Alternatifim Cafe

3.Sayfa Gemisi

Discussion started on Sizden Gelenler

FaLLen_angeL^

Islanmış bi 3.sayfa gazete sayfasıyım...gemi yapılmış benden..suların azizliği ile yana yakıla biraz kederli giden...amaçsızlığım rotasızlığım kaplamış etrafımı....görünmüyor düşünce perdemden hiçbir yanım...
sular akıyor bir yandan..okyanus gibi uçsuzum bucaksızım....hani bir masala yol alıyordum....uzun mutlu sonlu senin gibi...hani bir dünyaya açılıyordum bedenimdeki yazılar gibi....yazacaktım ya ben o masalı kendimce...gidecektim ya o ülkeye...nuhun gemisi gibi çıkacaktım ya kaf dağına....periler saracaktı tatlı uykumda yatağımı, saçlarımı tarayacaktı aşkın tanrıçaları...misk amber ile dolacaktı aklım fikrim..ruhumda bedenim olacaktı yazı yazı.....ıslak bir gazete sayfası olan bedenim limanını bulacaktı hani masalımın sonunda....hani masalım sonsuzdu gerçekliğimin aynasında....

ben bir kağıt gemi....3.sayfadan cinayet haberlerinin, katledilmiş aşkların içi boşaltılmış kadınların, Tanrısız adamların olduğu....masalsız aşksız kalpsiz suların ıslattığı okunmamış atılmış buruşmuş bir sayfa....
güle güle dünya.....
 :öff
#1 - Mayıs 29 2006, 17:56:57

Super Yah ...
#2 - Mayıs 29 2006, 18:03:22
''Cehennem, başkalarıdır. ''

waow süper :öff
#3 - Mayıs 29 2006, 18:56:37

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.