Alternatifim Cafe

İslam Birliği

Discussion started on Fan Club & Birlikler

arkadaşlar çok güsel bi birlik..tebrik ediyorum sizleri.. :)
eğer bi üye listesi yaparsanız beni de ekleyin..

bu arada paylaşımlarda çok güsel..emeği geçen herkese teşekkürler
#26 - Haziran 09 2006, 11:54:31
ѕuѕмαк wєяiLмєsi єη güç cєwαρтıя.
çoк кoηu$αη кoLαy oLαηdıя.
susтuм вєη, iѕтєyєη кoηu$ѕuη. . .

bu arada isterseniz dost birlik gibi bi şeyde yapabiliriz..
daha böle bi şe olmadı ama her şeyin bi ilki vardır!  :)

Türkiye sevdalıları birliği olarak sizi kardeş birlik ilan ediorum..eğer sizde isterseniz.. :)  :okey
#27 - Haziran 09 2006, 12:01:27

Öncelikle ilgi için çok sağolun.Burada amacımız dinimizin insan için ne kadar önemli  olduğunu ,neleri savunduğunu ve neden İSLAM? sorusunu  cevaplamak içindir.Çook saoolun.Katkılarınızı bekliyoruz   :.dost
#28 - Haziran 09 2006, 15:39:41
« Son Düzenleme: Haziran 10 2006, 12:15:23 Gönderen: cristiano ronaldo_7 »
imzanız kural dışı.

Türkiye sevdalıları birliği olarak sizi kardeş birlik ilan ediorum..eğer sizde isterseniz.. :)  :okey

oke nasıl olcak ama
#29 - Haziran 10 2006, 12:14:21
oyun  bitince şah da, piyon da aynı  kutuya  konur...

walla böyle bişi bnce çok güzel olur  :oley :oley :oley
#31 - Haziran 10 2006, 12:48:42
(=

oke nasıl olcak ama

basbaya..sadece birliğin ana sayfasına kardeş birliğimizdir diye yazcaz.. :)
örn: İSLAM BİRLİĞİ KARDEŞ BİRLİĞİMİZDİR..

başka bi şe yapalım derseniz,onu da yaparız yani..yeterki öneri olsun :)
#32 - Haziran 10 2006, 14:22:00

seve seve kabul ediyoruz.ben(hasan oluyorum ama siz beni insane_rbz olarak biliosunuz) mustafa(cristiano ronaldo) hasan(ulusoy215)   biz RBZ olarak seve seve diyoruz............
#33 - Haziran 10 2006, 16:16:23
imzanız kural dışı.

geRçekten muhteşem...çok beğendim..yüReğinize,emeğinize sağLık...sonuna kadaR destekLioRum..... :.dost :.dost :)) :))
#34 - Haziran 11 2006, 14:03:47
"Başına siyah bir örtü iniyor usulca.Setr.Ucu,ardınca sürünürken,üzerinde adım attığı taşlar inliyor.Hayret! O kadar mı ağırmıştı? O kadar mı yaralanmıştı? O bilmiyor.Taşlar biliyor."

Teşekkürler......Buraya tüm arkadaşları bekliyoruz...........Ama resimleriyle,yazılarıyla................
#35 - Haziran 12 2006, 15:20:20
imzanız kural dışı.

sağolun bunları sizde yapmasanız bu fani dünyada tek başımıza kalacağız.emin olun bu klübe üye olmayı çok isterdi.
ama siz bizsizde yaparsınız bunları şimdi gitmem gerek  :kisss :yanlis (6) :) :)
#36 - Haziran 13 2006, 18:48:22

selam arkadaşlar....vaktimin bi bölümünü harcadığım bu sitede böyle bi konu bulmak beni çok mutlu etti...üye olmak gerekiyosa beni de eklerseniz çok sevinirim...üyelik gerekse de gerekmese de Gerçek İslamı'ı anlamak ve anlatmak amacıyla açılan bu bölüme ben de elimden geldiğince destek olmak isterim...YAŞASIN İSLAM BİRLİĞİ KARDEŞLİĞİ :oley :.dost :cicek
#37 - Haziran 13 2006, 19:32:32
SENDEN GAYRI GÖZÜM YAŞIN KİMSELER SİLMEZ ALLAH'IM....

