Alternatifim Cafe

Bayanlar Sizlerin Evlenmek İstediği Erkek Nasıl Olmalı?

Discussion started on Bayan

uzun saçlı,küpe+pirsinkli,uzun saçlı olmazsa saçları bonus olsun:)ahh ahh bizim çarşıda çok görüom ama yaşları büyük:)sonracımaaa....metalci olsun benim fikirleriem saygı gösteren bnm gbi düşünen biri olsun isterim
#176 - Ağustos 18 2007, 15:37:31
şırıngayla çekip alsınlar seni tüm vücudumdan ruhumdan.kırıntın bile kalmasın beynimde ki ben yine ben olayım

uzun saçlı,küpe+pirsinkli,uzun saçlı olmazsa saçları bonus olsun:)ahh ahh bizim çarşıda çok görüom ama yaşları büyük:)sonracımaaa....metalci olsun benim fikirleriem saygı gösteren bnm gbi düşünen biri olsun isterim

muhaha

#177 - Ağustos 19 2007, 00:17:40
Bir sokak lambasının altında düşünür oldum geçen zamanımı...

kesnlikle çapkın olmamalı, bana tamamen sadık olmalı,fikirlerimiz uyuşmalı,uyuşmuyosa da fikrime de saygı duymalı,beni çoooooookk sewmelii ayrıca bnm de onu çoooooooookk sewmem lzm =) yaş geçtkçe göbek de olsn cnm o da türk kasıdr yane =) mümkünse uzn boylu olmasn yanında çok kısa kalmiim =) böle bşiler işteh
#178 - Ağustos 19 2007, 00:23:43
Beynimde dans eden hatıraların bacağını nasıl kırabilirim?..

sadık olsun yaa bugun aldatıldığımı öğrendim bi ark.tan sabahtandır ağlıyorum:(
sadakatli olsun vede ben onu seveyim başka hiç bişey istemem
#179 - Ağustos 22 2007, 19:05:57
уαρтıм çüηкü αşıк σℓ∂υм ∂ємє кσηυşмα σηα öуℓє ∂ємєzℓєя вυяαℓαя∂α ==>http://www.ezgi.web.tr.tc/

MeLaNkOlİk!

hayaLLerimi bana yutturmasın,
engeL olmasın,
ben mutLuyken mutLu oLsun,
herşeyi büyütmesin,
oLaylara farkLı açıdan da baksın,
ailesine düşkün oLsun,
mutLu oLsun,
mutLu olmayı bilsin,
beni üzmemek için çaba sarfetsin,
beni korusun,
ağLarken eLimi tutsun,
bana bi eşken dost oLsun,
sevgiLim kaLsın her zaman...
#180 - Ağustos 30 2007, 00:57:21

kendini bilsin ne yaptığını bilsin ve mücadele etmeyi bilsin.
#181 - Eylül 02 2007, 23:07:53
Ya tozu dumana katacaksın,Ya da tozu dumanı yutacaksın...

evleneceğim erkek dürüst olsun hı bide beni dünyadaki herşeyden daha çok sevsin bana sevgisini her zaman göstersin ve bana güvenmesini.....(çok şey istemiyom yaw):D:D:
#182 - Eylül 24 2007, 05:26:49
...çığdan hiç bir kar tanesi kendini suçlu hissetmez...

pısırık olmasın çekici olsun yakışıklı olsun çok kaslı değil hafif kaslı oluyo ya onlardan biri laf attımı dövebilsin yani:D :yah
sonra beni çok sevsin hediyeler alsın bi mesleği olsun arabesk dinlemesin sorumlu olsun özel günleri asllaaa unutmasın ben hasta olduğumda bana çorba yapsın arada bi yemeğe çıkarsın sürpriz doğum günü partisi yapsın bn bide 1 satte hazırlanırım ona katlanabilsin
zorrr çok zorrr inş bulurum öyle bir beyaz atlı prens:D :muhah
#183 - Ekim 05 2007, 14:00:17
Benim Ciğerim yanar ten oylanır can kanar iki gözüm iki çeşme haberin yok içerime içerime akar!!!!!!!!!!!!!!!

yakisikli olsun tabikide :D
dürüst olsun..
yalan hep atan biri olmasin...
ici güzel olsun baska birsey istemem..

