Alternatifim Cafe

Sahte Prenses

Discussion started on Tv ve Diziler

ben de izliorum we gerçekten güsel bi dizi... [:D] ama kadın adamdan daha yaşlı duruo.. o biraz bozuo bence.. ama gene de güsell :))
#26 - Ağustos 28 2006, 21:45:22
Kör kuyuların dibinde Yusuf'tum,
Kerbela çölünde Hüseyin.
Zindanlarda Cem Sultan,
Sehpalarda Pir Sultan.
Ve Madımak'ta otuzyedi can...

Baştan izlemiyodum ama gündüz tekrarları verildi ya o zaman izledim hoşuma gitti artık devamlı iziyorum.
#27 - Eylül 02 2006, 20:06:25

eeeh HAlUk pIYes TE YAni YAkISiKLI ZenGiN AdamI OyNamayi HAkkediO Cok YAkiSikLi Cunkuu :muhah
#28 - Eylül 02 2006, 20:08:50
d0n bebegím yAralí g0nLume,,d0n ne oLur sení seVen kaLbíme,,c0k muTsuzum güveNím y0k kímseye,, sen 1 öLdün bÉn bín kez öLdüm sÉninLe,,!!

hiç sevmedim hiç güzel değil yazın saçma dizilerinden :nanik
#29 - Eylül 02 2006, 21:31:21
(a) Umutsuzluk meleği tam şurda varlığını hissediyorum şu anda içimi kaplıyor hislerimi çalıyor ve beni benden alıyor nasıl bi iş bu böyle.Benim tek aşkım UmUtSuZlUk MeLeĞi :melek

süperrr bi disii..bayılıyorumm..hiç kaçırmamm..ayrıca haluk piyeste çok tatlıı..
#30 - Eylül 10 2006, 14:26:56
İMZA.

deniz ugur çokh güzel,haluk piyes çokhyakısıklı
ama gercek hytta bişi olcaıını sanmıyorum

cünkü deniz ugurun oğlu war ve ölmüş kocasını hala sewio gibii
baskasıyla olmazz bnceee....
#31 - Eylül 11 2006, 16:02:34

benim pek hoşuma gitmedi bu dizi...

güzel değil yani benim zevkim değil....
#32 - Eylül 12 2006, 17:43:35
"Kücük seylere gereginden cok önem verenler, elinden büyük is gelmeyenlerdir."

bi de acemi cadıya taklit diyordunuz :yanlis oysa ki bu dizi aşk masalından çalınmıştır hiç izlemem tavsiye de etmem asla .dizi esinlenerek yapılmış diyorsunuz afedersiniz ama *** esinlenerek yapılmış acemi cadıya taklit diyorsanız bu da taklitdir bu da. acemi cadıya hala taklit diyorsanızzz sahte prenses de taklitdir tamam mı ? :vur &o :ban :ban :ban :ban :ban &o &o :vur &o :ban :vur :ban :vur :ban :ban :ban :ohmygod :ohmygod :ohmygod :yanlis :yanlis :yanlis
#33 - Eylül 15 2006, 10:54:47
(a) Umutsuzluk meleği tam şurda varlığını hissediyorum şu anda içimi kaplıyor hislerimi çalıyor ve beni benden alıyor nasıl bi iş bu böyle.Benim tek aşkım UmUtSuZlUk MeLeĞi :melek

bi de acemi cadıya taklit diyordunuz :yanlis oysa ki bu dizi aşk masalından çalınmıştır hiç izlemem tavsiye de etmem asla .dizi esinlenerek yapılmış diyorsunuz afedersiniz ama *** esinlenerek yapılmış acemi cadıya taklit diyorsanız bu da taklitdir bu da. acemi cadıya hala taklit diyorsanızzz sahte prenses de taklitdir tamam mı ? :vur &o :ban :ban :ban :ban :ban &o &o :vur &o :ban :vur :ban :vur :ban :ban :ban :ohmygod :ohmygod :ohmygod :yanlis :yanlis :yanlis
dikkat ettiysen konu başında zaten bu bilgi war saçaamalama benceikiside taklit kafanı duvarlara vurmanaa gerek yok
isteyen istediğini izlesin
#34 - Eylül 17 2006, 19:56:58
>>izmirli olan veya seven, herkes buraya<<

>>izmirli olan veye seven, herkes buraya<<

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.