Alternatifim Cafe

Sosyetede Son Trend

Discussion started on Magazin

Şimdilerde sosyetede yükselen trend, eşe dosta çiçek yerine, meyve ağacı göndermek! Bu modanın öncüsü ise Belma Simavi.. Belma Hanım, Ömerli'deki 'S Çiçekçilik'e orkide almak için gittiğinde, evde bakılabilecek saksı içindeki bu meyve ağaçlarını görmüş ve bayılmış. "Her sene koparıp yerken beni hatırlarlar" diye düşünüp dostlarına kiraz, Japon eriği, nektarin ve elmadan oluşan bu meyve ağaçlarından göndermeye başlamış. Berna Yılmaz, Rezzan Has, Fulya Cerrahoğlu da bu modanın takipçileri arasında. Hatta Cengiz Yalçın, yaşına göre 200 ile 700 YTL arasında değişen bu meyve ağaçlarından yalısının bahçesine bir tır dolusu getirtmiş. Trendy olmak isteyenlere duyurulur!!!

*            *            *

Insanin dünya derdi olmayinca aklina neler gelebiliyormus... Kirk yil düsünsem böyle bir sey aklima gelmezdi...  :icon

Siz böyle birsey yapmayi düsünür müydünüz? :sizo
#1 - Haziran 16 2006, 18:09:54
Alıntı yapılan: Wiiliam Shakespeare
love all
trust a few
do wrong to none

sosyete de her gün yeni trend yaratıo yaa  :öff
ben böyle bir sey yapmazdım tabii.ağaç isteyen kendi alsın.ama bi japon eriğine hayır demezdim yani bana gelse  (6)  :kop
#2 - Haziran 16 2006, 18:12:06
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

dark

yuh demekten başka bişey gelmiyo aklıma..abartmışlar artık..yakında domates biber falan ekip gönderecekler herhalde.. :kop
#3 - Haziran 18 2006, 00:30:06

bende yuh demekten başka bişey demiyorum...
#4 - Temmuz 10 2006, 17:16:56
A&A         Seni ÇOK seviyorum!!!!   

asenaa....

hehehe sadece KOMİK :kop kioptum :kop kioptum
#5 - Temmuz 27 2006, 18:35:21
:öff

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.