geRçekten muhteşem...çok beğendim..yüReğinize,emeğinize sağLık...sonuna kadaR destekLioRum..... :.dost :.dost :)) :))
sağolun bunları sizde yapmasanız bu fani dünyada tek başımıza kalacağız.emin olun bu klübe üye olmayı çok isterdi.
ama siz bizsizde yaparsınız bunları şimdi gitmem gerek  :kisss :yanlis (6) :) :)
selam arkadaşlar....vaktimin bi bölümünü harcadığım bu sitede böyle bi konu bulmak beni çok mutlu etti...üye olmak gerekiyosa beni de eklerseniz çok sevinirim...üyelik gerekse de gerekmese de Gerçek İslamı'ı anlamak ve anlatmak amacıyla açılan bu bölüme ben de elimden geldiğince destek olmak isterim...YAŞASIN İSLAM BİRLİĞİ KARDEŞLİĞİ :oley :.dost :cicek

saolun arkadaşlar..amacımız belli.sadece islamın yaşamımızda ne kadar büyük payı olduğunu wurgulamak...paylaşımlarınızı beklioruz..şimdiden teşekkürler    :.dost
#38 - Haziran 14 2006, 11:00:00

sonuna kadar destekliyorum arkadaşlar  :okey

gerçekten ii iş çıkartmışsınız

tebrik ediyorum

Rabb'imiz bir;

Kıblemiz bir;

Peygamberimiz bir;

Dinimiz bir;

Maksadımız bir,

Yani;

İ'lâu Kelimetullâhi Hiyel'Ulyâ..

Öyleyse tefrika ne için?!.

Nifaksız cemaat olalım..

Müslüman,

Hangi mezhebde,

Hangi meşrebde,

Hangi ırkta olursa olsun;

İslam dinini hakim kılmak için,

Olduğu gibi safa gelmeli...

Ve birtek can olmalıdır..

Milli Bütünlük...

:.dost :.dost :.dost

bencede bende üye olmak istiyorum kolay gelsin :okey
#39 - Haziran 15 2006, 13:58:58
İki sevgiyle Seni sevdm: Biri nimetinden dolayı;  Diğeri aşkın Sana yakışmasından dolayı.
     Nimetinden dolayı Sana aşıkolmaklığım;  Seni zikretmemin ğayrinden alıkoymasından dolayı.
     Sana yakışan sevgiye gelince ben; Seni görünceye kadar engelleri açtığından dolayı.
     Ondanda bundanda bana övgü hiç!   Lakin üstün övgüye Sen layık olduğundan dolayı..
                            (Râbiat-ül Adeviyye) :agla   :pes

Arkadaşlar bu yazı benim çok hoşuma gitti..günümüz toplumunda hergün biraz daha İslam ahlakından uzaklaşarak devam eden hayatlarımız da dinimizin yeri ne kadar da önemli aslında ..bu yazı da geçen her cümlenin reçetesi dinimizce önümüze sunulmuş.Aile hayatı,ticaret hayatı,bedenimizin ve ruhumuzun maddi manevi ihtiyaçları,insan ilişkilerimizin nasıl olması gerektiği önce rehberimiz Kuranı Kerimle,sonra da Kuran-ı  Kerim'i bizzat yaşayan Peygamberimiz aracılığıyla elimize yol gösterici kitap gibi verilmiş...Bazen kulluğumun geçerliliği hakkında nekadar ümitsizliğe düşsem de ya da zayıf bi anımda şeytana uyup dünya dertleriyle kendimi heba etsem de dönüp dolaşıp sığındığım yine 'O' var elhamdülillah...Ve düşünüyorum da bırakın elimin ayağımın tutmasını bırakın herşeyin önümüze sunulduğu bi hayatı yaşadığımı ilk önce Müslüman olduğum için binlerce kez şükrediyorum Rabbim'e...Allah'ım diyorum bu bile bize gösterdiğin sevginin delili...Sonsuz şükürler olsun sana Rabbim...Yüzümüzü kara çıkarma..Bize bu nimeti verdin layık olabilmeyi nasib et....Sevgili Resulu'nu utandırmak istemiyoruz...Yardımcımız ol Ya Rabbi;hem dünyada hem ahirette.........
#40 - Haziran 15 2006, 19:11:33
SENDEN GAYRI GÖZÜM YAŞIN KİMSELER SİLMEZ ALLAH'IM....

