Alternatifim Cafe

Britney Spears

Discussion started on Yabancı Sanatçılar- Gruplar

essgi

Ben Britney'in sesini ve sahne şovunu gayet güzel buluyorum,kadın kendini gündemde tutmasın ı beceriyo +acilen müziğe dönse iyi olur  :cicek :cicek

ewt haklısın kendini gündemde tutmayı becerioo... işte hülya avşarın yabncı versiyonuuu :muhah  tabi tek bi fark varrr hülya avşar 1 grlık beynini kullanmayı biliyooo..  bu ise 1 gr bile olmayan beynini kullanamıoo... :muhah :muhah 
#26 - Temmuz 20 2006, 20:13:00

Kişilik olarak hiç sevmiyorum ama bi kaç şarkısı güzel.
#27 - Temmuz 23 2006, 12:50:06

sonuna_dek_akman

tanısmadık hala :muhah
#28 - Temmuz 23 2006, 13:06:12

ii güzel sexy de bu müzik işleri sırf bu 3 şeyle olmuo :öff :öff :yanlis :alala

kesinlikle katılıorum infra red gerçii bn başta bu kadını sewerdm ama artk çok baydı ve sıktı insan sürekli sorunlarıyla gündeme gelmezki kadın yeterli deel
#29 - Temmuz 28 2006, 11:52:20
« Son Düzenleme: Temmuz 28 2006, 11:53:12 Gönderen: Y.O.K »
yoksam ben yoksam sende yalnızlığa adını sormam hiç yoksam hiç olmadıysam ağlamam ağlamıycam

bence güzel,hoş ve müthiş birisi.. her haliyle güzel. şarkıları da çok hoşş..... :.dost :okey :urfa :yeah ::yea :4 [:D] :)
#30 - Temmuz 31 2006, 14:46:57

ben bitiom bu kadına
#31 - Temmuz 31 2006, 14:55:22
İmza Kural Dışı

çok iyi şarkı söylüyo güzelliği de cabası ama hamilelik yüzünden kilo aldı çirkin oldu biraz kioptum
#32 - Ağustos 08 2006, 19:39:32
(a) Umutsuzluk meleği tam şurda varlığını hissediyorum şu anda içimi kaplıyor hislerimi çalıyor ve beni benden alıyor nasıl bi iş bu böyle.Benim tek aşkım UmUtSuZlUk MeLeĞi :melek

kaç tane britney sayfası açılmış yaa  :muhah
#33 - Ağustos 16 2006, 00:21:57
I Don't Belong Here

kioptum eeeee tabe kadinnnnn ünlüüüüüüü sevilen biri   :artis
#34 - Ağustos 16 2006, 13:54:27
Ya tutulacak kadar yakn ol,yada unutulacak kadar uzak ol...!

Siz ön yargıdan başka birşey yapmıyorsunuz. Çocuğnu kucağından düşürmüyor kadın. Siz görmek istediğiniz gibi görüyorsunuz onu. Şimdiki albümleri de çok güzel bence. My Prerogative videosunun başarısı vs. Kadın albüm çıkarmıyor ama hala en son çıkardıklarını listelerde görebiliyoruz..

Özel hayatıyla gündemde olmasının nedeni de herkesin onun üzerinden para kazanması. Bunu bir  fotoğrafçı şu sözleriyle vurguluyor. - Q :Peki senin Favori ünlün kimdir?
*Britney Spears.Çünkü medyada bulunan herkesin onun üzerinden kazandığı bir para vardır.

Ondan çok ödül alan da vardır tabii bunu inkar etmiyorum. Ama Britney'inkileri de yok sayamayız.

Canlı performanslar dan da kaçmıyor. Sadece tercih etmiyor. Çünkü Britney sahnede hep haraket halinde ve hem dans edip hem şarkı söylemesi çok zor olur. Eğer örnek istiyorsanız SNL performansları  ve ONYX HOTEL TOUR'da ki Everytime ile Shadow harikaydı..

Britney hamileliği ile de hala çok güzel..

#35 - Ağustos 18 2006, 19:04:01
« Son Düzenleme: Ağustos 18 2006, 19:06:04 Gönderen: noxanimagus »

yha kız ağladı bile ben çocuğumu düşürdüm o na eğer birşey olsaydı korkunç olurdu diye hatta ağladı!!hala boş boş savunmayın bu konuda kızı
#36 - Ağustos 18 2006, 19:24:30

