Alternatifim Cafe

Sivri dilli astrologtan burç yorumları

Discussion started on Astroloji

Sivri dilli astrologtan burç yorumları

Koç: Ego tatminine en ihtiyaç duyan burç işte... Bay ukala ya da bayan buz.. En önde olacağım diye yapmayacağı yoktur. Aşkta, işte, güçte en bencil burçtur. Karşısındakini kırdığını da en anlamayan burç. Kolay kolay da beğenmez. Asla af dilemez

Boğa: Hımbıl şey ne olacak. Kafası her şeye kolay kolay basmaz. Ağırkanlıdır. Biraz da mankafadır . Harekete geçmesi için arkasından hep birilerinin itmesi gerekir. Bir söyleneni bir kerede asla anlayamaz, 10 kere tekrarlamak gerekir .

İkizler: Uzak durmakta fayda var. İkiyüzlü riyakar, yalancı... Çenesi de öyle düşüktür ki esir aldı mı yanarsın. Çoğu şizofrenin de ikizlerden çıktığı söyleniyor.

Yengeç: Etrafa sempatik görünmeye çalışan bir zavallı. Tembel. Kılını kıpırdatamaz. Saftır da biraz. Sahtedir ve kolay kandırılır.

Aslan: Eleştiriye asla gelemez. Dünyayı o yaratmış sanki.. Gösteriş meraklısıdır. Sabit fikirlidir. Övülmeye bayılır. Hoş övülecek hiçbir yanı yok ama...

Başak: Ayrıntılar arasında kaybolur. Hayatı ayrıntı... Bir de titizdir ki, yarar insanı. Hastalıktan ödü patlar. Düzenli, tertipli olacak diye rahat batar.. Dili de öyle sivridir ki deşer insanı aldırmadan .

Terazi: Güzel olacağım diye kendini parçalar. Bir şey beceremez. Aklı bir karış havadadır. Dengesizin tekidir. İki dakika önce söylediğini unutur.

Akrep: Adı üzerinde akrep gibi sokar insanı. Ahlak anlayışı sıfırdır. Kıskançlık krizlerine girer. Aşkta, işte ilişkilerde hayvansıdır. Duygusuzun tekidir.

Yay: Yeteneksiz ve şahsiyetsizdir. İşsiz güçsüz insanlar bu burçtan çıkar. Beceriksizdir. Aptal da denilebilir. İşi gücü aylak aylak gezmektir.

Oğlak: En duygusuz burçtur. Duvar gibidir.Tepkisizdir. Aşırı maddiyatçıdır. Cimridir. Romantik ortamlarda uyuyakalan bir burçtan ne beklenir ki ??? Ayrıca çok da pimpiriklidir .

Kova: İşte menfaatçilerin menfaatçisi. Kendini beğenmiştir.. İnsanların arkasından konuşur. Dedikoducudur. Çıkarı için yapmayacağı şey yoktur.

Balık: Balık eşittir alık. Vur kafasına al ekmeğini ağzından. Söyleyecek pek bir şey yok. Çünkü en zeka yoksunu burç balıktır.
#1 - Haziran 08 2006, 15:10:00

yav ben kovayım ne alaka....
#2 - Haziran 23 2006, 21:07:12

tavada

Yengeç: Etrafa sempatik görünmeye çalışan bir zavallı. Tembel. Kılını kıpırdatamaz. Saftır da biraz. Sahtedir ve kolay kandırılır.

Ben bu hödük astrolgun telefonunu aliyim :ban
#3 - Haziran 23 2006, 21:09:14

Akrep: Adı üzerinde akrep gibi sokar insanı. Ahlak anlayışı sıfırdır. Kıskançlık krizlerine girer. Aşkta, işte ilişkilerde hayvansıdır. Duygusuzun tekidir.

yaa ben akrebim ama kesinlikle uzaktan yakından ilgim yoq burda yazanlarda falla :öff
#4 - Haziran 23 2006, 21:09:41
Senden başkasının sesi değmesin diye kulaklarıma, sağır dakikaların koynuna bıraktım kendimi..
Başka gözler değmesin diye gözlerime,kör bakışların lekesizliğine sığındım..

