Alternatifim Cafe

Simsçiler Buraya

Discussion started on Oyun Genel

yaa arkadaşlar ben sims 2 de duvar çizemiyorum .. daha dogrusu build mode dan hiç bişey yapamıyorum .. ne pencere ne kapı ne çiçek ne havuz =(
çok uyuz oluyorum ve nabarsam yapıyım düzeltemedim .. başına böyle bişey gelmiş olan var mı ?? ya da böyle bir olayı duymuş olan .. lütfen yardım edin  :ühü :ohmygod
#76 - Haziran 30 2008, 00:59:26

yha ben bu verdiginiz downloandlara tıklıorum rapidshare sayfası çıkıo ama orda downloand filan yok anlamadım nasıl oldugunu  baska türlü naıl indirebilirim yha yardım edin zahmet olcak
#77 - Temmuz 04 2008, 21:53:51

Punk- O -Rama

#78 - Temmuz 20 2008, 00:37:08

ben sims hastasıyım dunyada kimsenin benim kadar sims hastası oldugunu düşünmüyorum.Bütün simsleri oynadım livinglarge unleashed vocation sims1,2 nightlife simsPS2.....

bir iş bulurum calışırım parasını 500 e kadar cıkartırım sonrada kopek alırım cocuk oluyor bide :D
#79 - Temmuz 27 2008, 02:54:06

offf bayılıyorum şu oyuna yaaa şuanda sims dizisi yapıyorum hatta linkini vereyim:

http://www.simstr.com/forum/index.php?topic=32643.new#new

isteyenler sims dizimi seyredebilir :)
#80 - Ağustos 02 2008, 17:03:21
................Spice Girls
.....Victoria Beckham
.......Melanie Brown
..Melanie Chisholm
.......Emma Bunton
.......Geri Halliwell

yaa arkadaşlar ben sims 2 de duvar çizemiyorum .. daha dogrusu build mode dan hiç bişey yapamıyorum .. ne pencere ne kapı ne çiçek ne havuz =(
çok uyuz oluyorum ve nabarsam yapıyım düzeltemedim .. başına böyle bişey gelmiş olan var mı ?? ya da böyle bir olayı duymuş olan .. lütfen yardım edin  :ühü :ohmygod
eğer ek paket yüklü değilse crack olamıştır o yüzden duvar havuz falan olmuyordur ama kapı pencere çiçek ağaç ..... vs koyabilirsin.. mesela örn: kapı koyacaksın.. kapıya tıkla karşına pencere çıkacak o pencerenin sağ alt köşesine bak orda dosya işareti göreceksin ona tıkla karşına koleksiyon seç diye bişi çıkacak herhangi bi koleksiyona at daha sonra buy mode'a gel koleksiyonlara gir orda görürsün attığın kapıyı
#81 - Ağustos 02 2008, 17:06:17
.....Victoria Beckham
.......Melanie Brown
..Melanie Chisholm
.......Emma Bunton
.......Geri Halliwell

ya arkadaşşşlarrr lütfennnnn ya lütfenn biriniz yardım etsin ya lütfenn indirdim o kadar ama kimse yardım etmedi koca sitede ya allah bilir bu kaçında msj ımdırrrrrr lütfennnnnnnn yardımmmmmmmmmm :@
sorunun söyle yardımcı olabilirim.... yada şu sitedende yardım alabilirsin: www.simstr.com
#82 - Ağustos 02 2008, 17:08:39
.....Victoria Beckham
.......Melanie Brown
..Melanie Chisholm
.......Emma Bunton
.......Geri Halliwell

vazgec

ya bende sims 2 var önceden çok oynuyodum ama bilgisayardan sildik şimdi bende cd'leri var ama yükleyebilmem için bi program daha yüklemem gerekiyomuş bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin :S
#83 - Eylül 29 2008, 20:04:10

ya bende sims 2 var önceden çok oynuyodum ama bilgisayardan sildik şimdi bende cd'leri var ama yükleyebilmem için bi program daha yüklemem gerekiyomuş bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin :S

bende sildim ve şimdi aynı cd den yüklenmio biri yardım etsin ya :D
#84 - Haziran 18 2009, 12:33:55
Tahterevalliden ilk kim kalkarsa yırtar, öbürünün
kçı yere vurur!

Zeitgeist

Sims 3, gerek grafik gerekse içerik bakımından gayet iyi. Fakat, diğer sims eklentilerindeki eksiklikleri yine tamamlayamamış.Şehirde dilediğinizce gezebiliyorsunuz, eyvallah, fakat girdiğiniz binanın içini göremiyorsunuz bu sefer.
#85 - Haziran 18 2009, 13:26:50

Bu oyunun amacı ne ?
#86 - Haziran 18 2009, 13:38:20

Zeitgeist

Amacı yok. :Ç
#87 - Haziran 18 2009, 13:40:34

sim3 için konuşcakk olursağğğkkk aldığıma pişman oldum oyun çalışmıyor lanet ettim  açıldığından 5 dk sonra hiçöbir hata vermeden kapanıyor delirdim.
#88 - Haziran 27 2009, 15:07:15

Şu oyun hakkında genel bir bilgi istiyorum. Amacını açıklayın.  (6)

