Alternatifim Cafe

Karınca Ekrem Ve Ben

Discussion started on Hikâye ve Denemeler..

çizim iyidr..ama ben karınca ekremi çizmem ellerim titrer  :nohashas

ben röportaj yaparım,biografi yazarım
öle biş olursa ayarlarız senle  :sizo

atom ekrem le her seye varım ben  :kop
#76 - Haziran 02 2006, 20:23:10
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

Peki ozaman.Yarın da market olayını yazıcam.Belki akşam yazarım.Desteğine teşekkürler cali :.dost
#77 - Haziran 02 2006, 20:27:27

FaLLen_angeL^

seLçuk süPersn yaa :4
ekRem aLdı başını gidio waLLa (6)
bu fan cLup oLaynı düşüN seN :4
beN dee ing'ceye çewiriim bunLarı :Ç
YuRT dışna açıL sen :Ç
Ekrem's adventuRes written by peSi :Ç
#78 - Haziran 02 2006, 21:35:33
« Son Düzenleme: Haziran 02 2006, 21:36:18 Gönderen: PosiTive »

seLçuk süPersn yaa :4
ekRem aLdı başını gidio waLLa (6)
bu fan cLup oLaynı düşüN seN :4
beN dee ing'ceye çewiriim bunLarı :Ç
YuRT dışna açıL sen :Ç
Ekrem's adventuRes written by peSi :Ç

:4 Saol harbi bu gaz la ben lafonten'e rakip olurum  :Ç
#79 - Haziran 02 2006, 22:38:24

NovemberRain

Sel¢uk,
öncelikle vakit ayırıp yazdığını bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim. İçindeki yaratıcılığı çok iyi bir şekilde hikayende ortaya çıkartmışsın. Helal olsun üstad. Umarım bu içindeki yaratıcılı kurnazlığa çalışmıyordur :D kurnazlık konusunu açayım biraz az da olsa okuyucu kitlen oldu 3. 5. bölüm daha yazayım sonra devamını DNR'daki raflarda bulabilirsin diyip bizi bu güzel hikayeden mahrum bırakmazsın gerçi o da sorun değil en yakın DNR'a gider alırız. Üstad geyik bir yana ben beğendim, devamını büyük bir hevesle ve keyifle okuyacağımdan şüphen olmasın.
#80 - Haziran 02 2006, 23:27:29

Sel¢uk,
öncelikle vakit ayırıp yazdığını bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim. İçindeki yaratıcılığı çok iyi bir şekilde hikayende ortaya çıkartmışsın. Helal olsun üstad. Umarım bu içindeki yaratıcılı kurnazlığa çalışmıyordur :D kurnazlık konusunu açayım biraz az da olsa okuyucu kitlen oldu 3. 5. bölüm daha yazayım sonra devamını DNR'daki raflarda bulabilirsin diyip bizi bu güzel hikayeden mahrum bırakmazsın gerçi o da sorun değil en yakın DNR'a gider alırız. Üstad geyik bir yana ben beğendim, devamını büyük bir hevesle ve keyifle okuyacağımdan şüphen olmasın.

İşte hocam bu yorumlar beni yazmaya yöneltiyor.Teşekkürler sende dakiklarını ayııp okuduğun ve yorumladığın için.DNR gibi yerlerde gözüm yok aslında.NAcizane kendi çapımızda karalıyoruz.

