Alternatifim Cafe

Deli Fıkraları...

Discussion started on Fıkra

Deli ağacı   
Bir gün tımarhane görevlilerinden biri bahçede gezerken iki deli görmüş.Bakmış ki delinin biri ağacın üstünde biri ise ağacın altında.İkiside birşeyler yapıyormuş.Aşağıdakine:
-Yukarıdaki ne yapıyor?
-Şu yukarıdaki mi?Sen buna bakma
salak işte.Ceviz ağacından armut toplamaya çalışıyor.
-Peki ya sen burada ne yapıyorsun?
-Bende düşen armutları topluyorum.  :urfa

#51 - Haziran 19 2006, 21:55:44
İmzanız kural dışı.

Hepsi eriyor   
Deli , kahveye girdiğinde soluk soluğaydı.Boş bir masaya oturup ocağa seslendi;
- Bana bir çay !
çay geldi , şekerleri atıp karıştırdı.Garsonadan yine şeker istedi. Onları da atıp karıştırdı,yeniden istedi.Garson;
- Sekiz şeker koydun çaya ,dedi şaşkın şaşkın,
- Koydum ama , işte görüyürsun, hepsi eriyor  :muhah
#52 - Haziran 19 2006, 21:56:27
İmzanız kural dışı.

Bijonlar   
Adamin biri arabasiyla akil hastanesinin onunden gecerken arabanin lastigi patlar ve firlar gider. Adam aracini zorla kontrol eder ve sans eseri zararsizca yolun kenarina ceker.Bagajindan stepne lastigi cikarir fakat onu takmak icin hic bijonu yoktur.Adamcagiz baslar kara kara dusunmeye. Bu sirada akil hastanesinin parmakliklarina bir deli tirmanir ve adama seslenir
"Hist n'apiyorsun orada?"
Adam:
"Ya sorma lastik patladi, yenisini takacagim ama hic bijonum yok"
Deli guler:
"O da dert mi, diger obur tekerleklerden al birer bijon, boylece her tekerde 3 bijonun olur istedigin yere guvenle gidersin"
Adam bu akla hayret eder ve deliye sorar:
"Ya sen bunu nasil dusunebildin be kardesim"
Deli yeniden guler:
"Deliyiz ama aptal degiliz"  ::yea
#53 - Haziran 19 2006, 21:57:31
İmzanız kural dışı.

Sucuk

Fabrikatör bir adamın işe yaramayan inek gibi bir oğlu varmış. Bir gün oğlunu yanına çağırmış ve
- Oğlum; Bak ben senden hiçbirşey istemiyom ama böyle aylak aylak gezeceğine gel şu makinalardan birinin başında bekle bir durum olunca haber ver, demiş.
Oğluda:
- Tamam baba demiş.
Makinelerde öyle bir sistemde çalışıyolar ki her biri tam otomatik makinenin bir tarafından canlı inek sokuyosun diğer taraftan hazır sucuklar çıkıyo. Çocuk bu makineleri izlerken çok şaşırıyo. Aradan bir zaman geçtikten sonra babası oğlunun yanına geliyo ve
- Oğlum nası işini beğendin mi diye soruyo.
Çocuk:
- Baba bu makineler çok harikada ya baba biz makinenin bir tarafından inek sokuyoz diğer taraftan sucuk çıkıyo. Öyle değil de inek yerine sucuk soksak diğer taraftan canlı inek çıksa yokmu öyle makine baba demiş.
Baba:
- Oğlum o makineden bir ananda var. Bir sucuk soktum senin gibi bir inek çıktı.

süper nan bu :b                                                                                         
#54 - Haziran 19 2006, 21:58:10
Sokakta kırık kalplere rastladım, Kopya kalplere damladım ..!

Masraf kapısı  
İki deli, yolda giderken bir direksiyon bulunca çok sevindiler.O sevinçle saatte 160’la uzunca bir süre yol aldıktan sonra benzicinin önünde durdular. Arabayı süren;
- Yüz bin liralık dedi.Süper olsun.
Benzinci ikisini de tepeden tırnağa süzdükten sonra ;
- Gidin işinize be ! diye bağıdı.Sizin civatalarınız gevşek !
ıkincisi , araba kullana’a dödü
- Gördün mü! Araba masraf kapısı açtı bile!