M_SlimShady

noxanimagus, sanırım bu sözler bana! sana şöyle diim brıney çocuğunu kucağından düşürüyor hatta bi sitede yayınlanmış o kadar dergi gazete haber yaptı bunu inkar etme okey brıt i sewebilirsin ama bazı gerçekleri inkar ediyorsun brit çocuğuna bakmıyor tutmasını bilmemesinden anlıyoruz bunu. 2.kez de istemeden hamile kalmış o çocuğa acıyorum bunlar aslında bni hiç ilgilendirmez ama bunların gerçek olduğunu kabüllen
ayrıca brıtneyin şarkılarını listenin kaçıncı sırasında görebiliyorsun????onun yaptıklarını yapmadan grammy lere sahip olanlar war mesela beyonce.we daha biçok kişi o müziğiyle ön planda diil bunu anla kendini erkeklere beğendirmeye çalışan biri olmasa sahnede o kadar açık giyinmez bak bunlar bni ilgilendirmiyor sadece müziği bni ilgilendirir ama sen brit i böyle kabulleniyosun tamam ama onun yaptıklarını inkar etme zaten ben DİNLEMİYORUM!!! DİNLEMEMDE
#37 - Ağustos 18 2006, 19:30:13

Britney yürümeye çalışıyor ve heryerde fotoğraf makinaları.. Ayağının takılmasındaki tek suç aptal papparaziler.. Çocuğuna bakamamasından değil... Siz birkaç haber görüyorsun ve gerisini okumuyorsun aynı sean'ın kafasında yara olduğu haberindeki gibi
#38 - Ağustos 18 2006, 19:32:48

ne varki bunda bir sürü sanatçı hem şarkı söyleyip hem dans şovu yapıyor  :nanik
#39 - Ağustos 18 2006, 19:34:23

Britney yürümeye çalışıyor ve heryerde fotoğraf makinaları.. Ayağının takılmasındaki tek suç aptal papparaziler.. Çocuğuna bakamamasından değil... Siz birkaç haber görüyorsun ve gerisini okumuyorsun aynı sean'ın kafasında yara olduğu haberindeki gibi
diğerleri nasıl tutuyor ya? diğerleri tutuyor hatta tekinin çocuğu orta parmak işareti bile yapmış hele arabaya binerken ki hali tam bir facia gibi gözükmeyen yeri yoktu!
#40 - Ağustos 18 2006, 19:35:39

noxanimagus, sanırım bu sözler bana! sana şöyle diim brıney çocuğunu kucağından düşürüyor hatta bi sitede yayınlanmış o kadar dergi gazete haber yaptı bunu inkar etme okey brıt i sewebilirsin ama bazı gerçekleri inkar ediyorsun brit çocuğuna bakmıyor tutmasını bilmemesinden anlıyoruz bunu. 2.kez de istemeden hamile kalmış o çocuğa acıyorum bunlar aslında bni hiç ilgilendirmez ama bunların gerçek olduğunu kabüllen
ayrıca brıtneyin şarkılarını listenin kaçıncı sırasında görebiliyorsun????onun yaptıklarını yapmadan grammy lere sahip olanlar war mesela beyonce.we daha biçok kişi o müziğiyle ön planda diil bunu anla kendini erkeklere beğendirmeye çalışan biri olmasa sahnede o kadar açık giyinmez bak bunlar bni ilgilendirmiyor sadece müziği bni ilgilendirir ama sen brit i böyle kabulleniyosun tamam ama onun yaptıklarını inkar etme zaten ben DİNLEMİYORUM!!! DİNLEMEMDE

Bu laflar sadece sana değil. Onun hakkında atıp tutan herkese..Dinlemediğin için zaten yanılgıya düşüyorsun zaten. Ben gerçekleri inkar etmiyorum. Britney şuana kadar oğlunu yere düşürmedi. BSandalye olayı bakıcının suçuydu.. Ayrıca onun erkekleri etrafına toplamaya ihtiyacı yok.

İşte albüm ve single satışarı;

Worldwide
...Baby One More Time : 8,580,000
Sometimes : 2,560,000
(You Drive Me) Crazy : 3,995,000
Born to Make You Happy : 2,550,000
From The Bottom of My Broken Heart : 1,000,000
Oops!...I Did it Again: 3,815,000
Lucky : 2,611,000
Stronger : 3,060,000
Don't Let Me Be The Last to Know : 412,000
I'm A Slave 4 U : 1,800,000
Overprotected : 940,000
I'm Not A Girl, Not Yet A Woman : 995,000
Boys feat. Pharrell (Co-Ed Remix) : 545,000
I Love Rock 'n Roll : 380,000
Anticipating : 36,000
Me Against The Music feat. Madonna : 1,998,000
Toxic : 2,100,000
Everytime : 1,850,000
Outrageous : 15,000
My Prerogative : 768,000

...Baby One More Time (1999)
#1 with 125k sold first week
US - 14 million albums sold
Globally - 25 million albums sold

Oops!...I Did it Again (2000)
#1 with 1.4 million sold first week
US - 10 million albums sold
Globally - 20 million albums sold

Britney (2001)
#1 with 750k sold first week
US - 4.3 million sold
Globally - Over 11 million sold (no exact number)

In The Zone (2003)
#1 with 609k sold first week
US - 3 million sold
Global - 8 x Platinum (with 7.5 million sold)

Greatest Hits: My Prerogative (2004)
#4 with 255k sold first week
US – 1.3 million sold
Global - 6 x Platinum (with 6.2 million sold)

Total Global single sales EST :
40 million Single Sold Only
Total Global album sales EST :
70 million Album Sold Only

TOTAL GLOBAL RECORD SALES EST :
110 million Records Sold

Açık giyinmesinde ki neden erkekler değil. Zaten bakarsanız Baby One More Time albümü en çok satan albümü. Ve o sıralar britney açık giyinmiyordu.
#41 - Ağustos 18 2006, 19:41:58

diğerleri nasıl tutuyor ya? diğerleri tutuyor hatta tekinin çocuğu orta parmak işareti bile yapmış hele arabaya binerken ki hali tam bir facia gibi gözükmeyen yeri yoktu!

