Alternatifim Cafe

Rock ve Metal Müzik Dinleyenlere Satanist Tabiri Kullanılmasına Karşı Tepkiniz..

Discussion started on Rock

ya bence cok sacma insanlar istedigi muzigi dinler istedigini giyer kimse karısamaz
ama turkiyede sihay giymişsn metal yada rock dinliyosan gozune kalem cekmişsn herkes ''ay suna bak sanatist ''diyip alay ediyo snki oysa siyah giymek yada kullanmak satanistlik diildr ama bizim milletimizde bu bole biliniyoo gercek satanistin ne olduunu bilen cok az kişi war   &o &o
#51 - Temmuz 19 2006, 13:57:24

sadece dinlemekte değil rocker gibi giyinmeyi çok seviyorum ve insanlarda tepki oluşturuyor...

buda benım sinirimi bozuyor..

gerçi ben kimseyi sallamıyorum.. :muhah
#52 - Temmuz 26 2006, 12:17:15

arnesto_che

her metalcie satanist degildir ama her satanist metalciedir
katılıorm...şimdi ibo dinleyen bi adam satanist olursa zaten acaip bişii olurr    :muhah    :kop
#53 - Temmuz 27 2006, 19:26:12

saçmalık...metalcilere takınttı yapmış bazı saçma insanların saçmalıkları bence.. ki banada bu çok denilMİŞTi ben siyah giyinmeyi siyah makyaj yapmayı çok seviyorum ve rock dinliyorumm... ve sırf bu yüzden saçma insanlardan bir kaçı banada bu tabiri koymuştu... KESİNLİKLE APTALLIK...
#54 - Ağustos 03 2006, 19:11:25
« Son Düzenleme: Ağustos 03 2006, 19:12:38 Gönderen: jissy »
Deep down inside I feel to scream..Nothing is real but pain now. Cut this Life off from Me..(I Cannot Live and I Cannot Die )

Satanizm insanlara kedi kesmek icin bicak sunmuyor.. Ya da siyah giyinmeyi ongormuyor.. Hattaa muzik lafi hic gecmiyor.. Saclardanda bahsedilmedi sanirim... Kurallar bunlarmiş işte... Fakat cocuklarinizi da kendiniz gibi cahil ve kultursuz yetiştirme politikaniz yuzunden her uzun sacli satanist, her satanist te potansiyel katil olarak biliniyor. Bence, tecavuzlerin, cinayetlerin sorumlulari, sac sakal yada muzik degil, kultursuz ve cahil beyninizle kurdugunuz carpik otoritenin altinda kişilik kazanamayan hasta evlatlariniz, kompleksli cocuklariniz ve sizsiniz....!(cahilyorumlar yapan insancıklara-aptal büyüklere)
never yours...!:
#55 - Ağustos 04 2006, 00:44:35

Brk`| There is nothing left to lose...

tatlicadi

umrumda degıl acıkcassıı   rock dınleyen bırısıne satanıst dıyene bende amele derım

kesinlikleee 
#56 - Ağustos 04 2006, 11:20:45
« Son Düzenleme: Ocak 13 2007, 12:59:39 Gönderen: MoR_CaDı »

aman ya bırakın ne derlerse desnler..kime ne kardeşim benim müzik zewkimden! ister satanis olurum ister erionman olurum kmse bi *** bilmeden satanist dio her siyah giyen satanist olsaydı,her sakallı piercingli satanist olsa ooooo satanistlik kawramı kalkar,o zmn yolda gördüğüne satanist dersin..! daha anlamını bilmeden lak lak konuşuolar..! demi ama arkadaşlar ;)
#57 - Ağustos 06 2006, 21:04:05
I've signed- a contract with the devil // Read all about it, in the book of heavy metal..!

di :öff
#58 - Ağustos 07 2006, 01:08:35

tatlicadi

...
#59 - Ağustos 07 2006, 02:32:46
« Son Düzenleme: Ocak 13 2007, 12:59:48 Gönderen: MoR_CaDı »

