Alternatifim Cafe

Eve geç kalınca söylediğiniz yalanlar nelerdir ?

Discussion started on İtiraflar

arkadaşlar bırakmadı, maçımıs vardı , hocalarlaydım :öff :D
#76 - Temmuz 02 2006, 13:06:55
...... :)))))))))

ya kanka yemek ısmarladı şimdi yedi kaçtı olmazdı dmi anne??  :yaril
#77 - Temmuz 02 2006, 13:35:25
\ meliSSs __ ZuZu \

>>ATATÜRK BİRLİĞİ>>

<<TIKLA<<
UltrAslanlar

ya biliyosun anne yol uzun sürüyo
saatin farkında değildim
#78 - Temmuz 02 2006, 15:56:51
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

ya anne hep ayni oluyo hep kiziyon inanma sen bana okulda ders yaptik valla ne gezmezi yaaaaa aaaaaaaa :D
#79 - Temmuz 05 2006, 16:53:57
Ya tutulacak kadar yakn ol,yada unutulacak kadar uzak ol...!

arkadaşımı annesi markete gönderdi bende yanında gittim yanlış almışız bida geri gittik falan filan :)) :)) :)) :))
#80 - Temmuz 05 2006, 19:17:08
aşıklar fun club
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<
aşıklar fun club

otobüsü bekledim metrodaydım elktrikler kesildi metronun tekerleri patladı euhuehu  :muhah
#81 - Temmuz 05 2006, 20:15:09

Biraz KoNUşsak Sonra Babbabşubabbab

otobüsü bekledim metrodaydım elktrikler kesildi metronun tekerleri patladı euhuehu  :muhah
oooha metronun tekerleği nasıl patlıo kız? sallarken sağlam bişi salla bari..  :sizo

Neyse ben bi keresinde aceleden arkım annesi salmadı dedim. Arkimin anneside o sırada içerdeymiş. Varya görcektiniz komediyi  :muhah
#82 - Temmuz 11 2006, 00:09:56

sdce...

delikadir

haberleri olduğu için yalan atmama gerek kalmıyo (a)
#83 - Temmuz 11 2006, 00:10:52

(annecim: [:D] ) -- iyi bir giriş yapmak lazım (6)
kızlarla beraber ders çalışıyodum valla kimse yoktu karşı cinsten (6)
annem:peki kızım...
ben: ......
 :oley
#84 - Temmuz 11 2006, 03:22:01
imza kuraldışı..

aseton almaya gittim. okula gittim işim vardı vs vs
#85 - Temmuz 11 2006, 18:06:43
herkes kendini bilmelii

schumi_81

kimseye nerde olduğumu söylemek zorunda deilim ve istediğim saatte eve gelebilirim ama işin tersi benim evden çıktığım yok :D
#86 - Temmuz 11 2006, 19:41:54

BABA VALLA (( DERKEN AYAK YUKARDA ))  VALLA ACİL Bİ İŞİM ÇIKTI (( NE İŞİ OLUM ))

BABA YAVV ACİL DEDİM AMA...... :)) :)) SONNRA İKNA TURLARI BİTİYOR.....
#88 - Temmuz 11 2006, 22:37:32
Hayat benim dürüstlüğümü hakedecek ne yaptı ?

dolmşlar almadıı:s  :muhah
#89 - Eylül 06 2006, 15:30:28
yoksa yiteN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLDiN seN??...
kaybedeN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLdiN seN??... 

takip ediLdim yoLumu değiştiRdim anca geLdim  (6)
#90 - Eylül 07 2006, 13:11:50

dolmuş geç kalktı

yolda bi arkimi gördüm uzun zamandır görüşemioduk onla takıldım biras

birebir dersim wardı ( dersanede )
#91 - Eylül 08 2006, 04:13:26
İmzanız kural dışı

