Alternatifim Cafe

ÇapKınlaR İçİn BurÇ ReHbeRi

Discussion started on Astroloji

İşte astrolog Claire Petulengro’ya göre, insanı burcuna göre aşık etme yolları...

*Koç Burcu: Önce güzel kokup kokmadığınıza özen gösterin. Lüks ve pahalı kokuları severler. Ucuz giyinmeyin.

*Boğa Burcu: Hayatları yemek, seks ve para üzerine kurulduğundan iyi bir restoran, gece kulübünden daha etkili olur.

*İkizler Burcu: Onu yeni açılmış bir yere götürün. Çok zor elde edilen rolü de oynamaya kalkmayın.

*Yengeç Burcu: Biraz uzak durun. Onlar sırlarını koruyanlardan hoşlanırlar. Size güvenmesi zaman alacaktır.

*Aslan Burcu: Ne kadar para kazandığınızı, başarınızın göstergesi olarak algılayacağı için kazancınızı bilmek ister.

*Başak: Detaya çok dikkat ettiklerinden giyiminize ve saçınıza özen gösterin.

*Terazi: Gülmeyi pek severler. Komik fıkralar ve hikayeler anlatın. Ama şarkı söylediklerinde sakın gülmeyin. Müziğe karşı kabiliyetleri olduğunu sanırlar.

*Akrep: Kendiniz olun. Farklı görünmeye çalışanlardan hoşlanmazlar.

*Yay: Onlarlayken alışılmış ve denenmiş metotlar kullanmayın. Yenilik severler.

*Oğlak: Onun için ne kadar kazandığınız, hangi ülkeleri gördüğünüz, kimleri tanıdığınız önemlidir. iltifatı sever.

*Kova: Kendilerini beğenmiş gibi görünürler ama aslında değildirler. Aptal hiç değildir. Romantiktirler.

*Balık: Denizle ilgili her şeyi severler. İnsanlar hakkındaki kararlarında genelde yanılmazlar.
#1 - Ocak 25 2006, 15:57:32
herşey yaşanır hayatta aşklar nasıl bize göreyse ayrılıklarda aşka ve sevdaya dair bize göre

ipexy_13

yazı gayet güzell ama biraz mizahi yönü varr... ;)
#2 - Ocak 25 2006, 16:31:44

*Akrep: Kendiniz olun. Farklı görünmeye çalışanlardan hoşlanmazlar.

BEN ZTN KENDİMİM AMA İKİNCİ CÜMLE ÇOK DOĞRU  :)
#3 - Ocak 25 2006, 17:23:28

İkizler Burcu: Onu yeni açılmış bir yere Üyeler küfür Yazar Alternatifimcafe yakalar!...ürün. Çok zor elde edilen rolü de oynamaya kalkmayın.

Uzaktan oyle mi gorunuyo :-\
#4 - Ocak 25 2006, 17:27:22
..YaLaaan dünya'nin , YaLaaan insanLarii ..

NNC

kovayi sevdim kendime bir tane kova tavliyim ;D
#5 - Ocak 27 2006, 13:26:06

PisiPisiKOPATIM58

*Terazi: Gülmeyi pek severler. Komik fıkralar ve hikayeler anlatın. Ama şarkı söylediklerinde sakın gülmeyin. Müziğe karşı kabiliyetleri olduğunu sanırlar.  (6) (6) (6) (6)
#6 - Mart 29 2006, 22:48:35

*Balık: Denizle ilgili her şeyi severler. İnsanlar hakkındaki kararlarında genelde yanılmazlar.

biras doru gibi geldi bana :alala
#7 - Nisan 01 2006, 15:40:30
saplanmış kalbine şuursuz oklar yine.
kim bilir, kim sorar halini?

AmY

Onun için ne kadar kazandığınız, hangi ülkeleri gördüğünüz, kimleri tanıdığınız önemlidir. iltifatı sever
tam tersiiii................
#8 - Nisan 01 2006, 15:43:59

*Balık: Denizle ilgili her şeyi severler. İnsanlar hakkındaki kararlarında genelde yanılmazlar.ÇOK DOGRUUUUUUUUUUUUU
#9 - Nisan 01 2006, 15:45:19
Hayat benim dürüstlüğümü hakedecek ne yaptı ?

*Oğlak: Onun için ne kadar kazandığınız, hangi ülkeleri gördüğünüz, kimleri tanıdığınız önemlidir. iltifatı sever.

hadi iltifatı sewioz diyelim  :sizo ama ötekiler olmuyo  :öff
#10 - Nisan 05 2006, 21:50:17
We all learn to make mistakes.

*Terazi: Gülmeyi pek severler. Komik fıkralar ve hikayeler anlatın. Ama şarkı söylediklerinde sakın gülmeyin. Müziğe karşı kabiliyetleri olduğunu sanırlar.

hepsi doğru  :muhah
#11 - Haziran 12 2006, 17:09:36
İmza Kural Dışı

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.