Alternatifim Cafe

İngiltere'de Tuvaletten

Discussion started on Haberler

İngiltere'nin Shropshire yöresinde, evindeki tuvalete giren 11 yaşındaki çocuk, tuvalet deliğinden başını çıkartan yaklaşık 1 metre uzunluğundaki yılanı görünce şoke oldu.

Mirror Gazetesi'nde çıkan habere göre, Daniel Beate ismindeki çocuk, yılan kaçmasın diye klozeti örterek şaşkınlığı geçince yılanın zehirli olabileceği düşüncesiyle babasına haber verdi.

Daniel'in 41 yaşındaki babası David Beate, oğlu biraz şakacı olduğu için ilk anda inanmak istemediğini, ancak yılanı gördüklerinde çocuğa hak verdiklerini anlattı. Yılanın fotoğrafını çeken aile, ellerindeki resimle internetten yılan hakkında bilgi edinirken, hayvanın Güney Amerika'da yaşayan, mısır tarlalarında rastlanan zehirsiz bir tür olduğunu tespit etti. Uzmanlar yılanın muhtemelen sahibinden kaçtığını veya terk edildiği için güvenli olan lağımda yaşadığını bildirdi.

çok iğrenç bir durum... :öff
#1 - Mayıs 21 2006, 15:27:58
İmza Kural Dışı

vay bir de yılanın sahibi de mi varmış yaa :kop ilginç..sen git tuvaletten çık..ben o çocuğun yerinde olsam bitkisel hayata girerdim.
#2 - Mayıs 21 2006, 15:29:31
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

eslem

bizim yazlıktakindende fare çıkmıştı
doğal bi durum  :nanik
#3 - Mayıs 21 2006, 15:53:04

Sea Deniz

tiskinç ya  :muhah
#4 - Mayıs 21 2006, 15:56:43

ıyyy çok korkunç :hönk
#5 - Mayıs 21 2006, 17:54:21
İmzanız kural dışı.

bisim tuvalettende çıkar mı acaba :sizo :sizo

yaşadığın coğrafya itibarıyla pek mümkün gözükmüyor..çıkarsa beni çağır beraber bayılalım başka bi şey yapamam  :nohashas
#6 - Mayıs 21 2006, 22:26:02
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

canozgur_91

Çıksın bea action olur ne güzel  :muhah Çıkmasın tabi, sevmem öyle yılan felan  :nohashas
#7 - Mayıs 21 2006, 23:01:57

Çıksın bea action olur ne güzel  :muhah Çıkmasın tabi, sevmem öyle yılan felan  :nohashas

ayy bizim wcden çıksa ben ne yaparım bilmiyorum..!!!camdan mı kaçarım ne yaparım bilmiyorum valla  :muhah
#8 - Mayıs 22 2006, 15:13:33
İmza Kural Dışı

Eski oturduğumuz evde lağım faresiyle bir kaç kez karşılaştım.En sonunda kendisinden kira talebinde bulununca uğramaz oldu.Acaep çok mu istedim.  :alala
#9 - Mayıs 22 2006, 15:35:16

Bence cocuk o anda cok akilli davranmis...

Ben o sokla kesin ya orda dikelir kalirdim, kipirdayamazim yada oracikta bayiliverirdim :sizo :sizo :sizo
Hatta ileri yaslarimda benim o sokla kalpten bu dünya'dan ayrilma ihtimalim bile var yani...  :sizo

Televizyon'da falan öyle bir hayvani görsem bile icim titriyor benim  :Ç

Yani simdi ben acikcasi korkmaya basladim... :agla :agla Allah kimseye yasatmasin böyle bir olayi...

Sewda Cicegi'ne TESEKKÜRLER!!! :))
#10 - Mayıs 22 2006, 15:43:59
« Son Düzenleme: Mayıs 22 2006, 15:49:35 Gönderen: Yildiz »
Alıntı yapılan: Wiiliam Shakespeare
love all
trust a few
do wrong to none

ayy düşünmek istemiyorum  :sizo berbat olurdu walla  :icon saol sewda çiçeği :))
#11 - Mayıs 23 2006, 20:17:09
We all learn to make mistakes.

ayy düşünmek istemiyorum  :sizo berbat olurdu walla  :icon saol sewda çiçeği :))
Bence cocuk o anda cok akilli davranmis...

Ben o sokla kesin ya orda dikelir kalirdim, kipirdayamazim yada oracikta bayiliverirdim :sizo :sizo :sizo
Hatta ileri yaslarimda benim o sokla kalpten bu dünya'dan ayrilma ihtimalim bile var yani...  :sizo

Televizyon'da falan öyle bir hayvani görsem bile icim titriyor benim  :Ç

Yani simdi ben acikcasi korkmaya basladim... :agla :agla Allah kimseye yasatmasin böyle bir olayi...

Sewda Cicegi'ne TESEKKÜRLER!!! :))

bişi değil  ;)
#12 - Mayıs 28 2006, 17:13:15
İmza Kural Dışı

gosdezik

düşünsenize oturuonus tualette alttan hart die bişiii ısırıo  :kop :kop :kop
#13 - Haziran 06 2006, 11:07:46

Ms.ExtacY

Bu haber ben çok küçükken de vardı :alala

Hatta feci tırsıp annemle gdiodum tuvalte.. :Ç :4
#14 - Haziran 06 2006, 11:30:51

herake

beterın beterı var ya yedıgı makarnadan cıksaydı...ozmanda babası resmını cekermıydı?...Yok yok cekmezdı gıdıp röntgen cektirirdi  muhaha
#15 - Haziran 20 2006, 12:18:47

yılanın rengi çok güzelmiş
 tam da karagümrüksporun renklerinde :muhah
#16 - Haziran 20 2006, 19:00:55
İmzanız kural dışı.

düşünsenize oturuonus tualette alttan hart die bişiii ısırıo  :kop :kop :kop

ayyy çok korkunç olur... :kop
#17 - Haziran 20 2006, 22:08:29
İmza Kural Dışı

hehe çocuk baya bi mantıklı davranmış. bn olsam napardım bilemiyom  (6) bunu sanki görmüştüm önceden forumda  :alala neyse saol  :okey
#18 - Haziran 21 2006, 23:08:16

hem korkunç.. hem de çok igrenç yaa iyy
#19 - Haziran 21 2006, 23:33:35
Haberin yok ben " öLüyorum ! "

" Vazgeçtim  Dünyadan !! "
                                                                                                                                                                                     Bring Me To Life  !!!!!!!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.