#184 - Ekim 08 2007, 17:38:34
Ya tutulacak kadar yakn ol,yada unutulacak kadar uzak ol...!

pısırık olmasın çekici olsun yakışıklı olsun çok kaslı değil hafif kaslı oluyo ya onlardan biri laf attımı dövebilsin yani:D :yah
sonra beni çok sevsin hediyeler alsın bi mesleği olsun arabesk dinlemesin sorumlu olsun özel günleri asllaaa unutmasın ben hasta olduğumda bana çorba yapsın arada bi yemeğe çıkarsın sürpriz doğum günü partisi yapsın bn bide 1 satte hazırlanırım ona katlanabilsin
zorrr çok zorrr inş bulurum öyle bir beyaz atlı prens:D :muhah

öle birini buldum diyelim o seni istiyecekmi acaba
#185 - Ekim 16 2007, 17:47:50
GÜNEŞİ SEVİYORUM DİYORSUN GÜNEŞ AÇINCA GÖLGEYE KAÇIYORSUN.
YAĞMURU SEVİYORUM DİYORSUN YAĞMUR YAĞINCA ŞEMSİYENİ AÇIYORSUN.
KORKUYORUM SEVGİLİM ÇÜNKÜ BENİ SEVDİĞİNİ SÖYLÜYORSUN.

sadık, kulturlu, zekı, pratık zekalı, azcık kıskanc, yakısıklı, yerıne gore dvrann, benı koruyabılecek kotu dusuncesı olmayan, kotu alıskanlığı olmayan..off ya saymakla bıtmez bole olsun ıste  :blush
tühh 14 yaşında olmasan belki evlenirdik :P
#186 - Ekim 17 2007, 20:39:44
Hayat aslında basittir, zorlandığında bas ittir olmuyosa hasss.. (6)

sadık, kulturlu, zekı, pratık zekalı, azcık kıskanc, yakısıklı, yerıne gore dvrann, benı koruyabılecek kotu dusuncesı olmayan, kotu alıskanlığı olmayan..off ya saymakla bıtmez bole olsun ıste  :blush

ben alıyım  :urfa

#187 - Ekim 17 2007, 20:49:59
O'nu Buldum..Seni Buldum...Tıpkı Bi Ben Gibi =)

--MEZARDAKİLERİN PİŞMAN OLDUKLARI ŞEYLER İÇİN DÜNYADAKİLER BİRBİRİNİ YİYOR--

Kokuşmuş Ruh LeşLerinize,Ruh Eşimle Isırık Attım!

_DaRkdreams_

İnsan olsun yeter
Tip mip önemli değil ..

Kim demişse bunu çok iyi söylemiş ..
#188 - Ekim 17 2007, 20:52:37

tamam gel hemen evleniyoruz :)
#189 - Ekim 23 2007, 22:57:20

vayyy dugun var.....bEn kIZ tArAfIyıM İsTioMUsUN BaKeMM
DuRUsT,GUVENİLİR,saygı sart,hafif agır olcak(sulu erkk nefret ederim :):) zeki,esprili olcak (yerine gore)bana ship cıksın,,guvensin,,işi gucu olsun puha al işte:):)------------->>>>

CasMin
#190 - Ekim 25 2007, 23:45:51
Kim der ki ; Sago yaşamın minik bebeği ?
Bir yaz akşamında hayata attım göz bebeğimi, bebeğim öldü....

Bİr kere misss gibi kokmalı,
İyi giyinmeli(şık ve temiz)
Yakışıklı olmasına gerek yok ama karizmatik olsa fena olmaz.. 
Sohbeti beni sarmalı,
Eğlenceli ve esprili olmalı,
Kesinlikle çapkın olmamalı (üstüne basarak söylüyorum)
Beni sevmeli ve ondan da önemli bu sevgisini bana fazlasıla göstermeli,
Anlayışlı olmalı
#191 - Ekim 28 2007, 08:24:14
İpek siyah mantolu,beyaz beyaz yakalı.Kalbim kalbim çarpıyor,sana sana bakalı...

