Alternatifim Cafe

MSN'den sevgili edinebilir misin?

Discussion started on Bay

erkekler için ....
MSN'den sevgili edinebilir misin?
http://www.kuizz.com/quizler/quiz.aspx?id=916&t=MSN
#1 - Temmuz 03 2006, 23:23:36

platonik aşık
Bu çocuk sana MSNde sohbet ederken çok romantik, çok ince ve duygusal bir tipmiş izlemi verecek. Aslında gerçekten de öyle, ama biraz fazlaca. Eğer onunla buluşmaya kalkarsan bunu sen de kendi gözlerinle göreceksin. Bu tarz tiplere, elini uzatırsan kolunu kaptırabilirsin. Nasıl mı? Sana hemen aşık olur, sensiz yaşayamayacağını düşünüp telefonla seni sürekli arar. Ondan kurtulmak istediğine karar verirsin, ama bunu başaramazsın, çünkü sana adeta yapışır, haberin olsun!

tşkler :)
#2 - Temmuz 04 2006, 09:05:18
:bite
60 Ziyaretçi, 27 Üye ( 10 Gizli)

platonik aşık
Bu çocuk sana MSNde sohbet ederken çok romantik, çok ince ve duygusal bir tipmiş izlemi verecek. Aslında gerçekten de öyle, ama biraz fazlaca. Eğer onunla buluşmaya kalkarsan bunu sen de kendi gözlerinle göreceksin. Bu tarz tiplere, elini uzatırsan kolunu kaptırabilirsin. Nasıl mı? Sana hemen aşık olur, sensiz yaşayamayacağını düşünüp telefonla seni sürekli arar. Ondan kurtulmak istediğine karar verirsin, ama bunu başaramazsın, çünkü sana adeta yapışır, haberin olsun!

aynen
#3 - Temmuz 04 2006, 10:14:13
sarhoş bensem şarabım sensin
tutsak bensem  zincirim sensin
şair bensem şiirim sensin
aşık bensem      aşkım sensin
  :)) ben texaslı amarilis :))

cezaebru

walla erkek değilim ama bende yapim dedim  :sizo :sizo :sizo :sizo
ve banada platonik aşık çıktı  :nohashas :nohashas :nohashas
#4 - Temmuz 04 2006, 10:16:17

bişi diil beğenmenize sevindim :.dost
#5 - Temmuz 04 2006, 10:54:52

erkek değilim ama bende yaptımmm  kioptum

platonik aşık çıktı

Diğer olasılıklar
Seni gidi çapkın (%42)
Pinokyonun varisi (%14)
#6 - Temmuz 04 2006, 16:15:59

walla erkek değilim ama bende yapim dedim  :sizo :sizo :sizo :sizo
ve banada platonik aşık çıktı  :nohashas :nohashas :nohashas
bn de erkek olmadıım halde yaptm bana da platonik aşık çıktı :okey
#7 - Temmuz 05 2006, 11:48:27

platonik aşık çıktı :öff
yaf erkekler nerde burda çok fasla kız var :nohashas
#8 - Temmuz 05 2006, 13:09:04
...... :)))))))))

ben yapmadım....
#9 - Temmuz 05 2006, 14:37:30

bu link bozuk bana çapkın dedi (6) [:D]
#10 - Temmuz 05 2006, 23:34:29

allala neden acaba nakkasss (6)

banada platonik dedi merakıma yenik düştüm yaptım  [:D]
#11 - Temmuz 05 2006, 23:36:03
« Son Düzenleme: Temmuz 05 2006, 23:36:44 Gönderen: rap_baby »
Burası benim imzammış meğersem.