#55 - Haziran 19 2006, 21:58:47
İmzanız kural dışı.

anlatmadan anlatmaya   
bashekim birgun deliler hastanesinde hastalari ziyarete cikar ve bir kosede delilerin kendi aralarinda bir rakam soyledikten sonra gulduklerini gorur ve dayanamaz sorar:neden soylediginiz her rakamdan sonra guluyorsunuz diye?Delinin biri cevap verir biz der butun bildigimiz fikralara numara verdik 5 dedigimiz zaman 5 numarali fikra aklimiza geliyor guluyoruz 8 deyince 8 numarali fikra aklimiza geliyor guluyoruz demis.Bashekim birde ben soyleyeyim ozaman demis 5 demis cit yxok, 7 demis cit yok.b akmis cit yok ve sormus ben soyleyince neden gülmüyorsunuz?delinin biri cevap vermis:bashekimim anlatmadan anlatmaya fark var.  muhaha
#56 - Haziran 19 2006, 21:59:48
İmzanız kural dışı.

DİKKAT DELİ

Temel heycanla polise
-polis bey bir deli gördüm tımarhaneden kaçtı
polisde hemen
-bana delinin eşkalini ver demiş
oda vermiş demişki
-keldi,saçları dağınıktıdemiş
polis
-nasıl oluyor hem kel,hem saçları dağınık
temel
-aşk olsun polis bey adam deli dedikya
#57 - Haziran 20 2006, 16:14:41

müthiş deliler

deliler tımarhanede sanal(hayali)futbol oynarken biri oturakta oturuyordu.profösörler bunu görünce iyleşti mi diye düşünüp deliye sordular.
-sen niye oturuyorsun burda.
-ben kırmızı kart gördümde ondan demiş.
#58 - Haziran 20 2006, 16:15:30

Peygamber  

Deliler hastanesinde bir deli arkadaşına peygamber olduğunu iddia eder ve tabiki arkadaşıda ona inanmaz."Oğlum" der "Kafayı yedikte bu kadarda değil".Daha sonra diğer bir arkadaşının yanına gider ve derki "hasan peygamber olduğunu iddia ediyor".Bunun üzerine diğer arkadaş "Yalan, çünkü böyle bir peygamber gönderdiğimi hatırlamıyorum".  :muhah

süpersin yine  :kop :kop :kop :yaril :yaril :yaril
#59 - Haziran 20 2006, 16:27:20
N€fr€t€ s€vGid€N dAhA ÇoK gÜv€NiRiM d€di $€yTaN çÜnKü N€fr€tiN sAhT€sİ oLmAz!!!

öyleyim biliyorum kahretsin :kop
#60 - Haziran 21 2006, 14:46:18
İmzanız kural dışı.

ZzZeYNePpP_

:muhah :kop Hepisi süper yaa , bayılıyorum deli fıkralarına :muhah :kop
#61 - Temmuz 03 2006, 18:21:46

güzel ya deli fıkralarını seviyorum özellikle maho ağayı sevdim :muhah :muhah :muhah :muhah
#62 - Temmuz 06 2006, 00:50:42

sonuna_dek_akman

doktor ıkı kavonoz getırp ıkı delının onune bosaltmıs........

bırınde zeytın dıerınde de hamam boceklerı varmıs...

acmıs ıkısınıde masanın uzerıne dokmus...

delının tekı zeytınnerı çatalla yıyomus tekıde hamam boceklerını yakalamaya calısıyomus...

zeytın yıyene dönup ;

- nan gel su kacanları yıyelım onları soradan yerız.........
#63 - Temmuz 16 2006, 16:10:38

shadow_girl

Delinin birisi hastaneden taburcu olacakmış ve son muayene için baş hekim gelir. Deliye sorar :
-Elin nerede?
Deli gösterir.
-Bacağın nerede?
Deli yine gösterir.
-Burnun nerde?
Deli yine gösterir.
Baş hekim doktorlara :
-Bırakın emrini verir ve çıkar. Hekim çıktıktan sonra deli göbeğini gösterir ve :
-Bende bu kafa varken tabi salıverirsiniz, der.   (6) (6) (6) (6)

saolun çok komikler :kop :kop
#64 - Temmuz 16 2006, 16:12:07

bu deliler adamı delirtirler :muhah
#65 - Temmuz 20 2006, 13:28:14
A&A         Seni ÇOK seviyorum!!!!   

asenaa....

