Alternatifim Cafe

Mersin ' liler Birliği

Discussion started on Fan Club & Birlikler

mersinli deilim ama mersinde yaşıorum 17 senedir yani yaşım kadar...
#26 - Haziran 20 2006, 11:50:55
imzanız çok büyük maksimum 500*125 boyutunda olmalı

ve hasan sn bana ö.m atıosun ama vp veremiorum çünkü ö.m de cvp gönder seçeneği yok üzgünüm
#27 - Haziran 20 2006, 11:52:22

tüm hemşehrilerime slmlar

ayrıca teomanyak  özel mesajlarına bi ara baksan nsl olur  sana ulaşmalıyım   :agla
#28 - Haziran 20 2006, 11:54:14
İmza Kural Dışı

ve hasan sn bana ö.m atıosun ama vp veremiorum çünkü ö.m de cvp gönder seçeneği yok üzgünüm
#29 - Haziran 20 2006, 12:04:52

HAYIR ELİF DEİLİM
#30 - Haziran 20 2006, 12:33:02

benim orta okulda elif die bi arkadaşım vardı teoman hastasıydı kendisine teomanyakk  derdi baktım mersin teomanyakk yaş 17 şaşırdım doğal olarak nerde oturduğunu söleyebilecekmisin ben çağdaşkentteyim   :muhah
#31 - Haziran 20 2006, 12:37:20
İmza Kural Dışı

HMM ANLADIM...

BEN POZCU TARAFLARINDAYIM..BİŞİ SORCAM BEN NEDEN Ö.M ATAMIORUM VEDE AVATRAIMA NASIL KENDİ BİLGİSyarımDAKİ RESİMLERİDEN KOYARIM YARDIM CI OLUR MUSUN
#32 - Haziran 20 2006, 12:39:19

yaaaa bende mersinliyim benide üye yapııııınnnn   :))
#33 - Haziran 20 2006, 13:01:26

:)) :))
#34 - Haziran 20 2006, 13:22:31

tüm yeni gelen üyelere hos geldiniz 
MERSİN sitemize güzel resim ve mersinle ilgili yazılarınızı bekleriz
#35 - Haziran 20 2006, 15:23:10
ŞANŞANLI İMZAMZAM YOK

arkadaşlar yeni bişey geldi aklıma bundan sonra mersinde meydana  gelen güncel olayları burada birbirimizle paylaşalım herkesin memleketinde neler olduğundan hbri olsun ne dersinizi? :alala  :nohashas
#36 - Haziran 20 2006, 16:06:29
İmza Kural Dışı

BEN VARIM DERİM TABİKİ ÖBÜR MERSİNLİ ARKADASLARIMIZA DA SORMAK GEREKİR
#37 - Haziran 20 2006, 20:26:35
ŞANŞANLI İMZAMZAM YOK

#38 - Haziran 20 2006, 20:47:41
ŞANŞANLI İMZAMZAM YOK

beyler yanlıslıkla buraya yolladım pardon gs fan klube yollayacaktım
#39 - Haziran 20 2006, 20:52:10
ŞANŞANLI İMZAMZAM YOK

ya ewet kesinlikle züper bi fikir ben aylardır gidemiorm..banada haber weriiiiinnn  :))  çok güsel bi düşüce saolasın..işala uygulamaya geçer... :oley
#40 - Haziran 21 2006, 02:17:36

kuzen ii fikir.. :Ç
#41 - Haziran 21 2006, 09:16:45
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

Topal abi buda kural dışıysa ... Anladın sen onu :D

Çoğunluk onayladı galiba haberlere başlıyorum sizden de haberler bekliyorum...

VALİLİK SİTESİ'ne PKK SALDIRISI   :hii?

Mersin Valiliği'nin internet sitesi,terör örgütü PKK sempatizanlarınca hacklendi.Siteye terörist başı Abdullah Öcalan'ın fotoğraflarını yerleştiren hackerlar,Mersin Valisi Hüseyin Aksoy'un ağzından birde özür yazısı yazdı.Kendilerina "Coldhackers" adını veren hacker grubu,Mersin Valiliği'nin "www.mersin.gov.tr" adresinden ulaşılan sitesine saldırdı.
    Hackerlar,siteye Mersin Valisi Hüseyin Aksoy'un ağzından,"Kürt halkından özür diliyorum" başlıklı bir yazı yerleştirdi.Siteye,terör örgütü elebaşıAbdullah Öcalan ve sözde PKK bayrakları ile eylem fotoğraflarından oluşan bir kolaj da yerleştirildi.Valilik,saldırının ardından sitenin yayınını durdururken,Vali Hüseyin Aksoy,"Maalesef bu tür olaylar olabiliyor." dedi.
#42 - Haziran 21 2006, 14:29:11
« Son Düzenleme: Haziran 21 2006, 14:29:43 Gönderen: hasankabze »
İmza Kural Dışı

puuuu allah belalarını were emi  &o   geberesiceler..mersinizin adını nasıda lekeliorlar adiler...abooow lanet okudum geri dönüp gelemese barim :(
#43 - Haziran 21 2006, 14:50:56

MERSİN'E İLK "MAVİ BAYRAK"

Mersin ilk kez "Mavi Bayrak" aldı...
Bozyazı İlçesi'nde bulunan Anamuryum Oteli'nin Plajı'na verilen "Mavi Bayrak" Mersin Valisi Hüseyin Aksoy tarafından takıldı...