Koç: Ego tatminine en ihtiyaç duyan burç işte... Bay ukala ya da bayan buz.. En önde olacağım diye yapmayacağı yoktur. Aşkta, işte, güçte en bencil burçtur. Karşısındakini kırdığını da en anlamayan burç. Kolay kolay da beğenmez. Asla af dilemez

arkadaşlar kızmayın ama biraz da doğru her ne kadar fazla sivri dille olsa da bu böyle...................

insanları da hiç anlamam..... burcunun ii özellii olunca beğenir işte benim burcum der kötü özelliği olun ne alaka  :nohashas   (6)
#5 - Haziran 28 2006, 10:34:03
Ne ahlak ne de sevgi gökten dünyaya indi... İnsanlık istedi ve keşfetti hepsini...

koç birazda olsa doğru olabilir ama ben malı paylaşırım,sewdiğim insanları paylaşamam  [:D]
#6 - Haziran 28 2006, 18:35:54

İkizler: Uzak durmakta fayda var. İkiyüzlü riyakar, yalancı... Çenesi de öyle düşüktür ki esir aldı mı yanarsın. Çoğu şizofrenin de ikizlerden çıktığı söyleniyor.

çok doğru walla aynı ben [:D]
#7 - Haziran 28 2006, 19:55:29

kova için söylenenler tamamiyle soğru kendini beğenmişin tekiler  &o :ban :bye
#8 - Haziran 30 2006, 09:13:28
Ne ahlak ne de sevgi gökten dünyaya indi... İnsanlık istedi ve keşfetti hepsini...

yav ben kovayım ne alaka....

genellemenin içinde değilsindir belki  :))

Ben bu hödük astrolgun telefonunu aliyim :ban

ne güzel işte yawww sen bunun içinde değilsin şükret  :)

yaa ben akrebim ama kesinlikle uzaktan yakından ilgim yoq burda yazanlarda falla :öff

duygusuzun dışında bence doğru  :haydut

arkadaşlar kızmayın ama biraz da doğru her ne kadar fazla sivri dille olsa da bu böyle...................

insanları da hiç anlamam..... burcunun ii özellii olunca beğenir işte benim burcum der kötü özelliği olun ne alaka  :nohashas   (6)

evet ya iyi özelliğini beğenir kötüyü beğenmez konunun adı üstünde sivri dilli  :muhah
#9 - Haziran 30 2006, 13:41:46
« Son Düzenleme: Haziran 30 2006, 13:43:41 Gönderen: ozzy »

e ben buna aglarım X( :nanik
#10 - Temmuz 02 2006, 11:13:34

seni annemee sölicemmm X(
#12 - Temmuz 04 2006, 02:36:33
Burası benim imzammış meğersem.

Adı üzerinde akrep gibi sokar insanı. Ahlak anlayışı sıfırdır. Kıskançlık krizlerine girer. Aşkta, işte ilişkilerde hayvansıdır. Duygusuzun tekidir  :öff  :hönk  öldürseymiş daha iimiş bea  :nanik

saol  :)
#14 - Temmuz 04 2006, 19:53:48

ƒєяι кαçмιş 2 göz,вιявιяιηє ѕαяιℓмιş 2 тιтяєк ∂υ∂αктαη ιвαяєт ѕυяαтιм.уαя∂ıм çαğıя..кυятαяιя вє∂єηι єℓвєт вιяιℓєяι уα.

ewrem

Oğlak: En duygusuz burçtur. Duvar gibidir.Tepkisizdir. Aşırı maddiyatçıdır. Cimridir. Romantik ortamlarda uyuyakalan bir burçtan ne beklenir ki Huh?  Ayrıca çok da pimpiriklidir .

oğlağa hep ayrımcılık yapılıo?
onda nie ifade vaar :agla
bnce bunlar normalin tersi.. :Ç
#16 - Temmuz 05 2006, 23:18:10

konu mevcut :kilit
#19 - Temmuz 15 2006, 14:44:30
:bite
60 Ziyaretçi, 27 Üye ( 10 Gizli)

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.