İki deli hastaneden kaçmışlar o kadar koşmuşlarki şehrin ortasına geldiklerinde nefes nefese kalmışlar. Aksilik ikisininde acil tuvalet ihtiyacı gelmiş, büyük olan ordan geçen genç bir delikanlıya:
- "Afedersiniz burada tuvalet var mı? Arkadaşla çok şıkıştık." Deli olduklarını anlayan genç ilerde cadde ortasında duran çöp varıllerini göstererek:
- "İşte burası tuvalet."
Dalgasını geçer ve gider. Bizmkileri hemen çöp varillerinin üzerine çıkarlar. Büyük tuvaletlerini yapmaya başlarlar. Bu arada delileri gören halk seyretmek için etrafına toplanır. Bir kalabalık bir kalabalık büyük deli yanındaki deliye:
- "Ulan iyiki acele etmişiz şu tuvalet sırasına, bak bizi bekliyorlar."
#66 - Temmuz 20 2006, 13:32:06
A&A         Seni ÇOK seviyorum!!!!   

asenaa....

SnoWays

Jim ile Mary akıl hastanesinde iki hastadır. Bir gün hastanenin yüzme havuzunun etrafında dolaşırken Jim aniden suya atlayıp en dibe batar. Bunu gören Mary hemen ardından atlar ve dibe kadar yüzüp Jim'i kurtarır. Tabii Mary'nin bu kahramanca davranışı hastanede olay olur. Bunu duyan başhekim de Mary'nin artık iyileştiğini düşünüp, hastaneden derhal taburcu edilmesi emrini verir. İşlemler yapılır, belgeler çıkartılır, Başhekim ayni gün Mary'nin yanına gider:
-Mary, sana bir iyi bir de kötü haberim var. İyi haberim, yaptığın kahramanca davranıştan ötürü anladık ki akli dengen tamamen yerinde ve böylece hastanemizden taburcu oluyorsun. Kötü habere gelince, kurtardığın hasta, Jim, intihar etmiş. Az önce odasının banyosunda kendisini asmış bulundu.
- Mary gayet sakin yanıt verir: “O intihar falan etmedi ki. Ben onu astım kurusun diye. “
#67 - Eylül 01 2006, 19:19:31

SnoWays

Akıl hastanesinde bir gün bir hasta bakıcıyı yanına çağırır. "Bana çabuk 5 şişe kola getir" der. Hasta bakıcı buna kızar ve hastaya beş tokat atar ve "al işte kolalarını" der. Aradan zaman geçtikten sonra yine aynı hasta, bakıcıyı yine çağırır. Bu sefer hasta bakıcıyı tokatlar."Bakıcı ne oluyor?" der. Hasta cevap verir. "Şişeleri getirdim abi".
#68 - Eylül 01 2006, 19:21:46

SnoWays

Akıl hastanesinden iki deliyi salıvereceklermiş. Doktorlar kendi aralarında. "Bunlara son bir test yapalım da görelim akılları başlarına gelmiş mi ?"demişler. Bunun üzerine iki deliyi bir masa başına getirmişler. Masanın üzerine bir kavanoz dolusu siyah zeytin, bir kavanoz dolusu da canlı hamamböceği dökmüşler ve "Buyurun beyler, yiyiniz." demişler. Delillerden bir tanesi hemen zeytinlere saldırmış,ötekisi araya girmiş,  "Önce kaçanları yiyelim, öbürleri nasıl olsa duruyor!"
#69 - Eylül 01 2006, 19:22:22

SnoWays

Doktor akıl hastahanesine havuz yaptırmış. Deliler buna çok sevinmişler;o kadar sevinmişler ki hemen havuza dalmaya başlamışlar,360 dalanlar,balıklama dalanlar. Doktor hastalarının birinin yanına yanaşmış''Havuzu nasıl buldunuz ?''diye sormuş. Deli de çok beğendiklerini,havuzun harika olduğunu söylemiş. Doktor da ''İyii.Yarın da havuza su dolduracaaz.!!''demiş
#70 - Eylül 01 2006, 19:23:59