Ne güzel şeysin,ne yaman şeysin KARŞIYAKALI

Karşıyaka dilberi,çok sevimli bir peri,düştüm gönül aşkına terkedemem bu yeri...

tamam gel hemen evleniyoruz :)

senden daha iyisini buldum  :muhah

yok  yok benim bi'tanem var onu alıcam  :ask
#192 - Ekim 28 2007, 09:09:24

iyi sen kaybedersin :P
#193 - Kasım 01 2007, 13:30:51

herşey hayal ürünüdür heee  (6)

hem ben o işi kökünden hallettim kaybediceğim bişi olduğunu sanmıyorum :))
#194 - Kasım 01 2007, 17:13:45

hangi işi !?
#195 - Kasım 01 2007, 17:19:31

poison_black!!

Hayatta güvenebiliceğim kimsem kalmadı..
Bu nedenle:
güvenebiliceğim,
sevebileceğim,
e birazda yakışıklı olması yeterli.

Birde son bi isteğim var. Gözleri mavi olsa birömür ayrılmam :D
#196 - Kasım 02 2007, 15:56:02

beyaz tenli, yeşil ya da simsiyah gözlü [mavi göz olmaması yeterl, aslında =) ] , boyu 1.80 civarlarında olsun =) karizması olsun yani onunla kızları kıskandırabiliyim xD arabesk takılmasın beni kıskansın birazda maço olsun=) her dediğimi yapmasın arada bir "olmaz" demeyi bilsin. komik olsun yani esprili olsun[abartmadan:)] .!

eee güvenilir olsun kesinlikle çok fazla olmamakla birlikte biraz romantik olsun yani ayda bir çiçek alsa ya da yemeğe fln çıkarsa olur xD

heaa unutmadan kesinlikle sivri burun ayakkabı giymemeli mümkünse spor giyinsin xD

işte kısacası beni tamamlayabilsin yeri geldiğinde dostum olabilsin ;) kaldı mı acapa böyleleri .?
#197 - Kasım 03 2007, 15:40:50
Kaç tabut gömüLecek yeraLtına ve kaç kişi gidecek habersiz
uzakLara? kaç yaLan yıkacak güvenLeri ? kaç satır yazıLacak
kader kitabına ve kaç dua edeceksin Tanrı'na, kaç damLa
gözyaşı dökeceksin uğruna ? kaç yarın bekLeyeceksin?
sonraLara kaç damLa gözyaşı ?

öLü0r içiMdeKi 0 asi çocuK kefenimi kim saRacaK biLmiorum.

Burda kızların çoğu TİP beyan ediyo.. ısmarlama genç istiyo..

İşte gözleri şu renk saçı şöle boyu böle fln filan :D

evlenceğiniz insanın %90 huyuna bakmalısın ki ilerde boşanmayasın... Dimi.. mantık budur..
#198 - Kasım 05 2007, 21:23:48
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

maço olup sözünü geçirebilsin yüzüne bakılamayacak bi yanı varsada huylarıyla örtüşsün inançlı olsun...  konuşup dinlemeyi seven biri nasıl olsa güldürmeyide bilir...  lafını dinletsin ama illada yerine göre maço olsun benimde sözlerime kulak versin   sade ve sade  benim olsun hayatta kaldıramadığım tek şey yanımda bile olmasa başkasına bakmasıdır güvenmem ve güvenmesi şart kaşı gözü umrumda değil.... yüzüne bakılsın yeter aşık olcak bişe kesin bulurum ben... isterse dünya güseli olsun isterse kıro olsun... kalbi benimle atsın yeter
#199 - Kasım 06 2007, 16:03:58
dünya derdi dünya malından ibaret sende bir malmışsın belliki seni dert edinmişim......

maço olup sözünü geçirebilsin yüzüne bakılamayacak bi yanı varsada huylarıyla örtüşsün inançlı olsun...  konuşup dinlemeyi seven biri nasıl olsa güldürmeyide bilir...  lafını dinletsin ama illada yerine göre maço olsun benimde sözlerime kulak versin   sade ve sade  benim olsun hayatta kaldıramadığım tek şey yanımda bile olmasa başkasına bakmasıdır güvenmem ve güvenmesi şart kaşı gözü umrumda değil.... yüzüne bakılsın yeter aşık olcak bişe kesin bulurum ben... isterse dünya güseli olsun isterse kıro olsun... kalbi benimle atsın yeter

Ooo hanfendü cadalos :D aradıın kişi harby pek sade.. senyy senyy :D
#200 - Kasım 12 2007, 13:13:39
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.