Eyw.
#81 - Haziran 02 2006, 23:30:58

NovemberRain

eee Üstad bırakta Ekrem gibi bir karınca yanında bizde DNR gibi ufak espiriler yapıp ortamı bir nebze olsun kefiylendirelim  (6)
#82 - Haziran 02 2006, 23:35:37

:muhah harbi ya süper bi,şi olmus arkadasım saol
#83 - Haziran 03 2006, 10:31:03

Eyw saol ozi.
#84 - Haziran 03 2006, 13:39:43

Gunes ve Ay

güzelmiş tebrikler sağol  :))
#85 - Haziran 03 2006, 15:48:49
« Son Düzenleme: Haziran 03 2006, 15:49:00 Gönderen: Gunes ve Ay »

ZzZeYNePpP_

süper paylaşımın için saol
#86 - Haziran 03 2006, 16:29:43

Yorumlarınız için teşekkürler.
#87 - Haziran 03 2006, 19:47:56

ZzZeYNePpP_

gerçekten süper yaa
#88 - Haziran 03 2006, 19:55:34

Çok teşekkürler ZzZeYNePpP yazdıklarımın sizler tarafından beğenilmesi gurur verici.
#89 - Haziran 04 2006, 22:49:35

ee pesi ne zaman devam geliyor..gözüm yollarda kaldı..
#90 - Haziran 04 2006, 22:52:12

Daha yeni evdeyim.yarın sabah yazmayı düşünüyorum. :Ç
#91 - Haziran 04 2006, 22:53:50

tamam o zaman okulda uça uça gelcem yarın  :muhah
#92 - Haziran 04 2006, 22:58:59

Daha yeni evdeyim.yarın sabah yazmayı düşünüyorum. :Ç

;)çok büyük bi merakla bekliyom bu arada ekrem için yapabileceğim için bişi varsa seve seve (6)
#93 - Haziran 04 2006, 22:59:26
İmzanız kural dışı.

Teşekkürler cidden ilginize.Sizden istediğim yorumlarınızı eksik etmemeniz. :))
#94 - Haziran 04 2006, 23:01:05

biliosun ben zaten etmem pesi  :4
karıncamız ekremimiz baştacımız yav
sırf onu erken okumak için öğle sonrası dersine gimicem (politikacı gibi ii naralar atıom  :nohashas )
#95 - Haziran 04 2006, 23:04:29

Yani diyosun ki yarın sabah kesin yaz.İnş iş çıkmazda yazabilirim.Eğer yazamazsam anlaki iş çıkmıştır.
#96 - Haziran 04 2006, 23:06:47

dark

selçuk bu ne ya..inan nasıl okuduğumu bilmiyorum..hatta bugüne kadar niye okumamışım oda benim aptallığım..seni tebrik etmek lazım aslında ama ben çokta şaşırmadım.çünkü sendeki bu yetenek bu yaratıcılık bu bu....daha ne diyim hepsi ortada işte.valla ben şimdi bu hikayenin devamını sabırsızlıkla bekliycem..zekana hayranım..işte budur diyorum..daha ne olsun.. :okey
#97 - Haziran 05 2006, 00:12:23

selçuk bu ne ya..inan nasıl okuduğumu bilmiyorum..hatta bugüne kadar niye okumamışım oda benim aptallığım..seni tebrik etmek lazım aslında ama ben çokta şaşırmadım.çünkü sendeki bu yetenek bu yaratıcılık bu bu....daha ne diyim hepsi ortada işte.valla ben şimdi bu hikayenin devamını sabırsızlıkla bekliycem..zekana hayranım..işte budur diyorum..daha ne olsun.. :okey

Çok teşekkür ederim Dark inan bunlar çok güzel cümleler.Yazdıklarımın siz gibi değerli insanlar tarafından okunup yorumlanması çok sevindirici.Devamı istendikçe çalarım yazma yönünde teşekkürler.
#98 - Haziran 05 2006, 00:16:07

Part 4(Ekrem Bilinçli Bir Tüketici)

Yaptığımız küçük çaplı beyin fırtınasının verdiği hazla marketin kapısını görmemiz kaçınılmazdı.Kapıdaki Hayvanlar Giremez! yazısı dikkatimi ister istemez çekmişti.Sorun olmalımıydı?Nihayetinde kaçınılmazdı.Güvenlik görevlisinin yaklaştığını görünce kafamda ne baheneler kurayım diye planlarken Karınca Ekrem'in şu sözleriyle geri adım attım.'Bana izin ver Selçuk dedi!Bir karınca gerektiğinde savunmasını 10 avukat gücünde yapabilir'.İzlemeli ve feyz almalı.Kuşkum yoktu keza Karınca Ekrem akıllı bir hayvandı ve dediklerinden bırakın l Güvenliği idam durumunda olan bir suçluyu bile kurtarabilecek cümleler sarfetmişti.Beraberin güvenliğin bize buyrun efendim demesiyle şaşkınlığım bir kez daha geçmişti.Oradan bir sepet al dedi.Boşlukları doldurmak adına...

