunu düşünmeden duramıyorum :) :)
#1 - Temmuz 06 2006, 20:57:59
« Son Düzenleme: Ağustos 14 2006, 22:53:11 Gönderen: _TrAiToR_ »

Ne soykırımı kardeşim biz herşeyi Vatan için yaptık  ortada soykırım falan yok halka anlamıyormusunuz bizi avrupa birligine almamaya bahane için çıkarılmış uydurk bir sorun.O ermeniler ki kadınları ve çocukları soysuzca katletmedilermi kendinize gelin kafanıza bişey takılmasın.Biz hiç bir soyu kurutmak için savaşlmayız biz sadece Vatan topragı savunmak için mücadele veririz
#2 - Temmuz 06 2006, 21:01:40
SENİ SEVMEK ÖLÜMSE YAŞAMAK BELASI ASILIR BOYNUMA

Sakın yalnış anlamayın biz TÜRK'üz soykırımı ermeniler yapmıştır
#3 - Temmuz 06 2006, 21:03:46
SENİ SEVMEK ÖLÜMSE YAŞAMAK BELASI ASILIR BOYNUMA

eslem

Ne soykırımı kardeşim biz herşeyi Vatan için yaptık  ortada soykırım falan yok halka anlamıyormusunuz bizi avrupa birligine almamaya bahane için çıkarılmış uydurk bir sorun.O ermeniler ki kadınları ve çocukları soysuzca katletmedilermi kendinize gelin kafanıza bişey takılmasın.Biz hiç bir soyu kurutmak için savaşlmayız biz sadece Vatan topragı savunmak için mücadele veririz

katılıyorum tabiki de bir Türk evladı olarak böyle bişeyin varlığı hakkında şüphede kalmak doğru olmaz
#4 - Temmuz 07 2006, 20:34:52

eğer ortada bi soykırım varsa ermenler ve biz türkler arasında bunu yapan ermenilerdir.. ermenilerin soykırım olarak yansıttıkları şey aslında sadece onları göç ettirmek şeklindedir.. çünkü ermeniler milli mücadele döneminde asırlardır her nimetinden faydalandıkları anadoluda bölücülük yapmaya başlamışlar ve bu da doğal olarak bi önlem almayı gerektirmiştir.. yapılabilecek en iyi şey kan dökülmeden halletmek için ermenileri göç ettirmekti ve böyle de oldu. ama dünya basınına soykırım olarak yansıtıldı... halaa da aynı şekilde yansıtılmaya devam ediliyo..
#5 - Temmuz 21 2006, 19:52:41
IsLIğImLa FıSıLdAmışTıM ŞiŞeYE KıYıYA ÇıĞlIğIm VuRMuşş...

KLaVuzUm KaLbİmDi BuRnUm ÇoKtAn SüRtÜLdÜ

baslangıcta ermeniler yapmıştır soykırımı.İskan gereği yeri deiştirilen binlerce ermeni gectii her köyü yakmıs ve bircok türkü katletmiştir.Buna karsın türk ordusu gereğini yapmış haklı olarak ermenileri katletmiştir.
#6 - Temmuz 21 2006, 20:57:03

ya arkadaşlar ben bişeyi hazmedemiyorum türklere gelen en ufak sözü bile bunlar artık bıktırdılar insanı biz soykırım falan yapmadık vatanımızı savunduk savunmuycakmıydık vatanımızı ciğeri beş kuruş etmeyen insanlaramı bırakcaktık iyi yaptık yaptıysakta almanlar yahudileri öldürürken kimse ses çıkarmadı şimdide kimse bişey diyemiyo nedir bu şerefsizlik ya türklerden nefret eden herkesten nefret ediyorum başta ......... ondan sonra ermeniler
#7 - Temmuz 22 2006, 01:59:08
 Aşktan yana kapıyorum kalbimi ,
Sevmek bana göre değil!
Kalbimi kilitliyorum sandığıma , mantığıma merhaba.. :artis
Elif'im :bite

baslangıcta ermeniler yapmıştır soykırımı.İskan gereği yeri deiştirilen binlerce ermeni gectii her köyü yakmıs ve bircok türkü katletmiştir.Buna karsın türk ordusu gereğini yapmış haklı olarak ermenileri katletmiştir.

