Alternatifim Cafe

Html Hakkında...

Discussion started on Webmaster Programları

Html  hakkında biraz bilgiye ihtiyacım var... :)) :cicek
#1 - Mayıs 25 2006, 20:07:02

Quen Baq Sana Ne DIyecem Html Kodları Kullanma Gercekten YErsın Kafatı Sana Mıcrosoft FrontPage'i Tavısye ederım Siteni İstedıgın Gıbı INsa et Frontpage sana Html Ye cevırsın Ben Bu sekıl Ogrendım..ama yok Ben ılla Html ogrenmek ıstıyorum Desen http://www.webdersleri.com/index.asp Bu sıtede Sıfırdan Baslaya bılırsın..umarım sana yardımcı Olabıldım Hosca VE dua ıle kal
#2 - Mayıs 25 2006, 20:36:54
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

ne gibi bi bilgi almak istiyorsun yardımcı olalım  :okey
#3 - Mayıs 26 2006, 19:05:42
Programmer: CS3-CS4

Html ile sitemi yapmak istiyorum sitem mysitenin yapabileceği şeyler kadarr yanlız bi yerden sağ tuş engelleme kodunu öğrendm onu ekledim ama html hakkında bilmediğm çok şey var diye düşünüyorum
#4 - Mayıs 26 2006, 20:07:58

Html ile sitemi yapmak istiyorum sitem mysitenin yapabileceği şeyler kadarr yanlız bi yerden sağ tuş engelleme kodunu öğrendm onu ekledim ama html hakkında bilmediğm çok şey var diye düşünüyorum

sen ilk önce bi sitenin ana sayfasını oluştur ... siteni yayınla ... yapamadığın yerleri biz yardımcı oluruz  :okey

sağ tuş kapatmayı ayarlarız sorun değil  :okey
#5 - Mayıs 30 2006, 19:34:52
Programmer: CS3-CS4

kıs eco senle açtıımıs site kapandı yaa yoksa yoksa yoksa sen benden gizli bi site mi açtın ühüüüüü böööüüü :hih küstüm sana msn de benden özr dileme skın :hih
#6 - Haziran 15 2006, 02:38:26
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

kıs eco senle açtıımıs site kapandı yaa yoksa yoksa yoksa sen benden gizli bi site mi açtın ühüüüüü böööüüü :hih küstüm sana msn de benden özr dileme skın :hih
daha öncedn açmıstm cnm benem ayrıcanada o forum sitesiydii,bu başka html filn diom :))
#7 - Haziran 15 2006, 20:12:58

Kardeş burda pek yardımcı olamam nede olsa senin mesajını en iyi ihtimalle 1 gün sonra okurum en iyisi msne gel sana anlatiim hem bende bayağı da şablon [ template ] var yollarım sana editleyip kullanırsın.

Spy-CX5@hotmail.com

Saygılarımla :[
#8 - Haziran 30 2006, 09:19:17

yukarıda yazılanlara tamamen katılıyorum.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.