Alternatifim Cafe

Manga

Discussion started on Yerli Sanatçılar - Gruplar

bn sewmiyorum bu grubu

özenti çünkü

bana öle gelio

linkin park özentisi

bu bnm görüsümdür  :Ç :Ç

saygı duyulursa sewinirim :artis
türkiyede numetal yapan tek grup bunu düşünmeleri bile bence süper hem tam numetal sayılmaz.özenti ile hic alaksı bile yok.sonucta hip hopta nasıl sagopa ve ceza varsa buda öle bişe.(gerci linking park bi dene) bu gruba bence sahip cıkmalıyız.ii işler yapıolar.türkiyede ii müzik yapan cok az grup var ve bu grupta bence onlardan biri.Adamlar bi albüm yaptı baya tutuldu vede ticari kaygı duymaksızın iki tane daha parca yaptılar buda kalitelerini gösterio.
#26 - Temmuz 19 2006, 22:31:01

sonuna_dek_akman

bn sewmiyorum bu grubu

özenti çünkü

bana öle gelio

linkin park özentisi

falla saygım senın orospun olsun  nılım ama gercekten özentı dıosundsa ben lınkın park bılmem ama bunnara bayılıyorum... şu gercekk kı örnek almayuıda özentı dıe adladırlır oldular.... (lafım senı deıl he )

ama gercekten onnara elestırı yapcak yer bulmak zor bence.....

tek kelımeyle superler :okey
#27 - Temmuz 19 2006, 22:45:53

Ya bide garip olan özenti deyipte gecmek biraz garip ya.Dinlersin hoşuna gitmez ok ama özenti die dinlememek sacma biraz yaa
#28 - Temmuz 19 2006, 22:47:54

sonuna_dek_akman

evt ya yane sonucta her santcının ayrı tarzı olması zor iş elbet bırbırlerıne benzıcekelr....

yane örnek almıstır onu onceden berı ....

ama neyse gtmeyın niL in ustune bu kadar :))
#29 - Temmuz 19 2006, 22:52:28

manga süper bir grup bence :okey

+kandırma kendini :okey
+bitti rüya :okey
+bir kadın çizeceksin :okey
+dursun zaman ... :okey
#30 - Ağustos 02 2006, 17:48:52
Her asker yeşil bereli olamaz...

essgi

bn sewmiyorum bu grubu

özenti çünkü

bana öle gelio

linkin park özentisi

#31 - Ağustos 02 2006, 20:20:35
« Son Düzenleme: Eylül 06 2007, 12:33:25 Gönderen: ƒяєєѕѕgii »

hmmmm  Manga yı sewerim ama Göksel ile yapılan şarkısını hiç sewmem sırf o gıcık kas-dın yüzünden uyuz oluom o kadına yawww :yaril ppörtlemiş gözlü nolcakk kioptum amannn konuyu dağıttım ben beaa :muhah :muhah
#32 - Ağustos 03 2006, 16:31:22
söyleyecek çok sözüm vardı, hepsi yarım kaldı. Neler ummuştum hayattan, elimde ne kaldı? Kırılan kalbim miydi yoksa?... Karnımdaki bu sancıyla, küflenmiş ruhum unutmadı, unutmadı seni hala...

yonJa'Mı eqLeyinn piLizzz ---> wict.girl@hotmail.com  (6)

sanane gözünden yaaa  (6)
#33 - Ağustos 03 2006, 16:34:23

fena diil ama rock hiç diil!!
#34 - Ağustos 04 2006, 12:01:21
yoksa yiteN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLDiN seN??...
kaybedeN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLdiN seN??... 

gosdezik

valla geçenlerde diodum canlı canlı dinlemek çok is terim die radyodan çıktım bi de ne göriim mecidiyeye festivale geliolar  :)) keşke başka şey isteseymişim yaa ama gitmeye çalışıçam mutlaka  :urfa
#35 - Ağustos 04 2006, 12:06:20

essgi

#36 - Ağustos 04 2006, 13:19:18
« Son Düzenleme: Eylül 06 2007, 12:34:46 Gönderen: ƒяєєѕѕgii »

ya onu demiorum ztn biliorum ama türkiye rock yapıolar die bilio bzm bilmemz yada 10-15 kişinn bilmesi türkiyeyi etkilemio  ;)
#37 - Ağustos 04 2006, 19:08:42
yoksa yiteN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLDiN seN??...
kaybedeN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLdiN seN??... 

