Alternatifim Cafe

Tuğba Özay için silahlı çatışma

Discussion started on Magazin

Bir dönem sevgilisi olan ve polis tarafından aranan Kürşat Yılmaz’a yardım ve yataklık suçundan yargılanan manken Tuğba Özay’ın başı şimdi de yeni sevgilisi yüzünden derde girdi.

Vatan Gazetesi'nde bugün yeralan iddiaya göre Tuğba Özay son dönemlerde çok sık kavga ettiği sevgilisi Akın Büyükoğlu isimli işadamından ayrılmaya karar verdi. Bunun üzerine önceki gün Büyükoğlu, Özay’ı arayarak, “Benden ayrılırsan seni pişman ederim. Bunun bedelini ağır ödersin'' diye tehdit etti. İstanbul dışında olan Özay, Yaşar Öz’ün adamı olduğu iddia edilen Cabbar Kibaroğlu’dan yardım istedi. Özay’ın Kibaroğlu’nu telefonla arayarak “ Akın’ın bana zarar vermesinden korkuyorum. Sen araya girip onu ikna et'' dediği öne sürüldü. Kibaroğlu, Özay’ın bu telefonundan sonra sevgilisi Akın Büyükoğlu’nu aradı. Büyükoğlu ve Kibaroğlu Akmerkez’de buluşmaya karar verdi. Adamları ile Akmerkez Rezidans kısmındaki Atilla Domaniç’in emlak ofisine gelen iki grup, özel güvenlik görevlilerine “Biz Domaniç’in yakınlarıyız'' diyerek silahlarını teslim etmedi.

ÖZAY ARANIYOR
Bir araya gelen Kibaroğlu ile Özay’ın sevgilisi Akın Büyükoğlu tartışmaya başladı. Büyükoğlu, “Bu işe siz karışmayın. Yoksa siz de pişman olursunuz'' dedi. Tartışma bir süre sonra kavgaya dönüşünce silahlar konuştu. Büyükoğlu’nun yanında bulunan bir kişi Cabbar Kibaroğlu’nu silahla bacağından yaraladı. Çıkan kargaşadan sonra saldırgan ve Akın Büyükoğlu olay yerinden kaçmayı başardı. Polis olaydan sonra rezidansa gelerek yaralı Kibaroğlu’yu hastaneye kaldırdı. İşyeri sahibi Atilla Domaniç’in ifadesi alındı. Organize Suçlarla Mücadele ekipleri, Kibaroğlu’yu yaralayan tetikçi, Tuğba Özay ve sevgilisi Akın Büyükoğlu’nun yakalanması için çalışma başlattı.
#1 - Ağustos 07 2007, 20:51:03
« Son Düzenleme: Ağustos 07 2007, 20:53:24 Gönderen: ersan_05 »
Hayatım Kural Dışı Olmuş.Kendimin Kuralıyım ߣN ...

£я§@N_05

ßir$ey oLmaz :)
#2 - Ağustos 09 2007, 00:26:39
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

buLundu Manyak Karı ... kıL oLuyodum Zatî :sizo
#3 - Ağustos 09 2007, 21:21:00
Ben BiLirdim Düşündüğümü Yapmayı ..
Seni Dışarı Çıkarıp Evinden  Dar Sokakta Boğmayı ..
Bir Gece Ansızın Ya da Açık Denize Atmayı
Ben BiLirim Ardından da Kendi Kafama Sıkmayı !..

O kadının neresi güzel hala anlam veremedim. Muşmulanın teki
#4 - Ağustos 12 2007, 03:32:54

_hUh rAsTası_

Psikolojik travma geçirmiştir evvelinde ..-Taciz,tecavüz,etc etc mevzularından dolayı ..- Karalar bağladım bunun sebebine ..

Geçer geçer ..
#5 - Ağustos 12 2007, 03:43:03

hatunun ilk mevzusu olmadıgı için. alışkındır..
#6 - Ağustos 12 2007, 04:14:11
''Cehennem, başkalarıdır. ''

salak kendini yaktı gördü cezaevini
#7 - Ağustos 12 2007, 11:47:09
Sana gülüm demiştim ya o gül soldu

Hani bu son demiştim ya o gün sondu

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.