Alternatifim Cafe

Demet hamile kaldığı için mi evlendi?

Discussion started on Magazin

DAHA BİRKAÇ HAFTA ÖNCESİNE KADAR EVLENMEYECEĞİNİ AÇIKLAYAN DEMET AKALIN, TATİL İÇİN BULUNDUĞU ÇEŞME’DE SÜRPRİZ YAPARAK SEVGİLİSİ OĞUZ KAYHAN’LA EVLENDİ.

Çiftin nikahını Çeşme Belediye Başkanı Faik Tütüncüoğlu kıyarken, törene az sayıda davetlinin katılması dikkatlerden kaçmadı. Bu ani düğünü ünlü şarkıcının hamile olduğu söylentilerini de beraberinde getirdi. Bu dedikodulara yanıt ise Akalın’ın yine kendisinden geldi. Eşi Oğuz Kayhan ile balayı için Mavi Tur’a çıkan Akalın, “Hamile olduğum dedikoduları çok saçma. Böyle bir durum söz konusu bile değil” diye konuştu.
#1 - Temmuz 06 2006, 00:28:17

hımm demet akalının işi belli olmaz yani yaparmı yapar...

iyi biz ne diyelim mutluluklar.
#2 - Temmuz 10 2006, 16:55:54
A&A         Seni ÇOK seviyorum!!!!   

asenaa....

ya saten ibraim den sonra baya depresyondaydı unutamamısdı yaaa yazık ya simdi evlenmesine sewindim mutlu olsun bnm jnm yaa  :ask
#3 - Temmuz 31 2006, 10:51:28

Çok sevindim yaaa hayırlı olsun...
#4 - Ağustos 15 2006, 16:20:27

bize ne ki ne için evlenmişse evlenmiş.bizi düğününe mi çağırdı ki bu kadar ilgilendiriyor  :öff  :nohashas
#5 - Ağustos 15 2006, 16:22:57
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

bence doğrudur hamile olduğu yani demet akalının gerçekten de işi belli olmuyo bu ünlüler böyle inkar ederler ederler sonra da mecbur kalıp sölerler yakında foyası çıkar ortaya.. :öff
#6 - Ağustos 19 2006, 12:57:22
İnSaN VaR OlDuKçA EvRENdEkİ DüZeN DeĞiŞmEz

bnce hamile fln değil baksanıza yılbaşından sora çalışmalara başlıcaklarmış :muhah :yaril :kop
#7 - Ağustos 21 2006, 14:14:02
söyleyecek çok sözüm vardı, hepsi yarım kaldı. Neler ummuştum hayattan, elimde ne kaldı? Kırılan kalbim miydi yoksa?... Karnımdaki bu sancıyla, küflenmiş ruhum unutmadı, unutmadı seni hala...

yonJa'Mı eqLeyinn piLizzz ---> wict.girl@hotmail.com  (6)

angelfb1907

ewet hamile dğeil fasa fiso bunlar  demet çocuk istemio  nasıl hamile olabilir ki :icon
#8 - Ağustos 21 2006, 16:39:29

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.