Alternatifim Cafe

Robbie Williams (RW) fuN cLub ...

Discussion started on Fan Club & Birlikler

RW hayranları sizleri bekliyorum...

üyelerimizi sürprizler bekliyor... :muhah

Adı:Robert Peter Williams
                      Boy:1.85
                      Göz:yeşil
                      Saç:koyu kahve
                      Ailesi:Baba Conway , anne Jan , abla Sally 
                      Evleri:Los angeles ta ve ingiltere de yaşıyor
                      Futbol takımı:Poart Vale

Hayatı dövmelerde gizli

Pop müziğin süperstarlarından Robbie Williams, kalıcı dövme yaptırma konusunda tüm dövme meraklılarını gölgede bıraktı. Genç pop sanatçısının vücudundaki dövmeler, onun yaşam öyküsünü anlatıyor.

Dövme yaptırmak eski devirlerde denizcilerin en büyük merakıydı. Günümüzde ise sanatçılar ve herkesten farklı olmaya özenenler, kendilerini dövme ustalarının karşısında buluyorlar. Pop şarkıcısı Robbie Williams ise yaptırdığı dövmelerle bütün ilgiyi üzerine topladı. Polinezya'da Maori kabilelerine mensup kişilerin uyguladıkları özel işaretli dövmeler Williams'ın dinsel inançlarını ve kişiliğinin özelliklerini de açıklıyor.

Williams, Amsterdam'da dövme müzesini ziyaret ettiği sırada dövme ustası Te Rangufiti’nin konuşmasını dinlemişti. Dövmeciliği ilginç bulan sanatçı, Te Ranguiti'den randevu alıp onunla uzun bir görüşme yaptı.

Te Ranguiti, dövme yapmaya başlamadan önce Williams'ın özel yaşamıyla ilgili sırlarını öğrenmek istedi. Çünkü bir dövme ustası, dövme yapacağı kişiyi çok yakından tanımak zorundaydı. Ardından da üç saat boyunca Willams’a istediği şekillerde dövme yapıldı.

ALBÜMLERİ

Escapology  
How Peculiar
Feel
Something Beautiful
Monsoon
Sexed Up (tavsiye ederim)
Love Somebody
Revolution
Handsome Man
Come Undone (tavsiye ederim)
Me & My Monkey
Song 3
Hot Fudge
Cursed
Nan’s Song

Sing When Youre Winning
 Let Love Be Your Energy
Better Man
Rock Dj
Supreme  (tavsiye ederim)
Kids
If It’s Hurting You
Singing For The Lonely
Love Calling Earth
Knutsford City Limits
Forever Texas
By All Means Necessary
Road To Mandalay

Swing When Youre Winning

I Will Talk, Hollywood Will Listen
Mack The Knife
Something Stupid  (tavsiye ederim)
Do Nothing Till You Hear From Me
It Was A Very Good Year
Straighten Up & Fly Right
Well Did You Evah
Mr. Bojangles
One For My Baby
Things
Ain’t That A Kick In The Head
They Can’t Take That Away From Me
Have You Met Miss Jones?
Me & My Shadow
Beyond The Sea

Intensive Care
1. Ghosts

2. Tripping (tavsiye ederim)

3. Make Me Pure

4. Spread Your Wings

5. Advertising Space

6. Please Don't Die

7. Your Gay Friend

8. Sin Sin Sin

9. Random Acts Of Kindness

10. The Trouble With Me

11. A Place To Crash

12. King Of Bloke And Bird

ÜYELERİMİZ

frozen

SuN_RiSe

__sArSıLmAz__

coldplay

efkarlı prenses

ROMANTİK
#1 - Haziran 28 2006, 23:11:50
« Son Düzenleme: Ekim 05 2006, 14:45:44 Gönderen: frozen »
...SENİN MARKA OLDUĞUN YERDE FİYATLARI BEN BASARIM...

perfect

deli bu adam ya çok sefiyom ben bunu
kısacası beni de üye yap   :))
#2 - Haziran 28 2006, 23:14:13

ilk üye sensin tebrikler . yalnız bizi yalnız bırakmayın yardımcı olun yeter...
#3 - Haziran 28 2006, 23:18:33

resimlere bakalım mı...? :alala
#4 - Haziran 28 2006, 23:22:04

devam...
#5 - Haziran 28 2006, 23:25:30

çok sıradışı pozları var ama onlar daha sonra... :okey
#6 - Haziran 28 2006, 23:28:10

devam...
#7 - Haziran 28 2006, 23:31:42

acele etmeyin daha yeni yeni ...
#8 - Haziran 28 2006, 23:35:26

R.Williams manyak bi adam ya süper, özelliklede  -- feel ,ve, come undone  parçaları harika ...  :okey
#9 - Haziran 28 2006, 23:44:45
Her asker yeşil bereli olamaz...

perfect

İngiltere'nin yaramaz çoçuğu Robbie Williams'ın iki yıldır üzerinde çalıştığı sekizinci albümü "Intensive Care" bu hafta yayımlanıyor!

Albümden yayımlanan ilk single olan 'Tripping'i Robbie Williams "küçük bir gangster operasına" benzetiyor.

