Alternatifim Cafe

Travestiler?

Discussion started on Konu Dışı

ne düşünüosunuz bunlar hakkında merak ediorumda :):):): :nohashas
#1 - Mayıs 15 2006, 14:17:55

bizim gruptan sizin gruba geçmiş kişilerdir her ne kadar sizin gibi giyinselerde içlerinde birer aslan yatar onların fazla zorlarına gitmemek can sağlığı açısından iyi olur genelde baş düşmanları taksıcıler ve haber muhabırlerıdır işlerini genelde ayakta hallederler fastfood tarzı ve  en sevdiği kişiler kamyonculardır  :artis
#2 - Mayıs 15 2006, 14:51:40

bizim gruptan sizin gruba geçmiş kişilerdir her ne kadar sizin gibi giyinselerde içlerinde birer aslan yatar onların fazla zorlarına gitmemek can sağlığı açısından iyi olur genelde baş düşmanları taksıcıler ve haber muhabırlerıdır işlerini genelde ayakta hallederler fastfood tarzı ve  en sevdiği kişiler kamyonculardır  :artis

bizim gruptan sizin gruba geçmiş kişilerdir her ne kadar sizin gibi giyinselerde içlerinde birer aslan yatar

:kop :kop :kop :kop
#3 - Mayıs 15 2006, 15:05:37

geçende iki travesti gördüm aralarında konuşyolardı. hüsnü abi naber yaaaa falan koptum ya :kop X( :kop
#4 - Mayıs 15 2006, 15:07:23
He-man in abisi Çetin.

bizim gruptan sizin gruba geçmiş kişilerdir her ne kadar sizin gibi giyinselerde içlerinde birer aslan yatar

:kop :kop :kop :kop

arkadaş çok güzel tabir etmiş saolsun.... :nohashas

:kop
#5 - Mayıs 15 2006, 15:14:28
İçimde ikinci bir insan gibidir ; Seni sevmek saadeti...

:nohashas

karı kılıklı adamlar
#6 - Mayıs 15 2006, 15:28:57
Tenin tenime değdiğinde can gelecek,
Sen gelmezsen, Azrail'e can verecek,
Bu kalp seni dursa da sevecek,
Gel son defa olsun
Belki de bu gözler seni son defa görecek?

örnek vericek olursak yazdıklarıma en uygun kişi fatih ürek oluyor kendısı normalde bizim gruptan olup ama sizin gruba ağırlık veren kişilerdendir her ne kadar da sizin grup la mutlu yaşasada her travestinin içinde bir babayiğid yatıyodur(kırkpınar ağası) :haydut

#7 - Mayıs 15 2006, 16:52:20

onlarda ekmek parası peşinde be.... :muhah
#8 - Mayıs 15 2006, 17:00:05
İmzanız Kural Dışı.

eslem

nefret ediyorum
#9 - Mayıs 15 2006, 17:02:10

nefret edilmeyecek kadar değilki
#10 - Mayıs 15 2006, 17:04:18
İmzanız Kural Dışı.

onlarda ekmek parası peşinde be.... :muhah
gerçi fatih ürek her ne kadar travesti olsada kamyonculara pek fazla hitap etmiyor o biraz daha paralı olan kişilere bakyıo misal yaş 70 ama iş bitmemiş olan iş adamları için buluınmaz hint kumaşı :artis diğer travestiler biraz daha alt klasmandan başlıyo kamyon şöförü,tırcılar,gibi :nohashas
#11 - Mayıs 15 2006, 17:07:57

eheuehe hayatımda en nefret ettiğim adamlar diyemicem adam diiller kadınlar diemicem kadın diiller
orta grupta diyemicem onlara ayıp olr
bnlar ne olduğu belirsiz tanımlanamamş bişeylerdir. (6) (6)
nakkasın dediği gbi genelde kamyonculara hitap ederler ki nakkas da bi kamyoncudur muhaha muhaha muhaha
geçen gün işyerinden dönüyorm tam böle ambarlığı kavşağı civarında baktm bitanesi kamyonun tekerine yaslanmış muhaha muhaha muhaha neyse bu kdar yeter ::yea ::yea
#13 - Mayıs 15 2006, 21:00:43
Allahim Canimi Uykuda Alma Ecelle Bogusmak İstiyorum,Azraili Disi Gönder Ölümle Sevismek İstiyorum!!

İşin komiği bu kadar bilgin olması haklarında tebrikler nakkaşcım  (6)
#14 - Mayıs 15 2006, 21:06:13

Benim de tabi ki de hosuma gitmiyor insanlarin cinslerini degistirmeleri! :yanlis

Onlarin yaptiklarinin yanlis oldugunu düsünüyorum, cünkü Allah onlari öyle dünyaya getirmis, ama onlar bunu reddediyorlar ve bu da cok yanlis ve günahtir...

Ama o insanlar da isteyerek öyle olmuyorlar anladigim kadariyla, yani mesela ben cok röportaj gördüm o tür insanlarla yapilmis olan ve hepsi de ömürleri boyunca o kadar cok aci cekmisler ki...

50 yasina gelmis, 3 cocugu olan insanlar bile birden erkeklikten kadinliga dönebiliyorlar. Böyle birseyi insan sizce isteyerek, yani zorunda olmasa yapar mi? Bunu yaparken ne kadar zorluk cektigini tahmin edebiliyor musunuz? Cocuklarinin yüzüne bir daha bakamayacaklarini bile bile yapiyorlar... Tüm bunlari ve cok daha fazlasini göze alabiliyorlarsa sizce de bu insanlar gecmislerinde cok aci cekmemisler midir? Yani o göze aldiklarindan da fazla...

