Alternatifim Cafe

En İyi Rock'çılar ve Metalciler?

Discussion started on Rock

kıraç ve hl bence ikisini de birbirinden ayıramam çünkü ikisi de mükemmel
peki ya sizce???

Not: Başlık böyle değiştirilmiştir... Sanırım Daha İyi Oldu  :nohashas
Saygılar TuuCeM
#1 - Mayıs 31 2006, 22:20:16
« Son Düzenleme: Haziran 16 2006, 20:49:28 Gönderen: TuuCem »

extraordinary_girl

mor ve ötesi_çilekesh tek geçer ya  :okey

yabancı olarak da

evansecence ve linkn park  :okey
#2 - Haziran 01 2006, 00:05:54

angelfb1907

Mor ve Ötesi
#3 - Haziran 01 2006, 15:13:07
« Son Düzenleme: Mayıs 30 2007, 20:09:42 Gönderen: TıRSıKk$iZzO »

duman---zardan adam---cilekeş---dorian---anemi---en güzelide KURBANNNNNNNN :yeah

yabancı olarakta-
system of a down---linkin park---eva--3 doors down---marilyn manson--green day
#4 - Haziran 01 2006, 15:52:00

yorumlar için sağolun arkadaşlar :cicek devam  ::yea ::yea ::yea
#5 - Haziran 01 2006, 15:54:30

lnkn park-cileqesh-kurbn-evanescence
   dha ötesi tanımam
#6 - Haziran 01 2006, 19:53:36
Bir bardak su içsem...
Geçer mi hiç'kırığım ?

aa niye kimse sebomu sölememiş onun gibi rock cı mı var  :hih  ;)
sebnem ferah  :ask ,linkin park,evanescence,biraz mor ve ötesi....devamı var da..
#7 - Haziran 01 2006, 19:56:02
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

T!Z!C!K

ya şu ilk mesajdaki hl ne ben hala ordayım bişeyin kısaltması ama çözemedim :muhah
#8 - Haziran 02 2006, 13:47:29

...And Justice For All

PUANLAR

DUMAN VE KIRAÇ 5 PARA ETMEZ.                                                                                   --0-- <_<
HL NE BEN DE BİLMİOM AMA ÇOĞU KİŞİ KULLANIYO..                                                     
EN İYİ YABANCILARIN ARASINA METALLICA YI KOYMAMANA ÜZÜLDÜM... YAZIK...           --0-- <_<
MARILYN MANSON DA ADAM DEĞİL.                                                                                --2-- :hih
AMY LEE YE HAYRANIM...(DIGERLERI O KADAR DA DEIL)                                                 --5-- :sizo
KURBAN GUZEL(Di)...                                                                                                      --7-- :agla
GREEN DAY BİRAZ FAZLA SOFT TAKILIYO...                                                                     --4-- :hönk
LINKIN PARK PEK ROCK CI SAYILMAZ...                                                                          --6--  :yeah
DORIAN İİ COVER YAPMIŞ...                                                                                           --6--  :yah
ÇİLEKEŞ 1 NUMARA...                                                                                                     --9-- ::yea
ANEMI MESHUR DEİL. HEM ELEMANLARINI DA TANIYORUM...                                          --5--  :öff
ZARDAN ADAMI DİNLEMEK İSE NASİP OLMADI :artis                                                       --?--   :))
ŞEBNEM FERAHIN ---BEN ŞARKIMI SÖYLERKEN--- ŞARKISININ GİRİŞİ ÇOK MANYAK...     --6-- :okey
SYSTEM I ZATEN SALLA...                                                                                             --(-10)-- &o :yanlis <_<
MOR VE ÖTESİ HIRSIZ...                                                                                                  --2-- <_<
PANİK UYDURUK BI GRUP...                                                                                             --3-- :yanlis
METALLICA NIN SON ALBUMUNU SAYMAZ İSEK OLAĞANÜSTÜ.                                        --10-- :oley
#9 - Haziran 02 2006, 14:11:52