benide üye yapın  cvbnızı bekliyorum
bu arada gs arkadaslar side ayrıyeten bir slm gönderiyim
#41 - Haziran 16 2006, 20:40:06
ŞANŞANLI İMZAMZAM YOK

hoşgeldin dostum..paylaşımlarını bekliorus

Arkadaşlar bu yazı benim çok hoşuma gitti..günümüz toplumunda hergün biraz daha İslam ahlakından uzaklaşarak devam eden hayatlarımız da dinimizin yeri ne kadar da önemli aslında ..bu yazı da geçen her cümlenin reçetesi dinimizce önümüze sunulmuş.Aile hayatı,ticaret hayatı,bedenimizin ve ruhumuzun maddi manevi ihtiyaçları,insan ilişkilerimizin nasıl olması gerektiği önce rehberimiz Kuranı Kerimle,sonra da Kuran-ı  Kerim'i bizzat yaşayan Peygamberimiz aracılığıyla elimize yol gösterici kitap gibi verilmiş...Bazen kulluğumun geçerliliği hakkında nekadar ümitsizliğe düşsem de ya da zayıf bi anımda şeytana uyup dünya dertleriyle kendimi heba etsem de dönüp dolaşıp sığındığım yine 'O' var elhamdülillah...Ve düşünüyorum da bırakın elimin ayağımın tutmasını bırakın herşeyin önümüze sunulduğu bi hayatı yaşadığımı ilk önce Müslüman olduğum için binlerce kez şükrediyorum Rabbim'e...Allah'ım diyorum bu bile bize gösterdiğin sevginin delili...Sonsuz şükürler olsun sana Rabbim...Yüzümüzü kara çıkarma..Bize bu nimeti verdin layık olabilmeyi nasib et....Sevgili Resulu'nu utandırmak istemiyoruz...Yardımcımız ol Ya Rabbi;hem dünyada hem ahirette.........

cok güsel paylaşım saolasın... :.dost
#42 - Haziran 17 2006, 21:00:03

merabalar
bende üye olmak istiorum :agla
#43 - Temmuz 01 2006, 02:33:19
İmzanız kural dışı

sonuna kadar destekliyorum arkadaşlar  :okey

gerçekten ii iş çıkartmışsınız

tebrik ediyorum

Rabb'imiz bir;

Kıblemiz bir;

Peygamberimiz bir;

Dinimiz bir;

Maksadımız bir,

Yani;

İ'lâu Kelimetullâhi Hiyel'Ulyâ..

Öyleyse tefrika ne için?!.

Nifaksız cemaat olalım..

Müslüman,

Hangi mezhebde,

Hangi meşrebde,

Hangi ırkta olursa olsun;

İslam dinini hakim kılmak için,

Olduğu gibi safa gelmeli...

Ve birtek can olmalıdır..

Milli Bütünlük...

:.dost :.dost :.dost

bencede bende üye olmak istiyorum kolay gelsin :okey
GERÇEKTEN GÜZEL OLMUŞ ELINIZE KOLUNUZA VEDE EMEĞİNİZE SAĞLIK
#44 - Temmuz 13 2006, 00:18:54
İmzanız kural dışı.

bende geldim
#45 - Ağustos 06 2006, 03:32:14
İmzanız kural dışı

bende uye olmak istiyorum
#46 - Ağustos 06 2006, 11:06:04
İmzanız kural dışı.

bıdah benden
#47 - Ağustos 06 2006, 11:07:49
İmzanız kural dışı.

bunlarda benden   :cicek

devamıda var
 başka zaman onlarıda eklicem :4
#48 - Ağustos 06 2006, 21:32:09
« Son Düzenleme: Ağustos 06 2006, 21:33:21 Gönderen: selinkaya »
İmzanız kural dışı

selınkaya gönderdığın resımler güzelmiş teşekkür
#49 - Ağustos 06 2006, 22:03:50
İmzanız kural dışı.

selınkaya gönderdığın resımler güzelmiş teşekkür

ben teşekkürederim  :kisss
beğendiysen ne mutlu bana  :))
#50 - Ağustos 06 2006, 22:17:30
İmzanız kural dışı

Üye:

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.