Sims 1'i indiriyorum. :I
#89 - Ağustos 10 2009, 19:29:26

Zeitgeist

Sims 3'ü boşuna indirme Eren. Dandik çünkü. Sims 2 ve ek paketlerini indirmeni tavsiye ederim, fazlasıyla güzeller. Sims 1'de güzel olan tek şey Makin Magic paketi. O da bir süre sonra sıkıyor.  (6)

Oyunun genel bir amacı yok. Yaptığın karakterleri geliştiriyorsun, içiriyorsun sçtırıyorsun, okula gönderiyorsun vesaire.
#90 - Ağustos 10 2009, 19:32:09
« Son Düzenleme: Ağustos 10 2009, 19:33:34 Gönderen: Gebere Jackson »

Vallahi 1 ev ve kel bir herif verdiler. Evin önüne çimen ve içeri döşeme yaptım para bitti. -_-
Şu an bi karıyla dans ediyo hınzır. Para bitti herşey bitti. Beğenmedim yada anlamadım.  (6)
#91 - Ağustos 10 2009, 19:43:14

Zeitgeist

Para hilesi var, bak istiyorsan netten. (6)
#92 - Ağustos 10 2009, 19:44:01

Sims 1 para şifresi Rosebud, olmaz ise Klapaucius tur.
#93 - Ağustos 10 2009, 20:46:31
He-man in abisi Çetin.

İlkinden beri takipçisiyim ama hep geç başvuruyorum nedense. Misal 3'ü daha bugün yükleyip başladım.
Karakter yapımında süper ayrıntılar katmışlar oyunun içeriğine. Her giyisiye özel renk ekleyebiliyorsunuz mesela. Ayrıca yüz şekillendirirken üzerinde biraz çalışsanız süper karakterler ortaya çıkartabilirsiniz. Gerçekten farkı kalmaz. Gözlük modelleri olsun, bileklikler olsun hepsi iyi.
Bir de Ceren'in dediği gibi ek binalara girip, o binanın içini görememek çok kötü. Komşuları istediğin gibi gezme seçeneği burda daha aktif. Ama uyanıklık edip misafirin dolabından yemek yiyemiyorsunuz, çığlık atıyolar asdasdasdsadas.. Lan o özelliğe çok güldüm ya. Beleş yeriz belki, dur bakayım dedim ama yok. Adam çıldırdı asassadassadsadas!

Yeni başlayanlara benim tavsiyem, para şifresi yazıp baştan ev kurun. Asıl zevki o zaman çıkıyor. İstediğin gibi 0'dan döşe, negzel.
2 gün boyunca ev yapımına çalışacam ben mesela. Bitirdiğimde resmini eklerim, hastası olursunuz. Hem evin, hem karakterlerin.
Karakterlerden ipucu: hatun olan düz kızıl saçlı ve beyaz tenli. (h)
#94 - Ağustos 24 2009, 02:38:35
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Anti-tiKKy

Yıllarımı verdim ben buna. O benle gelişti, ben onla. Çocukluğum denince bir atari gelir, ardından bu. Herşeyini bilirim.Çarpık çarpık ilişkiler yaratırım onda. Bu kadar değerimin arkasından o n'aptı? Gitti 3ü çıkardı. Evet, Sims 3 kadar çakma sims görmedim. Sims 1i, hani o öpüştürüp öpüştürüp bebek yaptığımız oyunu bile özletti bana. Yazıklar olsun.
#95 - Ağustos 27 2009, 19:26:16

S3 ilk paket 17 Kasım'da aramızda. Sfenkslerin ordaymışız, interezting
#96 - Eylül 04 2009, 16:52:26

Ek paketi çıkmadan sims 3'ün bir *** benzemeyeceini anlamış bulunuyoruz. Bariz eşya kıtlığı yaşanıyor lan. jakuzi bile yok?
evi döşeyecem diye akla karayı seçtim 1 haftadır. lakin sanki çoook çok önemliymiş gibi evin dış cephesiyle alakalı bölümlere alabildiğince farklılık sığdırmışlar. lan EA! evin içine girince zevki biniyor. dışına kıçımızı mı sürtücez afedersin?

kitapları kitaplıktan almak yerine tee gidip kütüphaneden seçmek zahmet oluyor biz oyun severlere. bir de o kadar şehirde gezme özelliğini eklemişsiniz ama binaların içini de az uyuyup yapıverseydiniz tam süper olurdu. adam binanın içinde kar mı kesiyo, yemek mi yiyo belli değil.
#97 - Eylül 05 2009, 05:44:44
« Son Düzenleme: Eylül 05 2009, 05:50:00 Gönderen: Tylers »
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Sims 3'ün eklentisi çıktımı ?? haberi olan varmı?
#98 - Ocak 09 2010, 19:49:18
Ne Kadar Bilirsen Bil;
Söylediklerin Karşındakinin Anlayabildiği Kadardır...

Sims 3'ün eklentisi çıktımı ?? haberi olan varmı?
Çıktı. World Adventure
#99 - Ocak 11 2010, 15:31:42

#100 - Ocak 13 2010, 17:08:30
Ne Kadar Bilirsen Bil;
Söylediklerin Karşındakinin Anlayabildiği Kadardır...

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.