Alternatifim Cafe

Olmuyor Sensiz Meleğim....

Discussion started on Sizden Gelenler

_TrAiToR_

Olmuyor  sensiz meleğim…İnan çok özledim seni…Anladım şimdi denizde boğulmak neymiş..Şimdi anladım oksijenin önemini..Yoksun ya,hani gelmedi ya içimde kıyametler kopuyor..Cehennemde hissediyorum kendimi hiç bilmediğim halde…Oysa ki ben senle cenneti öğrendim..Cenneti değilde senin bana verdiğin nefesi hissettim..Dayanamıyorum birgün konuşmadan…dayanamıyorum sesini duymadan…Beni sensiz bırakma meleğim…Gel şimdi bi anda…paşam de bana…geldim de…de bişeyler meleğim….sessiz kalma öyle…kurtar beni boğulmadan….kurtar bi an önce bu sıcaktan,yanmaktan…Nerdesin meleğim,nerdesin…

Hissedeyim burda olduğunu…Kalbimdeki yerin seni bekliyor…Hissedeyim burda olduğunu…Haberdar olayım senden..bi işaret ver bana..bi göz kırp…Ama ne olur böyle sessiz kalma…kalıpta beni perişan etme..gömme beni yedi kat yerin dibine…cenazem oldu seni görmediğim gün…dua edenim olmadı senden başka belki…Meleğim çok özledim meleğim…
Ne olursun duy beni…hisset….elini ver…sensiz bir hiç olduğumu anladım…

Meleğim gel artık…Gel meleğim…bekliyorum seni…Hani beklemek koymuyorda…senden haber alamamak koyuyor bana…Meleğim özlemlerdeyim…beklemekteyim…

Seni çok Özledim…Seni çok seviyorum…..

Paşan….
#1 - Haziran 05 2006, 19:22:40

Canim ya, cok güzel yazmissin yine :agla Gözlerim doldu gercekten :agla

Sude, gel artik, cabuk gel lütfen :agla Pasan seni bekliyor bak... :agla

Benim askim da gelsin istiyorum ben ya :agla X( Ben de cok özledim onu X(

Yani aglattin beni yine Samet, bu kadar icten mi yazar insan ya :ask :agla
#2 - Haziran 05 2006, 19:35:03
Alıntı yapılan: Wiiliam Shakespeare
love all
trust a few
do wrong to none

wwaaaooowwww samet sen neymişsin be yawww

hakkaten çok duygulandım süpersinnnn :agla

benm gibi bi lülürüğü de duygulandırdın ya ne diim dağa :agla

seninle gurur duyuyoruz....

sude.... değerini bil kısss :kisss

#3 - Haziran 05 2006, 19:42:02

FaLLen_angeL^

yüreğne sağLık sametcim ;)
güzL ifade etmşsn duyguLarnı :))
#4 - Haziran 05 2006, 19:52:20

Psikom ya müthiş olmş  :kisss ben de duygulandm anasını satiim ya bir akşamda duygusal takılmayım eldemi şunlara bak nan bekletmeyn birbirinizi üzmeyn sakın ha adamı ayar etmeyn hazır birbirinizi bulmuşken karbetmeyn olurmu kolay değil aşkı bulabilmek sana değer vereni bulabilmek :( 
#5 - Haziran 05 2006, 21:11:28
İmzanız Kural Dışı

çatlaaam ne istedn de bulamadn benden...aşkımı verdim ya sana yetmedi mi :muhah
#6 - Haziran 08 2006, 19:26:13

sen sus gizli üye :muhah

anladık yazın süpperrrr

gündeme getirelim dedik :muhah
#7 - Haziran 08 2006, 19:28:31

anum dün buraya bakcakdm ben peder bastı bakamadm  :Ç waş açıklama yapmış (kısmetimi yapıcan kaktüsüm ama neyse :D ) kıs seni buldum ya gerisi boş be valla  :sizo  :kisss  :sizo
#8 - Haziran 09 2006, 14:52:38
İmzanız Kural Dışı

