Alternatifim Cafe

Kanseri Yendi Simdi Cocuk Yapmak Istiyor

Discussion started on Magazin

Ünlü şarkıcı Kylie Minogue, kanseri yendikten sonra ilk kez röportaj verdi: Çok uzun ve zor bir süreçti. Artık kendimi iyi hissediyorum. Yakında çocuk sahibi olmak istiyorum.

Artık çocuk istiyorum

Kanseri yenen Kylie Minogue yeni albümüne başladı. Avustralyalı yıldız Fransız sevgilisiyle evlenip çocuk sahibi olmak istediğini de söyledi.
Hastalığa yakalandığından beri ilk kez söyleşi veren Minogue, müzik çalışmalarını Fransa'da sürdürdüğünü söyledi. Hala kısa olan saçlarıyla İngiliz Mirror gazetesine konuşan seksi şarkıcı, "Çok uzun ve zor bir süreçti. Ama artık kendimi çok iyi hissediyorum ve eski hayatıma dönmek istiyorum" dedi. Minogue, kasetinin 2007 başında çıkmasının planlandığını söyledi. "Yine de çok acele etmek istemiyorum. Ağırdan almaya çalışıyorum. Stüdyoda çok güzel bir hafta geçirdim. Daha mutlu ve keyifli olamazdım..."
TAMAMEN İYİLEŞTİ

38 yaşındaki Kylie Minogue'un geçen yıl göğüs kanseri olduğunu açıklaması müzik dünyasına bomba gibi düşmüştü. Bütün konserlerini iptal eden Minogue, önce kisti aldırmış, ardından da Fransa'da kemoterapi tedavisine başlamıştı. 2006 başında da altı aylık tedavi sonrasında güzel şarkıcının tamamen iyileştiği açıklanmıştı. Tedavi süresince Fransız sevgilisi Olivier Martinez'in evinde kalan, sevgilisinin verdiği desteği de unutamayacağını söyledi. Minogue, kendisine 75 bin dolarlık pırlanta yüzük alan Martinez'le en yakın zamanda evlenmek istediğini de söyledi.

HAYRANLARI ALIŞTI

Kanser olduğunu öğrendikten sonra, ileride çocuk sahibi olamama olasılığı nedeniyle yumurtalarını donduran Minogue sevgilisini ve çocuk özlemini şöyle anlattı, "Ollie çok iyi biri. Birbirimize bağlılığımız her geçen gün daha da artıyor. Umarım tüm bunlar işimi de olumlu yönde etkiler. Tabii ki onunla çocuklarımız olsun istiyorum. Bu çok doğal. Umarım en kısa zamanda olur." Kemoterapi nedeniyle dökülen saçları hala kısacık olan Kylie Minogue, hayranlarının kendisini sokakta durdurup ne kadar güzel göründüğünü söylediklerini anlattı. Güzel şarkıcı, sevgilisinin kısa saçlarıyla çektiği fotoğrafları ilk kez nisan ayında basına dağıtmıştı.

*            *            *

Minogue'a gecmis olsun... Insallah artik her kansere yakalanan insan kanseri yenebilir...  :agla

Aranizda hayrani olan var mi ki? :sizo
#1 - Haziran 06 2006, 12:33:06
« Son Düzenleme: Haziran 06 2006, 12:58:59 Gönderen: Yildiz »
Alıntı yapılan: Wiiliam Shakespeare
love all
trust a few
do wrong to none

Simdi iyilesmis, bu gercekten güzel birsey... Ama hem eski hayatina dönmek istiyor, hem de cocuk istiyor... Anlamadigim sey o kadar konserin, albümün, röportajin arasinda sanatcilarin cocuga vakitleri kalmiyor... Cocuklar bakici elinde büyüyor... Bu da cok kötü birsey cocuklar icin... Yani simdiki sessizligine devam etse, cocugunu iligyle büyütse, sonra sahnelere geri dönse daha mantikli ve iyi olmaz miydi sizce de?
#2 - Haziran 06 2006, 16:58:00
Alıntı yapılan: Wiiliam Shakespeare
love all
trust a few
do wrong to none

Haklısın aslında canım ya normal bir meslek için bunu demiş olsan derdmki hem çalışıp hem çocuğuna bakabilir bence bir kadın çünkü zekidir kadın ne yapcağını iyi bilir bir yolunu bulur elbet ama sanatçı için diemem haklısın sürekli göz önünde sağlıksız çocuk yetiştirmiş olur bide saten şimdiki bakıcılara güven olmuyor insanlar insanlkdan çıktı bakıcıların çocuklara ne eziyetler yaptığını görüorus bence de çocuk yapmak önemli bir mevzu iyice düşünmeli ondan sonra yapmalı oyuncak bebek yapmıyor bir insan dünyaya getiriyor bazı dünya zevklernden mahrum kalmayı da bilmeli  :öff
#3 - Haziran 06 2006, 17:06:18
İmzanız Kural Dışı

ben böle kadınlara hayranım yaa....bence valla kadınlar güçlü olmalıı her zamann...gerekirse bi erkeğini bile taşımao....ama kadını taktir etttimm.....umarım istediği olurr.....
#4 - Haziran 06 2006, 17:12:46
GüZeLi GöRDüN Mü KaLBiNi ÇaLmALı

SeBeBi YoKtuR   ANaM

CaNıNI SıKtImı HaTuN u SaLMaLı  SeBeBi YokTuR  AnAm

süper hakkaten yaa....

hak da edio cnm :kisss
#5 - Haziran 06 2006, 17:17:15

eslem

bu kansermiydi  :alala
yeni haberim oldu  :kop
#6 - Haziran 06 2006, 17:31:57

evt ya çok kötü...ilk günlerde morali çok bozukmuşş  :agla :agla :agla iyiki yenmiş...parada bol olunca ameliyatı aksamıyor..  :öff
#7 - Haziran 06 2006, 18:56:23
İmza Kural Dışı

bu kansermiydi  :alala
yeni haberim oldu  :kop

valla bende bilmiodum (6) (6) ii ama atlatmış :)
#8 - Haziran 06 2006, 19:34:02
saplanmış kalbine şuursuz oklar yine.
kim bilir, kim sorar halini?

iyi yapmak istiyorsa yapsın.
#9 - Haziran 09 2006, 06:39:04

ay kanser olduuna üzülmüştüm ya :( ama yenmesine sewindim  :)) çocuk ona yakışır....   :)
#10 - Temmuz 04 2006, 21:16:08
We all learn to make mistakes.

eski olmasına rağmen hayla gündemde yıldısımın haberleri :kisss

kadının çocuk yapabilmesine çok sevinmiştim (6)

(bananeyse :muhah )
#11 - Temmuz 04 2006, 21:21:57

Allah mutlu etsin ne diyelim
#12 - Temmuz 07 2006, 15:40:43

eeeeeeeeeee daha ne duruyor yapsın.
#13 - Temmuz 10 2006, 16:52:30
A&A         Seni ÇOK seviyorum!!!!   

asenaa....

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.