C_R_A_Z_Y

baba arkadasın annesini hastaneye götürdük :muhah
#92 - Eylül 08 2006, 11:41:09

ya varya benm gibi yalan söyleyen yoktur hee tek ayak üstünde kırk yalan sölüorm  :sizo şimcik bikeresinde ben evden dayımlara gidiorm die çıktım sabah 8 de gittim aşkomla buluştum gezdik dolaştık tabi annem aradı dedimki ben kaymakamlıktayım arkadaşın işi varmış onun yanındayım dedim tamam dedi tanbi o sırada ben moda sahilindeydim  :muhah saat akşamın 7 si oldu kuzenim arıyo nerdesin sen die diorm dershanedeym şimdi binicem otobüse geliorm  :muhah saat 7,30 ben bindim kadıköyden beykoz otobüsüne benm telin şarjı bitmezmi  :muhah trafiğe de yakalandım ben bi güzel sonra babam aradı nerdesin sen dedi dedim geliyorum otobüsteyim dedim tel kapandı sonra yanımda bi kadın oturuyodu dedmkli telinizi kullanabilirmiyim çok acil dedim saolsun kadın verdi bu arada saat 8,30 aradım baba dedm bu arkadaşımın numarası ben beykoza gelince seni ararım biyerden alırsın beni dedim tmm dedi kadın da suratıma bakıo ne arkadaşı die  :muhah :muhah indim aradım babamı aldı beni eve gidioz dediki nerdeysin sen ya baba sorma yaa kıza arkadaşlık edelim dedim bıraktı sattı beni gitti evine okadar kuyruk bekledim kaymakamlıkta buraya gelince insan bekler dimi nerdeee direk gitti evine bırak baba yaa bidaha suratına bile bakmam o kızın bitti benm gözümde dedim  :muhah babamda öle arkadaşmı olurmuş ayıp etmiş neyse boşver dedi öle kapandı konu :muhah :muhah bu en basitiydi daha neler var nelerr
Artık arkadaşlarım yalan sölicekelri zaman beni arıolar ya nolur bi yalan bul die acaba ticarete mi vursam işi  :muhah :muhah
#93 - Eylül 08 2006, 17:36:34
bir ilişkide araya özlem girsin iyidir, ilişki kuvvetlenir falan diye düşünülür ama araya sadece özlem girmez! buse girer, selin girer, melis girer, ece girer... girerde girer =)

Çok fazla geç kalmam zaten annemler saat konusunda esnektirler.
Ama geç kalırsam da bindiğim minibüs-taksi kaza yaptı, yolda çalışma-kaza vardı anca geldim derim. :D
#94 - Eylül 08 2006, 17:41:59
Uçacakmışım gibi hissediyorum, ama ne zaman denesem hiçbir şey olmuyor..

ya offf arkadaş bırakmadı... :4
#95 - Eylül 09 2006, 15:54:59
Sorarlarsa, "Ne iş yaptın bu dünyada?" diye, rahatça verebilirim yanıtını: "Yalnız kaldım. Kalabildim! Altı milyarın arasında doğdum. Ve hiçbirine çarpmadan geçtim aralarından..."

[Hakan Günday]

bi kere evden arkadaşımla buluşcam diye çıktım akşam 5.30 gibi gelirim dedim sevgilimle buluştum sonra saat 6 da annem beni aradı ama biz hala gezioz nerdesin sen dedi geliyorum anne başıma neler geldi bi bilsen diye açtım konuyu noldu felan dedi gelince anlatırım dedim tmm dedi..ardından ama senin ahmetle buluştuğunu biliom sen gel göstercem dedi..ya anne onu da anlatcam dedim ii görüşcez dedi...neyse eve bi gittim annem başladı saat 6.30 oldu sen nerdesin bana 5.30 da gelcem demedinmi diye..sonra ben başladım tabi....ya anne hanifeyle sahilde dolaşıyoduk sonra bi arabayla 18 20 yaşlarında bi çocuk bizi takip etmeye başladı sonra geldi tanışalaım felan dedi biz hayır deyince gitmedi sürekli etrafımızda dolaşıp durdu sonra bende çaresiz ahmeti aradım o da hemen geldi birlikte geldik ya bilip bilmeden bana kızıyosun dedim...annem başladı ya kötü bişey olsaydı ya biri bişey yapsaydı hiçmi düşünmezsin sen ne işiniz vardı orda kız başınıza diye...güleyimmi ağlayımmı şaştım ilk defa belli etmeden bi yalan attım :muhah

aslında yalan söylemeyi sevmem ama mecburdum  :öff  (6)
#96 - Eylül 09 2006, 16:33:28
Yalnızlık Derin Bir Sancı Şimdilerde Yüreğimde..

xX_NightmarE_Xx

1) ya uzun zmandır görmediiim arkileri gördüm biras sohbet ettik...

2) arkadaşlarla konuşmaya dalmışıs baya bi kalabalıktık işte bi 10 kişi falan zamanın nası geçtini farketmemişim...

3)ya arkım özlem warya onla biras yürüdük konuşmaya dalmışızz taaa çarşıya inmişiz hiç fark etmedim....
vs... vs... vs....

artık çok mu yalancıyım yoksa bizimkiler hakkaten yiyiyomu bilmiorumm.....
 :muhah

çok kötüyüm ben yaaa....... :D
#97 - Eylül 09 2006, 22:48:30

asLa Yalan söLemem cIkarIm geLmem :) babam Umarsamaz zaten :) uehueh e:D
#98 - Eylül 09 2006, 22:59:41
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

tatlicadi

dersaneden okuldan sopnra hep gezerdik  :Ç
8 de faaln giderdim bazen 9
 :Ç
hep trafik vardı derim hepte inannırlar benden vicdan azabı çekerim  :agla spnra itiraf ederdim  :D
#99 - Eylül 10 2006, 13:59:35

Yalan Atmaya gerek yok:) Gelmicem Derim oLur ßite ßiraz Firca Yerim ama OLsun :D
#100 - Eylül 10 2006, 14:01:11
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.