Alternatifim Cafe

Golden Retriever

Discussion started on Konu Dışı

gosdezik

arkadaşlar manyak bi golden hastasıyım.bu şeker yaratıklardan bi tane ben de almak istiom tanıdıınıs birinde dişi yavru var mııı?çok çok ii bakılcaana emin olabilirsiniz o benim kızım olcak çünkü  :ask
Başlık Kurallarına Dikkat Edin!
#1 - Haziran 26 2006, 11:34:33
« Son Düzenleme: Haziran 26 2006, 15:14:17 Gönderen: PosiTive »

biliyorum ya bu köpekler çok şeker vede çok zeki rehber köpek bunlar çocuk falanda bakıyolar yani çok iyi bi seçim [:D]
#2 - Haziran 26 2006, 11:53:46
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

ya bu kmpekler epara vermeyin kardeşim :kop

boş iş yahu :)

gidin bi tane evlatlık köpek edinin...sokakta bir sürü zavallı köpeğimiz var :)

gecen arkadas anlattı da yarıldım gülmekten :)

süs köpeği almışlar 300 milyonmu 300 doalrmı yalan olamsın hatırlayamadaım...ama oaly şurdak opuyor..kredi kartına 12 takstit :kop
#3 - Haziran 26 2006, 12:09:40
İmza kural dışı.

gosdezik

onu ben de düşündüm ama her cinsin ayrı özellikleri var sevmediğim özelliğe sahip bi hayvanı alıp onu da kendimi de mutsuz ediceksem olayın bi anlamı kalmıo.yanımda dört ayaklı bi hayvan dolaştırmak için değil,goldenları kendime çok benzettiğim için bu cins almak istiyorum
#4 - Haziran 27 2006, 08:24:45

Ms.ExtacY

Resmni koyduğun White Golden olyo..Ama o da tatlıdr..Bizm burda çok da yavrulayan var mı bilmiorm..
#5 - Haziran 27 2006, 11:29:03

gosdezik

o yavru olduğundan o renk golden retriever o
#6 - Haziran 27 2006, 11:36:11

Ms.ExtacY

3 tane golden ım oldu..patisinden belli cnm..neyse sen bildğn yolda dvm.. (6)
#7 - Haziran 27 2006, 11:46:54

yaa bende bunlaraaa hastayınm  yawss ama şuana kadar bi almışlığım olmadı zaten böle binalarda oturmaya devam edersekte olacağa benzemiyorr  X( yaws ha evin içinde ha dışındaa köpekciğin ne zararı olabilir kii  :))
#8 - Haziran 27 2006, 11:48:16

Ms.ExtacY

yaa bende bunlaraaa hastayınm  yawss ama şuana kadar bi almışlığım olmadı zaten böle binalarda oturmaya devam edersekte olacağa benzemiyorr  X( yaws ha evin içinde ha dışındaa köpekciğin ne zararı olabilir kii  :))

Kokar... [:D]
#9 - Haziran 27 2006, 11:49:18

gosdezik

valla mı bana white kakalamasınlar ipucu ver bana bari hem hala besliosan senden aliim yavruyu bari ama az para iste  :4
#10 - Haziran 27 2006, 11:50:02

Ms.ExtacY

valla mı bana white kakalamasınlar ipucu ver bana bari hem hala besliosan senden aliim yavruyu bari ama az para iste  :4

Yok valla hepsi at gbi oldu verdm.. :4

Whitler daha tatlı olyo ama söyliim..,Tabi klasik istyosan o ayrı..White kakalamazlar ya dandk bi tür değil aldğn kişi söler.
#11 - Haziran 27 2006, 11:51:44

gosdezik

muhaha bayılıom onlara defe gibi oluolar   :oley köpek dediin ööle olur ne o öle fino en fazla parmaanı ısırır sefindimi dizine sarılır.köpek dediin golden gibi olcak iki ayaana kalktı mı bi insan boyu  :Ç gören boyundan korkar ama çok cana yakınmışlar her golden sahibi öle dio sen de anlatsana birassss  :nolur  :nolur
#12 - Haziran 27 2006, 11:55:18

tavada

ııh kokmaz ben evimde 2 tane besliom ikiside çok temiz ve kokmuyolar bilmişlik yapma
#13 - Haziran 27 2006, 11:59:29

gosdezik

ııh kokmaz ben evimde 2 tane besliom ikiside çok temiz ve kokmuyolar bilmişlik yapma

peki sende veya tanıdıında var mı yavru (a)  (a)
#14 - Haziran 27 2006, 12:01:13

tavada

peki sende veya tanıdıında var mı yavru (a)  (a)
yok maalesef  :agla istersen barınaklardan al ordada gerçekten çok güzel köpekler var hem hayatın kurtarmış olursun köpeğin
#15 - Haziran 27 2006, 12:02:46

gosdezik

ya düşünüyorum ama ilk bi golden sahibi olmak istiyorum  :agla yoksa elli kere almıştım barınaktan ama ben safkan golden istiyorum onların özelliklerine bayılıom resmen benim köpek versiyonum yaaf  :Ç  :hönk ben ne diom yaaf  muhaha nesse ilk bi golden istiom manyaklık derecesinde bi hayvan sevgim var sonra durumum uygun olursa kızıma bi de kardeş istiyorum yeni gelenlere gayet anlayışlıymış goldenlar misafirperverliğini gösterir o zaman ama dediğim gibi bi yavru golden 1. sırada sonna st.bernard neden olmasın  :4
#16 - Haziran 27 2006, 12:08:35

