Alternatifim Cafe

Erkekler "aptal" Sever!

Discussion started on Bay

İngiliz bilim adamlarına göre, erkekler son zamanlarda kendilerinden daha az zeki olan kadınları eş olarak tercih ediyor
Zeki kadınların evlenmeleri halinde de evliliklerini sürdürmek için mücadele etmek zorunda kaldıklarına dikkati çeken İngiliz bilim adamları, kariyerlerinde başarılı olan kadınların aynı başarıyı evliliklerinde gösterebilmek için özel çaba harcamaları gerektiğini bildirdi.
İngiliz bilim adamlarına göre, erkekler kendilerinden daha az zeki olan kadınları eş olarak tercih ediyor.

900 kadın ve erkeğin 10 yaşında IQ’larını ölçen ve 40’lı yaşlarına kadar yaşamlarının nasıl geliştiğini izleyen bilim adamları, zeki birer öğrenci olan kız çocuklarının evlilik hayatlarında başarılı olamadıklarını ortaya koydu. Erkeklerinse tam tersi bir grafik çizdiklerine dikkati çeken bilimadamları, evlilikte başarıya ulaşan erkeklerin yüzde 88’inin başarılı ve iyi para kazanan erkekler olduğunu gösterdi.

Bu arada İngiltere’de yapılan bir başka araştırmanın sonuçları da, İngiliz kadınların sadece beşte birinin kendini çekici bulduğunu, kendini “seksi” diye tarif edenlerin oranınınsa bunun bile altında kaldığını gösterdi.

Seksi kadınlar daha mı şanslı?

London School of Economics ve Harvard Üniversitesi tarafından 3200 kadınla yapılan anketlere dayandırılan araştırmanın sonuçları, kadınların yüzde 50’sinin, çekici kadınların hayattaki başarı şanslarının çok daha yüksek olduğuna inandığını ortaya koydu.

Brezilyalı kadınlar kendilerine güveniyor!

ABD, Kanada, İtalya, Fransa, Hollanda, Portekiz, Brezilya ve Arjantin’de de yapılan araştırmaya göre, dünyada kendisine “harika” tabirini en yüksek oranda yakıştıran da Brezilyalı kadınlar oldu. Brezilyalı kadınların yüzde 6’sı kendisini “kusursuz” olarak tanımladı. 

:alala
#1 - Haziran 16 2006, 11:26:18
« Son Düzenleme: Eylül 14 2006, 16:33:29 Gönderen: Zeynep Büşra »
İmza kural dışı.

olabilir ama benm içn bu geçerli değil  :sizo   :muhah
#2 - Haziran 16 2006, 11:27:10
İmza kural dışı.

Bu araştırmaa ingiltere de yapılmışşş..  :yaril Genelle yapmak yanlışş olur bencee yanii her ülkenin insanları için aynı şeyler mi geçerlii??..  :yaril Biz türkiyeee de yaşıyoruzzz..  :) Türk erkeklerininnn ne düşündüğüüü daha önemliiii  :)
#3 - Haziran 16 2006, 11:55:01
"Yesterday is history, tomorrow is mystery, today is a gift. That's why we call it the present."  -Unknown

:öff doğru   hilary doğru demiş..salak kadını ne yapalım :hönk
#4 - Haziran 16 2006, 13:52:09
İmza kural dışı.

Naughty Girl

:öff doğru   hilary doğru demiş..salak kadını ne yapalım :hönk

kadın salak işte..sizde bu salaklığını kullanıyosunuz..sonada bi kenara atıosunz..yalan mı?? dondurmayı yalan mı??..iğrenti.. :D
#5 - Haziran 16 2006, 16:11:01

ingiliz olsunda aptalınada razıyım (6) (6)
#6 - Haziran 16 2006, 16:37:02

ZzZeYNePpP_

bence salakları kullanmak daha kolay olduğu için :öff
#7 - Haziran 16 2006, 17:03:42

bence salakları kullanmak daha kolay olduğu için :öff

doğru seçim  :sizo
#8 - Haziran 17 2006, 01:40:03
İmza kural dışı.

perfect

Ya yapmayın arkadaşlar zeki biriyle evleninde hiç olmasa yeni nesil de zeki olsun
(zekanın yüzde sekseni kalıtım  :muhah )
#9 - Haziran 24 2006, 00:32:15

Aynen Arkadaşa KatılıYorum :muhah
#10 - Haziran 24 2006, 14:43:56
Yasayan ÖLüden Farkim  Yok İse   Mezarimi Kazan ZaLim Utansın  Hasret Kalmissa Yüzüm GüLmeye  Kaderimi Yazan ZaLim Utansın  Ben Çile  ÇekerKen ELi GüLdüren  Hayatimi Çıkmaz YoLa Döndüren AciLar İçinde Feryad Ederken Sesimi Duymayan Kader Utansın
KarşıLık Görmeyen Tüm SevgiLeri  arkadaş Yerine Hep ZaLimLeri  Hayatım Boyunca Kötü GünLeri  Bana Laik Gören Kader Utansın...!!!

sarışının biri eLektirkLer kesiLince 6 saat yürüyen merdivende mahsur kaLmış muhaha

bundan hoşLanırLar işte
:kop :kop
#11 - Haziran 24 2006, 15:37:23

Popçu oLup Kıçını SaLLıcaqına RocK'çı oL Kafanı SaLLa ...   

