Alternatifim Cafe

İsim@soyisim şeklinde msn alma

Discussion started on Sohbet ve İletişim

Yeni!
--------------------------------------------------------------------------------

isim@soyadı.com Şeklinde MSN Adı Alma msn messenger ı açtıktan sonra(oturum kapalıyken) 'farklı bir hesapla oturuma açmak için buraya tıklayın' yazıyo.oraya basıyoruz.altta solda '.NET passport alın' yazıyor.oraya tıklayın.çıkan pencerede;
ileri diyoruz.çıkan pencerede size şöyle bir soru gelecek''E posta adresiniz varmı?'' sizde buna ''Evet'' olan seceneği işaretleyip ''ileri''yi tıklayın.daha sonra size şöyle bir soru daha gelecek''E posta adresinizi .NET passport'a kaydettiniz mi?'' sizde buna ''Hayır E-posta adresimi Passport'a şimdi kaydetmek istiyorum.''olan seçeneği işaretliyerek ''ileri''yi tıklayınız.sonra tekrar önünüze ''ileri'' seçeneği çıkacak.ileri diyerek devam ediyoruz...

Önünüze bir internet sayfası açılacak;
NOT:bunu kendinize göre doldurun!

örnek;

E-posta Adresi: isminiz@soyisiminiz.com

Parola:kendi parolanız

Parolayı Yeniden Yazın:kendi parolanızı tekrarlayın

Kayıt Denetimi:resimde gördüğünüz harfleri ve rakamları sırayla yazın

E-posta Adresi(en alttaki): yukarıdaki yazdığınız e-postanın aynısını yazın ve ''kabul ediyorum''a tıklayın.

artık sizinde msn messenger'da kullanabileceğiniz isim@soyisim.com ve benzeri şeklinde bir e-postanız oldu

ALINTIDIR
#1 - Mayıs 24 2006, 19:18:03
« Son Düzenleme: Ocak 06 2007, 18:39:16 Gönderen: KiNGDoM_oF_HeaVeN »
Rap sadece küfür etmek deil içindeki nefreti sözlere dökmektir...

Bilmiyor olsaydım karizma verirdim ama bildiğim bir şey neşe  :Ç
#2 - Mayıs 24 2006, 19:26:58

Ben hep böyle adres alıyorum zaten ama bildiğim kadarı ile msn'de bu tür adreslerin e-mail için desteği yok...  :alala
#3 - Mayıs 28 2006, 18:05:21

Bu e-meıllerın en  Gusel Yanı E-posta kutularının olmamasıı :))sefdıgım tarafı ıse msn adresını dogrulayabılme yanı msn adresını degıstırebılıyorsun
#4 - Mayıs 28 2006, 18:18:51
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

ben yapamadım windows msn dende olmadı resimli anlatsan şu işi
#5 - Haziran 10 2006, 15:49:13
İmza kural dışı.

bu bilindik bişi ama  msn e anıtamaıktan sonra bir önemi yok... kullanıcı ismi
direk mail adresi cıkıyor ve msna dresi foğrulanamadı diyor.. isteiğmizi yazamıyoruz yani
#6 - Haziran 14 2006, 11:49:23
İmza kural dışı.

net passport falan al demiyo bu ya
#7 - Haziran 30 2006, 23:06:54

gerçekten yazmıyo burda öle bişi
benim msn 8.0 beta olduğu için olabilirmi
#8 - Temmuz 01 2006, 16:23:17

kendimizi yemesek de yanında mı yatsak :muhah

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.