tamam da yani sonuçta biz meseleyi uygun bi şekilde çözmeye çalıştık mı çalıştık.. madem buda doğru dürüst durmıcaksanız gidin burdan dedik mi dedik.. bundan sonrası onların sorunu yani efendi gibi gitselerdi sorun olacak mıydı? bizim ermenilerle o zamana kadar alıp veremediğimiz yoktu sonuçta.. dönemin şartlarında tabii ki de gereği yapıldı..
#8 - Temmuz 22 2006, 12:29:40

tamam da yani sonuçta biz meseleyi uygun bi şekilde çözmeye çalıştık mı çalıştık.. madem buda doğru dürüst durmıcaksanız gidin burdan dedik mi dedik.. bundan sonrası onların sorunu yani efendi gibi gitselerdi sorun olacak mıydı? bizim ermenilerle o zamana kadar alıp veremediğimiz yoktu sonuçta.. dönemin şartlarında tabii ki de gereği yapıldı..
bende aynı şeyi sölüom  (6) öle bi yazmışsınki kendimi ermeni sandım bi an  (6)
#9 - Temmuz 22 2006, 12:31:31

:cicek farkında deilim pardon  :)) ama olsun sonuçta aynı fikirdeysek sorun yokkk... :)) zaten mesele türk- ermeni sorunu olmaktan çıktı en küçük fırsatta ısıtıp bunu sürüyolar önümüze kim neye inancaanı da bilmiyo işte okuyan bi kaç kişi var sen ben gibi.. yine de herkes inanmak isediine inanıyo..
#10 - Temmuz 22 2006, 12:36:24

:cicek farkında deilim pardon  :)) ama olsun sonuçta aynı fikirdeysek sorun yokkk... :)) zaten mesele türk- ermeni sorunu olmaktan çıktı en küçük fırsatta ısıtıp bunu sürüyolar önümüze kim neye inancaanı da bilmiyo işte okuyan bi kaç kişi var sen ben gibi.. yine de herkes inanmak isediine inanıyo..
(6) ;) önemli diil.ya gercek bizim icimizde ya boşver insanların ne düşündünü.icimiz rahat Allaha bin şükürler olsun.Hem soykırım kabul eden ülkeler ve insanları gördükce dahada mutlu oluom cünkü beş para etmez politakalar peşinde imajlarını sıfır yapıolar  :)
#11 - Temmuz 22 2006, 12:41:08

böğğ geldi artk bu konudan her siteye üye oluyorm yorum yollamak içn ortada soykırım yook ama bazen düşnüym keşke yapsaymışız yok etseymşz onları :hii? isteselerde blemicekler bizi &o bizler OSMANLININ TORUNLARI ATATÜRKÜN ÇOCUKLARIYIZ :)) demi ama arkadaşlar!!
#12 - Temmuz 24 2006, 01:15:52
sadece senn aşkın avutur beni unutturr bana bütün dertleri şefktli kollarnda sar beni bu gece istediim aslında çoq deil sadece senn olmak istedm....

Mor Ve Ötesi Fan Club *Çilekeş Fan Club*Atatürk Birliği

BLACKEAGLE GERCEKTEN DOGRU SOLEMIS BIZ VATAN ICIN YAPTIK
#13 - Ağustos 04 2006, 22:18:17
YA SEV YA TERKET

Ne  MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 

BLACKEAGLE GERCEKTEN DOGRU SOLEMIS BIZ VATAN ICIN YAPTIK
kimin sefgilisi... :ask

bencede soykırım diye bişey yok..o pisliği ermeniler yapar :yanlis
#14 - Ağustos 08 2006, 14:01:44
« Son Düzenleme: Ağustos 08 2006, 14:03:41 Gönderen: bjk_girl »
Tahterevalliden ilk kim kalkarsa yırtar, öbürünün
kçı yere vurur!

soykırım diye bişey yok !
#15 - Ağustos 09 2006, 16:47:17

soykırım var mı diyosun ?
#16 - Ağustos 17 2006, 10:30:18

biraz mantıklı düşünün ya ne soykırımı birde sanki şüpede kalmışsınız gibi konuşuyorsunuz biz soy kırım yapsaydık şimdi ne ermeni sorunu olurdu nede ermenistan diye bir yer türkler savaşcı bir millettir ama silah cekene

Evet sonuna kadar katılıyorum soykırım sözde değil özde olmuş olsaydı ermeni diye bir ırk kalmazdı dünyada.Zaten gerçek olsa doğruluğunu ispatlamak için insanların bu kadar uğraşmalarına gerek kalmazdı heralde.
#17 - Ağustos 17 2006, 11:04:47

bişe anlamadım
#18 - Ağustos 27 2006, 20:52:09

ortada bı soykırım  varsa bunu yapan ermenılerdir;o şavaşta bınlerce türk oldu bınlerce ermenının olüşü gibi onlar bize saldırken ellerımız bağlı vatanımızı teslim mi etsydik. bunu yapmadığımız içinmı katlıam oldu yani, amerika bununla uğraşıcana ilk önce nazilerin yahudilere yaptığı soykırımdan bahsetmek gerekir .ki bu kabul edilen bı olaydır
#19 - Eylül 02 2006, 22:47:05

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.