Ben Samet'le Sude'nin dügününden önce sizinkinde mi sahitlik yapacagim ben yoksa kizlar :D :D :D

Hadi hayirlisi bakalim, Allah mesut etsin :Ç
#9 - Haziran 09 2006, 15:05:45
love all
trust a few
do wrong to none

Ben Samet'le Sude'nin dügününden önce sizinkinde mi sahitlik yapacagim ben yoksa kizlar :D :D :D

sos kıs mesut falan deme mesut duycak şimdi MaazAllah :Ç eğer türkiyede öle bir kanun çıkarıtsak tatu2 oljas hadi hayırlısı  :nohashas (burayı eslem okusa varya topa tutar iki dkda  :nanik:sizo
#10 - Haziran 09 2006, 15:46:55
İmzanız Kural Dışı

sos kıs mesut falan deme mesut duycak şimdi MaazAllah :Ç eğer türkiyede öle bir kanun çıkarıtsak tatu2 oljas hadi hayırlısı  :nohashas (burayı eslem okusa varya topa tutar iki dkda  :nanik:sizo

ooobütün psikolar kendi aralarinda evleniyorlar mi bana mi öyle geliyor :Ç :Ç

O zaman biz de hep beraber ayni apartmanda 6 ev kiralayalim olsun bitsin bu is degil mi psikolar :Ç :Ç
#11 - Haziran 09 2006, 15:50:05
love all
trust a few
do wrong to none

eslem

rahat olun kıslarr yabancı yok  :nohashas
#12 - Haziran 09 2006, 18:49:10

:kop koparttn kıs beni harbi nasıl duydun senden bahsettiğimizi ay tırsttım senden içine falan mı doğdu :Ç hoşgeldn anam yav bende tam eslem ne iyi kıs diodum  :sizo
#13 - Haziran 09 2006, 18:55:09
İmzanız Kural Dışı

eslem

:yah :yah :yah
acanım ben acan..
nerden çıkacaam belli olmaz..
belkim aranızda casuslar vardır  :urfa :nohashas
#14 - Haziran 09 2006, 18:58:23
« Son Düzenleme: Haziran 09 2006, 18:58:42 Gönderen: eslem »

falla biliodum eminim o casuslar çağırmıştır seni arkandan bi dedikodu yapamadım ağıztadıylan  (6) yok saten biliodum geleceğini sadece bir anda adını duyunca gelmiş gibim oldun şaşkaldm ulem casusları sizi varya  :hii?  :nohashas
nessem ben gelsede bir tartışma yapak diodum öslemişim düşünce tartışmasını :Ç
#15 - Haziran 09 2006, 20:04:58
« Son Düzenleme: Haziran 09 2006, 20:05:28 Gönderen: ChAtLaK_GiRL »
İmzanız Kural Dışı

eslem

ismi lazım deel baş harfi samet  :muhah
#16 - Haziran 09 2006, 20:05:37

eslem

yapmaaaazz
kıyamazzzz
ii kızdır o  :muhah
Allah rahmet eyliye kardeşim  :.dost
#17 - Haziran 09 2006, 20:07:54

(6) yarın öldürcem samet hani bişey için demişdm ya merak etme sen yüzme bilmiosan yemeyiz öle bir halt yicem ölmessn inş dua et şimdiden  :hii?  :sizo
#18 - Haziran 09 2006, 20:09:11
İmzanız Kural Dışı

ya yorma beni ben o an atıcam denize seni sonrasını oraya gömülü kalıcan takii bir polis neym senşi bulana kadar ki zor bi ihtimal sonunu sen hazırladın bay casus napalm  :haydut
#19 - Haziran 09 2006, 20:14:23
İmzanız Kural Dışı

düşünmem lazım   :sizo konuyumu dağıttık ne  :))
#20 - Haziran 09 2006, 20:23:02
İmzanız Kural Dışı

düşünmem lazım   :sizo konuyumu dağıttık ne  :))

(6)

çok güzeL olmuşş samet...emeğine sağlık  ;)
#21 - Haziran 09 2006, 23:54:47
İmza Kural Dışı

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.