"Avril Lavigne" Tabikide.!!!
#10 - Haziran 02 2006, 14:49:38

yAbANCı sOLIm korNNN bİde p.o.d tAbİ BODyroCKERS DaAa waRrr aMAA KoRNNnn :.dost
#11 - Haziran 02 2006, 15:10:49
..........I can't seem to figure out Just what went wrong with us You must have thought I was selfish---ama hersei bisim için yapmştım........
            KoRn Fan Club

yaa ne kıraçı yaa dalgamıgeçiyonuss yaa
bence duman,kurban,çilekeş,zardanadam,6.cadde,dorian,manga bunlardır yani türklerden....
yabancılardanda 3 dors down,linkinpark,system of a down,grean day!,awril,
#12 - Haziran 03 2006, 01:17:07

ıyyyy kıracı hiç sewmem türkü söleebilcei sele rock sölüo daa dorusu sölemee çalışıo :vur
#13 - Haziran 03 2006, 01:51:29
yoksa yiteN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLDiN seN??...
kaybedeN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLdiN seN??... 

hannıbal lecter

EN İYİ ROCKÇI ŞEBO
  :yeah :yeah :yeah  :yeah :yeah :yeah :yeah :yeah
#14 - Haziran 03 2006, 09:42:31

T!Z!C!K

bana göre zaten şebo herzaman bir numara :haydut
#15 - Haziran 03 2006, 15:39:45

sebnem ferah haluk levent mor ve ötesi manga...
#17 - Haziran 03 2006, 21:38:59
Saldır bunu kaldır cehennemden odemeli caldır\_:_/\_:_/ basemode rap bankası

GARBAGE KESNLIKLE
#18 - Haziran 03 2006, 21:39:44
İmzanız kural dışı

sebnem ferah haluk levent mor ve ötesi manga...
ya bişi sorcamm manga rockçı mı??  :alala

nese bence şebnem ferah,duman   :okey  ,korn,çilekeş,dorian....daha var tabi ama benim için önemlileri bunlar.
#20 - Haziran 05 2006, 11:40:32
...  dnce2

manga rock tabi yaa..tamm birz farklı bi tarzları var ama rock ağırlıklı yapıolar.....
#21 - Haziran 05 2006, 13:36:28

manga rock tabi yaa..tamm birz farklı bi tarzları var ama rock ağırlıklı yapıolar.....
tamam saol cevapladığın için ben ne sölediklerini cözememiştim..o yüzden sordum...o zamn benim sevdiğim rockçılara manga yıda ekliyelim..  ::yea
#22 - Haziran 06 2006, 12:39:45
...  dnce2

bencede manga rock favorilerimden zaten  ::yea ::yea ::yea
#23 - Haziran 06 2006, 13:40:07

ÇILEKEŞ,  KURBAN, VEGA, ŞEBNEM FERAH, DUMAN, ZARDANADAM, DIREC-T,  DETONE, MOR VE OTESI, DORIAN, 6. CADDE

yabancılardan da simple plan, my chemical romance, green day vs.. punk bunlar ama...olsun..

#24 - Haziran 08 2006, 16:05:16
« Son Düzenleme: Ağustos 13 2006, 21:30:45 Gönderen: melancholy »
hadi beni güldür biraz, daha yolumuz var, daha çocuğuz inan.......

usulca terkettigin o düslerde
ben yalnizdim, caresizdim günlerce..
                 Verince Alır Fazlasını İster,                   SENİNLE UYUR, BAŞKASINI DÜŞLER...

1-Duman alternatif yapıo
2-çilekeş ve manga kaç günlük grup özentiler bence
3-System of a down-heavy metal
4-linkin park-nü metal

buraya yazdıklarım benim fikrim kimseyi sallamaz..
#25 - Haziran 08 2006, 23:15:08
imza kural dışı

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.