Evet kadının fazla zekisi ii diil bencede.Herşeyde otorite olcak yok bunu böle yok şunu şöle yapalım.Cekilmez bence evin otoritesi erkekte olmalı.Ama aptal tabiri biraz abartı olur normal olsun yeter özellikle aptal olması şart diil (6)Paylaşım herşeydir tabi evlilikte otorite derken bunu gecdimi düşünmeyin  :okey
#12 - Haziran 24 2006, 16:31:22

bence şundanda kaynakLanıyo

erkekLer kendisinden zeki kadın istemezLer

kim isterki yanında herşeyi biLen birini

:nanik
#13 - Haziran 24 2006, 16:39:28

Popçu oLup Kıçını SaLLıcaqına RocK'çı oL Kafanı SaLLa ...   

bu yıl çıktıklarım erkekleri analiz ettim muhaha ve şu sonuçlara ulaştım;
--erkekler aptal kızları sevmezler, onları sadece kullanırlar
--zeki olanları gerçekten severler ama bazen kendilerinden daha zeki oldukları için onlara gıcık olurlar ;)
#14 - Haziran 24 2006, 20:58:46

Aldatmanın temelinde buda yatıo herşey erkeğin kontrolünde olursa ilişki monotonlaşıo ve o heyecan bi anda bitio zeki olmayan kzlardan(aptal demiorum) :yanlis bir anda istediği her şeyi alan erkek kıza artık değer vermemeye başlıo. O yüzden kzın birazda olsa zeki olması gerkio (fazla diil ama  muhaha)
#15 - Haziran 25 2006, 09:20:35

kim yanında bi salakla dolaşmak ister ki..

ben kadının zeki, çewik ve ahlaklı olanını sewerim muhaha
#16 - Haziran 27 2006, 19:28:02
çapkınım hovardayım,, 24 ayardayım

ya ya tabi aptal kıs bulup onla dolasnda yaptıı salaklıklardan snra işte buda bnm sevglim diebilio musunz görelm
#17 - Haziran 28 2006, 18:22:12
mutlu olmak için sevmek için görme işitme
mutlu olmak için sevmek için bilme hissetme
mutlu olmak için sevmek için görme işitme
mutlu olmak için sevmek için bilme ÇOK DÜŞÜNME;)

Erkeklerin huyunda var bu.. neyse bende onun yanında arasıra aptallık yapıyorum o da bi havalra giriyo anlamadıklarımı anlatıyo felan... oysa ben biliyorum zaten boşuna anlatıyo :kop
#18 - Haziran 28 2006, 20:00:33

salakça bi görüş....nie salaklarla dolaşmak istesinler ki....... kioptum
#19 - Haziran 28 2006, 20:19:46
İçimde ikinci bir insan gibidir ; Seni sevmek saadeti...

GÖKBÖRÜ

aptal sevilmez aptalla yanlızca gönül eğlendirilir.
ama zeki olanı öylemi ayrılsanda unutmazsın

(6) ben zekanın esiri olmuşum (6)
#20 - Haziran 29 2006, 12:30:28

Erkeklerin huyunda var bu.. neyse bende onun yanında arasıra aptallık yapıyorum o da bi havalra giriyo anlamadıklarımı anlatıyo felan... oysa ben biliyorum zaten boşuna anlatıyo :kop
Cok fenasın yaa  ;) ben böle bişe görmedim.Benimde öle bi kız arkım kızın hep aptal oldunu düşünürdüm.Boşadım kızı o yüsden.Meğer kız dalga geciomuş :)
#21 - Haziran 29 2006, 15:15:40

bence en mantıklısı zeki bir kadınla evlenip hayatını kurtarmak  :kop :kop
#22 - Haziran 29 2006, 15:18:34
ASKERE UZANAN ELLER KIRILSIN!!!

aptal oldukları için olasın hani kndileryle uymlu olsun die.. kioptum
eueheheee  muhaha
#24 - Haziran 29 2006, 20:51:52
yürü yüreğim gidelim buralardan aşk bizimle değil sana buralarda bişey olsa kimsenin umurunda değil anıları acıları bir araya topla yak tüm külleri bize de hayat güler nasıl olsa hiç umurumda değil..!
>>bana doğudan gelen bir yabancı olduğunu ve birini aradığını söylersen sana batıdan geldiğimi ve aradığının ben olduğumu söylerim!

dark

sebep ne acaba.. :alala
#25 - Şubat 27 2007, 19:55:54

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.