Satanizm insanlara kedi kesmek icin bicak sunmuyor.. Ya da siyah giyinmeyi ongormuyor.. Hattaa muzik lafi hic gecmiyor.. Saclardanda bahsedilmedi sanirim... Kurallar bunlarmiş işte... Fakat cocuklarinizi da kendiniz gibi cahil ve kultursuz yetiştirme politikaniz yuzunden her uzun sacli satanist, her satanist te potansiyel katil olarak biliniyor. Bence, tecavuzlerin, cinayetlerin sorumlulari, sac sakal yada muzik degil, kultursuz ve cahil beyninizle kurdugunuz carpik otoritenin altinda kişilik kazanamayan hasta evlatlariniz, kompleksli cocuklariniz ve sizsiniz....!(cahilyorumlar yapan insancıklara-aptal büyüklere)
never yours...!:

güzel yazmışın da,başına bence yazıp da özlü sözü de alıntı yapmasan çok daha güzel olacaktı be kardeş...
#60 - Ağustos 07 2006, 07:11:50

ben bir hıyarım,her deliğe uyarım.

yerim satanisti  (6) (6)
#61 - Ağustos 07 2006, 11:43:55
I've signed- a contract with the devil // Read all about it, in the book of heavy metal..!

never yours...!:

güzel yazmışın da,başına bence yazıp da özlü sözü de alıntı yapmasan çok daha güzel olacaktı be kardeş...
ya kimene kardeşim sanane hatta herşeye muhalefetmisin nesin  ister alıntı yaparım ister yapmam insanlar bilgileniyomu dersen ewet sana ne düşüoki bu durumda git kendi fikirlerini yaz biraz herkese böyle yapmana gerek varmı ya sanki tartışma platformu burası
#62 - Ağustos 08 2006, 01:36:58

tatlicadi

...
#63 - Ağustos 08 2006, 01:45:40
« Son Düzenleme: Ocak 13 2007, 13:01:10 Gönderen: MoR_CaDı »

ya sizde bi kkelime öğrenmişiniz kasmayın fln  bnu sölerken önce siz kasılıosunuz ya  bırakın milletle uğraşmayı ya kendinize bakın biraz  kendi fikrini yaz yeter
#64 - Ağustos 08 2006, 02:25:05

tatlicadi

oo gerilmişin bakıyorum millletten sanane bak sen kendin kendi yaptığın tuzağa düştün milletin yorumundan sananeki yoruma yorumu sen yapıyonnnnn
#65 - Ağustos 08 2006, 02:37:52

hyr ya o gerizekalı her yorumuma muhalefet oluo gıcık oldum :vur
#66 - Ağustos 08 2006, 02:39:08

tatlicadi

hyr ya o gerizekalı her yorumuma muhalefet oluo gıcık oldum :vur
kimm
#67 - Ağustos 08 2006, 02:40:07
« Son Düzenleme: Ocak 13 2007, 13:01:34 Gönderen: MoR_CaDı »

spiritsldr mdr  ndr dngeszn teki
#68 - Ağustos 08 2006, 02:42:34

tatlicadi

nese konuya dönelim
satanist liğin anlamını bilmeyen gerizekalılılar tabi der rock dinleyenlere bizim okulda var öle salaklar çok bilmiş zannedenlerr
siyah oje sürersin ölesin deler
siyah bişi giyeersin ölesindir
işte biz bunlara arkadaş çevresinde amele ve gerzek diyoruzzzz
#69 - Ağustos 08 2006, 02:44:52

aynı saLaklar bizm okuldada war  :Ç   
#70 - Ağustos 08 2006, 11:00:08

poison_black!!

o salaklar heryerde :muhah valla öle bişe dedilermi ağzımı bi açıorum , sorduklarına pişman oluolar :öff.ve öle bi düşünceleri kalmıo:::ilk olarak annemde denedim..annem ölece kalakaldı bişe diyemedi  :oley  :muhah
#71 - Ağustos 08 2006, 19:31:58

onlar satanist görmemişler :muhah  bi gtsnler bakiim californiaya orda görsnler satanistn alasını  :okey
#72 - Ağustos 08 2006, 20:48:46

tatlicadi

...
#73 - Ağustos 08 2006, 22:28:06
« Son Düzenleme: Ocak 13 2007, 13:03:13 Gönderen: MoR_CaDı »

bnece burdakiler özenti kalıyor  (6)
#74 - Ağustos 09 2006, 11:27:24

buRcHu

aynen yha bana akrabaLarım biLe satanisti dio  bide kediLerden douştan beri nefret edioorum eLime werseLer öLdürürüm diorum biraz ondan oLsa gerek. ama en çokta dinLediim müzik türünden we tipimden doLayı dioLar... çok kızıoorum :hii? onLara bgigün satanist arkLarımı göstericem napcakLar bakaLım :vur demein yhaa :ban
#75 - Ağustos 09 2006, 12:44:24

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.