SnoWays

Kendisini fare zannettiği için ailesi tarafından bir akıl hastanesine yatırılan adam, birkaç yıllık bir tedavinin ardından; iyice kendine gelmiş. Doktorlar, artık taburcu etmeyi düşündükleri hasta ile son bir görüşme yaparak,iyileştiğinden emin olmak istemişler. Adama sormuşlar:
-"Söyle bakalım; sen insan mısın, fare misin?" Adam gülümsemiş:
-"Doktor bey, o günleri geride bıraktım. Elbette ki ben bir insanım." Doktorlar, içleri rahatlayarak:
-"Tamam o zaman, artık burada kalmana gerek kalmadı", demişler ve çıkış belgelerini uzatmışlar. Birkaç dakika sonra, gruptaki doktorlardan biri bahçeye çıktığında, adamı bir ağacın arkasına saklanır halde görmüş.
-"N'oldu yahu? Sıkılmadın mı buradan, çıksana, git özgürlüğün tadını çıkar!"
-"İyi de doktor bey, orada bir kedi var!"
-"Eee, ne olmuş kedi varsa; hani sen artık bir fare olmadığını biliyordun?"
-"Ya doktor bey, ben fare olmadığımı biliyorum da; kedi benim fare olmadığımı nereden bilecek?"
#71 - Eylül 01 2006, 19:26:11

SnoWays

İki deli havuzun başında oturuyorlarmış.Biri kalkıp havuza şeker atmış.Havuzdan bir yudum almış ve tükürmüş.Arkadaşına:
-Havuza şeker attım ama tatlı olmadı.. Arkadaşı:
-Karıştırmadınki salak!
#72 - Eylül 01 2006, 19:27:53

SnoWays

Yolculuktan dönen Idris, kahvede oturanlara sordu :
- Yahu pizum Temel nasil öldi?
- Kalpten cittu, dediler.
- Vasiyetu filan var miydu?
- Var idu. "Beni denize gömün" demis idu.
- Cömdünüz mü?
- Cömdük amma, mezarinu kazarken çok kayip verduk...
#73 - Eylül 01 2006, 19:34:13

Delileri uçağa bindirmişler, bir şehirden ötekine naklediliyorlardı.Ama o kadar çok gürültü yapıyorlardı ki, sonunda pilot dayanamadı, uçağı ikinci pilota teslim ederek içeride ne olup bittiğini görmek istedi.
Deliler uçakta hep bir ağızdan bağırıp çağırıyorlardı.Baktı, en başta, bir deli, ötekilere uymamış, akıllı, uslu oturuyordu.
-Sen neden bağırmıyorsun? diye soracak oldu.
Adam :
-Ben bunların öğretmeniyim, diye cevap verdi.Onlarda benim öğrencilerim.Şimdi teneffüsteler de onun için ses çıkartmıyorum.
Pilot, çaresiz yerine döndü. Bir süre geçti.Bir an geldi ki sesler büsbütün kesiliverdi.
Pilot:
-Aman çok güzel! diye sevindi.Herhalde kendinin öğretmen olduğunu sanan deli, ötekileri derse almış olsa gerek, diye düşündü.
Ama dakikalar geçiyor, arkadan hiç bir ses seda çıkmıyordu.Pilot biraz daha bekledikten sonra merak etti.Gidip bakmak istedi.
Bir de ne görsün! Uçağın kapısı açık ve içeride öğretmenden başka kimsecikler yok değil mi!
Dehşetle sordu :
-Öğrencilerin nerede?, diye...
-Dersler bitti.Hepsini evlerine gönderdim
#74 - Eylül 09 2006, 19:18:21
Yasayan ÖLüden Farkim  Yok İse   Mezarimi Kazan ZaLim Utansın  Hasret Kalmissa Yüzüm GüLmeye  Kaderimi Yazan ZaLim Utansın  Ben Çile  ÇekerKen ELi GüLdüren  Hayatimi Çıkmaz YoLa Döndüren AciLar İçinde Feryad Ederken Sesimi Duymayan Kader Utansın
KarşıLık Görmeyen Tüm SevgiLeri  arkadaş Yerine Hep ZaLimLeri  Hayatım Boyunca Kötü GünLeri  Bana Laik Gören Kader Utansın...!!!

patlamış mısır

ddeliler yatakhanede zıplıyorlrmş
doktor glmş delilere sormuş
"neden zıplıorsnz?
deliler:biz patlamış mısırızda...
kenarda zıplamayn bi deli vrmış
doktor gidip ona ndn zıplamadıını sormuş deli de
"ben tavaya yapıştım demiş"
 zuhaha kioptum kioptum kioptum :kop :kop :kop
#75 - Eylül 10 2006, 18:32:41

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.