Bu bir kaza. Herzaman tutucak diye bir kaide yok. Sonuçta o da insan. Bu Britney'e değil de başka birine de olabilirdi..
#42 - Ağustos 18 2006, 19:44:35

ya kızım git ALLAH aşkına yaaa güldürme beni :muhah kazaymış yaptığı başarıları ben inkar etmiyorum zaten ama şimdiki başarısı sadece seksiliğine bağlı!!(daha doğrusu seksi olmaya çalışmasına)
#43 - Ağustos 18 2006, 19:49:36

ya kızım git ALLAH aşkına yaaa güldürme beni :muhah kazaymış yaptığı başarıları ben inkar etmiyorum zaten ama şimdiki başarısı sadece seksiliğine bağlı!!(daha doğrusu seksi olmaya çalışmasına)

Sana cinsiyetimi söylediğimi hatırlamıyorum.

Britney sexy olmaya çalışmıyor. Eğer başarısını zirvede tutmaya çalışsaydı hamile kalmazdı, Sean'a.
#44 - Ağustos 18 2006, 19:53:19

değmeyecek ciğeri 5 para etmez bir insan için daha fazla tartışamam kendine iyi bak!! :okey
#45 - Ağustos 18 2006, 20:10:39

Bu senin düşüncen. Britney'i tanıyabilseydin keşke. Şu US Weekly saçmalıkları yerine People daha iyi giderdi şu  türk magazinine.
#46 - Ağustos 18 2006, 20:14:36

Keşke ilk sayfadaki biyografiyi hangi siteden alıntı yaptığınızı da yazsaydınız! O biyografi hiçbiryere bakılmadan, bir Britney severin kendi emeğiyle yazdığı bir biyografidir ve nerdenalıntı yaptığınızı yazmak zorundasınız.. Bu emeğe saygısızlıktır..
#47 - Ağustos 19 2006, 00:14:16
İmzanız kural dışı

o zaman çocuğunu kucağına alıp arabayı sürmeside mi yalan sadalye olayında bakıcı suçlu tamam(deniyor..) ama az klsın yine düşüyordu iyi bir anne değil hatta annelerin yanından bile geçmemş bence!!
#48 - Ağustos 19 2006, 00:19:04

o zaman çocuğunu kucağına alıp arabayı sürmeside mi yalan sadalye olayında bakıcı suçlu tamam(deniyor..) ama az klsın yine düşüyordu iyi bir anne değil hatta annelerin yanından bile geçmemş bence!!

Her bebeğin ve annenin başına kazalar gelir, kimbilir bizler bebekken nasıl kazalar geçirdik.. Bunlar sadece o kişi "Britney Spears" olduğu için bu boyuta geliyor..

Araba olayı da Britney'nin Dateline röportajında kendi açıklamasına dayanarak söylüyorum; o sırada etrafında birsürü gazeteci vardı ve aceleyle ordan uzaklaşmak istiyordu, bu yüzden de aceleyle sean kucağındayken ordan uzaklaşmak zorunda kaldı..

Hem "sadece özel hayatıyla gündeme geliyor" diyorsunuz ama onu gündeme getiren de kendisi değil "medya". Ve nedense hepte bu medya olaylarıyla ilgili bizimle polemiğe giriyorsunuz çüünkü kariyeriyle ilgili en küçük bir bilginiz yok.. Neden müziksel alanını tartışmıyoruz ki?? Şimdi biz de onu bu şekilde gündeme getirmiş olmuyor muyuz? :)
#49 - Ağustos 19 2006, 00:26:58
İmzanız kural dışı

M_SlimShady

bak cnm zaten brit medyanın oyuncağı olmak isteyenlerden biri sen medyada suç bulma şimdi.herkes brit gibi yaptıklarıyla diil müziğiyle gündemde.eğer medya senin dediğin gibi olsaydı herşekilde birilerinin şarkıları haricinde gündeme getiricek şeyler araştırır bulurdu medya.müziğini tartışalım diyorsu da olay bu ben kadının yaptığı müziği sewmiyorum ben zaten pop dinlemem ama kaliteli amerikan pop çularıda war ama bn dinlemem hele briti kesinlikle dinlemem bak bu konu çok uzadıııııı!!!!!dünden beri tartışılıyor artık uzatmayalım sen sewiyorsan dinlemeye dewam et tartışmayalım artık pls :cicek :cicek
#50 - Ağustos 19 2006, 09:56:26

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.