Ms.ExtacY

Bilmişlik..? Düzgün konuşun azck ya.Şaka yapıorz.Doğru bölgeden algıla..
#17 - Haziran 27 2006, 12:11:57

ZzZeYNePpP_

ben bu köpek türüne hastayım , aslında istiyodum bundan ama annemler kızdılar :4
#18 - Haziran 27 2006, 12:40:29

onu ben de düşündüm ama her cinsin ayrı özellikleri var sevmediğim özelliğe sahip bi hayvanı alıp onu da kendimi de mutsuz ediceksem olayın bi anlamı kalmıo.yanımda dört ayaklı bi hayvan dolaştırmak için değil,goldenları kendime çok benzettiğim için bu cins almak istiyorum

golden ları kendinemi benzetion :hönk
#19 - Haziran 27 2006, 14:56:39
İmza kural dışı.

gosdezik

evet özelliklerini bi incelersen insandan farkı yok aşırı duygusal ve sevgi dolu  :agla
#20 - Haziran 29 2006, 09:04:17

sana kolay gelsin..ben köpekleri hiç sefmiom..ama kedilere açırı bi hobim var..... :4
#21 - Haziran 29 2006, 12:46:29
İçimde ikinci bir insan gibidir ; Seni sevmek saadeti...

gosdezik

yaklaşık bi yıllık bekleyişim yarın sona erio arklar çünkü goldenıma kavuşuyorum  :ask adını köpük koyduk aşkımla  :ask fotolarını da koyarım  (6)
#22 - Ağustos 06 2006, 00:07:38

köpük çokkkkk yaramazz çokkkkkkkkkkkkkk..............

:muhah
#23 - Ağustos 08 2006, 05:47:16
GüZeLi GöRDüN Mü KaLBiNi ÇaLmALı

SeBeBi YoKtuR   ANaM

CaNıNI SıKtImı HaTuN u SaLMaLı  SeBeBi YokTuR  AnAm

gosdezik

valla yaa sabah onun yüzünden işe geç kaldım salmıo kapıdan beni  kioptum
#24 - Ağustos 08 2006, 09:12:40

bosfer goldeni benim doberman+pitbul karısımı yafrulardan fereyim sana :))
#25 - Ağustos 08 2006, 12:23:39

yukarıda yazılanlara tamamen katılıyorum.

DÜNYADA EN CHOK DEĞER WERDİĞİM SELERDEN Bİ TANESİ....KÖPÜŞLERRR :Ç
#26 - Ağustos 09 2006, 13:30:22

arkadaşlar golden bakmak kolay iş değildir. öncelikle fazla duygusal olduklarından yanlız bırakılmaya gelmezler, çocukluk dönemleri çok uzun sürer, evin içinde parçalanmış terlikler yada tırmalanmış kemirilmiş sehpa ve koltuk ayakları ile dolu olacak.

onun dışında hergün düzenli tüylerinin taranması haftada iki defa yıkanması gerekir. bunları yapabilirim diyen varsa alın. yok yapamam ben bunları diosanız hem kendinizi hem de o köpeğin hayatını mahvetmeyin...

bu arada tüy yüzünden goldendan vazgeçenler Labrador Retriver alabilirler. huy aynı sadece tüy ve burun anatomisi hafif değişik...
#27 - Ağustos 09 2006, 14:41:58
Welcome to wherever you are
This is your life, you made it this far
Welcome, you gotta believe
That right here right now, you're exactly where you're supposed to be Welcome, to wherever you are

istanbulda isen b.köy hayvan barınağını bi ziyaret et :okey
#28 - Ağustos 09 2006, 15:35:24
Allahim Canimi Uykuda Alma Ecelle Bogusmak İstiyorum,Azraili Disi Gönder Ölümle Sevismek İstiyorum!!

gosdezik

valla benim kızım bi yeri kemirmio ööle dolaşıo sadece sürekli sevilmek istio akşam fotolarını koycaktom halledemedim bu gece koyarım artık  :))
#29 - Ağustos 10 2006, 10:46:58

vaybe ne çok hayvan seven var bende severim ama binada yassak diolar   X(
#30 - Ağustos 10 2006, 11:11:12
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

Topal abi buda kural dışıysa ... Anladın sen onu :D

tatlıymış gözde hayırlı olsun kardeşim :)) :okey
#31 - Ağustos 10 2006, 14:24:11
:bite
60 Ziyaretçi, 27 Üye ( 10 Gizli)

böle masum durduğuna bakmayın .......... :muhah
#32 - Ağustos 14 2006, 12:32:18

SeBeBi YoKtuR   ANaM

gosdezik

yaramaz kızım benim yaa ama yine de sevdirio kendini  :)) deli danam benim die sefiom onu bazen hakkat deli oluo   :Ç ee anası babası kim  kioptum  kioptum  kioptum
#33 - Ağustos 14 2006, 12:35:49

yaramaz kızım benim yaa ama yine de sevdirio kendini  :)) deli danam benim die sefiom onu bazen hakkat deli oluo   :Ç ee anası babası kim  kioptum  kioptum  kioptum

yaramaz canım yaramaz..........  :muhah
#34 - Ağustos 14 2006, 12:39:36

SeBeBi YoKtuR   ANaM

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.