bn sewmiyorum bu grubu

özenti çünkü

bana öle gelio

linkin park özentisi

saygı duyarımda bunu diyenler baya fazla.. ama özenti fln diil yani.. ztn nu-metal yapn grupların hepsi birbirine benzer.. yada punk yapnların fln.. bunlara özenti  dememek gerekir.. çünkü bi tarz yapıyosan aynı tarzı yapanlar senin yaptığına benzer.. umarım anlatabilmişimdir... :)) :.dost

sana malesef katılamıcam cnm

manga tam olarak nu metal yapamıo

hele canlı perfermonslarıı uykudan yeni kalkmıs gibiler :muhah :muhah
#38 - Ağustos 08 2006, 09:02:10
edward <3 be my vampireee (=

essgi

..
#39 - Ağustos 08 2006, 19:27:34
« Son Düzenleme: Eylül 06 2007, 12:35:53 Gönderen: ƒяєєѕѕgii »

ya yazmiim diodum ama yine duramadım yerimde.bu grup numetal yapmıo tam olarak.ama su varki bu elemanların tarzı aslında böle diil dahada agır takılıolar ama sony sirketi türkiyede böle bi tarzla kitle olusturamayacagı icin su anki tarzı olusmustur.ama hicmi numetal tadı yok derseniz öle diil azda olsa o tadı veriolar
#40 - Ağustos 09 2006, 13:05:07

dan ötesi yok bir numara
we fermanı çok sewiyorum.....
#41 - Ağustos 09 2006, 22:39:21
....Düşmek ayıp değil kalmasını bil we acele et şu göz yaşlarını sil...!!!
....Ölürken bile yanımda ol sewgilim cennet bile çekilmez sensiz ahhh!ben neyleyim?
....Kabul et artık oda tıpkı senin gibi sürdürüyor insan denen neslini...!!!
....Duwarlar renkli olsada karanlıkta ne görebilirsin ki?
Bir köre bi rengi nasıl anlatabilirsin ki??? ......maNga&çilekeş&sagopa&kolera....... =>aynı kandan rock we rap.....

bundan daha güzel bir albüm olabilir mi? sözler çoooook anlamlıı.. :oley
#42 - Ağustos 21 2006, 16:46:35
ŞEYTANA UYAN KAYBEDER ASLAN, FAZLA ZIPLAMA ARKANA YASLAN....

GÜZEL BİR GRUP SEVERİM SÖZLERİDE ANLAMLI! :okey :yeah
#43 - Ağustos 23 2006, 22:52:26
PARAMORE

MaNgA bambaşka bir grup ya hele göksel ve vegayla yaptıkları düet offff bıde tabi koray candemirle yapılan düette bambaşka çok seviyoruz onları yaa süperler  :band  :yeah  :))
#44 - Eylül 12 2006, 14:27:12
#_*_*_*_nu_R_ay_*_*_*_#

calışmaları her ne kadar süper olsada canlı performans fakiri bi grup.Her konserine gitmeden önce kendime bi sürü gaz versemde konserde malesef beni kendimden gecirmeyi beceremeyen bi grup  :ohmygod
#45 - Eylül 12 2006, 20:52:51

mangada güzel bir grup ama tipleri hoşuma gitmiyor.
#46 - Eylül 13 2006, 10:06:24

MANGA diyorum başka bşi demiorum yorumsuz bi grup(º>*~^~*-•=»мåИģą«=•-*~^~*<º) ๒єlкเ ๔є ђเรlєгเ๓ ๏l๔ย ๒เг รคקlคภtı, אคשคşçค öl๔üгєภ ๒เг ๒ยlคภtı, คςılคгlค ๔๏lย קเร ๒เг кคlıภtı, ๒เt๓єz ๏l๔ย lคภєt ๏lครı ๒ย tคкıภtı............bu sözleri çok seviom..... :dj
#47 - Ekim 19 2006, 13:37:59
(¯`•._)׺°”˜`”°º× ERSTMOND ¯¨'*•~-.¸¸,.~*'(¯`•._.•
                уоu αяє тнє оиІу оиє ₣оя Mє!!!....

xX_NightmarE_Xx

ya zevkler ve renkler tartrışılmaz ama canl performanslarını beğenmeyen arkadaşlar (özellikle uykudan yeni kalkmışlar gibi sözünü söleyen arkadaşa) bence hiç de öle diiller burda knser werdklerinde adeta kendimizden geçtik ferman o kadar içten sölüodukii müthişlerdi bence türkienin en ii gruplarından biri...
#48 - Ekim 19 2006, 15:19:19

Türkiyenin en kaliteli gruplarından biri bence  böle dwm etsinler ama bu aralar durgunlar biras  :hönk
#49 - Ekim 19 2006, 15:21:06
Özlemişim buraları =)

süperler bence

çok kaliteli işler yapıorlar
#50 - Ocak 20 2007, 19:47:20
İmzanız kural dışı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.