Alternatifim Cafe

Rüştü çıkarması!

Discussion started on Fenerbahçe

Rüştü çıkarması! 

Menaceri Batur Altıparmak, 100. yılda Fenerbahçe kadrosunda yer almak isteyen Rüştü'nün işini bitirmek üzere bugün İspanya’ya gidiyor... 

Barcelona davet etti
Şu ana dek sadece Tümer Metin ve Uğur Boral’ı kadrosuna katarken, Nobre’yi bırakan Fenerbahçe’de sıra Rüştü Reçber’in işini bitirmeye geldi. Bonservisi Barcelona’da olan ve iki sezondur kiralık olarak forma giyen milli file bekçisinin transferinin bu hafta içinde bitirilmesi bekleniyor. Rüştü’nün menaceri Batur Altıparmak, Barcelona’dan, “Gelin, görüşelim” diye çağrı aldıklarını belirterek, “Yarın (bugün) İspanya’ya gidiyorum. Tek düşüncemiz, konuyu bir an önce çözüp, Rüştü’nün bonservisini para vermeden almak” dedi.

Bonservisini istiyor
Tecrübeli eldivenin Barca ile bir yıllık sözleşmesinin kaldığını vurgulayan Altıparmak, “Bu yüzden, kiralama olacağını sanmıyorum. Zaten iki sezondur Fenerbahçe, Barcelona’ya herhangi bir kiralama ücreti ödemiyordu. İspanyol ekibi yöneticileri, Rüştü’yü seviyor. Bonservisini verme konusunda sorun çıkaracaklarını sanmıyorum” diye konuştu. Daha önce “100. yıl kadrosunda olmak istiyorum” açıklaması yapan Rüştü, yapılan cazip teklifleri reddetmişti. Milli kalecinin bu hafta imza atması bekleniyor.
#1 - Temmuz 03 2006, 12:14:52

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.