Geçtiğimiz günlerde Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı koordinasyonunda, Danimarka'nın başkenti Kopenhag'da toplanan uluslararası jüri, bu yılkı "Mavi Bayrak" ödülüne layık görülen plaj ve marinaları açıklamıştı... Türkiye'den 192 plaj ve 14 marina mavi bayrak almaya hak kazanmıştı... Türkiye'den aday olan Mersin'in Bozyazı İlçesi'ndeki Anamuryum Oteli'nin plajı "Mavi Bayrak Ödülü"nü aldı... Böylece, 326 kilometrelik sahil şeridi bulunan Mersin, ilk kez "Mavi Bayrağa" kavuşmuş oldu...

Mavi Bayrak Ödülü, deniz suyu temiz, çevre yönetimine duyarlı, öngörülen donanıma sahip ve çevreyi bilinçlendirme konusunda aktif plajlara veriliyor... Mersin'de ilkkez "Mavi Bayrak" alan Bozyazı İlçesi'ndeki Anamuryum Oteli'ne düzenlenen törenle bayrak törenle asıldı... Bayrak Törenine Mersin Valisi Hüseyin Aksoy, İl Kültür ve Turizm Müdürü Osman Arık, Bozyazı Kaymakamı Nusret Şahin ve davetliler katıldı... Tören öncesinde Bozyazı İlçesi Halk Eğitim Müdürlüğü Folklor ekibi gösteri sundu...

Anamuryum Oteli İşletmecisi Behçet Yıldırım, Otel olarak "Mavi Bayrak" aldıkları için çok mutlu olduklarını belirtti... Kumsallarının temiz olduğunu zaten "Mavi Bayrak" konusunda en önemli hususlardan birinin temiz olması olduğunu ifade eden Yıldırım, bundan sonrada sahillerin temiz olacağını, otel olarak Mavi Bayrak" sahip çıkacaklarını söyledi...

İl Kültür ve Turizm Müdürü Osman Arık ise Mersin'in il defa böyle bir bayrağa kavuştuğunu, bundan sonraki süreçte de "Mavi Bayrak" almaya devam edeceklerini belirtti... Mersin Valisi Hüseyin Aksoy'un Mavi Bayrak konusunda çabalarının büyük olduğunu ifade eden Arık, ilerleyen zamanlarda Mersin'in daha çok Mavi Bayrak alacağına inandığını ifade etti...

Mersin Valisi Hüseyin Aksoy, Mavi Bayrak'ın, bölge turizminin hareketlenmesi ve güven unsurunun ön plana çıkmasında önemli faydalar sağlayacağını söyledi... Mavi Bayrak'ın temizlik ve güvenliğin sembolü olduğunu belirten Aksoy, "Mersin'de şu ana kadar henüz bir Mavi Bayrağımız yoktu... Bununla ilgili çalışma başlattık ve sonucunu aldık. Bundan sonraki süreçte Mersin "Mavi Bayrak" konusunda çalışmalarını hızlandıracaktır" dedi...

#44 - Haziran 21 2006, 15:19:12
İmza Kural Dışı

MERSİN ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜNE HAPİS CEZASI!..

Mersin Orman Bölge Müdürü Nihat Öz, "dolandırıcılık" suçlamasıyla 1 yıl hapis cezasına çarptırıldı...
Öz, mahkemenin verdiği karar için temyize başvurduğunu söyledi.

Mersin Orman Bölge Müdürü Nihat Öz, kendi arazisi ile ilgili açılan davada ceza almasını gerekçe göstererek, görevinden istifa etti.
#45 - Haziran 21 2006, 15:20:18
İmza Kural Dışı

NERDE BU ÇOCUKLAR..?

Anne babalar lütfen çocuklarınıza sahip çıkın ve onları daha çok koruyun. Çünkü kaybolan çocuk sayısında her geçen gün artış görünüyor. Kentimizde son bir ayda 12'si erkek 8'i kız toplam 20 çocuk kayboldu. Polis bu çocuklardan 6'sını bulurken diğer 14 çocuktan ise haber alınamıyor.

2006 Yılı Mayıs ayı içerisinde Mersin'de 12'si erkek 8'i kız toplam 20 çocuk kayboldu. Mersin Polisi çocuk Şube Müdürlüğü yaptığı araştırmada kayıp 6 çocuğu bularak ailelerine teslim etti. Diğer 14 çocuğun aranmasına ise hem ilimizde hemde bütün illerde devam ettiği bildirildi.