Robbie Williams albümünün şarkı sözlerini hazırlarken Stephen Duffy ile iki yıl birlikte çalıştı. Bu süre içinde deneysel bir yaklaşım ile Gang of Four, Bloc Party ve Kraftwerk sound'ları arasında gezinen ikili sonunda albümün özgün sound'unu belirledi.

Robbie Williams 'Intensive Care' için "Bugüne kadar yazdığım en iyi şarkı şözleri" yorumunu yaparken, "Stephen Duffy ile birlikte çalışmaktan çok mutlu olduğunu ve gelecek için yeni bir perspektif kazandığını" sözlerine ekledi.

'Intensive Care' kaydederken Human League'in 1984'te yayımladığı "Louise" single'ından etkilendiği belirten Robbie Williams'ın albümünde zengin bir melankoli ve nostaljik öğeler dikkat çeksede yayımlanan ilk single 'Tripping' Robbie Williams'a göre "küçük bir gangster operası."   :))
#10 - Haziran 28 2006, 23:58:10

perfect

İngiltere'nin küçük bir şehrinde 13 Şubat 1974'te dünyaya gelen Robbie, annesi ve ablasıyla birlikte normal ve sakin bir yaşam sürüyordu; şehrin tiyatro kulübüne üyeydi ve Port Vale futbol takımının fanatik bir taraftarıydı. Temiz yüzlü, sevimli bir gençti...
16 yaşındayken gazetede bir müzik gubuna şarkı söyleyebilen biri arandığına dair bir ilan gördü. Esasında bu ilanı annesi görmüştü ve yetenekli olduğuna inandığı oğlunu buna başvurması için ikna etti; Take That macerası böyle başlamış oldu... Robbie Williams, beş yıl boyunca üç hit albüme, bir numaraya oturmuş sekiz single'a imza atan Take That grubunun en sevilen, en güleryüzlü üyesiydi...
1995'in Temmuz ayında gruptan ayrılacağını açıklamasıyla müzik dünyasında tam bir şok yarattı. Robbi'ye bu kararı neyin aldırdığına dair söylentiler kulaktan kulağa dolaşıyordu... Bir röprtajında, grupta hiçbir zaman kendisi gibi olamadığını, sürekli baskı altında olduğunu, davranışlarının nasıl olmasıyla ilgili kendisine katı kurallar getirildiğini, asla ciddiye alınmadığını anlatıyor ve bu yaşamın hapishane hayatından farkı olmadığını söylüyordu...
Take That'ten ayrılmıştı fakat plak şirketiyle yaptığı kontratın bir maddesi onun tekbaşına şarkı söylemesine engel oluyordu. Arda arda açılan davaların sonunda, 27 Haziran 1996'da Robbie Londra'da bir otelde düzenlediği basın toplantısında BMG ile kontratının bittiğini duyurdu ve 'Chrysalis Records' için söyleyeceğini açıkladı. 29 Temmuz 1996'da George Michael'ın 'Freedom' adlı şarkısını seslendirerek ilk solo single'ını çıkarmış oldu. Bu tarih, gruptan ayrılışının tam bir yıl sonrasına denk geliyordu... Freedom, İlgiltere listelerinde -birinciliği Spice Girls'e kılpayı kaptırarak- 2 numaraya oturdu ve uzun süre orada kaldı.
İlerleyen aylarda Robbie için hayat biraz daha karmaşıklaşmış, iniş-çıkışları artmıştı... 1996'nın sonunda, yılbaşı partisinde Jacquie Hamilton-Smith'le tanıştı, ertesi gün onunla birlikte yaşamaya başladı ve hemen hemen bir yıl boyunca partilerden çıkmadı... 14 Nisan 1997'de ikinci single'ı 'Old Before I Die'ı çıkardı; bu da listelerde 2 numaraya kadar ulaşmıştı fakat herkes tarafından apaçık bilinen alkol ve uyuşturucu bağımlılığı başarısına gölge düşürüyordu...
1997 Haziran ayının başlarında, Elton John ve George Michael'ın tavsiyelerine uyarak Clouds House Alkol ve Uyuşturucu Rehabilitasyon Kliniği'ne yattı. Burada geçirdiği dört haftanın ardından kilo vermiş, vücudunu geliştirmiş, saçlarını kısaltmıştı; tamamen yeni bir imajla ortaya çıktı. Kendini çok daha iyi hissettiği ortadaydı. Bunu izleyen günlerde 'Lazy Days'i çıkardı fakat listelerde 8 numaraya yerleşen bu single çok önemli bir kayıt olmadı...
1997 Aralık ayı Robbie için gerçek bir başlangıç oldu; Christmas için çıkardığı 'Angels' adlı single hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir patlama yarattı... 1998 ona uğur getirmiş olmalıydı ve 'I've Been Expecting You' albümünden "Millennium"la zirvelerdeki yolculuğuna başlamıştı, artık olmak istediği yerdeydi, hergün binlerce yeni hayran kazanıyordu; müzik dünyasında saygı duyulan biri haline gelmişti...Sonrasını sanırım hepimiz biliyoruz....  :)
#11 - Haziran 29 2006, 00:04:48

ya bu robbie nin formula olarak çektiği bi klip vardı o şarkının ismi neydi ya :icon
#12 - Haziran 29 2006, 00:10:19
Bir kentin içinde görünmez adam kırılmış kalbiyle durmadan anlattı kendini nefes almadan dur durak tanımaz ahh bu adam...
www.myspace.com/emre_

