Alternatifim Cafe

İlk buluşmada,kızlarin erkeklere sorduğu sorular!

Discussion started on Bay

dark

Benimle neden cikiyorsun, niye benimle konusmak istiyorsun ?
MEALi: Kiz bu teklifden dolayi çok sasirmis veya da duymak istedigi birtakim sözcükler var onlari duymak istiyor. Seni ilk gördügüm andan itibaren sana vuruldum, sen farklisin vb..

-Anneniz kaç yasinda ?
MEALi: Muhtemelen cocuktan çok hoslandi, ve ilerdeki bir evlilikte kaynanasinin nekadar yasayacagini merak ediyor

-Daha once kaç kisiyle ciktin ?
MEALi: Burda olasiliklar nekadar fazla olursa, karsidakini kaybetme olasiligin o kadar artar. Basit bir matematiksel hesaplama ile eger 28 ise, " 8 " atiyoruz. Geriye " 2 " kaliyor. Cevap: 2

-Daha önce hiç benim gibi birisiyle ciktinmi ? Ben senin gibi birisiyle cikmadim....
MEALi: Dogru yol üzerindesin, essiz olmanin, farkli olmanin avantaji çoktur.
Eger abartmaya basvurursaniz.. Gerçekten çok güzel, çok akilli kizlar oldu... AMA....Hiçbirisi senin gibi güzel, zeki, alimli olmamistir.

-Hava bugün sicak degilmi, Hangi takimi tutuyorsun, Hangi müzik tarzini seversin, Sunu sever misin ? Bunu severmisin ?
MEALi: Bu tarzdaki sorular çogunlukla karsidakini tanimaya yonelik sorular olsada, Bos bos oturmaktan iyidir felsefesi ile geyik muhabbetleri... Sizde deneyin konu konuyu açar.

-Askerligini nerede yaptin ?
MEALi: Kizlar askerlik muhabbetlerini pek sevmezler, ama giriyorsa karsisindaki erkekten hoslanmis olabilir ve onun ilgi duydu alanlara girerek, senden ilgileniyorum temasi.

-Boyum kisa mi ? veya kilom nasil ?
MEALi: Her kadin biz nekadar mükemmel görsekte onlari kendilerini elestirdigi bir yönleri muhakkak vardir. Mutlaka ya bir kaç kilo almalari veya da vermeleri gerekiyordur. Bize sorduklarinda seni ben böyle seviyorum. Merak etmeyin evleninceye kadar kilo almazlar

-Çok güzel bir arkadasi var, ve size soruyor: O nasil birisi biliyormusun
MEALi: Arkadasini acayip derece kiskaniyor. Bence o iyi birisi degil insanlari kullaniyor. Buna benzer örnekler, her seferinde size hak verecektir. Size karsi olumsuz düsünceleri varsa, onlari dahi degistirebilirsiniz. Nekadar çok cümle okadar çok çip para...
#1 - Mayıs 29 2006, 15:29:43

ewt yaa..böle abuk subuk sacma şeyler soruolar..neden hala anlamış deilim :alala
#2 - Mayıs 30 2006, 00:33:50
oyun  bitince şah da, piyon da aynı  kutuya  konur...

dark

bak açıkladık işte niye sorduklarını..
#3 - Mayıs 30 2006, 14:04:42

bak açıkladık işte niye sorduklarını..

ooooooo  bak bunlar ii olmuş işte saol :Ç
#4 - Mayıs 30 2006, 16:49:23
oyun  bitince şah da, piyon da aynı  kutuya  konur...

:kop

çok haklıca bi yazı :muhah

kesnlkle katılıyorum (6)

genelde hep böyle saçma ve sapan muhabbetler vardır
#5 - Haziran 08 2006, 18:19:46

BABA BU SORULAR LA HAKKATEN KARŞILAŞTIM BEN YAA
PAYLŞIMIN İÇİN SAOL
#7 - Haziran 12 2006, 12:35:01

ben pek soru sormam nan bunlardan hayatımda en az ikisini falan sormuşumdur ben kendimi anlatırım direk oda benden heveslenip anlatırsa analtır anlatmassa ayş derim konuşacak konu bulamıyoruz niye çıkıcağıs osaman  :hih   (6)
#8 - Haziran 12 2006, 12:46:32
İmzanız Kural Dışı

ben pek soru sormam nan bunlardan hayatımda en az ikisini falan sormuşumdur ben kendimi anlatırım direk oda benden heveslenip anlatırsa analtır anlatmassa ayş derim konuşacak konu bulamıyoruz niye çıkıcağıs osaman  :hih   (6)
evet bence etkileşim önemlidir önce birbirini tanımak istersin huyunu suyunu.dediğin gibi konuşkan biri değilse bay bay dersin heralde.ortak zevkleriniz olması lazım galiba ama öncelikle genelde güzellik ve çekicilik için arkadaşlık yapılıyor.ama erkeğin romantik ve sempatik olması gerekir diye düşünüyorum ben.ben kimseyle çıkmamıştım bunuda belirteyim.eskiden sevdiğim biri arkadaşalık teklifimi kabul etmesine rağmen sırf bu yüzden ne konuşurum ben diye düşündüğüm için ve utangaç olduğum için cesaret edip çıkamadım onunla 
#9 - Haziran 12 2006, 15:05:10
:bite
60 Ziyaretçi, 27 Üye ( 10 Gizli)

erkekler daha saçma sorular sorarlar neden bilmem örneğin;

annen görürse birşey der mi? gibi...
#10 - Haziran 21 2006, 18:43:32

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.