Ayrıca mayıs ayı içerisinde diğer illerden kaybolan ve ilimizde bulunan 14 çocuktan 5'i Sosyal hizmetler il müdürlüğüne 9'u da ailelerine teslim edildi.

Emniyet Müdürlüğü ne bağlı Çocuk Şube Müdürülüğü Mayıs ayı içerisinde yaptığı çalışmalarda, evden kaçan 7, Yurttan kaçan 3, ve buluntu 3 olmak üzere toplam 13 çocuğu incelemek üzere Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürdü.

çocukların sokakta çalışmalarının zararları ve suç olduğu konusunda aileler bilgilendirilerek teslim edildi.

Mayıs ayı içerisinde Adli Büro Amirliğince 18 yaşından küçükler hakkında yapılan işlemlerde açıklandı.Buna göre;

Bıçakla yaralama : 21
Müessir fiil : 29
Hırsızlık : 56
Gasp : 5
6136 Sayılı Kanuna Muhalefet : 5
Görevli Memura mukavemet : 4
Yankesicilik : 2
Tehdit : 6
Kapkaç : 4
Izrar : 1
Esrar bulundurmak : 1
Fiili Livata : 1
İşyeri kurşunlama : 1
Eğitim ve Öğretimi Engellemek : 1
Çocuk Öldürme : 1
Gıyabı Tevkif : 4
Yaralamalı Trafik Kazası : 4
Yalan Beyanda Bulunmak : 1
Yağma : 2

Olmak üzere toplam 149 çocuk hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda
bulunuldu.. Bu çocuklardan 29’u tutuklanırken, 120’si ise serbest kalarak ailelerine
teslim edildi..
#46 - Haziran 21 2006, 15:21:28
İmza Kural Dışı

ŞEKER FABRİKASINDA SİLAHLI ÇATIŞMA 4 YARALI

İşadamının bürosunda alacak verecek yüzünden çıkan tartışmada silahlar konuştu. Olayda 2'si ağır 4 kişi yaralandı.
İşadamı Hasan Şeker'in bürosunda alacak verecek meselesi yüzünden çıkan çatışmada 4 kişi yaralandı. Olay saat 15;00 sularında Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde bulunan "Hasan Şeker" Hububat Fabrikası'nda meydana geldi.

İddiaya göre olay şöyle gelişti: Şevket Polat, Süleyman Polat ve Kamil Üvak, daha önce işçi olarak çalıştıkları fabrikaya gelerek eski patronlarında alacaklarını istediler. İddiaya göre Hasan Şeker’le eski işçiler arasında konuşma hararetli tartışmaya dönüşünce, Hasan Şeker’in kaynı Melih Bozkurt silahına davrandı. Bozkurt’un silahından çıkan kurşunlarla hem korumak istediği eniştesi Hasan Şeker yanlarında çalışan Çavuş Salman Kara, ve alacakları için gelen Şevket Polat ve Süleyman Polat yaralandı.Yaralılar Özel Doğuş Hastanesi ve Mersin Devlet Hastanesinde tedavi altına alınırken Kamil Ulak polis tarafından göz altına alındı. Eniştesini korumak için silaha sarılan kayın Melih Bozkurt ise ortadan kayboldu. Eniştesini korumak için yaralayan kayın Melih Bozkurt’u polis her yerde arıyor.

Kaynının silahından çıkan kaza kurşunlarıyla yaralanan Hasan Şeker’in adı 2 bin yılında gerçekleşen ‘HASAT’ operasyonuna karışmıştı. HER iki hastanede de yoğun güvenlik önlemleri alan polis çok yönlü soruşturma başlattı.
#47 - Haziran 21 2006, 15:22:16
İmza Kural Dışı

Ümit ve Özgür Mersin'de..

Türkiye Basketbol Ligi'nde mücadele eden Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin, Pınar Karşıyaka'dan Ümit Sonkol ve Büyük Kolej'dan Özgür Adıgüzel ile anlaşma sağladı..

Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, geçen sezon Pınar Karşıyaka'da 10.01 sayı ve 7.2 ribaunt ortalaması ile iyi bir çıkış yakalayan Ümit Sonkol ile Büyük Kolej'de, sezonu 9.1 sayı ve 7.6 ribaunt ortalaması ile geçiren Özgür Adıgüzel'le birer yıllık anlaşma sağlandığı belirtildi.

#48 - Haziran 21 2006, 15:25:57
İmza Kural Dışı

ne işine yaradı :yah
#49 - Haziran 21 2006, 15:49:24
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

Topal abi buda kural dışıysa ... Anladın sen onu :D

benim işime yaramadı belki ama hemşehrilerimi bilgilendiriyorum
#50 - Haziran 21 2006, 15:52:04
İmza Kural Dışı

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.