Alternatifim Cafe

peki erkekler kızlarin ilk neresine bakar

Discussion started on Bay

her yerınee benceee....

şu kız daha delikanlı gözüktü gözüme. pirim.
#76 - Ekim 08 2010, 21:20:51
Programmer: CS3-CS4

Gunes ve Ay

Göğüsler ve popo diyorum, açık olalım.
#77 - Ekim 08 2010, 21:34:43

önce şunu bir açıklığa kavuşturalım bence.

eğer bi kadının vücut hatları, olması gerektiğinden de belirgin ve orantılıysa, tabiki en başı meme ve kalça(göt) çeker. aksini iddia eden erkek ya homodur, vurduruyodur falan. ya da görme engellidir. bakın ne diyorum? karı at gibiyse diyorum, yerinden fırlayacakmış gibi geziyorsa tutup da bu kadının saçlarına bakacak değilim ben. bakarım abi. memeye bakarım, kalça dolgundur oraya bakarım. refleks bu bi kere.

ama diyelim, elfler diyarından gelmiş, beyaz ten, renkli göz ve kızıl bi saçlı bı hatun geçiyor. yüzüne kitlenirim öylesinin. gülümsesin de bi bakayım falan. masumluk da lazım bazen. öyle gerekiyor zira.
#78 - Ekim 23 2010, 03:11:41
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Sırasıyla: Kalçasına, memelerine, ayak bileklerine ve ağzına.
Eğer iletişim kurabileceğim bir konumdaysam (ortamlarda mesela), yukarıdaki aşamayı geçtikten sonra konuşmasına bakarım. Genel de kendilerini kanıtlamak için içi boş "bilgiç" tavırlara girdiklerinden ve samimiyetsiz göründüklerinden bir önceki aşamaya geri dönerim.

fazla uzatışım. evet gotüne ve memesine bakarım
#79 - Aralık 19 2010, 21:32:17

Direk ayakkabılara gider gözüm.
#80 - Aralık 24 2010, 03:55:27

Direkt .
#81 - Ocak 07 2011, 23:49:05
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Sırasıyla: Kalçasına, memelerine, ayak bileklerine ve ağzına.
Eğer iletişim kurabileceğim bir konumdaysam (ortamlarda mesela), yukarıdaki aşamayı geçtikten sonra konuşmasına bakarım. Genel de kendilerini kanıtlamak için içi boş "bilgiç" tavırlara girdiklerinden ve samimiyetsiz göründüklerinden bir önceki aşamaya geri dönerim.

fazla uzatışım. evet gotüne ve memesine bakarım

yıkıldım :D adam doğru söylüyor arkadaş :D katılıyorum destekliyorum :) hiç kıvırmaya eline yüzüne bacağına koluna demeye gerek yok :D
#82 - Ocak 14 2011, 20:47:42

Önü dönükse göz arkası dönükse popo :dis
#83 - Nisan 20 2013, 15:25:09
Bahtsız aşık

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.