Alternatifim Cafe

Türkan Şoray: “Oyunculugu Birakiyorum, Yönetmenlik Yapmak İstiyorum...”

Discussion started on Magazin

Türkan Şoray oyunculuğu bırakıyor...

Şoray, Vatan İki’de yer alan röportajında artık yönetmenlik yapmak istedeğini açıkladı...

Türkan Şoray, “İki film var önümde, onları çektikten sonra oyunculuğu bırakacağım. Artık sadece yönetmenlik yapmak istiyorum. Kızım oynayacak, ben yöneteceğim”dedi...

*            *            *

:agla Ben sahsen cok üzüldüm buna... Ben kendisini ve oyunculugunu cok seviyorum ve bugüne kadar izledigim her filmi cok güzeldi... Oyunculugu tabi ki de cok basarili ve bu basarisi ve güzelligi sayesinde her filmine güzel seyler katiyor bence... O yüzden artik oyunculuga devam etmemesi beni cok üzdü... Ben mesela Tatli Hayat'in devam etmesini isterdim...
Ama eminim ki yönetmenlikte de en az oyunculuktaki kadar basarili olacaktir... O0

Sizler ne düsünüyorsunuz bu konu hakkinda? Türkan Soray'i sevmeyen var mi aranizda? :öff
#1 - Haziran 06 2006, 21:00:40
« Son Düzenleme: Haziran 06 2006, 21:01:33 Gönderen: Yildiz »
Alıntı yapılan: Wiiliam Shakespeare
love all
trust a few
do wrong to none

Sanmıyorum Türkan Şoray bence türk filminin sultanı sevmicek adam yoktur ama neyse zevklere kaırşmıyorum kendi fikrimi söyliyim müthiş bir insan gerçek bir oyuncu özel hayatı değilde oyunculuğuyla sürekli karşımızdaydı olması gereken gibiydi yani onu ekranlarda görmek çok güzeldi eminim yönetmenliği de başarıcakdır ülkemizde güzel işler yapan en güzel kadınlardan biri bence bunun da üstesnden gelir tv lerde görmiyeceğimize üzülcem ama belli bir yaştan sonra heralde artık mesleğim yoruyor beni falan diye düşünmüştür olsun her türlü doğruyu yapan kadın o  :okey
#2 - Haziran 06 2006, 22:03:18
İmzanız Kural Dışı

Ben de Türkan Şoray'ı çok severiim.Oyunculuğu bence bırakmamalıı..Çünkü Türk sinemasının o ve onun gibi gerçek oyunculara çok ihtiyacı var.Ömrü yetene kadar Türk sinemasına katkıları devam etmeli bence..Gerçi yönetmenliktede  başarılı olabilir ama kamera önünde olmasını tercih ederim..
#3 - Haziran 07 2006, 09:20:58
Kıyıyı gözden kaybetmeye cesaret edemeyen insan, yeni okyanuslar keşfedemez....

yaaa üffff niye bırakıyor ki sanki allah allah.
#4 - Haziran 09 2006, 06:38:30

ayyyyyyyy sakın bırakmasın ben onun oyunculuğuna bayılıyorum.
#5 - Temmuz 10 2006, 17:06:29
A&A         Seni ÇOK seviyorum!!!!   

asenaa....

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.