Seni gidi çapkın
Geldik en tehlikeli olanına! Bu çocuğun gerçek bir hercai olduğuna emin olabilirsin. Kesin üç tane sevgilisi vardır, ama yine de MSNden harıl gürül yeni güzel kızlar ayarlamaya çalışıyordur. Üstelik çapkın bir adamla karşılaştığını uzun süre anlayamayabilirsin, çünkü çok inandırıcı bir tiptir. Sana iltifat eder, kibar görünür, yakınlaşmak için elinden geleni yapar. Ama yeni insanlarla tanışınca seni hemen unutuverir. Aman dikkat, bu çocuk kalbe zararlıdır!

hehu
manyaqmıss

#12 - Temmuz 06 2006, 15:18:31
http://www.alternatifimcafe.com/index.php/topic,1153.0.html

imzanız kural dışı

(HADE BE NESİ KURAL DISIYMIS İMZAYADA MI KARİSİOSUNUS:P)

kıralını dize geritdik .ama şimdi gönül arkadaşlıktan yana ..sevgili fln istemez bu gönül.gelenler dosta celirse ne ala yoksa .. yol vermek bana düşerse ................şimdiden kusura bakmayın
#13 - Temmuz 06 2006, 20:13:42
« Son Düzenleme: Temmuz 06 2006, 20:14:57 Gönderen: ^^+RedBaron+^^ »
ღ~ღ     ...medeniyet dediğin açmaksa bedeni
                           ...hayvanlar bizden daha  mı   medeni?..    ღ~ ღ

Geldik en tehlikeli olanına! Bu çocuğun gerçek bir hercai olduğuna emin olabilirsin. Kesin üç tane sevgilisi vardır, ama yine de MSNden harıl gürül yeni güzel kızlar ayarlamaya çalışıyordur. Üstelik çapkın bir adamla karşılaştığını uzun süre anlayamayabilirsin, çünkü çok inandırıcı bir tiptir. Sana iltifat eder, kibar görünür, yakınlaşmak için elinden geleni yapar. Ama yeni insanlarla tanışınca seni hemen unutuverir. Aman dikkat, bu çocuk kalbe zararlıdır!

bu çıktı ii mi kötü anlamadım :D
#14 - Temmuz 08 2006, 20:14:26
DÜNYAYI YENENLERİN YENİLDİĞİ YER
ÇANAKKALE

iiiiii iiiii  :muhah çapkınsın sen (6)
#15 - Temmuz 08 2006, 20:34:52
...... :)))))))))

iiiiii iiiii  :muhah çapkınsın sen (6) 

ben ve çapkıLık vaLLa aLakası yok ya aaa  (a) (a) melek gibi adamım yaw  :nohashas hem bak 3 sevgilisi vardır dio bende 1 tane biLe yok  :muhah
#16 - Temmuz 08 2006, 20:54:51
ÇANAKKALE

edindim bile :Ç erkek değilim ama demekki edinilebiliyomuş bu arada tesadüf gördüm soruyu kusura bakmayın daldım biraz ama... :urfa
#17 - Temmuz 08 2006, 21:02:43
« Son Düzenleme: Temmuz 08 2006, 21:03:46 Gönderen: bjk_girl »
Tahterevalliden ilk kim kalkarsa yırtar, öbürünün
kçı yere vurur!

edindim bile :Ç erkek değilim ama demekki edinilebiliyomuş bu arada tesadüf gördüm soruyu kusura bakmayın daldım biraz ama... :urfa
önemli diiL ya bizimkilerde sizin böLüme girioLar saten :D:D:D :muhah :pes
#18 - Temmuz 08 2006, 22:52:53
ÇANAKKALE

ehehuhe kimse kabul etmio kendine çıkanı yaff kioptum
#19 - Temmuz 26 2006, 13:20:29

banada platonik aşık çıktı [:D] :4
#21 - Ağustos 04 2006, 16:11:21

platonik aşık

aynen
banada bu çıktı yaw herkese aynı yorumumu yapıyo ne :hönk
#22 - Ağustos 06 2006, 10:15:26

delikadir

sitede sorun oluştı dedi bana ama soruna cevap verim,edinirim ama o sevgiliden hayır gelmez o ayrı  :muhah :muhah
#23 - Ağustos 07 2006, 22:36:27

sitede sorun oluştı dedi bana ama soruna cevap verim,edinirim ama o sevgiliden hayır gelmez o ayrı  :muhah :muhah
:kop
#24 - Ağustos 08 2006, 10:07:28

platonik aşık geldi
#25 - Ağustos 19 2006, 22:26:09
I Don't Belong Here

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.