Düsünsenize siz bir kadinsiniz, kendinizi bir kadin gibi hissediyorsunuz, erkeklerden hoslaniyorsunuz, ama kendiniz bir erkegin vücuduna sahipsiniz. Asik oldugunuz kisi sizden igrenirdi eger sizin onu sevdiginizi bilseydi, ki ona zaten askinizi haykiramiyorsunuz... Herkese karsi bir erkek gibi davranmak zorundasiniz, bir kadin olarak baska bir kadinla iliski kurmak, cocuk yapmak zorundasiniz.

Bunlar sizce kolay mi? Sizce ömür boyu her saniye rol oynamak kolay mi? Hicbir zaman oldugunuz gibi olamamak, davranamamak kolay mi?

Tamam hepimiz hayatimizda roller oynuyoruz, ama en yakinlarimizin yaninda, yani ailemizin, arkadaslarimizin yaninda kendimiz oluyoruz, rol oynamiyoruz, onlar biliyor en azindan kim oldugumuzu...

Ama bir erkek vücudunda kadin oldugunu kimseye söyleme cesareti bulamiyor cogu insan, ömrünün sonuna kadar kimseye anlatamiyorlar... Sizce bu kolay mi?

Sonra cesaret buluyorlar, dayanamiyorlar, acikliyorlar ve herkes onlardan uzaklasiyor, yanliz birakiyor, ne aile ne arkadaslari kaliyor, is bulamiyorlar ve böylelikle kendi aralarinda bir grup kurmak zorunda kaliyorlar ve bu yanlizlik, issizlik icinde agresif oluyorlar...

Sizce bu anlattiklarim kolay mi?

Yani dedigim gibi kesinlikle yanlis ve cok büyük bir günah onlarin yaptiklari, kesinlikle baska yollarin mümkün olduguna inaniyorum.

Ama bu gördügüm röportajlarin sonrasinda onlari anlamaya en azindan calisiyorum, ne kadar hicbir zaman kabullenemeyecegim bir durum olsa da bu...

Cünkü kötü insan degiller, senin benim gibiler, ama kendilerine göre "yanlis" vücutta dünyaya gelmisler...

Sonuc olarak ben cok üzülüyorum insanlarin böyle birseyi yapmasina, resmen Allah'in yaptigini reddetmelerine.

Ama sunu da söyleyeyim:

Hala da anlayamiyorum  neden baska yollar aramadiklarini, kendilerine bu kadar aci cektirdiklerini ve günah islediklerini... Ve bu yaptiklarini ayni zamanda kiniyorum...

Anlamaya calismamin sebebi de benim her insani aynlayabilmeye calismamdir, bazi seyleri neden yaptiklarini anlayabilmek isterim hep, ama bu insanlari anlayamiyorum ve hic de anlayamayacagim, ama onlardan nefret etmiyorum, onlar icin üzülüyorum ve Allah'in yarattigini resmen reddettikleri icin kiniyorum...

Bilmiyorum anlatabildim mi demek istedigimi?.. :alala
#15 - Mayıs 15 2006, 21:47:19
Alıntı yapılan: Wiiliam Shakespeare
love all
trust a few
do wrong to none

Çok iyi özetledin yıldız.İnsanlardan bazı şeylerden bağnazca bahsetmesine kapak olur sanırım.
#16 - Mayıs 15 2006, 21:49:07

Çok iyi özetledin yıldız.İnsanlardan bazı şeylerden bağnazca bahsetmesine kapak olur sanırım.

eet :öff
#17 - Mayıs 15 2006, 22:41:49
« Son Düzenleme: Mayıs 15 2006, 22:46:09 Gönderen: NakkaSss »

Fenerli-Cadi

bizim burda onlara kisaca dönme denio.. :kop

hepsidee igrenccc.. :Ç
#18 - Mayıs 15 2006, 23:15:20

sizden daha güzeller diye kıskanmayın :artis (6)
#19 - Mayıs 15 2006, 23:17:57

Fenerli-Cadi

oy oy ne demezsin hepsi manken gibi walla.. :kop

yaff bunlara güzelmi denio yoksa yakisiklmi :muhah :kop :kop
#20 - Mayıs 15 2006, 23:20:17

oy oy ne demezsin hepsi manken gibi walla.. :kop

yaff bunlara güzelmi denio yoksa yakisiklmi :muhah :kop :kop

bunlara güzel denılıyodur heralde bende tam olarak bılmıyorum yokmu forumda travesti bi arkadaş ona sorsak acaba :4
#21 - Mayıs 15 2006, 23:24:46

Fenerli-Cadi

tanidik yk walla.. :kop

nan bunlarda tip yohki nie arioz güzelmi yada yakisiklimi diicemizi.. :muhah kisaca top diek.. :muhah
#22 - Mayıs 15 2006, 23:26:19

bi kere erkek arkadaşıma yanımda laf attı bu şahıslardan biri ya çok sinir bozucu  jaysi
#23 - Mayıs 17 2006, 23:21:47

bende buyuyunce babama dicem Travesti olcam  :kop  :kop
#24 - Mayıs 18 2006, 11:59:13
Ben KALPLERİ Kırarak Değil KAZANARAK Hükmetmek İsterim

Çokmu meraklısın bunlara,neden çokmu iyi bir hayatları var.?
#25 - Mayıs 18 2006, 12:22:46
Buzdan evimiz
Tuzdan ekmeğimiz
Ateşten aşkımız
Ve bir gün yağmur yağdı.
   ilkerpamukcu6gwenange7mc[1].gif

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.