Her ne kadar dünyevide olsa alış-veriş yapmanın ne kadar ciddi olduğunu,aldığı ürünleri incelemesinden fizibilite çabasından  anlıyordum.Rafın önünde antenlerini dikercesine bu ürün buraya 2 gün önce konulmuş.Kara yoluyla izmitten saatte ortalama 90 km hızla hatalı sollamalar yapan bir şöförle getirilmiş dedi.Raftan aldığı farklı bir ürünün incelemesini yaparken altındaki tozu farketti.Bir an karşımda Uğur Dündar'ın hijyenliği ve titizlik rolune bürünmüş Karınca Ekrem'i gördüm.Aldı dokundu inceledi ve bana şu cümleyi kuruverdi.Hava debisinin oluşumundan dolayı biriken bakteriyel maddelerin bir sinerji yaratarak üründe buluşması.Dediklerini kavramaya ve anlama çabamı farketmiş olacakki Toz dedi.Her nesnenin baş düşmanı.Bugüne kadar tozu gördüğüm yerde silerdim.Onun bu kadar bilimsel bir açıklama olduğunu öğrenince artık silerken çok titiz davranmalıydım.Alış verişi bitirdikten sonra kasadaki kuyruğa doğru yöneldik.

Karın Ekrem kasadaki kuyruğu farketti.1nsanların kendi imkanlarıyla oluşturdukları kuyruk bu olsa gerek dedi.Kasiyer kızın sıkıntısı gözüne çarptı.Sistemde sorun vardı hatalar veriyordu.Kuyruk uzadıkça uzuyordu tabi buna Karın Ekrem kayıtsız kalmıycaktı.İnsanlardan müsade isteyerek önlere doğru ilerken bir den hopp kardeşim sıranıza geçsenize! diye kaba bir sesle karşılaştı.Adama durumu anlatmak adına şöyle dedi.Sistem sorunlu görüyorsun.Eğer ben müdehale etmezsem siz burda uzun dakikalar geçireceksiniz.Dolayısıyla eve geç gideceksin beraberinde yenge sana çatıcak nerde kaldın diye.Sen anlatmak istesende inanmıycak ve evde sorun çıkacak.Akabinde kavga edeceksiniz ve bir ufak sorun yüzünden evinizin sistemi de bozulmuş olacak! dedi.Ayrılmış olma ihtimaliniz olacak.Çocuklarınız bu durumdan etkilenip psikolojileri bozulacak başta size ve millete faydasız biri olarak yetişecekler'dedi.Herkes suskun ve şaşkın bir tavırla Karınca Ekrem'e odaklanmışlardı.Sadece ufak bir sorun diye düşünürken gerçekten haklı olmalıydı.Bir çok büyük problemler ufak sudan sebeplerden dolayı çıkmıyormuydu.Neticede adam geç abi büyüksün gibi bir cümleyle Karınca Ekrem'e müsade etti.

Ekrem kasanın başına geçerek kontrolü aldı...

Devam edicek...
#99 - Haziran 05 2006, 09:56:53

soyliycek sey yokkkk her zamanki gibi müthiş bi beyin fırtınası yaratmış bızım Ekrem insanlara...özelliklede uğur dündar olayı çok hoşuma gitti...  :oley yaa cok guzel oluo gıttıkceee :)) :)) :))
#100 - Haziran 05 2006, 10:26:53

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.