Çıkaramadım şu an ama öğrenince burdan söliycem ...
#13 - Haziran 29 2006, 12:05:09

parçanın ismi supreme .O klipte anlatılan olay gerçektir...
#14 - Haziran 29 2006, 13:25:54

formulalı klibin adını ben -supreme- diye biliyorum  ...
#15 - Haziran 29 2006, 13:26:34
Her asker yeşil bereli olamaz...

rw nin çılgın pozlarından bazıları ... :muhah
#16 - Haziran 29 2006, 14:22:27

saolun o şarkı çok hoşuama gidiyo slow
#17 - Haziran 29 2006, 14:33:49
Bir kentin içinde görünmez adam kırılmış kalbiyle durmadan anlattı kendini nefes almadan dur durak tanımaz ahh bu adam...
www.myspace.com/emre_

sexed up parçası da çok hoştur slow tavsiye ederim ...
#18 - Haziran 29 2006, 16:54:41

Robbie'den yeni albüm

İngiltere'nin yaramaz çocuğu Robbie Williams'ın iki yıldır üzerinde çalıştığı albümü Intensive Care Ekim'de yayımlanıyor

Robbie Williams, albümden yayımlanacak ilk single olan Tripping'i küçük bir gangster operasına benzetiyor. 24 Ekim'de çıkacak olan albümün ilk single'i Tripping ise 3 Ekim'de yayınlanacak.

Geçtiğimiz günlerde İngiltere'de internet üzerinden onbinlerce kişinin katılımıyla en seksi erkek şarkıcı seçilen Williams, ilk kez albüm tanıtım konserini İngiltere dışında verecek. Sanatçı, 9 Ekim'de Velodrom/Berlin'de konser verecek...
#19 - Haziran 29 2006, 17:28:50

Robbie Williams 'Intensive Care'

Robbie Williams'ın albüm şarkılarının konuları farklı temalar içeriyor. Robbie Williams'ın altıncı albümü 'Intensive Care', 24 ekimde piyasaya çıkıyor.

Beşinci albüm 'Escapology'nin izinde giden sanatçı, 80 milyon dolara 2003'te anlaştığı plak şirketi EMI ile şansını birkez daha deniyor.

Albümün çıkış parçası ise şu günlerde klipleri dünya televizyonlarında yayınlanan 'Tripping' olacak.

'Tripping'i değerlendiren Robbie Williams, "şarkı için biraz Jamaika müziğini raggeyi andırdığı söyleniyor. Eğer dinlerseniz kesinlikle ilgisi yok. İnsanlar dinlemeden bir şarkı hakkında yorum yapıyorlar" dedi.

Williams, "bu parçayı bassla yaptım. Ve biraz mini gangster operası olduğunu düşündüm" yorumunda da bulundu.

'Intensive Care', Williams'ın müzikal bir ayrılığı olarak da kabul ediliyor. Sanatçının bu albümde denediği tarz, ünlü The Smiths ve New Order gruplarının müziğine benzetiliyor.

Robbie Williams, "sanırım 30'lu yaşlarımda bir dönüm noktasındayım. Ve hayatımda birtakım boşluklar olduğunun farkına vardım. Bilirsiniz çok büyük bir boşluk değil ama ruhsal bir boşluk olabilir" dedi.

Albüm şarkılarının konuları ise farklı temalar içeriyor.

'Make Me Pure' isimli şarkı Robbie'nin bir eş arayışı ile ilgili. 'Please Don't Die'da isekanserden kaybedilen yakınlar ele alınmış.

Albüm aynı zamanda cep telefonu kullanıcılarına özel bir promosyonla satışa sunuluyor.

Robbie'nin yaptığı anlaşma gereği hayranları iki gün önceden albüm şarkılarını cep telefonuna yükleyebilecek hem de müzik mağazasına gitmeden.

Robbie Willams, İngiltere'de başlayacağı albüm tanıtım turnesi kapsamında İrlanda, İspanya, Madrid, İsveç, İtalya, Hollanda, Belçika, Avusturya, Macaristan, Hırvatistan'da
#20 - Haziran 29 2006, 17:30:40

perfect

bi kaç wallpaper........   :)
#21 - Haziran 29 2006, 20:07:16

teşekkürler wall için  :okey
#22 - Haziran 30 2006, 14:26:36

perfect

teşekkürler wall için  :okey
bi şey diil  :))
#23 - Haziran 30 2006, 22:35:38

devamını da bekleriz yalnız:D
#24 - Temmuz 01 2006, 18:13:09

perfect

veeeeeeee resimlere devam......... :)
#25 - Temmuz 02 2006, 13:02:15

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.